آکادمیا کافه
شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - mazdak102 - 01-03-2012

سلام
متولد سال 69
ترم اخر مکانیک گرایش سیالات دانشگاه ازاد تهران جنوب با معدل 16 (هنوز قطعی نیست به احتمال زیاد بالاتر میاد)

مدرک زبانمو هنوز نگرفتم
سربازی هم نرفتم
برای پذیرش دانشگاه مهندسی وین چه قدر شانس پذیرش دارم؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - spt - 02-03-2012

سلام دوست من Smile
معدلت نسبتا خوبه و این کار رو یه مقدار راحت میکنه، مخصوصا اگه معدل درسای تخصصیت هم که بالاتر باشه چه بهتر...
تا میتونی برای نمره زبان تلاش کن و توی این فرصت باقیمونده سعی کن کمی رزومه علمیت رو قوی تر کنی...
دانشگاه فنی وین خیلی راحت نیست قبول شدنش، برای همین نمیشه گفت که حتما قبول میشی... اما احتمالا اگه مدارکت کامل باشه و خوب تلاش کنی میتونی قبول بشی...

موفق باشی Smile

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - ahmadpashaei - 01-05-2012

دوستان کارشناسی ارشد در اتریش فقط به زبان آلمانی هست تا جاییکه من دیدم و شنیدم. این به نظر من ضعف کمی نیست!

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - sadjad porgar - 30-10-2012

سلام دوستان من میخاستم ببینم با این شرایط آیا شانسی برای گرفتن پذیرش همراه با فاند در مقطع دکترا دارم یا نه: لیسانس مهندسی شیمی از تهران جتوب با معدل 14.60 و فوق لیسانس مهندسی شیمی از تهران حتوب و فعلا معدلم 16.20 هستش و دو جلد کتاب هم تالیف کردم و عضو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح هم هستم و دارم روی پروژه ای کار میکنم که احتمالا ازش مقاله در میاد در ضمن میتونم از اساتید هم توصیه نامه بگیرم. حالا ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - Shihan - 30-10-2012

(30-10-2012, 08:51 PM)sadjad porgar نوشته: سلام دوستان من میخاستم ببینم با این شرایط آیا شانسی برای گرفتن پذیرش همراه با فاند در مقطع دکترا دارم یا نه: لیسانس مهندسی شیمی از تهران جتوب با معدل 14.60 و فوق لیسانس مهندسی شیمی از تهران حتوب و فعلا معدلم 16.20 هستش و دو جلد کتاب هم تالیف کردم و عضو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح هم هستم و دارم روی پروژه ای کار میکنم که احتمالا ازش مقاله در میاد در ضمن میتونم از اساتید هم توصیه نامه بگیرم. حالا ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
دروود.
برای دوره دکتری در اتریش به مانند المان چون دانشگاه شهریه ای اخذ نمی کنه بنابراین شانس برای دریافت فاند هم پایین خواهد امد. تنها شما در صورتی که رزومه چشم گیری داشته باشدی و از یک استاد هم اوکی گرفته باشید ممکن است بخشی از هزینه ها رو از روی حقوقی که داره پرداخت کنه. البته اخیراً یکی از دوستانم گفته که سازمانهایی در اتریش هستند که در ازای کار اکادمیک مبلغی را برای هزینه زندگی پرداخت می کنند که دانستن زبان المانی یکی از شروط است.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - vahidghasemi529 - 19-11-2012

با سلام من می خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش در مقطع دکتری رشته حقوق از دانشگاه وین برای من وجود داره یا نه:
شرایطم: لیسانس از دانشگاه مازندران معدل 15...کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی معدل 16.31... 3سال سابقه کاری بعنوان کارشناس حقوق در دستگاه دولتی...در حال حاضر هم وکیلم ...2 سال هم سابقه تدریس در دانشگاه رو دارم یه مقاله هم در مجله علمی ترویجی دارم موضوع پایان نامه هم یه موضوع بین المللی و مقایسه با حقوق ایران هست هنوز تافل و یا آیلتس نگرفتم

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - Shihan - 20-11-2012

(19-11-2012, 10:04 PM)vahidghasemi529 نوشته: با سلام من می خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش در مقطع دکتری رشته حقوق از دانشگاه وین برای من وجود داره یا نه:
شرایطم: لیسانس از دانشگاه مازندران معدل 15...کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی معدل 16.31... 3سال سابقه کاری بعنوان کارشناس حقوق در دستگاه دولتی...در حال حاضر هم وکیلم ...2 سال هم سابقه تدریس در دانشگاه رو دارم یه مقاله هم در مجله علمی ترویجی دارم موضوع پایان نامه هم یه موضوع بین المللی و مقایسه با حقوق ایران هست هنوز تافل و یا آیلتس نگرفتم
دروود بر شما.
همانطور که در پستهای قبل گفته شده، احتمال فاند گرفتن در اتریش بدلیل وجود دانشگاههای نیمه رایگان تقریباً فاند رو نمیشه حساب کرد بنابراین اگر بتوانید با استادی که در زمینه علاقه شما کار میکنه مکاتبه کنید و نظرشو جلب کنید ممکنه بخشی از هزینه رو بدهد اما این مورد هم سخت پیدا میشه. در خصوص وضعیت شما هم به نظرم خوب ارزیابی میشه اما بدلیل نداشتن مقاله و نمره زبان ممکنه خیلی تاثیر گذار نباشه. در مورد زبان تدریس در مقطع شما بهتره یه تماس با بخش بین الملل بگیرید چون ممکنه به المانی برگزار بشه.
ناامید نباشید و پیگیر باشید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - hooshmand - 29-11-2012

سلام

من دانشجوی دکتری عمران از دانشگاه آزاد هستم.

میخواستم بدونم شرایط گرفتن پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش تو مقطع فوق دکتری چجوری هست؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - Shihan - 29-11-2012

(29-11-2012, 03:00 PM)hooshmand نوشته: سلام

من دانشجوی دکتری عمران از دانشگاه آزاد هستم.

میخواستم بدونم شرایط گرفتن پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش تو مقطع فوق دکتری چجوری هست؟
در اتریش همانطور که در پستهای بالا توضیح داده شده است. نمیشه خیلی دقیق نظر داد، چون شهریه دانشگاهها عمدتاً رایگان است و هزینه اخذ نمیشه بنابراین احتمال بورس هم خیلی کمه اما ممکنه موقعیت خالی در دپارتمان عمران باشه که براش بورس گذاشته شده باشه که میشه استفاده کرد. (اماخیلی شانس کمه)
به نظرم روی ایمیل زدن به استاد کار کنید ممکنه از بودجه مالی خودش کمکی بتونه کنه.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - نسترن1830 - 02-12-2012

سلام.خسته نباشید
ببخشید من برای دکترا میخوام
اقدام کنم..اخه میخوام بدونم با این شرایط بنده از کجاها میتونم فاند و بورسیه بگیرم؟
شما بفرمایید که واسه کدام کشور و دانشگاهی شرایط اقدام را دارم؟

لیسانس زیست شناسی از دانشگاه سراسری با معدل15

ارشد میکروبیولوژی از دانشگاه ازاد با معدل18

ثبت 2 باکتری در NCBI

10 کنفرانس بین المللی و ملی در ایران که مقاله داشته ام

4 مقاله ISI در مجلات افریقایی-مالزی-هند
3 مقاله علمی پزوهش که 2تای آن isc شده

مجری5 طرح دانشجویی تمام شده
سابقه تدریس دانشگاه 2سال

دارم واسه زبان تا اسفند اماده میشم اما فعلا مدرکی ندارم

بیشتر مقالات بنده در ارتباط با ویروس کبدی هست دوست دارم در این زمینه بورسیه بگیرم.ثبت باکتری داشتم و کار پایان نامه هم در ارتباط با باکتری بوده