آکادمیا کافه
پذیرش از دانشگاه گریفیث استرالیا (Griffith University) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: دانشگاه های استرالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: پذیرش از دانشگاه گریفیث استرالیا (Griffith University) (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AB-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-Griffith-University)

پذیرش از دانشگاه گریفیث استرالیا (Griffith University) - saaaaam - 21-07-2014

دوستان خوبم
این دانشگاه دکتری پژوهشی دارد که شما با چاپ مقاله هم دکتری می توانید بگیرید! 
Doctor of Philosophy by Publication
(Note: applicants who wish to complete a PhD program and include material published during their candidature in the body of their final thesis, should apply for the Doctor of Philosophy program, not the Doctor of Philosphy by publication program.)

The degree will be awarded to a candidate who, through previously published work of which the candidate is either author or joint author, has made an original scholarly contribution to knowledge and demonstrated a capacity for independent research as judged by independent experts applying appropriate international standards.
Applicants will be established researchers who have not previously been awarded a doctoral level qualification and who have not pursued a research program at any university in the previous five years

RE: پذیرش از دانشگاه دانشگاه گریفیث استرالیا (Griffith University) - saaaaam - 21-07-2014

انواع بورسهای موجود برای دانشجویان بین المللی با توجه به رشته انها
All research areas
Scholarships in this section are available to all eligible international candidates, across all disciplines and research areas.
AusAID
Grant opportunities (through Office for Research)
Queensland Government funding and assistance (including Smart Futures PhD Scholarship Program)
Scholarships by Academic Group
The following scholarships are available to eligible international candidates, but are tied to specific project or in a research area that falls under one of the headings below.
Arts, Education and Law

Swiss Government Excellence Scholarships for Foreign Scholars and Artists
Business
Health
Queensland Cancer Council PhD Scholarships
Science and Environment
Australian Water and Environment Research Alliance PhD Top-Up Scholarships
CSIRO Postgraduate and Honours Scholarship Programs
Water Quality Research Australia PhD Scholarships
Engineering and Technology

RE: پذیرش از دانشگاه دانشگاه گریفیث استرالیا (Griffith University) - sspy - 28-08-2014

[b]saaaaam  [/b]میتونید بیشتر در مورد دکتری پژوهشی توضیح بدید ؟ و اینکه برای این اپلای کردن این نوع چی کار باید کرد ؟ ایا میشه برای از الان برای نیم سال دوم سال بعد اقدام کرد ( تا بتونم مدرک و ielts رو بگیرم ) ؟ ایا مجوز خروج برای این دکتری میدن ؟

RE: پذیرش از دانشگاه دانشگاه گریفیث استرالیا (Griffith University) - saaaaam - 28-08-2014

(28-08-2014, 05:13 PM)'sspy' نوشته: [b]saaaaam  [/b]میتونید بیشتر در مورد دکتری پژوهشی توضیح بدید ؟ و اینکه برای این اپلای کردن این نوع چی کار باید کرد ؟ ایا میشه برای از الان برای نیم سال دوم سال بعد اقدام کرد ( تا بتونم مدرک و ielts رو بگیرم ) ؟ ایا مجوز خروج برای این دکتری میدن ؟

ببینید ما چند نوع دکتری در دنیا داریم
1- دکتری سنتی : مثل اینکه در ایران هست شما یک یا 2 سال یکسری واحد پاس می کنید بعد ازمون جامع دارید بعد از قبولی در ازمون جامع دو یا 3 سال روی تز خودتون کار می کنید و پس از دفاع کردن از ان فارغ التحصیل می شوید
2- دکتری پژوهشی: بیشتر در اروپا و استرالیا من دیدم ! شما موقع اپلای باید پروپوزال داشته باشید استادی شما را بخواهد بعد از پذیرش شما هم زمان که داری روی پروژه ای که تعریف کردی کار می کنید می توانید چند واحد هم بردارید
3- دکتری با چاپ مقاله: به این صورت هست که اگر شما مقالات ای اس ای بکری داشته باشید دانشگاه پس از بررسی ان به شما این نوع دکتری را می دهد من در دانشگاه گریفیث این را دیدم اطلاعات بیشتر را از خود سایت دانشگاه بگیرید مثل اینکه یک سال هم باید در دانشگاه کار تحقیقاتی کنید اینکه وزارت علوم قبول دارم یا نه را نمی دانم
بنظر من اگه مدرک زبان داری + پروپوزال از الان دنبال استاد بگرد

RE: پذیرش از دانشگاه دانشگاه گریفیث استرالیا (Griffith University) - sspy - 29-08-2014

سام عزیز شما خیلی کمک کردید به من واقعاً تشکر،من تا سال اینده هم درسم مونده (خود پایان نامه مونده که میشه ازش یه ای اس ای در حسابی درآورد) برای پروپوزال جدید هم هزار تا ایده دارم ولی خوب همون طوری که میدونید ایده تا بیاد رو کاغذ طول میکشه و شاید هم کلا فکرم درست نباشه ، تا سال آینده هم حتماً مدرک زبان رو میگیرم، حالا نظرتون چطوری هست ؟