آکادمیا کافه
آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: پرکردن فرم‌های درخواست پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+---- موضوع: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن (/Thread-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86)

صفحات 1 2

آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - Leopold - 15-01-2014

اپلیکیشن فرم بعضی از دانشگاه ها به این صورت که پس از سابمیت اجازه میده که بتونیم مدارک اصلی مثل ریزنمرات، رزومه و ... و بعضی از مدارک فرعی مثل اسکن ویزا و ... در صورت وجود آپلود کنیم. ولی پس از آپلود تعدادی از مدارک هیچ گزینه ای نیست که اعلام کنیم دیگه چیزی نمیخوایم آپلود کنیم و میخوایم پرونده بسته شه. آیا نیازی هست که بهشون ایمیل بزنیم یا به محض اینکه موعد ددلاین رسید سیستم به صورت خودکار بسته میشه؟

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - m.ost - 16-01-2014

راستش من فک کنم یک بار به این مورد برخوردم. ولی دقیق یادم نمیاد چطوری بود. فک کنم فقط مدارک رو آپلود کردم و دیگه کار خاصی انجام ندادم. ولی خوب یک چک بکنین و ازشون بپرسین بهتره Smile  

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - m0h3n - 16-01-2014

(15-01-2014, 03:37 PM)'Leopold' نوشته: اپلیکیشن فرم بعضی از دانشگاه ها به این صورت که پس از سابمیت اجازه میده که بتونیم مدارک اصلی مثل ریزنمرات، رزومه و ... و بعضی از مدارک فرعی مثل اسکن ویزا و ... در صورت وجود آپلود کنیم. ولی پس از آپلود تعدادی از مدارک هیچ گزینه ای نیست که اعلام کنیم دیگه چیزی نمیخوایم آپلود کنیم و میخوایم پرونده بسته شه. آیا نیازی هست که بهشون ایمیل بزنیم یا به محض اینکه موعد ددلاین رسید سیستم به صورت خودکار بسته میشه؟

بنظرم مسئله خاصی نیست و مادامی که پرونده لازم نباشه از طرف دانشگاه بسته بشه، نیازی به مطلع کردن اونها هم نیست.
در برخی اپلیکیشن ها قبل از سابمیت باید همه مدارک آپلود بشه و بعد از اون امکان تغییر (حداقل آنلاین) وجود نداره.
برخی دیگه پروفایل ساخته میشه و بعد از اون شما فرصت دارید در وقت مقتضی مدارک رو آپلود و اپلیکیشن رو سابمیت کنین.

(در ضمن سوال، مرتبط با این تاپیک نیست!)

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - elec-star - 16-05-2015

سلام دوستان من میخواستم فرم اپلای انلاین یکی از دانشگاهارو پر کنم و فقط یک قسمت داره که برای cv هست و یک قسمت برای letter of motivation و دوتا فیلد دیگه داره و نوشته other file الان من باید چیکار کنم؟!
دقیقا برای باقی فایل ها چه چیزی رو بفرستم!؟؟؟؟هیچ راهنمایی و یا دستوری هم برای فرستادن مدارک ننوشتن

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - Andre - 16-05-2015

(16-05-2015, 11:35 AM)'elec-star' نوشته: سلام دوستان من میخواستم فرم اپلای انلاین یکی از دانشگاهارو پر کنم و فقط یک قسمت داره که برای cv هست و یک قسمت برای letter of motivation و دوتا فیلد دیگه داره و نوشته other file الان من باید چیکار کنم؟!
دقیقا برای باقی فایل ها چه چیزی رو بفرستم!؟؟؟؟هیچ راهنمایی و یا دستوری هم برای فرستادن مدارک ننوشتن

در قسمت Other، هر فایلی که فکر میکنید در ارزیابی اپلکیشن شما تأثیر داره رو در قالب یک فایل PDF (اگر چند تا هست با هم ادغام کنید) آپلود کنید. هر چند به نظرم چون در رزومه خودتون به افتخارات اشاره کردید، همان مدارک اصلی کفایت میکنه و مدارک اضافی تنها باعث گیج شدن تیم پذیرش میشه. در هر صورت تصمیم گیرنده شمایید.

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - مهمان - 11-10-2015

سلام دوستان.
اینکه دانشگاه میگه official transcript بفرست، منظورش مدارک ترجمه شده است که مهر وزارت امور خارجه هم داشته باشه؟؟
یعنی باید اینطوری اپلود کنیم ؟؟؟

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - مهمان - 11-10-2015

دوستان عزیز، لطفا یه مقدار هم راجب application fee بگید، چجوری باید پرداخت کنیم.ما ها که کارت نداریم.
فکر کنم سوال خیلیا باشه.
ممنون

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - Andre - 11-10-2015

(11-10-2015, 10:14 PM)مهمان نوشته: سلام دوستان.
اینکه دانشگاه میگه official transcript بفرست، منظورش مدارک ترجمه شده است که مهر وزارت امور خارجه هم داشته باشه؟؟
یعنی باید اینطوری اپلود کنیم ؟؟؟

ترجمه رسمی بستگی به نوعی که دانشگاه مورد نظر درخواست داره تعبیر میشه. رایج ترین ترجمه های رسمی اینها هستن:

- ترجمه با مهر دادگستری
- ترجمه با مهر دادگستری و وزرات امور خارجه
- تجمه با مهر ناتی (مختص استرالیا و نیوزیلند)

اطلاعات بیشتر

(11-10-2015, 10:16 PM)مهمان نوشته: دوستان عزیز، لطفا یه مقدار هم راجب application fee بگید، چجوری باید پرداخت کنیم.ما ها که کارت نداریم.
فکر کنم سوال خیلیا باشه.
ممنون

برای اطلاع از این پرسشتون این قسمت رو ببینید.

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - مهمان - 14-10-2015

سلام دوستان.
یه سوال راجب فرمهای انلاین application دارم.
میتونیم وقتی داریم فرمهارو پر میکنیم تا یه جایی
بریم بعد از سایت دانشگاه بیرون بیاییم و بقیه رو
مثلا فردا انجام بدیم؟؟؟
یا باید همه مراحل رو یکدفعه انجام داد؟؟؟
چون گاهی واسه ادم سوال پیش میاد.
ممنون دوستان.

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - Torkan - 14-10-2015

(14-10-2015, 09:46 AM)مهمان نوشته: سلام دوستان.
یه سوال راجب فرمهای انلاین application دارم.
میتونیم وقتی داریم فرمهارو پر میکنیم تا یه جایی
بریم بعد از سایت دانشگاه بیرون بیاییم و بقیه رو
مثلا فردا انجام بدیم؟؟؟
یا باید همه مراحل رو یکدفعه انجام داد؟؟؟
چون گاهی واسه ادم سوال پیش میاد.
ممنون دوستان.

درود

بله میشه معمولا اطلاعات حفظ میشه. البته من یادمه یکی از دانشگاههایی که خودم اپلای کردم اینطوری نبود ولی اکثرا اینطوریه.

بااحترام،
ترکان