آکادمیا کافه
برنامه ریزی درسی مناسب برای موفقیت در آزمون ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: برنامه ریزی درسی مناسب برای موفقیت در آزمون ها (/Thread-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2

RE: برنامه ریزی درسی مناسب برای موفقیت در آزمون ها - eliha1 - 15-12-2014

سلام دوستان من دانشجوی ترم یک معماری هستم و دوسال دیگه از درسم مونده و میخوام درا این زمان هم برای کلاسهای زبان ثبت نام کنم که آیلتس 7 بگیرم اما شدت درسهام انقدر زیاده که نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم و اصلا نمیدونم برنامه ریزی کردن چجور هست من هدفم اینه که دو سال دیگه بورسیه بگیرم و دنبال یک برنامه ریزی خوب میگردم میتونید راهنماییم کنید؟من باید معدل بالا بگیرم و زبان انگلیسی رو هم شروع کنم و زبان کره ای رو هم باید حداقل نصفه یاد بگیرم مقصدم کره جنوبی هست و باید سه تا نرم افزار هم حرفه ای یاد بگیرم و سعی کنم یک مقاله هم بنویسم نمیدونم چیکار کنم هر چه فکر میکنم نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم ممنون میشم کمکم کنید
و برای اینکه من دوسال دیگه بورسیه بگیرم دقیقا کی باید توی دانشگاه ها با استاداشون صحبت کنم؟و موقع مکاتبه با استاد باید درسم تموم شده باشه و نمره ایلتس داشته باشم؟ممنونم

RE: برنامه ریزی درسی مناسب برای موفقیت در آزمون ها - Simon2007 - 15-12-2014

(15-12-2014, 01:24 AM)'eliha1' نوشته: سلام دوستان من دانشجوی ترم یک معماری هستم و دوسال دیگه از درسم مونده و میخوام درا این زمان هم برای کلاسهای زبان ثبت نام کنم که آیلتس 7 بگیرم اما شدت درسهام انقدر زیاده که نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم و اصلا نمیدونم برنامه ریزی کردن چجور هست من هدفم اینه که دو سال دیگه بورسیه بگیرم و دنبال یک برنامه ریزی خوب میگردم میتونید راهنماییم کنید؟من باید معدل بالا بگیرم و زبان انگلیسی رو هم شروع کنم و زبان کره ای رو هم باید حداقل نصفه یاد بگیرم مقصدم کره جنوبی هست و باید سه تا نرم افزار هم حرفه ای یاد بگیرم و سعی کنم یک مقاله هم بنویسم نمیدونم چیکار کنم هر چه فکر میکنم نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم ممنون میشم کمکم کنید
و برای اینکه من دوسال دیگه بورسیه بگیرم دقیقا کی باید توی دانشگاه ها با استاداشون صحبت کنم؟و موقع مکاتبه با استاد باید درسم تموم شده باشه و نمره ایلتس داشته باشم؟ممنونم

سلام
با تمام مواردی که شمردید زبان باید جزئی از برنامه روزانه شما باشه مثل غذا خوردن. اگر پایه شما ضعیفه از کلاس های بیرون استفاده کنید. چون تجربه ثابت کرده فرد با مشغله زیاد نیمتونه خودش به تنهایی ساعتی رو به زبان اختصاص بده و با توجه به اولویت هاش همیشه زبان مظلوم واقع خواهد شد. با کلاس رفتن حداقل مطمئنید هر هفته چند ساعت در معرض اون قرار دارید. جنرال انگلیش رو قوی کنید و 6 ماه مونده به نیازتون برای نمره زبان روی آیلتس متمرکز شید که مهارتها رو در خودتون ایجاد کنید و خسته هم نشید. 
ارادت

RE: برنامه ریزی درسی مناسب برای موفقیت در آزمون ها - eliha1 - 15-12-2014

(15-12-2014, 12:44 PM)Simon2007 نوشته:
سلام
با تمام مواردی که شمردید زبان باید جزئی از برنامه روزانه شما باشه مثل غذا خوردن. اگر پایه شما ضعیفه از کلاس های بیرون استفاده کنید. چون تجربه ثابت کرده فرد با مشغله زیاد نیمتونه خودش به تنهایی ساعتی رو به زبان اختصاص بده و با توجه به اولویت هاش همیشه زبان مظلوم واقع خواهد شد. با کلاس رفتن حداقل مطمئنید هر هفته چند ساعت در معرض اون قرار دارید. جنرال انگلیش رو قوی کنید و 6 ماه مونده به نیازتون برای نمره زبان روی آیلتس متمرکز شید که مهارتها رو در خودتون ایجاد کنید و خسته هم نشید. 
ارادت

سلام خیلی ممنون بابت راهنماییتون جنرال انگلیش همون جی ار ای هست؟مگه کره نمره جی ار ای میخواد؟اصلا جی ار ای چی هست؟در مورد کلاس زبان هم میخوام برم سفیر یکی از شعبه های تهرانش کمی بهم دور هست مسیرش اما خب میگن خود کلاسهای تهران بهتره واسه همین بعد از این ترم میرم سفیر تهران و گفتن کلاسهای فشردشون هم 18 ماهه هست و پنج ماه هم آمادگی آیلتس

RE: برنامه ریزی درسی مناسب برای موفقیت در آزمون ها - Simon2007 - 15-12-2014

(15-12-2014, 12:57 PM)'eliha1' نوشته: سلام خیلی ممنون بابت راهنماییتون جنرال انگلیش همون جی ار ای هست؟مگه کره نمره جی ار ای میخواد؟اصلا جی ار ای چی هست؟در مورد کلاس زبان هم میخوام برم سفیر یکی از شعبه های تهرانش کمی بهم دور هست مسیرش اما خب میگن خود کلاسهای تهران بهتره واسه همین بعد از این ترم میرم سفیر تهران و گفتن کلاسهای فشردشون هم 18 ماهه هست و پنج ماه هم آمادگی آیلتس

سلام
General English اسمش روشه. یعنی توانمندی شما در انگلیسی رایج و روزمره. GRE چیز دیگریست که جای بحثش فعلا برای شما نیست. این آزمون برای کسانیه که قصد تحصیل در دانشگاه ها امریکایی رو دارند. برخی دانشگاه های اروپایی مثل نروژ نیز ممکنه این نمره رو بخوان ولی به صورت یک باید نیست. کلا کسی که GRE داره یعنی در زبان حرفی برای گفتن داره. این آزمون برای Native و شما که زبان دومتونه یکسان برگزار میشه و برای اونها هم سختی های خودش رو داره. در مورد کلاس من اطلاعات خاصی ندارم چون معمولا فقط به افرادی با برنامه های Full توصیه میکنم. ولی برنامه خوبی به نظر میرسه. خوندن و مرور رو در هر جایی هستید داشته باشید. زبان کار بلند مدت میطلبه. 
ارادت