آکادمیا کافه
امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای تحصیلی قبل از پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه (/Thread-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87)

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - ahmadpashaei - 15-09-2014

(15-09-2014, 07:52 PM)'سعید7' نوشته: با دیپلم واقعا هم ترس داره!آقا توی خود سایت سازمان وظیفه اینو نوشته:
- حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟
جواب : از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
مثال: دانش آموز متولد 18/2/73 كه در تيرماه 1391 فارغ التحصيل، انصراف ، ترك تحصيل ويااخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 92 مهلت معرفي خواهد داشت. [font]الان که 1393 هست نه 1392[img]images/smilies/confused.gif[/img][/font]
از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
(جهت ایجاد تسهیلات برای این قبیل مشمولان ، برای شرکت در آزمون دانشگاهها ،تا 31/6/سال بعد از فراغت از تحصیل مهلت معرفی دارند.) تا 31 شهریور 92 نه 93. 
با توجه به متن بالا دیگه دفترچه نیاز نیست واسه پست که!ی جاشم نوشته تا بیست سال تمام!آقا من که دی ماه امسال بیست سالم تموم میشه اگه آذر ماه پیام نور ثبت نام کنه میتونم؟البته گفته تا بیست سال تمام با معافیت تحصیلی.من مشکلم همین چند ماه تا آذر یا بهمنه که نمیدونم با چه معافیتی پرش کنم.هیچ راهی نیست؟

در مورد با دیپلم سربازی رفتن حق دارید ولی خودتون مقصرید[img]images/smilies/sad.gif[/img] ولی خیلی ها رفتن و کلی هم خاطره دارند ولی دستور نمیتونید بدین[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
من بیست سال تمام رو والا تا الان نشنیدم!!!! سن داوطلبی اعزام 18 و سن اجباری 19 سال تمام هست. الان شده 20 سالگی؟!! توجیهی نداره اصلا!! یک پسر در اواخر خرداد 18 سالگی پیش دانشگاهیش تمام میشه و تا آخر شهریور سال بعدش معافیت داره و هیچی نمیخواد. ولی بعد از این تاریخ باید دفترچه رو پست کنه تا اگر دانشگاه قبول شد ارایه بده و اگر هم ثبت نام طول کشید و به اعزامش رسید باید بره سربازی و در صورت قبولی در دانشگاه از یگان خدمتی معافیت تحصیلی بگیره. 
امیدوارم موضوع روشن شده باشه، اگر بیش از این به پرسش و پاسخ ادامه بدیم فکر کنم شبیه پرسش و پاسخ دو جانبه میشه و اعمال قانون میشیم[img]images/smilies/confused.gif[/img] میتونید از پیام خصوصی استفاده کنید.
از همکاریتون ممنونم

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - سعید7 - 15-09-2014

فداتون بشم نه دیگه تو مثالی که سازمان زده درسته ،اون نیمه اولیه تا یک سال که میشه آخر شهریور 92 فرصت داشته اما من که نیمه دومیم تا آخر شهریور 93 فرصت دارم.اصلا دفترچه چیه!لازم نیست که!!پیشنهاد میکنم اون صفحه سازمانو تو سایتش ببینید.در رابطه با 20 سال تموم هم نوشته ولی انقد پیچونده آدم گیج میشه!گیر من این فاصله تا بهمنه..هی روزگار

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - dfnegar - 16-09-2014

سلام  من در رشته زیست شناسی عمومی دانشگاه سراسری روزانه فارغ التحصیل شدم.میخوام دوباره کنکور شرکت کنم.در صورتی که پزشکی قبول بشم باید شهریه بپردازم؟

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - ahmadpashaei - 16-09-2014

(16-09-2014, 01:13 AM)'dfnegar' نوشته: سلام  من در رشته زیست شناسی عمومی دانشگاه سراسری روزانه فارغ التحصیل شدم.میخوام دوباره کنکور شرکت کنم.در صورتی که پزشکی قبول بشم باید شهریه بپردازم؟

سلام. به این سایت خوش آمدین
لطفا قبل از پست دادن صفحات قبل رو بخونید. مورد شما چند بار سوال شده. این ارسال و این ارسال

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - emshy - 16-09-2014

با سلام و خسته نباشید
اگر کسی کارشناسی رو روزانه خونده باشه و الانم در مقطع ارشد مشغول به تحصیل باشه، با انصراف قطعی مهر امسال(93) از دانشگاه:
1. میتونه در کنکور سراسری 94 شرکت کنه؟ یعنی محرومیت از کنکور دو ساله یا یک ساله به همراه نداره؟
2. محدودیتی در این باره که چون دارای مدرک کارشناسیه نداره؟ یعنی اجازه کنکور دادن داره؟
3. در صورت برقرار بودن صحت دو سوال بالا، همان معافیت تحصیلی یکساله کافیه یا باید دفترچه داشته باشه؟
با تشکر

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - خانم معلم - 16-09-2014

باسلام اگه کسی رشته ژنتیک دانشگاه اصفهان قبول شده باشه ایا میتونه درارشدپزشکی شرکت کرد؟؟؟بنظرشمارشته ژنتیک اصفهان بهتره یا رادیولوژی اصفهان

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - mamali711 - 18-09-2014

سلام.من دانشجوی کارشناسی روزانه هوشبری هستم و خرداد 94 فارغ التحصیل میشم و الان از معافیت تحصیلی استفاده میکنم.اگه سال 94 کنکور بدم و یکی از رشته های دکترای عمومی قبول بشم از لحاظ سربازی مشکلی برام پیش نمیاد؟ممنون میشم سریع ج بدید

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - ahmadpashaei - 18-09-2014

(16-09-2014, 05:01 PM)'خانم معلم' نوشته: باسلام اگه کسی رشته ژنتیک دانشگاه اصفهان قبول شده باشه ایا میتونه درارشدپزشکی شرکت کرد؟؟؟بنظرشمارشته ژنتیک اصفهان بهتره یا رادیولوژی اصفهان

سلام. در پزشکی که دکترای حرفه ای پیوسته می خونید!! منظورتون از ارشد پزشکی چیه؟ اگر هم منظورتون اینه که دوباره کنکور سراسری بده باید بگم چندین حالت وجود داره که همشون در 4 صفحه اخیر مفصل توضیح داده شده اند.

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - Karim - 18-09-2014

(18-09-2014, 12:40 PM)'ahmadpashaei' نوشته:
سلام. در پزشکی که دکترای حرفه ای پیوسته می خونید!! منظورتون از ارشد پزشکی چیه؟ اگر هم منظورتون اینه که دوباره کنکور سراسری بده باید بگم چندین حالت وجود داره که همشون در 4 صفحه اخیر مفصل توضیح داده شده اند.

برو رادیولوژی.. بازار کارش 100 درصد تضمینه

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - خانم معلم - 20-09-2014

منظورم این بودهمین کارشناسی که که امتحان میدن واسه رشته های پزشکی ولی بایدشهریه بدن رومیگم!ارشدرواشتبانوشتم!ممنونم از راههنماییتون