آکادمیا کافه
رشته طراحی مد و لباس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: هنر (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%86%D8%B1)
+--- موضوع: رشته طراحی مد و لباس (/Thread-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%85%D8%AF-%D9%88-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3)

رشته طراحی مد و لباس - Shekoofe - 27-06-2014

باسلام و احترام
من در حال حاضر در ایران دانشجوی رشته ی طراحی لباس مقطع کارشناسی هستم و علاقمند به تحصیل در مقاطع بالاتر این رشته در ایتالیا..
اما در مورد دانشگاههای اونجا چیز زیادی نمیدونم اینکه کدوم آکادمی بهتره..واینکه باید زبان ایتالیایی بلد باشم یا انگلیسی؟؟!
خواهش میکنم راهنماییم کنید
باتشکر

RE: امکان تحصیل در رشته طراحی مد - saaaaam - 27-06-2014

(27-06-2014, 05:29 PM)'Shekoofe' نوشته: باسلام و احترام
من در حال حاضر در ایران دانشجوی رشته ی طراحی لباس مقطع کارشناسی هستم و علاقمند به تحصیل در مقاطع بالاتر این رشته در ایتالیا..
اما در مورد دانشگاههای اونجا چیز زیادی نمیدونم اینکه کدوم آکادمی بهتره..واینکه باید زبان ایتالیایی بلد باشم یا انگلیسی؟؟!
باتشکر

سلام دوست خوبم
من چک کردم به زبان انگلیسی دوره برگذار میشه و دانشگاه ه Polimoda Institute of Fashion Design & Marketing واقع در فلورانس ایتالیا برگذار می کند
البته کشورهای دیگری هم مثل سوید - اسپانیا - هلند و ایرلند هم این دوره را برگذار می کنند

RE: رشته طراحی مد و لباس - ARNAVAZ - 02-07-2014

(27-06-2014, 05:29 PM)'Shekoofe' نوشته: باسلام و احترام
باتشکر

درود دوست عزیز

شما هم میتونید انگلیسی و هم ایتالیایی ادامه بدین بستگی به پارامترهایی مثل زندگی کار و.... که کدوم زبان بیشتر به کارتون میاد
در مورد نوع آکادمی میتونید از استاداتون و مدیر گروهتون کمک و راهنمایی بگیرین

پیروز باشین

RE: رشته طراحی مد و لباس - shabigrey - 06-04-2015

با سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک هستم و برای ادامه تحصیل در رشته طراحی مد و فشن از دانشگاه التو فنلاند میخوام پذیرش بگیره ولی اطلاعات زیادی در مورد آینده و کیفیت این رشته در فنلاند ندارم . اگه تجربه نزدیکی با این شرایط من دارید ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید .
با تشکر  

RE: رشته طراحی مد و لباس - mahdis.jln - 31-07-2015

سلام
میشه لطفا من و راهنمایی کنین که چه دانشگاه هایی توی ایتالیا در مقطع لیسانس رشته طراحی لباس دارن؟ و اینکه دانشگاه ها دولتی هستن یا خصوصی؟ خیلی تحقیق کردم ولی به جز دانشگاه IUAV ونیز دانشگاهی پیدا نکردم اونم نمیدونم دولتی یا خصوصی؟!

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید..

RE: رشته طراحی مد و لباس - mona - 13-01-2016

(31-07-2015, 04:53 PM)mahdis.jln نوشته: سلام
میشه لطفا من و راهنمایی کنین که چه دانشگاه هایی توی ایتالیا در مقطع لیسانس رشته طراحی لباس دارن؟ و اینکه دانشگاه ها دولتی هستن یا خصوصی؟ خیلی تحقیق کردم ولی به جز دانشگاه IUAV ونیز دانشگاهی پیدا نکردم اونم نمیدونم دولتی یا خصوصی؟!

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید..

با سلام ،
شما میتوانید از طریق سایت هایی که دانشگاه ها را بر اساس رنک آنها و کشور آنها  مرتب کرده اند ، ابتدا تمام دانشگاه های کشور مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس ، آن دانشگاه ها را جداگانه در اینترنت سرچ کنید و به صفحه وب اختصاصی آن دانشگاه و دپارتمان مربوطه مراجعه کنید و در نهایت شرایط مورد نظر و اطلاعات مربوط به آن دانشگاه را به دست آورید . برای مثال ، میتوانید از سایت زیر استفاده کنید :

http://www.topuniversities.com/universities/region/europe

موفق باشید

RE: رشته طراحی مد و لباس - goli_1001 - 31-12-2016

سلام.
من کارشناسی منابع طبیعی دارم .میخوام امسال ارشد طراحی لباس شرکت کنم.کسی منابعی روکه باید بخونم رو مشناسه لطفن بگه.

RE: رشته طراحی مد و لباس - mahdj - 13-07-2019

<p>سلام درمورد پورتفولیو میخواستم بدونم&nbsp;</p><p>چ در رشته فشن و چ در رشته طراحی لباس سینما پورتفولیومون باید ب چ صورت باشه؟</p><p>و بهترین دانشگاه های دنیا برای&nbsp;&nbsp;طراحی لباس سینما کدومان؟</p><p>ممنون و سپاس</p><p><br></p>