آکادمیا کافه
کار در آلمان - Blue Card و اقامت کاری آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: زندگی در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: کار در آلمان - Blue Card و اقامت کاری آلمان (/Thread-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-Blue-Card-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: وضعیت کار در آلمان - کارت آبی و اقامت کاری آلمان - salazar716 - 10-09-2015

(10-09-2015, 07:52 PM)nader نوشته: در واقع پیش ذهن شما بر حسب  عدم اعتماد هستش و به گفته خودتون به هیچ منبعی نمیتونید اعتماد داشته باشید
پس تنها راه برای شما این خواهد بود که خودتون از نزدیک شرایط رو تحربه و لمس کنید

اگه بازار کار در بین کشورهای اروپایی در آلمان مساعد نباشه جاهای دیگه هم زیاد انتظاری نمیره که مساعد باشه

موفق باشید

دلیل عدم اعتماد من خب معلومه، تو شرابط فروم هستین میدونین چقدر اعضا روی هوا بیشتر مواقع حرف میزنن، باز اینجا بهتره وضعیت. البته به هیچ وجه منطورم به شما نیست  Smile
طبیعتا شرایط رفتن و از نزدیک دیدن هم ندارم. دنبال پیدا کردن شرایط کار هستم، معماری آلمان خیلی خوبه جای هیچ شکی نیست. وضعیت کار چطوره؟ میتونین کمکی کنین؟ Smile

RE: وضعیت کار در آلمان - کارت آبی و اقامت کاری آلمان - nader - 10-09-2015

(10-09-2015, 08:05 PM)salazar716 نوشته: دلیل عدم اعتماد من خب معلومه، تو شرابط فروم هستین میدونین چقدر اعضا روی هوا بیشتر مواقع حرف میزنن، باز اینجا بهتره وضعیت. البته به هیچ وجه منطورم به شما نیست  Smile
طبیعتا شرایط رفتن و از نزدیک دیدن هم ندارم. دنبال پیدا کردن شرایط کار هستم، معماری آلمان خیلی خوبه جای هیچ شکی نیست. وضعیت کار چطوره؟ میتونین کمکی کنین؟ Smile

من به شما یه اظمینان میتونم بدم

اینکه در حال حاضر آلمان اوضاع خوبی توی اروپا داره بهتر از جاهای دیگه

گفته شده تا سال 2030 باید 30000 نیروی متخصص بگیره
جمعیتش رو به پیر شدنه
الان گفته توانایی دارم سالی نیم ملیون نقر مهاجر بگیرم
پس طبیعتا نیاز به نیروی کار داره
در کشور آلمان و اتریش شرکت های معماری هست که بشه در اونها کار کرد و مشغول شد اما اینکه رزومه شما در این شرکت ها اکسپت بشه چیزی نیست که کسی بشه راجع بهش نظر بده

اما میدونم شرکت های بزرگ بین المللی در این دو کشور هست که در همه جای دنیا کار میکنه

RE: ویزای دانشجویی آلمان و مصاحبه سفارت - پیمان طوس - 06-10-2015

سلام
من قصد مهاجرت تحصیلی به المان رو دارم
لسانس مدیریت بازرگانی واسه فوق میخوام برم
بازار کار این رشته چجوره

RE: وضعیت کار در آلمان - کارت آبی و اقامت کاری آلمان - مهمان - 06-10-2015

سلام , من رشته دندانپزشکی رو در یکی از کشورهای اروپا تمام کردم و در حال حاضر در آلمان با ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان زبان میخوانم که بعدا هر چند کار هم پیدا کردم بتونم بعد از اتمام زبان بتونم کار کنم , اما اینجا بهم گفتن که بایستی از آلمان تا 6 ماهه دیگه برم بیرون و با ویزای کاری وارد آلمان بشم , به نظر شما من چگونه باید بلو کارت اقدام کنم ? یا در کل باید چه مراحلی رو انجام بدم هر چند در آلمان هستم ? متشکرم

RE: وضعیت کار در آلمان - کارت آبی و اقامت کاری آلمان - Shihan - 08-10-2015

(06-10-2015, 05:14 AM)مهمان نوشته: سلام , من رشته دندانپزشکی رو در یکی از کشورهای اروپا تمام کردم و در حال حاضر در آلمان با ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان زبان میخوانم که بعدا هر چند کار هم پیدا کردم بتونم بعد از اتمام زبان بتونم کار کنم , اما اینجا بهم گفتن که بایستی از آلمان تا 6 ماهه دیگه برم بیرون و با ویزای کاری وارد آلمان بشم , به نظر شما من چگونه باید بلو کارت اقدام کنم ? یا در کل باید چه مراحلی رو انجام بدم هر چند در آلمان هستم ? متشکرم

به نظرم نیازی به این نیست همونجا میتونی اقدام کنید!! ضمناً اگر به شرکت دسترسی دارید خب این موضوع رو باهاشون در میون بذارید!!

مهاجرت به آلمان از طریق رشته های انسانی - jalalifar - 09-10-2015

سلام. برای مهاجرت کاری به المان (Blue card) آیا فقط رشته های فنی مهندسی نیاز هست؟ دارای لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه فردوسی با 15 سال سابقه تدریس هستم آیا میتونم امیدی داشته باشم؟ و چگونه باید کارفرما پیدا کنم؟

RE: مهاجرت آلمان رشته های انسانی - Shihan - 09-10-2015

(09-10-2015, 07:19 PM)jalalifar نوشته: سلام. برای مهاجرت کاری به المان (Blue card) آیا فقط رشته های فنی مهندسی نیاز هست؟ دارای لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه فردوسی با 15 سال سابقه تدریس هستم آیا میتونم امیدی داشته باشم؟ و چگونه باید کارفرما پیدا کنم؟

متاسفانه فقط رشته های فنی و علوم مورد نیاز است!

RE: کار در آلمان - Blue Card و اقامت کاری آلمان - sayeh - 26-10-2015

@Shihan
سلام دوست عزیز

یکی از دوستانم من را به یک آقایی در آلمان که کارخانه لوازم خودرو داره معرفی کرده برای گرفتن ویزای کار ، من مدارک دانشگاهی ندام و دیپلم فنی حرفه ایی هستم و مدارک دوره های آموزشی فنی حرفه ایی زیادی هم دارم دوره های حسابداری و کامپیوتر

بازنشسته هستم و تجربه کاری من هم هفت سال در کارخانه پای دستگاه بودم و در کنترل کیفیت و بخش سفارشات خارجی و اینجا بازنشسته شده ام و 48 سال دارم و رزومه کاری خودم را برای کارفرما فرستادم و خیلی استقبال کرد و گفت به شما احتیاج دارم در کارخانه خودم و مدارک را از من خواست منتها برای گرفتن ویزا کار گفتن سی میلیون هزینه دارد .

لطفا منو را هنمایی کنید ؟
@Shihan
در ضمن من خانم هستم Smile

RE: کار در آلمان - Blue Card و اقامت کاری آلمان - Shihan - 26-10-2015

(26-10-2015, 10:25 AM)sayeh نوشته: @Shihan
سلام دوست عزیز

یکی از دوستانم من را به یک آقایی در آلمان که کارخانه لوازم خودرو داره معرفی کرده برای گرفتن ویزای کار ، من مدارک دانشگاهی ندام و دیپلم فنی حرفه ایی هستم و مدارک دوره های آموزشی فنی حرفه ایی زیادی هم دارم دوره های حسابداری و کامپیوتر

بازنشسته هستم و تجربه کاری من هم هفت سال در کارخانه پای دستگاه بودم و در کنترل کیفیت و بخش سفارشات خارجی و اینجا بازنشسته شده ام و 48 سال دارم و رزومه کاری خودم را برای کارفرما فرستادم و خیلی استقبال کرد و گفت به شما احتیاج دارم در کارخانه خودم و مدارک را از من خواست منتها برای گرفتن ویزا کار گفتن سی میلیون هزینه دارد .

لطفا منو را هنمایی کنید ؟

@Shihan
در ضمن من خانم هستم Smile

خب. ایشون رو تایید میکنند دوست خودتون؟ این مبلغ بسیار زیاد تر از هزینه یکسال زندگی در المانه چطور این مبلغ رو ازتون میخوان؟ البته ما شرط گرفتن ویزای کار رو به دانش المانی خودتون باید در کنارش داشته باشید.

RE: کار در آلمان - Blue Card و اقامت کاری آلمان - sayeh - 26-10-2015

@Shihan
ممنون از پاسخ دوست عزیز

بله دوستم تأیید کرده و البته این آقا می گفتن وقتی بیایید اینجا سوئیتهایی در کنار کارخانه هست برای کسایی که از ایران می آیند و جایی ندارن در اختیارشان قرار می دهیم .
و می گفت گل هزینه بایت کارهای خودتان هست و از حتی گفت که شما 15 میلیون واریز کنید و مایقی را اینجا یه صورت اقساط از درامد بدهید

. در ضمن من زبان آلمانی بلد نیستم و گفتم به این آقا در حواب گفتن که اینجا یاد میگیرید مهم مدارک شماست که مورد قبول هست
به نظر شما حرفهای این آقا غیر منطقی هست ؟

البته این آقا کل کارها را خودش میخواهد انجام دهد حتی بلیط گرفتن