آکادمیا کافه
پذیرش از دانشگاه مسی نیوزلند (Massey University) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش از دانشگاه مسی نیوزلند (Massey University) (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%B3%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF-Massey-University)

پذیرش از دانشگاه مسی نیوزلند (Massey University) - saaaaam - 29-07-2014

دانشگاه مسی، با داشتن حدود 36000 دانشجو و 3127 کارمند یکی از بزرگترین دانشگاه های نیوزیلند به شمار می آید. مسی یکی از 4 دانشگاه نیوزیلند است که در رده بندی جهانی تایمز در رتبه زیر 100 قرار می گیرد.  مسی 3 دانشگاه در شهرهای آکلند، ولینگتون و پالمستن شمالی دارد. مسی، بزرگترین کالج تجارت در نیوزیلند را دارد.
همچنین در نیوزیلند تنها دانشگاهی است که رشته های هوانوردی، " دامپزشکی و حل اختلافات را ارائه می دهد. در تمام دانشگاه ها کتابخانه وجود دارد.  کتابخانه دانشگاه مسی بیش از 1 میلیون جلد کتاب دارد به علاوه هزاران جلد نسخه های پرینت شده، مجله و کتاب اینترنتی.  
مسی در امر تحقیقات سرمایه گزاری بسیار داشته است و هم اکنون 45 مرکز تحقیقاتی دارد که از این تعداد، 2 مرکز تحقیقاتی نیز ملی هستند. مراکز تحقیقاتی در هر 3 دانشگاه حضور دارند.
نام مراکز تحقیقاتی منحصر به فرد مسی عبارتند از:
مرکز تحقیقاتی دابل هلیکس که در آن قدرتمند ترین اسپکترومیتر رزونانس مغناطیسی هسته ای نیوزیلند قرار دارد،
مرکز تحقیقاتی اپیدمیک که نقشی اساسی در کنترل بیماری های اپیدمیک دهان در اروپا را ایفا می کند،
مرکز تحقیقاتی آلن ویلسون برای تحقیقات در زمینه انکولوژی ملکولی و تکامل.
نام دیگر مراکز تحقیقاتی مسی در زیر فهرست شده است:
  مرکز تحقیقاتی طراحی  
  مرکز تحقیقاتی علوم مربوط به حیوانات
مرکز تحقیقاتی اقتصاد کاربردی
مرکز تحقیقاتی مطالعات بانکی
مرکز تحقیقاتی ادبیات کودکان
مرکز تحقیقاتی موسقی قرن 18
مرکز تحقیقاتی اقتصاد اکولوژیک
مرکز تحقیقاتی منابع انرژی
مرکز تحقیقاتی مطالعات گیتار
مرکز تحقیقاتی ریاضیات در صنعت
مرکز تحقیقاتی خلاقیت در تولیدات
مرکز تحقیقاتی کشاورزی
مرکز تحقیقاتی مطالعات زنان 

دانشکده ها
به طور کلی مسی 5 کالج اصلی دارد که هر یک تعدادی بخش و کالج در زیر گروه خود جای می دهند. فهرست آنها در زیر آمده است.
کالج تجارت:
کالج حسابداری (شامل حقوق تجاری)،
کالج هوانوردی
کالج  هنرهای زیبا:کالج طراحی، کالج هنرهای زیبا، کالج هنرهای تجسمی، کالج موسقی نیوزیلند.
کالج آموزش و پرورش
کالج جامعه شناسی و علوم اجتماعی:
کالج زبان انگلیسی و مطالعات رسانه ها،
کالج علوم بهداشت،
کالج تاریخ و فلسفه،
کالج مطالعات زبان شناسی،
کالج مطالعات بومیان نیوزیلند،
کالج محیط زیست و طراحی،
کالج روانشناسی،
کالج مطالعات علوم اجتماعی،
کالج مطالعات سیاسی، کالج علوم دفاعی
.
کالج علوم پایه:بخش تغذیه، بخش علوم ریاضیات،بخش بیومدیکال، بخش علوم طبیعی، بخش منابع طبیعی، بخش دامپزشکی و علوم حیوانات، کالج مهندسی و تکنولوژی پیشرفته.

RE: پذیرش از دانشگاه مسی نیوزلند (Massey University) - saaaaam - 29-07-2014

مسی دانشگاه در میان دانشگاههای جدید نیوزیلند به دلیل توانایی خود را برای پژوهش های تحویل تدریس و آموزش تحقیق در سه دانشگاه در شهرهای اوکلند،پالمرستون شمالی و ولینگتون آماده کرده است. مسی دارای پیوندهای قوی با صنعت و تجارت کمک به توسعه اقتصادی و به توسط ما ، تدریس و پژوهش در زمینه های کاربردی از قبیل دامپزشکی ، تکنولوژی مواد غذایی ، علوم اطلاعات ، فناوری و مهندسی ، کشاورزی ، امور مالی ، بازاریابی و حسابداری نمونه است. دانشجویان بین المللی که در آمدن به مسی یک گرم و دوستانه را به محل مطالعه و آب و هوا فکری که در آن آنها را تشویق به بهتر پیدا کنید. فلسفه مسی است که برای کمک به دانش آموزان را برای چالش های زندگی امروز در آماده شدن ، با برنامه های که مربوطه ، خلاقانه و انعطاف پذیر است. 

مکان : اوکلند، پالمرستون شمالی ، ولینگتون
اوکلندبزرگترین شهر نیوزیلند، با 1.3 میلیون نفر است. 

ولینگتون 
شهر ولینگتون پایتخت نیوزیلند است. آن را از کافه ، بارها و تئاتر کامل و یک بندرگاه زیبا. 
پالمرستون شمالییک شهر دانشجویی کوچک در نزدیکی ولینگتون است.

جمعیت دانشجویی : 
تعداد کل : 34.428 
مقطع کارشناسی : 25.276 
کارشناسی ارشد : 7.855 
فرعی درجه : 1.297 
دانشجویان بین المللی : 3994 

مسی ، بزرگترین دانشگاه در نیوزیلند را که نزدیک به 40،000 دانش آموزان داراست. این دانشگاه به عنوان نهاد برتر زلاند نو برای آموزش کشاورزی و باغبانی و تحقیقات. امروز ، در دانشگاه چند مترقی و پویا ، نهاد دانشگاه به خوبی برای نوآوری و توانایی خود را به ارائه برنامه های است که نیازهای هر دو دانش آموز داخلی و بین المللی در نظر گرفته شده است. 
مسی در میان دانشگاه های نیوزیلند قدرتمند ترین در رشته های کامپوتر است.برنامه های علمی : کارشناسی و کارشناسی ارشد 

مسی است تا از پنج کالج بزرگ ساخته شده : تجارت ، خلاق و هنر ، آموزش و پرورش ، علوم انسانی و علوم اجتماعی و علوم ، و خود را مربوط به 45 گروه علمی، مدارس و مؤسسات. دانشگاه گستره ای جامع و انعطاف پذیر و نوآورانه از دیپلم و کارشناسی درجه فوق لیسانس ، متمرکز نسبت به شرایط ملی و بین المللی است. بیش از 800 دانش آموزان در سطح دکترا در حال تحصیل هستند. 

این دانشگاه توجه خاصی به دانشجویان بین المللی دارد که برنامه های دانشگاه در : 

کشاورزی و باغبانی علوم ، هواپیمایی ، مطالعات بازرگانی ، ارتباطات ، طراحی ، آموزش ، مهندسی ، علوم بهداشت و درمان محیط زیست ، غذا علم و صنعت ، علوم انسانی و علوم اجتماعی ، بشر تغذیه و بهداشت ، علوم اطلاعات ، موسیقی ، پرستاری ، منابع و برنامه ریزی زیست محیطی ، علوم ، ورزش و تمرین مدیریت دانش ، فناوری و علوم دامپزشکی. 

مطالعه خارج از کشور و نیز برنامه های تبادل دانشجویان بین المللی در میان مردمی ، و یک روش عالی برای تحصیل در مسی برای یک یا دو ترم را در هر دانشگاهی در سراسر یک تنوع گسترده ای از بخش های مختلف موضوع. 

زبان انگلیسی 

هر یک از دانشگاه مسی زبان انگلیسی دارای یک مرکز ارائه می دهد که هیجان انگیز ، تعاملی دوره های زبان انگلیسی و یک رشته برنامه های مقدماتی برای تحصیل در دانشگاه. برنامه های خاص هستند به هر دانش آموز در سطح زبان انگلیسی تمرکز نمایم در مورد مهارت های کلیدی در خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن متناسب. در سطوح بالاتر دانش آموزان انشاء و نوشتن گزارش ، علمی و خواندن و نوشتن و تمرکز است که در استراتژی ها و مهارت ها را برای برقراری ارتباط موثر و دهان وجود دارد. 

مطالعات مقدماتی 

پل مسی دانشگاه برنامه ها ، به گواهی بنیاد مطالعات و گواهی دانشگاه آمادگی برای طراحی و تحویل داده شده توسط استادان دانشگاه را در هر نظم و انضباط برای اطمینان از دانش آموزان خوب آماده برای مرحله بعدی از مشاغل دانشگاهی خود را. اتمام موفقیت آمیز و یا گواهی نامه qualifies در ورودی دانشگاه را برای دانش آموزان در سطح دوره کارشناسی.

تجارت و بازرگانی در دانشگاه مسی
این دانشکده فعالیت خود را اولین بار در سال 1927 آغاز کرد. هم اکنون با داشتن 12000 دانشجو یکی از بزرگترین دانشکده های تجارت و بازرگانی نیوزلند است. این دانشکده خود چندین کالج دارد:
  • کالج حسابداری
    کالج هوانوردی
    کالج ارتباطات، خبرنگاری و بازاریابی
    کالج اقتصاد و دارایی
    کالج مدیریت
کارشناسی
  • کارشناسی تجارت
    کارشناسی حسابداری
    کارشناسی اقتصاد
این سه رشته در مقاطع کارشناسی در سال های اول عمومی هستند و در سال های آخر تحصیل می توانند به صورت تخصصی در هر یک از رشته های نامبرده در کالج های بالا در بیایند. رشته ها 3 ساله هستند. تعدادی رشته های تلفیقی نیز با رشته های ارتباطات، طراحی لباس، کشاورزی و ورزش وجود دارند. شهریه دوره ها تا 23500$ در سال می باشد.
ارشد و دکترا
رشته ها در کلیه مقاطع وجود دارند. یک دکترای تحصیلی در زمینه تجارت اجرایی وجود دارد. شهریه رشته ها تا 22000$ در سال است.
  • گواهینامه ارشد: در رشته تجارت. طول دوره 1 ترم.
    دیپلمای ارشد: طول دوره 1 سال.  در رشته های تجارت اجرایی، حسابداری، هوانوردی، بانکداری و مدیریت ورزشی.
    کارشناسی ارشد: طول رشته از 12 تا 18 ماه. در رشته های تجارت، مدیریت، هوانوردی، اقتصاد، MBA .
    دکترای تحصیلی: در رشتهDBA ، دکترای MBA
    دکترای تحقیقاتی

تفاهم‌نامه همكاري بين دانشگاه صداوسيما و دانشگاه مسي نيوزلند
به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران  به نقل از روابط عمومي رسانه ملي، اين جلسه به رياست آقايان پروفسور كريستوفر گالووي و دكتر علي اصغر غلامرضايي رؤساي دانشگاه مسي نيوزلند و دانشگاه صداوسيما با حضور تني چند از مسئولان اين دو دانشگاه برگزار شد. 
دانشگاه صداوسيما و دانشگاه مسي نيوزلند در خصوص تبادل استاد و دانشجو در برگزاري دوره‌هاي آموزشي مشترك و مساعدت‌هاي فرهنگي رسانه‌اي، تفاهم‌نامه همكاري منعقد كردند. 
محورهاي اصلي اين تفاهم‌نامه، فعاليت‌هاي مشترك آكادميك و آموزشي كارگاه آموزشي مشترك، بورسيه‌هاي تحصيلي دولتي، كار آموزي تحقيقاتي در دوره تحصيلات تكميلي، برگزاري مناسبت‌هاي فرهنگي دوجانبه از قبيل فستيوال‌هاي فيلم، شب‌هاي ايران در نيوزلند و برعكس،   مشاركت دانشجويان در ساخت محصولات رسانه‌اي از قبيل فيلم ،مستندها ،برنامه هاي خبري و...  و ساير فعاليت‌هاي دو جانبه از طريق موافقت‌هاي مشترك بعدي است. 
 در پايان اين تفاهم‌نامه همكاري ،پروفسور كريستوفر گالووي استاد دانشگاه مسي نيوزلند از بخش‌هاي مختلف دانشگاه صداوسيما ديدار و با استادان و دانشجويان رشته علوم ارتباطات و رسانه نيز گفت‌وگو كرد. 

RE: پذیرش از دانشگاه مسی نیوزلند (Massey University) - aminjvd - 02-04-2015

سلام دوستان. (من دنبال دکتری صنایع هستم)
[align=right]پیرو بورس تحصیلی NZIDRS نیوزیلند من با یه استاد توی دانشگاه Massey خیلی صحبت کردم قراره سوپروایزرم باشه دارم مراحل ادمیشن دانشگاه رو طی میکنم تا بعدش از این بورس استفاده کنم. امریکا هم چندتا دانشگاه اپلای کردم ولی هنوز فاندم جور نشده. بنظرتون این روند رو ادامه بدم؟
[align=right]در آینده میتونم هئیت علمی توی بقیه دانشگاههای جهان از جمله امریکا یا خود نیوزیلند، استرالیا و البته همراه با اقامت شد؟
[align=right]ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
[align=right]به امید موفقیت همه اپلیکنت های ایرانی.

RE: پذیرش از دانشگاه مسی نیوزلند (Massey University) - Shahrouz - 02-04-2015

(02-04-2015, 11:54 AM)'aminjvd' نوشته:
سلام دوستان. (من دنبال دکتری صنایع هستم)

پیرو بورس تحصیلی NZIDRS نیوزیلند من با یه استاد توی دانشگاه Massey خیلی صحبت کردم قراره سوپروایزرم باشه دارم مراحل ادمیشن دانشگاه رو طی میکنم تا بعدش از این بورس استفاده کنم. امریکا هم چندتا دانشگاه اپلای کردم ولی هنوز فاندم جور نشده. بنظرتون این روند رو ادامه بدم؟

در آینده میتونم هئیت علمی توی بقیه دانشگاههای جهان از جمله امریکا یا خود نیوزیلند، استرالیا و البته همراه با اقامت شد؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

به امید موفقیت همه اپلیکنت های ایرانی.

درود
روند تماس با اساتید مختلف، دانشگاههای مختلف رو باید همیشه  تا کسب نتیجه مطلوب ادامه داد. تعداد بورسهای دانشگاههای نیوزیلند و استرالیا محدود هستند ولی در صورت داشتن شرایط مساعد امکان گرفتن رو دارید. سایر سوالهاتون رو تاپیک مرتب لطفا بپرسید. 

RE: پذیرش از دانشگاه مسی نیوزلند (Massey University) - ماریا - 23-02-2019

سلام
 امروز یه نامه از دانشگاه مسی نیوزلند برا محاصبه دریافت کردم. اون هم به صورت اسکایپ. تا حالا محاصبه نکردم. خیلی استرس دارم اصا نمیدونم چجوری باید باشه. اگه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم محاصبه 25 فبریه هست.

RE: پذیرش از دانشگاه مسی نیوزلند (Massey University) - saaaaam - 24-02-2019

(23-02-2019, 12:46 PM)ماریا نوشته: سلام
 امروز یه نامه از دانشگاه مسی نیوزلند برا محاصبه دریافت کردم. اون هم به صورت اسکایپ. تا حالا محاصبه نکردم. خیلی استرس دارم اصا نمیدونم چجوری باید باشه. اگه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم محاصبه 25 فبریه هست.

سلام
دوست عزیز نگران نباشید
سوالات معمولا در مورد این هست که چرا این دانشگاه را انتخاب کردید و در مورد پروپوزال و اینکه چه هدفی داری هست
اعتماد بنفس بالا نشان بدهید قبول هستید

RE: پذیرش از دانشگاه مسی نیوزلند (Massey University) - clueless - 25-02-2019

(24-02-2019, 05:56 PM)saaaaam نوشته: سلام
دوست عزیز نگران نباشید
سوالات معمولا در مورد این هست که چرا این دانشگاه را انتخاب کردید و در مورد پروپوزال و اینکه چه هدفی داری هست
اعتماد بنفس بالا نشان بدهید قبول هستید

در پاسخ اینجور سوالا که چرا این دانشگاه رو انتخاب کردین چه جور جوابایی مناسب تره؟ بهتره بیشتر در مورد امکانات و شرایط یشرفت در زمینه ی مورد نظرمون صحبت کنیم؟ من که دلایل اصلی م شخصیه مثلا آب و هوا و فاند و اینجور چیزا Blush

RE: پذیرش از دانشگاه مسی نیوزلند (Massey University) - saaaaam - 25-02-2019

(25-02-2019, 11:23 AM)clueless نوشته: در پاسخ اینجور سوالا که چرا این دانشگاه رو انتخاب کردین چه جور جوابایی مناسب تره؟ بهتره بیشتر در مورد امکانات و شرایط یشرفت در زمینه ی مورد نظرمون صحبت کنیم؟ من که دلایل اصلی م شخصیه مثلا آب و هوا و فاند و اینجور چیزا Blush

من باشم در مورد تحقیقات جاری در دانشگاه و ارتباط انها بازمینه تحقیقاتی مد نظر خودم صحبت می کنم
اب و هوا بنظرم زیاد جالب نیست