آکادمیا کافه
شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - kimiya_ab - 13-12-2015

(13-12-2015, 10:39 PM)Shihan نوشته: شما برای دکتری مستقیم نمیتونید اقدام کنید (در اروپا)
ضمناً با این رزومه شانست خوبه اما میتونی بهتر از اتریش هم اقدام کنید . المان، نروژ و فنلاند.
البته نمره زبانت بد نیست اما اگر به 90 میرسونی خیلی عالی میشد.

خب من راستش اصن راجع به اروپا اطلاعاتی ندارم ! برای همین سوالهام گاها حنده دار هس تو این مبحث های مربوط به اروپا ! 
راستش من قبلا یه دانشگاهی توی بلژیک رو پیدا کرده بودم که بسیار قوی بود اما با وضعیت حال حاضر که میگن ویزا نمیدن و اینا ! نمیدونم اپلای کنم بالاخره براش یا نه ! 
و اینکه دانشگاه هایی مث فنلاند و نروژ که فرمودید همون تافل رو برای ویزا دادن قبول میکنن ؟ چون بعضی از دانشگاهای انگلیس من دیدم که نوشته دانشگاه تافل رو قبول میکنه اما برای ویزا باید آیلتس داشته باشین که خب من ندارم !!!
برای آزمون تافل من چون به ددلاین ها رسیده و درگیر GRE دادن شدم و تازه اونم 22 دسامبر جاگیرم اومد دیگه نمیتونم دوباره بدم از ددلاین همه جا میگذره تقریبا تا بدم و نمره ش بیاد  و ...  Sad  برای تافل واقعا بد آوردم Sad 

خب اروپا برای مستر فاند میدن اصن ؟ چون من دانشگاه های آمریکا و کانادا رو که چک میکردم هر جا که دکتری رشته ی ما رو میگرف دیگه فاند رو میدادن 100% به دکتری و به مستر با آیا و اگر و اما قول میدن !! Rolleyes 

سوال دیگه اینکه من به طور اتفاقی دانشگاه Graz University of Technology رو دیدم !!!
که نوشته بود باید مدرک آلمانی داشته باشی Confused Confused Confusedمگه اصن اتریش زبونشون آلمانیه ؟؟
جریان چجوریه اصن ؟

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 14-12-2015

(13-12-2015, 10:56 PM)kimiya_ab نوشته: خب من راستش اصن راجع به اروپا اطلاعاتی ندارم ! برای همین سوالهام گاها حنده دار هس تو این مبحث های مربوط به اروپا ! 
راستش من قبلا یه دانشگاهی توی بلژیک رو پیدا کرده بودم که بسیار قوی بود اما با وضعیت حال حاضر که میگن ویزا نمیدن و اینا ! نمیدونم اپلای کنم بالاخره براش یا نه ! 
و اینکه دانشگاه هایی مث فنلاند و نروژ که فرمودید همون تافل رو برای ویزا دادن قبول میکنن ؟ چون بعضی از دانشگاهای انگلیس من دیدم که نوشته دانشگاه تافل رو قبول میکنه اما برای ویزا باید آیلتس داشته باشین که خب من ندارم !!!
برای آزمون تافل من چون به ددلاین ها رسیده و درگیر GRE دادن شدم و تازه اونم 22 دسامبر جاگیرم اومد دیگه نمیتونم دوباره بدم از ددلاین همه جا میگذره تقریبا تا بدم و نمره ش بیاد  و ...  Sad  برای تافل واقعا بد آوردم Sad 

خب اروپا برای مستر فاند میدن اصن ؟ چون من دانشگاه های آمریکا و کانادا رو که چک میکردم هر جا که دکتری رشته ی ما رو میگرف دیگه فاند رو میدادن 100% به دکتری و به مستر با آیا و اگر و اما قول میدن !! Rolleyes 

سوال دیگه اینکه من به طور اتفاقی دانشگاه Graz University of Technology رو دیدم !!!
که نوشته بود باید مدرک آلمانی داشته باشی Confused Confused Confusedمگه اصن اتریش زبونشون آلمانیه ؟؟
جریان چجوریه اصن ؟

دوست عزیز
این اطلاعات پایه ای رو باید با مطالعه تاپیک برطرف کنید. در حالت کلی سفارت و دانشگاه تفاوتی برای مدرک زبان IELTS , TOEFL قائل نیستن.
در اروپا برای ارشد فاند بسیار سخت پیدا میشه بجز ایتالیا و بورس اراسموس که توضیح داده شده،
بعضاً دیده شده برخی دانشگاههای اتریش از دانشجویان در رشته های مختلف مدرک زبان المانی درخواست میکنن. بنابراین بهتره از قبل به لیست رشته های انگلیسی زبان دانشگاه مراجعه کنید و پس از اطمینان اقدام کنید.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - مهمان - 15-12-2015

سلام من ليسانس روانشناسي عمومي دارم دانشگاه آزاد معدل ١٣ شانس پذيرش من چقدر است در دانشگاه اتريش ؟ زبان آلماني هم خوندم

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Emir - 15-12-2015

(15-12-2015, 11:29 PM)مهمان نوشته: سلام من ليسانس روانشناسي عمومي دارم دانشگاه آزاد معدل ١٣ شانس پذيرش من چقدر است در دانشگاه اتريش ؟ زبان آلماني هم خوندم

سلام.
دوست عزیز باید دانشجوی ارشد دانشگاه دولتی باشین تا ارشد پذیرش بگیرین .

موفق باشین

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - anis - 20-12-2015

سلام من میخواستم برای مستر اقدام کنم رشته معماری دانشگاه ازاد معدلم 15.80 و 2 مقاله من 1 ماه دیگه ایلتس میدم فک کنم 6.5 بگیرم ..من میخواستم برای المان و کانادا اپلای کنم .اما مشاور اتریش به من پیشنهاد داد میخوام بدونم ایا اتریش بهتره ؟ایا راحت میتونم کار پیدا کنم ..در کل من راهنمایی کنید بین المان واتریش و اینکه شانسم برای کدوم بیشتر.......

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Emir - 20-12-2015

(20-12-2015, 09:32 PM)anis نوشته: سلام من میخواستم برای مستر اقدام کنم رشته معماری دانشگاه ازاد معدلم 15.80 و 2 مقاله من 1 ماه دیگه ایلتس میدم فک کنم 6.5 بگیرم ..من میخواستم برای المان و کانادا اپلای کنم .اما مشاور اتریش به من پیشنهاد داد میخوام بدونم ایا اتریش بهتره ؟ایا راحت میتونم کار پیدا کنم ..در کل من راهنمایی کنید بین المان واتریش و اینکه شانسم برای کدوم بیشتر.......

با سلام 

باید بگم شما برای ورود به دانشگاه های اتریش برای مستر بایستی دانشجوی ارشد همان مقطع در ایران باشین و فکر کنم سراسری .

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - anis - 21-12-2015

من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدین

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Matinking - 22-12-2015

(21-12-2015, 05:00 PM)anis نوشته: من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدین

سلام

فرمایش دوستمون به این معناست که:

برای پذیرش در هر مقطع در دانشگاه های اتریش، شما باید مدرک پذیرفته شدن در کنکور همان مقطع در ایران رو ارائه کنید...
یعنی اگر هدف شما پذیرش در مقطع master هست، باید ابتدا در ایران در کنکور کارشناسی ارشد همون رشته شرکت کنید و پذیرفته بشید و به کمک تاییدیه اون برای رشته-دانشگاه مقصد در اتریش اقدام بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - nsvahid - 26-12-2015

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
من یک سوال خیلی فوری و مهم داشتم اگر ممکن با شه راهنمایی بفرمایید.
یکی از موسسات اعزام دانشجو به من اطمینان داده اگر نامه ممانعت از تحصیل رو از دانشگاه بگیرم پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاههای اتریش بلا مانع خواهد بود.این در حالی است که بسیاری از دوستان در سایت وب‌سایت قبلی معتقدند چنین نامه ای رو دانشگاه نمیده(دانشگاه ارشد من امیرکبیر هست)
این موسسه ادعا می کنه این نامه هم فرمت خاصی داره که بعد از دادن 1.5تومان فرمتش رو بهم میگه.
اگر براتون ممکنه راهنمایی ام کنید که پول بیخود بابت یک چنین چیزی پرداخت نکنم.(کسی میتونه فرمت نامه رو اینجا بگذاره؟)
ضمنا من این نامه رو از وزارت علوم گرفتم اما بیشتر دوستان میگن مورد قبول دانشگاههای اتریش(خصوصا تکنیک وین نیست)
ممنون از همه دوستان

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - sspy - 29-12-2015

با سلام
من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد هستم (فقط پایان نامه) و تمامی مدارکم رو ترجمه کردم بعلاوه ریز نمرات ارشد و گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشگاه تکنیک وین اقدام کردم با این تفاسیر ایا مشکلی برای پذیرش پیش میاد از سمت دانشگاه ؟