آکادمیا کافه
شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - comet_utob - 28-07-2015

ممنون از پاسخگوییتون هزینه تحصیل مستر توی آلمان و اتریش چقدر میشه? و اینکه امکان فاند هست?

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 30-07-2015

(28-07-2015, 12:43 PM)comet_utob نوشته: ممنون از پاسخگوییتون هزینه تحصیل مستر توی آلمان و اتریش چقدر میشه? و اینکه امکان فاند هست?

در المان که دوره master تقریباً رایگان هست اما در اتریش تقریباً سالی 700-800 یورو هزینه اخذ میشه که ناچیزه! امکان فاند هم در این دو کشور برای دوره های لیسانس و فوق لیسانس اصلاً وجود نداره!!!

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - alio - 13-08-2015

با سلام
علی پورمیر هستم
کارشناسی طراحی فرش از دانشگاه آزاد نجف آباد (معدل 15/29 ) سال 88
کارشناسی ارشد هنر اسلامی دانشگاه هنر اصفهان (معدل 17) سال 91
35 سال سن دارم و متأهل هستم
میخواستم در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا در دانشگاه های دولتی اتریش ادامه تحصیل بدهم.
دانشگاه وین را ترجیح میدهم
مشغول فراگیری زبان آلمانی هستم
دارم سعی میکنم انگلیسی را هم تقویت کنم
چه رشته هایی برای ادامه تحصیل من وجود دارد؟
آیا امکان بورسیه شدن دارم؟
آیا امکان کار و گرفتن اقامت و تابعیت را پس از اتمام تحصیلات دارم؟ 

با سپاس

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 14-08-2015

(13-08-2015, 09:57 PM)alio نوشته: با سلام
علی پورمیر هستم
کارشناسی طراحی فرش از دانشگاه آزاد نجف آباد (معدل 15/29 ) سال 88
کارشناسی ارشد هنر اسلامی دانشگاه هنر اصفهان (معدل 17) سال 91
35 سال سن دارم و متأهل هستم
میخواستم در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا در دانشگاه های دولتی اتریش ادامه تحصیل بدهم.
دانشگاه وین را ترجیح میدهم
مشغول فراگیری زبان آلمانی هستم
دارم سعی میکنم انگلیسی را هم تقویت کنم
چه رشته هایی برای ادامه تحصیل من وجود دارد؟
آیا امکان بورسیه شدن دارم؟
آیا امکان کار و گرفتن اقامت و تابعیت را پس از اتمام تحصیلات دارم؟ 

با سپاس

کارشناسی ارشد که در حقیقت نمیشه! چون دوره لیسانس شما از دانشگاه ازاد می باشد (مدارک ازاد مورد تایید دانشگاههای اتریش نیست)
اگر بتونی زبان المانی رو فرابگیری میتونی پذیرش راحت بگیری. هرچند رشته های هنری بیشتر به زبان المانی ارئه میشه و از این بابت مناسب.
برای گرفتن اقامت هم بعد از اتمام تحصیلات باید با داشتن رزومه کاری خوب، سطح مناسب زبان المانی امکانش وجود داره.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - alio - 14-08-2015

ولی کارشناسی ارشد من از دانشگاه هنر اصفهان (دانشگاه سراسری )هست
این تاثیری نداره؟

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 14-08-2015

(14-08-2015, 08:56 AM)alio نوشته: ولی کارشناسی ارشد من از دانشگاه هنر اصفهان (دانشگاه سراسری )هست
این تاثیری نداره؟

بنده عرض کردم اگر قصد تحصیل در ارشد مجدد رو دارید!! اما برای تحصیل در دکتری مشکلی نداره از اونجایی که شما قصد تحصیل به زبان المانی دارید این مسیر میسرتر خواهد شد.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - alio - 14-08-2015

با سپاس مجدد
پس اگر بخوام در مقطع دکترا ادامه تحصیل بدهم می توانم؟
به نظر شما در چه رشته ای و از کدام دانشگاه در خواست بدهم؟
سایت دانشگاه وین را دیدم
در مقطع کارشناسی ارشد تاریخ هنر دارد
فکر کنم (البته مطمعن نیستم) گرایش هنر اسلامی راهم داشت
در مقطع دکترا را متوجه نشدم

(14-08-2015, 09:23 AM)alio نوشته: با سپاس مجدد
پس اگر بخوام در مقطع دکترا ادامه تحصیل بدهم می توانم؟
به نظر شما در چه رشته ای و از کدام دانشگاه در خواست بدهم؟
سایت دانشگاه وین را دیدم
در مقطع کارشناسی ارشد تاریخ هنر دارد
فکر کنم (البته مطمعن نیستم) گرایش هنر اسلامی راهم داشت
در مقطع دکترا را متوجه نشدم

بله منظورم ادامه تحصیل برای دکتری مشکلی نداره. اما برای ارشد نمیتونی (هم لیسانست ازاد بوده و هم سنتون کمی بالاست برای اون مقطع)
رشته های هنری در دانشگاههای اتریش گسترده هستن باید ببینی به چه موضوع و نحقیقی علاقه داری و در دپارتمان مورد نظر بگردی و انتخاب کنید.
از اینجا میتونی اطلاعات مناسب بگیری.

شرمنده از اینکه اینهمه وقتتونو میگیرم
به نظر شما من در آلمان بیشتر شانس تحصیل و زندگی و کار و دریافت تابعیت دارم یا اتریش؟
من اول نظرم دانشگاه بامبرگ آلمان بود
ولی بهم گفتند اول برم کارشناسی ارشد مجدد بگیرم بعد برم دکترا
وبعد هم گفتند اتریش بهتر از آلمانه
چون سفارت آلمان به افراد بالای 30 سال متأهل که می خواند برای ادامه تحصیل برند ویزا نمیده
اگر هم بده به خانواده شون نمیده
نظر شما چیه؟

(14-08-2015, 12:27 PM)alio نوشته: شرمنده از اینکه اینهمه وقتتونو میگیرم
به نظر شما من در آلمان بیشتر شانس تحصیل و زندگی و کار و دریافت تابعیت دارم یا اتریش؟
من اول نظرم دانشگاه بامبرگ آلمان بود
ولی بهم گفتند اول برم کارشناسی ارشد مجدد بگیرم بعد برم دکترا
وبعد هم گفتند اتریش بهتر از آلمانه
چون سفارت آلمان به افراد بالای 30 سال متأهل که می خواند برای ادامه تحصیل برند ویزا نمیده
اگر هم بده به خانواده شون نمیده
نظر شما چیه؟

این مورد رو نمیشه دقیق بیان کرد اما من براساس تجربه که در این مدت در بخش اروپا اطلاعات کسب کردم میگم:
اتریش به واقع ویزا کمی راحت و زندگی و شانس گرفتن تابعیت رو داره
المان ویزا خیلی راحت نمیده، اما کار و زندگی و گرفتن اقامت هم وجود داره.
به نظرم شما برای اتریش اقدام کن و در یک دانشگاه تحصیل کنید سپس پس از پیدا نکردن کار برای المان اقدام کن.