آکادمیا کافه
پذیرش از دانشگاه لینکلن نیوزلند (Lincoln University) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش از دانشگاه لینکلن نیوزلند (Lincoln University) (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9%D9%84%D9%86-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF-Lincoln-University)

پذیرش از دانشگاه لینکلن نیوزلند (Lincoln University) - saaaaam - 28-07-2014

[عکس: Lincoln_University_logo.png]
دانشگاه لینکون، یکی از 8 دانشگاه دولتی نیوزیلند است. این دانشگاه  در سال 1880 تاسیس یافت و قدمتی 125 ساله در آموزش و پرورش دانشجو دارد. کمپس 58 هکتاری این دانشگاه، در نزدیک شهر کرایست چرچ (بزرگترین شهر ایالت نیوزیلند جنوبی) واقع شده است. این فاصله کمتر از 25 دقیقه می باشد.دانشکده و کالجدانشگاه 3 دانشکده اصلی و چندین کالج دارد. محیط زیست خاص اطراف دانشگاه و زمین های فراوان باعث شده است که رشته های دانشگاه بیشتر در مورد کشاورزی و محیط زیست باشد. با این این حال تعداد زیادی رشته تحصیلی در زمینه های مهندسی، حقوق، علوم و ... نیز در این دانشکده ها جای داده شده اند.دانشکده کشاورزی:
  • کالج کشاورزی
  • کالج اکولوژی
  • کالج تغذیه و علوم بیوملکولار
  • کالج مطالعات خاک
دانشکده تجارت و بازرگانی:
  • کالج حسابداری، اقتصاد و دارایی
  • کالج تجارت، مدیریت، حقوق و بازاریابی
  • کالج مدیریت کشاورزی و مطالعات املاک و دارایی
دانشکده محیط زیست، جامعه و نقشه کشی:
  • کالج علوم کامپیوتر
  • کالج محیط زیست
  • کالج علوم اجتماعی، پارک ها، تفریحات، توریسم و ورزش
  • کالج معماری منظر
تحقیقات دانشگاه در زمینه تحقیقاتی بسیار فعال است و در هریک از دانشکده مراکز تحقیقاتی وجود دارد. پروفایل تحقیقاتی دانشگاه، ترنسفورم نام دارد که  می توانید دانلود نمایید.برخی امکانات دانشگاهانواع خدمات حمایتی برای دانشجویان خارجی وجود دارد. خوابگاه ها محوطه وسیعی هستند که حدود 700 دانشجو را در خود جای می دهند. خدمات دیگر عبارتند از: کلوب های ورزشی، سایت کامپیوتری، مراکز نگهداری از کودک و ...

RE: پذیرش از دانشگاه لینکلن نیوزلند (Lincoln University) - saaaaam - 28-07-2014

لینکلن دانشگاه دارای یک شهرت بین المللی برای تدریس و پژوهش است که پشتیبانی از رشد و توسعه در این سرزمین بر اساس بخش. تمرکز از دانشگاه است که در ادغام و استفاده از دانش را از علم ، تجارت ، زیست محیطی و اجتماعی و پژوهشی.دانشگاه در حوزه های مربوط به مدیریت منابع انسانی است و در مناطقی مانند کشاورزی و علم کشاورزی ، باغبانی ، صنعت شرابسازی ، مدیریت محیط زیست و معماری منظر مشهور است. لینکلن دانشگاه نیز خود را برای صنعت درجه تجارت و برنامه های مربوطه ، از جمله مدیریت هتل ، علم مواد غذایی و نرم افزار و فن آوری اطلاعات اشاره کرد. 

کرایستچرچ کانتربری 
کرایستچرچ مرکز اصلی منطقه کانتربری ، یک شهرستان زیبا نزدیک به آلپ جنوبی است. 

چند فرهنگی 
دانشجویان این دانشگاه از بیش از 60 کشور دنیا است. 

مسکن 

دانش آموزان در آن به طور کامل سالنهای محل اقامت خود را دارند اتاق رختشویی مبله با حمام مشترک و امکانات دیگر.برای کمک به دانش آموزان درست زندگی را به دانشگاه ، یک تقویم کامل ورزشی اجتماعی ، و رویدادهای فرهنگی و فعالیت های ارائه شده است. 

برنامه های علمی 

دانشگاه ارائه می دهد به طیف وسیعی از دوره های زبان انگلیسی از دوره مقدماتی و تکمیلی (دانشگاه مدرک تحصیلی در ورودی) را به گواهی / مدرک ، مقطع کارشناسی ، فارغ التحصیل و مدارک تحصیلی در سطح کارشناسی ارشد.
تسلط به زبان انگلیسی 

دانش آموزان به زبان مادری شان انگلیسی است که نیاز به ارائه مدرکی دال بر مهارت انگلیسی نیست. لینکلن دانشگاه مطالعات و دوره مقدماتی زبان انگلیسی در مرکز تخصص در دوره ای که برای آماده سازی دانش آموزان برای تحصیل عالی. 

حداقل نمرات به شرح زیر است : 

کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی آیلتس = 6.5 (نمره باند حداقل 6.0) و یا معادل و مدرک تحصیلی به رسمیت شناخته. 

در مقطع کارشناسی = آیلتس 6.0 (نمره باند حداقل 5.5) و یا معادل و مدرک تحصیلی به رسمیت شناخته. 

بنیاد مطالعات آیلتس = 5.5 (نمره باند حداقل 5.0) و یا معادل و مدرک تحصیلی به رسمیت شناخته. 

توجه : لینکلن در دانشگاه خود را ارائه می دهد شرایط ورودی زبان انگلیسی (انگلیسی برای اهداف علمی -- EAP) 

سال تحصیلی 

سال تحصیلی لینکلن دانشگاه ساختاری است که به طوری که دانش آموزان می تواند مطالعات خود را در هر فوریه یا جولای آغاز خواهد شد. 

مدرسه در تابستان از نوامبر تا ژانویه در دسترس است برای دوره های خاص در مقطع کارشناسی. 

دوره مقدماتی شروع مطالعات در فوریه ، جولای و نوامبر هر سال است. 

شروع کلاس های زبان انگلیسی در هر دوشنبه از اواسط ژانویه تا اواخر ماه دسامبر هر سال است. 

RE: پذیرش از دانشگاه لینکلن نیوزلند (Lincoln University) - saaaaam - 28-07-2014

بورسیه های دانشگاه لینکلن
شاید بتوانید بار مالی آموزش عالی را با یکی از بورسیه های تحصیلی بسیاری که هر سال در این دانشگاه به دانشجویان نیوزیلند اعطا می شود، کاهش دهید. صدها کمک بلاعوض، کمک هزینه و بورسیه تحصیلی در تمامی سطوح تحصیلی در دسترس دانشجویان این دانشگاه قرار دارد.
در بانک اطلاعاتی بورسیه ها، می توانید جزئیات مربوط به بورسیه های تحصیلی را که به خصوص توسط دانشگاه ارائه و توزیع می شود، مشاهده نمایید.
شایستگی
شما می توانید برای هر بورسیه تحصیلی که در آن واجد شرایط درخواست دهید.هر دانشجو می تواند در هر سال علاوه بر شهریه بورسیه ای به ارزش NZD$35,000 را دریافت کند. چنانچه در حال حاضر از یک بورسیه تحصیلی استفاده می کنید، مقررات مربوط به استفاده از بورسیه ای دیگر به صورت همزمان را بررسی کنید.
اگر دانشجوی بین المللی هستید لطفا مقررات و شرایط لازم برای هر بورسیه را مطالعه فرمایید. بسیاری از بورسیه های تحصیلی تنها به شهروندان یا افرادی اختصاص می یابد که به طور دائم در نیوزلند اقامت دارند.
در اغلب موارد، شهروندان استرالیا برای واجد شرایط بودن در دریافت بورسیه تحصیلی، مقیم نیوزلند محسوب می شوند مگر در مواردی که مقررات مربوط به بورسیه مخصوصاً به نحوی دیگر ذکر شده باشد.
روند انتخاب
اکثر بورسیه های تحصیلی دانشگاه لینکلن بر اساس درخواست کتبی و گزارش داور انتخاب شده است. هرچند برای برخی دیگر به مصاحبه نیاز می باشد  در این صورت دفتر بورسیه موضوع را به اطلاع شما خواهد رساند.
روند انتخاب برای بورسیه های تحصیلی دانشگاه لینکلن، ممکن است به طور معمول شش تا هشت هفته و یا بیشتر به طول بیانجامد.  کلیه متقاضیان بورسیه تحصیلی اطلاعیه ای کتبی دریافت می کند که حاوی نتیجه انتخاب نهایی است. لطفاً برای اطلاعات از نتیجه انتهاب با دفتر بورسیه تحصیلی تماس نگیرید زیرا به محض انتخاب و ترتیب پرداخت با شما تماس گرفته می شود.

RE: پذیرش از دانشگاه لینکلن نیوزلند (Lincoln University) - amirfriendship - 12-05-2017

دوستان گویا رنک این دانشگاه بالاست. آیا این موضوع شانس پذیرش ر افزایش می دهد؟
تجربه در مورد این دانشگاه چطوریه؟
تو جزیره جنوبی؟

RE: پذیرش از دانشگاه لینکلن نیوزلند (Lincoln University) - Torkan - 12-05-2017

(12-05-2017, 02:13 PM)amirfriendship نوشته: دوستان گویا رنک این دانشگاه بالاست. آیا این موضوع شانس پذیرش ر افزایش می دهد؟
تجربه در مورد این دانشگاه چطوریه؟
تو جزیره جنوبی؟

دوست عزیز فارغ از دانشگاه، نیوزلند با اینکه کشور توسعه یافته هست ولی در رفتن بهش خیلی تامل کنید. برخلاف گفته ماموران مهاجرتی، کار بسیار سخت پیدا میشه و کاملا به سابقه کار در خود نیوزلند اهمیت میدهند.
اگر فاند کامل بگیرید خب میشه بهش فکر کرد (که اونم به سختی میدن) میشه بهش فکر کرد اما واقعا بدون فاند رفتن ارزش نداره به نظر من.
من نا امیدتون نمیکنم ولی دو تا از دوستان طبق صحبتیکه دیروز کردیم بر صحت این وبسایت تاکید داشتند.

پ.ن: البته عادت ایرانی ها همیشه این بوده که از همه جا ناله کنن به خاطر همین من وبسایت بالا رو دوستم که 23 ماهه نیوزلنده و به شدت دنبال کاره برام گذاشت. خودش میگفت که من به این وبسایت قبل رفتن میخندیدم!
در ضمن تصمیم گیری رو سعی کنید خودتون بکنید. چون فکر کنم شما تقریبا تمام کشورها رو رصد کردین تا اینجا و اگر بخواید از همه اطلاعات بگیرید بیشتر دچار تنقاضات ذهنی میشوید.

RE: پذیرش از دانشگاه لینکلن نیوزلند (Lincoln University) - amirfriendship - 13-05-2017

(12-05-2017, 02:53 PM)Torkan نوشته: دوست عزیز فارغ از دانشگاه، نیوزلند با اینکه کشور توسعه یافته هست ولی در رفتن بهش خیلی تامل کنید. برخلاف گفته ماموران مهاجرتی، کار بسیار سخت پیدا میشه و کاملا به سابقه کار در خود نیوزلند اهمیت میدهند.
اگر فاند کامل بگیرید خب میشه بهش فکر کرد (که اونم به سختی میدن) میشه بهش فکر کرد اما واقعا بدون فاند رفتن ارزش نداره به نظر من.
من نا امیدتون نمیکنم ولی دو تا از دوستان طبق صحبتیکه دیروز کردیم بر صحت این وبسایت تاکید داشتند.

پ.ن: البته عادت ایرانی ها همیشه این بوده که از همه جا ناله کنن به خاطر همین من وبسایت بالا رو دوستم که 23 ماهه نیوزلنده و به شدت دنبال کاره برام گذاشت. خودش میگفت که من به این وبسایت قبل رفتن میخندیدم!
در ضمن تصمیم گیری رو سعی کنید خودتون بکنید. چون فکر کنم شما تقریبا تمام کشورها رو رصد کردین تا اینجا و اگر بخواید از همه اطلاعات بگیرید بیشتر دچار تنقاضات ذهنی میشوید.

یک روز یکی از دوستان به من گفت خودت را به یک دانشگاه و کشور محدود نکن. حقیقتش این که من از چندین دانشگاه در کشورهای مختلف پذیرش گرفتم ولی موردی که من و به شک انداخت این بود که آیا پس از تحصیل می تونم بمونم و از پس هزینه ها بر میام تا کار پیدا کنم.
برای همین بورس و اقامت پس از تحصیل برام مهم بود.
از این جهت فکر کردم نیوزلند شاید خوب باشه. البته اگر بشه پذیرش گرفت.
با توجه به توضیحات شما, آیا پس از تحصیل نمیشه از نیوزلند به استرالیا رفت؟