آکادمیا کافه
بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: سنگاپور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1)
+----- انجمن: تحصیل در سنگاپور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1)
+----- موضوع: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور (/Thread-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1)

صفحات 1 2 3 4

RE: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - Shihan - 12-10-2014

(09-10-2014, 07:53 PM)'aminjvd' نوشته:
ممنون. فکرکنم همین تاپیک مرتبطه.دانشگاه NTU (دانشکده کامپیوتر) رو در چه سطحی از دانشگاه های امریکایی میدونین. میشه یه مثال بزنید؟
متشکرم

این مورد کمی به نظرم سخته. چون شاید در خصوص رنک و استادها مناسب باشند اما جو دانشگاه امریکایی اون هم در رنک بین این دانشگاه مناسب تره. به هر حال ممکنه یکی از ساختار دانشگاه، اب و هوا، امکانات بیشتر علاقه نشون میده مسلماً از سنگاپور مناسب تره. اما در کل رنک دانشگاه از لحاظ استاد و تحقیقات و تعداد استاد و دانشجو و وسعت دانشگاه عالیه. این شما هستی که در انتها تصمیم میگیری

RE: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - sahar sagha - 18-04-2015

سلام 
می خواستم بدونم در مقطع دکترا چطور می تونیم از دانشگاه های سنگاپور برای رشته های هنری بورس بگیریم؟

RE: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - Shihan - 18-04-2015

(18-04-2015, 07:26 PM)'sahar sagha' نوشته: سلام 
می خواستم بدونم در مقطع دکترا چطور می تونیم از دانشگاه های سنگاپور برای رشته های هنری بورس بگیریم؟

پیدا کردن استاد و یا تماس با بخش graduate دانشکده مربوطه مهمترین فاکتورها هستن. بعد هم ممکنه شما رو با توجه به رزومه به بورس سینگا معرفی کنند.

RE: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - vesal - 22-10-2015

سلام دوستان،
ایا دانشگاه های سنگاپور رشته داروسازی یا داروشناسی برای مقطع لیسانس ارائه میدن؟
برای ورود مدرک دیپلم کافیه و چه معدلی بهترین شانس پذیرش رو دار؟
همچنین ایا بورس های تحصیلی singa برای مقطع لیسانس مجود هستند؟

RE: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - Shihan - 23-10-2015

(22-10-2015, 08:26 PM)vesal نوشته: سلام دوستان،
ایا دانشگاه های سنگاپور رشته داروسازی یا داروشناسی برای مقطع لیسانس ارائه میدن؟
برای ورود مدرک دیپلم کافیه و چه معدلی بهترین شانس پذیرش رو دار؟
همچنین ایا بورس های تحصیلی singa برای مقطع لیسانس مجود هستند؟

بله به زبان چینی
معدل بالا نیاز داره (17 به بالا) - تنها برای دو دانشگاه بسیار عالی اونجا nus , ntu
بورس سینگا تنها برای ارشد و دکتری است و رشته های پزشکی رو شامل نمیشه.

RE: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - حسین11 - 28-12-2015

سلام وقتتون بخیر
من از طریق سایت astar برای بورسیه دانشگاه سنگاپور دارم اقدام میکنم
من مدرک مهندسی  ICT  در گرایش مدیریت دارم در مقطع لیسانس
رشته مورد علاقه من برای ادامه تحصیل مدیریت پروژه هستش اما تو 1کی از سایتها خوندم که برای رشته های مدیریت بورسیه وجود نداره، آیا این موضوع درسته؟
و اینکه اگر رزومه خوبی داشته باشم میتونم از لیسانس برای مقطع دکتری بورسیه بگیرم؟
و سوال بعدی من این هست که چه فرقی بین بورسیه astar وجود داره با بورسیه NUS؟

RE: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - Shihan - 29-12-2015

(28-12-2015, 06:33 PM)حسین11 نوشته: سلام وقتتون بخیر
من از طریق سایت astar برای بورسیه دانشگاه سنگاپور دارم اقدام میکنم
من مدرک مهندسی  ICT  در گرایش مدیریت دارم در مقطع لیسانس
رشته مورد علاقه من برای ادامه تحصیل مدیریت پروژه هستش اما تو 1کی از سایتها خوندم که برای رشته های مدیریت بورسیه وجود نداره، آیا این موضوع درسته؟
و اینکه اگر رزومه خوبی داشته باشم میتونم از لیسانس برای مقطع دکتری بورسیه بگیرم؟
و سوال بعدی من این هست که چه فرقی بین بورسیه astar وجود داره با بورسیه NUS؟

بله بورس تنها رشته های مهندسی و علوم پایه رو دربرمیگیره.
خیر. بورس تنها برای ارشد و دکتری در نظر گرفته شده است.
بورس موسسه A*star در واقع از زیرمجموعه موسسه علوم و تحقیقات سنگاپور موسوم به سینگا ارئه میشه که طیف بالایی از دانشجویان رو از لحاظ امکانات تحت پوشش میده. بورس دانشگاه هم متفاوته مانند بورس اکثر دانشگاههای سایر کشورها

RE: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - soheilred - 09-02-2016

با سلام
من فوق لیسانس مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان هستم با معدل ۱۷ و مدتیست در یکی از دانشگاه های کره ی جنوبی مشغول به کارم. حوزه ی کاریم رباتیک هست و پوزیشنی هم که الان دارم researcher هست.

هدف نهاییم رفتن به آمریکاست ولی چند روز پیش از یکی از اساتید دانشگاه NUS جواب گرفتم. الان بسیار دو دل هستم و نمی دونم که اپلای کردن برای این دانشگاه من رو به هدفم می رسونه یا نه.

می دونم که این دانشگاه رنک خیلی بالایی داره. ولی از طرفی هم می دونم که برای منی که می خوام برم آمریکا بودن تو یه دانشگاه آمریکایی خیلی ضروریه، چونکه شرکتها اکثرا ترجیح می دن که فارغ التحصیلای خود آمریکا رو استخدام کنن.

از طرف دیگه ممکنه کسی بهم بگه که خوب پس چرا اپلای نمی کنی و بعد از اینکه پذیرفته شدی به این چیزا فکر نمی کنی. دلیل اپلای نکردنم اینه که تعداد محدودی توصیه نامه می تونم از استادهام بگیرم و دوست ندارم الکی هدرشون بدم.

حالا سوالم از دوستان اینه که آیا رفتن به دانشگاه NUS ارزش داره؟ آیا می تونه از لحاظ علمی برام مفید باشه و آیا بعدش برای پیدا کردن کار دچار مشکل نخواهم شد؟

RE: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - Matinking - 09-02-2016

(09-02-2016, 06:10 PM)soheilred نوشته: با سلام
من فوق لیسانس مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان هستم با معدل ۱۷ و مدتیست در یکی از دانشگاه های کره ی جنوبی مشغول به کارم. حوزه ی کاریم رباتیک هست و پوزیشنی هم که الان دارم researcher هست.

هدف نهاییم رفتن به آمریکاست ولی چند روز پیش از یکی از اساتید دانشگاه NUS جواب گرفتم. الان بسیار دو دل هستم و نمی دونم که اپلای کردن برای این دانشگاه من رو به هدفم می رسونه یا نه.

می دونم که این دانشگاه رنک خیلی بالایی داره. ولی از طرفی هم می دونم که برای منی که می خوام برم آمریکا بودن تو یه دانشگاه آمریکایی خیلی ضروریه، چونکه شرکتها اکثرا ترجیح می دن که فارغ التحصیلای خود آمریکا رو استخدام کنن.

از طرف دیگه ممکنه کسی بهم بگه که خوب پس چرا اپلای نمی کنی و بعد از اینکه پذیرفته شدی به این چیزا فکر نمی کنی. دلیل اپلای نکردنم اینه که تعداد محدودی توصیه نامه می تونم از استادهام بگیرم و دوست ندارم الکی هدرشون بدم.

حالا سوالم از دوستان اینه که آیا رفتن به دانشگاه NUS ارزش داره؟ آیا می تونه از لحاظ علمی برام مفید باشه و آیا بعدش برای پیدا کردن کار دچار مشکل نخواهم شد؟

سلام

اگر قصد کار professional رو دارید، بهتر هست در کشوری که قصد کار دارید مدرکتون رو بگیرید... در این صورت کاریابی معمولا بی دردسرتر هست...

ولی اگر قصد کار آکادمیک رو دارید، (اگر محقق قابلی باشید) NUS می تونه راه شما رو حتی برای فعالیت در آمریکا هم باز کنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: بررسی دانشگاه ها و رشته ها در سنگاپور - sara1369 - 13-04-2017

سلام
من دانشجوي ارشد مالي هستم ميخواستم بدونم امكان ادامه تحصيل در اين رشته در مقطع دكتري در سنگاپور وحود داره؟