آکادمیا کافه
شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - aironvich - 07-06-2015

راستی اینکه می گن دانشگاه های اتریش خودشون دوره زبان المانی می زارن و بدونه مدرک زبان پذیرش می گیرن درسته ؟؟؟؟ 
سفارت ویزا می ده ؟؟؟
بعد می گن اگه با لیسانس یا فوق بری باز هم باید از همون مقطع تحصیلی شروع کنی ؟؟؟
یعنی واحد های تخصصی رو متاقبت می دن یا نه ؟؟؟ اگه بدن فکر کنم خوب باشه یه 2 ترمی بخونی بعد مدرک قبلیتم اتریشی میشه ....
نظر شما چیه اصلا ارزشش داره ؟؟؟ 
زبان المانی؟؟؟
دوباره تحصیل تو مقطع قبلی ؟؟؟
راستی با گپ تحصیلی 6 سال موافقت می کنن؟؟؟؟ سفارت چیی ؟؟؟؟
مرسی از جواب ....

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 08-06-2015

(07-06-2015, 11:07 AM)'aironvich' نوشته: راستی اینکه می گن دانشگاه های اتریش خودشون دوره زبان المانی می زارن و بدونه مدرک زبان پذیرش می گیرن درسته ؟؟؟؟ 
سفارت ویزا می ده ؟؟؟
بعد می گن اگه با لیسانس یا فوق بری باز هم باید از همون مقطع تحصیلی شروع کنی ؟؟؟
یعنی واحد های تخصصی رو متاقبت می دن یا نه ؟؟؟ اگه بدن فکر کنم خوب باشه یه 2 ترمی بخونی بعد مدرک قبلیتم اتریشی میشه ....
نظر شما چیه اصلا ارزشش داره ؟؟؟ 
زبان المانی؟؟؟
دوباره تحصیل تو مقطع قبلی ؟؟؟
راستی با گپ تحصیلی 6 سال موافقت می کنن؟؟؟؟ سفارت چیی ؟؟؟؟
مرسی از جواب ....

- بله دوره دارن و باید براش شهریه پرداخت کنی.
- به دوره زبان خیر. اما پذیرش مشروط به همراه زبان اره.
- اگر مدرکت از دانشگاه ازاد باشه.
- نظر من ارزش زبان خوندن المانی در اتریش جالب نیست من خودم المان رو از همه جنبه ترجیح میدم. باز هم اتریش طرفدار خودش رو برای تحصیل داره.
- گپ تحصیلی رو باید با سابقه کار یا دلیل قانع کننده بپشونی ممکنه برات مشکل ساز بشه.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - babak2005 - 15-06-2015

سلام. روز خوش. در مورد پذیرش از دانشگاه های اتریش راهنمایی می خواستم. من دیپلم و پیش دانشگاهی علوم تجربی و کاردانی از دانشگاه آزاد دارم تو رشته تکنولوژی تولیدات گیاهی که از گروه کشاورزی هست و در حال دانشجوی ترم یک از دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی تو رشته مهندسی کشاورزی علوم و صنایع غذایی هستم. 33 سال دارم و می خوام برای مقطع لیسانس پذیرش بگیرم. اگر لطف کنید راهنمایی کنید با این شرایط بهترین گزینه ها کدوم دانشگاه ها و چه رشته هایی هستن که پذیرشم حتمی باشه ممنون میشم.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 17-06-2015

(15-06-2015, 09:16 PM)'babak2005' نوشته:
سلام. روز خوش. در مورد پذیرش از دانشگاه های اتریش راهنمایی می خواستم. من دیپلم و پیش دانشگاهی علوم تجربی و کاردانی از دانشگاه آزاد دارم تو رشته تکنولوژی تولیدات گیاهی که از گروه کشاورزی هست و در حال دانشجوی ترم یک از دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی تو رشته مهندسی کشاورزی علوم و صنایع غذایی هستم. 33 سال دارم و می خوام برای مقطع لیسانس پذیرش بگیرم. اگر لطف کنید راهنمایی کنید با این شرایط بهترین گزینه ها کدوم دانشگاه ها و چه رشته هایی هستن که پذیرشم حتمی باشه ممنون میشم.

شما مطالب بخش اتریش رو نخوندی!!! تحصیل در دانشگاه ازاد در اتریش متاسفانه برای بیشتر دانشگاهها قابل قبول نیست شما باید از ابتدا لیسانس بخونی. و اینکه با این سن به نظرم خیلی نمیشه ریسک کرد هم دانشگاه و هم سفارت بهتون ممکنه گیر بدن. بهتره برای کشورهای مانند ایتالیا و اسپانیا و یا ترکیه و اروپای شرق اقدام کنید.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - boshi - 26-07-2015

سلام و خسته نباشین

من دانشجوی ارشد رشته ی زیست شناسی گرایش میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد هستم ماه دیگه دفاع دارم و احتمالا با معدل 16 ارشدمو بگیرم و در حال حاضر دارم دو مقاله ی ISI  مینویسم و و دارم مدرک زبان آیلتس رو هم میگیرم و اینم بگم کارشناسی رو هم دانشگاه آزاد بودم با معدل 14، حالا خواستم بدونم برای دانشگاه اتریش شانس پذیرش برای ارشد دارم؟ و اینکه برای دانشگاه چالمرز در سوئد هم درخواست کار دادم و منتظر جوابم

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 26-07-2015

(26-07-2015, 01:44 AM)boshi نوشته: سلام و خسته نباشین

من دانشجوی ارشد رشته ی زیست شناسی گرایش میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد هستم ماه دیگه دفاع دارم و احتمالا با معدل 16 ارشدمو بگیرم و در حال حاضر دارم دو مقاله ی ISI  مینویسم و و دارم مدرک زبان آیلتس رو هم میگیرم و اینم بگم کارشناسی رو هم دانشگاه آزاد بودم با معدل 14، حالا خواستم بدونم برای دانشگاه اتریش شانس پذیرش برای ارشد دارم؟ و اینکه برای دانشگاه چالمرز در سوئد هم درخواست کار دادم و منتظر جوابم

مدارک تحصیل دانشگاه ازاد اسلامی تا این لحظه برای بیشتر دانشگاههای اتریش مورد تایید نیست. بهتره همون منتظر جواب سوئد یا اقدام برای سایر کشورها باشید.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - comet_utob - 28-07-2015

سلام من کارشناسی روزانه دانشگاه بوعلی بودم( مهندسی ) با معدل 15.62 و ارشد الان ترم ۲ دانشگاه علم و صنعتم ولی چون تغییر گرایش دادم اصلا گرایشمو تو ارشد دوس ندارم میخواستم ببینم شانسم واسه پذیرش از دانشگاههای اتریش یا آلمان توی گرایش کارشناسیم چجوریه? آلمانی هم میخوام شروع کنم
ممنون

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 28-07-2015

(28-07-2015, 07:47 AM)comet_utob نوشته: سلام من کارشناسی روزانه دانشگاه بوعلی بودم( مهندسی )  با معدل 15.62 و ارشد الان ترم ۲ دانشگاه علم و صنعتم ولی چون تغییر گرایش دادم اصلا گرایشمو تو ارشد دوس ندارم میخواستم ببینم شانسم واسه پذیرش از دانشگاههای اتریش یا آلمان توی گرایش کارشناسیم چجوریه? آلمانی هم میخوام شروع کنم
ممنون

چه گرایشی از مهندسی؟!!! کلی گرایش و زیر مجموعه داریم!!
در کل برای همه گرایش های مهندسی در اتریش و المان فرصت وجود داره اما باید ببینی به انگلیسی ارائه میشه یا المانی.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - comet_utob - 28-07-2015

من مهندسی برق بودم کارشناسی الکترونیک بودم و واسه ارشد مخابرات

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 28-07-2015

(28-07-2015, 11:39 AM)comet_utob نوشته: من مهندسی برق بودم کارشناسی الکترونیک بودم و واسه ارشد مخابرات

اره برای هر الکترونیک دانشگاههای صنعتی وین و صنعتی گراتس خیلی موقعیت خوبی دارن، اما خب در المان بیشتر این فرصت مهیاست.