آکادمیا کافه
چگونه رزومه بنويسيم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: Resume & CV (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-Resume-CV)
+---- موضوع: چگونه رزومه بنويسيم؟ (/Thread-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B1%D8%B2%D9%88%D9%85%D9%87-%D8%A8%D9%86%D9%88%D9%8A%D8%B3%D9%8A%D9%85%D8%9F)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: چگونه رزومه بنويسيم؟ - M0TRIX - 06-05-2013

سلام.

من یه سوالی دارم نمیدونم اصلا خوبه بپرسم یا نه.

میشه تو رزومه اورد که تو دوران تحصیل به جز پروژه خودمون تو دروس برای بقیه هم پروژه نوشتیم و نمره خوبی هم گرفتن ؟ میشه اینو اورد  ؟

RE: چگونه رزومه بنويسيم؟ - spt - 06-05-2013

(06-05-2013, 01:30 AM)'M0TRIX' نوشته: سلام.
میشه تو رزومه اورد که تو دوران تحصیل به جز پروژه خودمون تو دروس برای بقیه هم پروژه نوشتیم و نمره خوبی هم گرفتن ؟ میشه اینو اورد  ؟

سلام!
حتما خوبه که بپرسید   Smile
توی رزومه مطمئنا نه...   اصلا جایی برای همچین مسایلی وجود نداره و به نظر بنده سعی کنید به ابعاد دیگری از نکات مثبت مربوط به خودتون اشاره کنید...
این مسئله رو اما میتونید توی اس او پی و یا موتیویشن لتر ذکر کنید...  هم در مورد درسی نکته ی مثبتی هست و هم از اون مهم تر روحیه همکاری و کمک به دیگران....   توی نامه هاتون میتونید بهش اشاره کنید..
موفق باشید   Smile

RE: چگونه رزومه بنويسيم؟ - Nasim67 - 06-05-2013

(06-05-2013, 01:30 AM)'M0TRIX' نوشته: سلام.

Spt جان توضیح دادند. فقط حواستون باشه در همون SOP و Motivation Letter هم اگر می خواید بنویسید، مستقیم ننویسید که براشون پروژه هاشونو انجام می دادید. بگید در انجام پروژه ها به بقیه کمک می کردید و به واسطه ایده های نویی که داشتید، پیشنهاداتی می دادید که باعث گرفتن نمره های بالا می شده و نظر اساتید رو جلب می کرد. 

RE: چگونه رزومه بنويسيم؟ - Babak - 11-05-2013

با نظر نسیم موافقم و خوبه که تاکید کنم هیچ جا در مدارک‌تون به موارد این چنینی که برای کسی پروژه انجام دادید و غیره اشاره نکنید. این موارد تقلب محسوب می‌شه و در دانشگاه‌های خارج از کشور عواقب سنگینی داره. یکی از جریمه‌های نسبتا معمول برای تقلب در امتحان‌ها یا پروژه‌ها اخراج از دانشگاهه! در نتیجه حتما مراقب این مسائل باشید.

RE: چگونه رزومه بنويسيم؟ - رز صورتی - 14-06-2013

سلام من میخوام رزومه کامل بنویسم منتهاش به کمک یک نفر احتیاج دارم ،بزا اصلاح بعد از نوشتن ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: چگونه رزومه بنويسيم؟ - MaMi - 14-06-2013

(14-06-2013, 12:27 PM)'رز صورتی' نوشته: سلام من میخوام رزومه کامل بنویسم منتهاش به کمک یک نفر احتیاج دارم ،بزا اصلاح بعد از نوشتن ممنون میشم راهنمایی کنید

درود دوست من و خوشامد جهت پیوستن به فروم
شما میتونید در این تاپیک، رزومه ای رو که نوشته اید، قرار بدید و دوستان نظرشون رو در مورد رزومه تون (نحوه نگارش و ...) خواهند گفت. موفق باشید Smile

RE: چگونه رزومه بنويسيم؟ - nila - 30-08-2013

سلام
قسمت Professional Certificatesتو رزومه حتما باید باشه؟ تو این قسمت چی باید نوشت؟ اگه این قسمت نباشه اشکالی داره؟
تو قسمت research فقط عنوان پروژه هایی که انجام شده رو بنویسیم کافیه ؟ یا اینکه باید سال و جایی که تحقیق انجام شده رو هم نوشت؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: چگونه رزومه بنويسيم؟ - blur - 30-08-2013

(30-08-2013, 08:16 PM)'nila' نوشته: سلام
قسمت Professional Certificatesتو رزومه حتما باید باشه؟ تو این قسمت چی باید نوشت؟ اگه این قسمت نباشه اشکالی داره؟
تو قسمت research فقط عنوان پروژه هایی که انجام شده رو بنویسیم کافیه ؟ یا اینکه باید سال و جایی که تحقیق انجام شده رو هم نوشت؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

در مورد سوال اولتون چندان اطلاعی ندارم امیدوارم دوستان مطلع تر پاسخ بدن.
در مورد سوال دومتون: بله اصولا سال و جایی که براش تحقیق انجام شده نوشته میشه...

RE: چگونه رزومه بنويسيم؟ - Emir - 31-08-2013

(30-08-2013, 08:16 PM)'nila' نوشته: سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام
در مورد سوال اول باید بگم هیچ ضرورتی نداره که باشه
ولی اگه باشه بهتره و امتیاز محسوب میشه .
در مورد سوال دوم هم که blur جان توضیح دادن .
با تشکر

RE: چگونه رزومه بنويسيم؟ - nila - 31-08-2013

ممنون ولی نگفتین که Professional Certificatesمربوط به چی هستش یعنی چیو اینجا باید نوشت؟؟؟
با تشکر