آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: سوئد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در سوئد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - mah shad - 13-01-2015

ممنون از راهنماییتون، من معدلم 15 هست ( که معدل مناسبی نیست طبیعتا)
پس به جای سوئد ، به نظرتون چه کشوری برای من مناسبه که 
 در مقطع فوق لیسانس شهریه سنگینی نداشته باشه و کمک هزینه یا فاند تعلق بگیره؟ و هزینه زندگی پایین تر باشه؟
اگه میشه نظرتونو درباره فنلاند و اتریش هم بگین ، ممنون میشم

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - ForeverBlue - 13-01-2015

پیشنهاد میکنم این سوال را در تاپیک زیر مطرح کنید:
چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا توصیه میکنید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - adelsamimi - 06-05-2015

لیسانس حقوق /یکی از دانشگاههای سراسری تهران/معدل 17
مقاله :1/تافل 89/
اگه گذروندن این دو دوره به رزومه کمک میکنه اعلام کنید:گواهی پایان دوره همایش حقوق مالکیت ادبی و هنری از سازمان جهانی وایپو/گذروندن کاراموزی قضاوت
ممنون میشم.راهنمایی کنید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - haaaadi - 31-05-2015

با درود
عزیزان میشه بفرمایید شانس پذیرش با فاند کامل چقدر دارم؟
دیپلم، 19.16
لیسانس زبان، غیر انتفاعی، معدل 3.93 از 4
ارشد MBA، سیستم اطلاعاتی، دولتی، 3.7 از 4
مقاله، 1 کنفرانس خارجی
پایان نامه یک الگوریتم نوین اطلاعاتی هستش که چند استاد امریکایی خوششون اومده و با یک نفرش در این باره در ارتباطم
مقاله تز رو قراره سابمیت کنم بهترین ژورنال دنیا با ایمپکت 6 تقریبا
یک الگوریتم رمزنگاری ابداع کردم که قراره واسه آی اس آی فراهمش کنم
تافل و جی آر ای هم که سخت در هلاشم و امکان نمره خوب زیاده
با یک استاد علوم پزشکی بسیار معروف دانشگاه علوم پزشکی تهران کار کردم چون پایان نامم مرتبط با بهبود سطح سلامت و پشتیبانی از بیماران و تصمیمات بالینی هستش
برای دکتری مدیریت همین رشته شانسی هست؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - farereh - 05-06-2015

با سلام
من دارای مدرک کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد با معدل 14
مدرک ارشد معماری از دانشگاه پیام نور با معدل 17 هستم
2 سال سابقه تحصیل در دانشگاه آزاد.
مقاله ندارم.مدرک زبان هم فعلا ندارم.
می تونم شانس پذیرش دکترا در سوئد را داشته باشم؟
مرسی از پاسخگوییتان.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - ForeverBlue - 05-06-2015

(06-05-2015, 07:12 PM)'adelsamimi' نوشته: لیسانس حقوق /یکی از دانشگاههای سراسری تهران/معدل 17
مقاله :1/تافل 89/
اگه گذروندن این دو دوره به رزومه کمک میکنه اعلام کنید:گواهی پایان دوره همایش حقوق مالکیت ادبی و هنری از سازمان جهانی وایپو/گذروندن کاراموزی قضاوت
ممنون میشم.راهنمایی کنید

معدلتان خوب است اما متاسفانه نمره تافل خیلی بالایی ندارید. اگر نمره تافل را به 100 و یا بیشتر برسانید شانس بسیار بهتری خواهید داشت. 

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - ForeverBlue - 05-06-2015

(31-05-2015, 11:44 AM)'haaaadi' نوشته: با درود
عزیزان میشه بفرمایید شانس پذیرش با فاند کامل چقدر دارم؟
دیپلم، 19.16
لیسانس زبان، غیر انتفاعی، معدل 3.93 از 4
ارشد MBA، سیستم اطلاعاتی، دولتی، 3.7 از 4
مقاله، 1 کنفرانس خارجی
پایان نامه یک الگوریتم نوین اطلاعاتی هستش که چند استاد امریکایی خوششون اومده و با یک نفرش در این باره در ارتباطم
مقاله تز رو قراره سابمیت کنم بهترین ژورنال دنیا با ایمپکت 6 تقریبا
یک الگوریتم رمزنگاری ابداع کردم که قراره واسه آی اس آی فراهمش کنم
تافل و جی آر ای هم که سخت در هلاشم و امکان نمره خوب زیاده
با یک استاد علوم پزشکی بسیار معروف دانشگاه علوم پزشکی تهران کار کردم چون پایان نامم مرتبط با بهبود سطح سلامت و پشتیبانی از بیماران و تصمیمات بالینی هستش
برای دکتری مدیریت همین رشته شانسی هست؟

معدل های خوبی دارید و اگر نمره های تافل و GRE خوبی بگیرید هم شانس خود را افزایش داده اید اما متاسفانه گرفتن پذیرش دکتری با داشتن فوق لیسانس از دانشگاه های ایران بسیار سخت است. از طرفی رقابت برای دکتری در سوئد بسیار زیاد است (چون عموما اساتید ترجیح میدهند از دانشجویان فوق لیسانس خود انتخاب کنند) و به همین دلیل معمولا بهتر است یک فوق لیسانس مجدد بگیرید.

(05-06-2015, 07:07 PM)'farereh' نوشته: با سلام
من دارای مدرک کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد با معدل 14
مدرک ارشد معماری از دانشگاه پیام نور با معدل 17 هستم
2 سال سابقه تحصیل در دانشگاه آزاد.
مقاله ندارم.مدرک زبان هم فعلا ندارم.
می تونم شانس پذیرش دکترا در سوئد را داشته باشم؟
مرسی از پاسخگوییتان.

از دید من متاسفانه شانس بالایی ندارید. هم به دلیل رقابت بسیار بسیار فشرده در مقطع دکتری (در پست قبلی به آن اشاره کرده ام) و هم اینکه معدل لیسانس شما کمی پایین است و از طرفی نمره زبان هم ندارید.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - haaaadi - 06-06-2015

(05-06-2015, 07:59 PM)'ForeverBlue' نوشته:
معدل های خوبی دارید و اگر نمره های تافل و GRE خوبی بگیرید هم شانس خود را افزایش داده اید اما متاسفانه گرفتن پذیرش دکتری با داشتن فوق لیسانس از دانشگاه های ایران بسیار سخت است. از طرفی رقابت برای دکتری در سوئد بسیار زیاد است (چون عموما اساتید ترجیح میدهند از دانشجویان فوق لیسانس خود انتخاب کنند) و به همین دلیل معمولا بهتر است یک فوق لیسانس مجدد بگیرید.

تشکر از راهنمایی خوب شما. من اصلا مشکلی با مستر دوم و یا حتی لیسانس مجدد ندارم و خیلی اهل مطالعه و یادگیری هستم. بسیار بسیار پشتکار بالایی دارم. اما خب من مشکل سربازی دارم. آیا برای مستر دوم اجازه خروج خواهم داشت؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - ForeverBlue - 06-06-2015

(06-06-2015, 11:00 AM)'haaaadi' نوشته:
تشکر از راهنمایی خوب شما. من اصلا مشکلی با مستر دوم و یا حتی لیسانس مجدد ندارم و خیلی اهل مطالعه و یادگیری هستم. بسیار بسیار پشتکار بالایی دارم. اما خب من مشکل سربازی دارم. آیا برای مستر دوم اجازه خروج خواهم داشت؟

متاسفانه خیر.
برای هر مقطع فقط یکبار معافیت تحصیلی صادر میشود. اطلاعات بیشتر در گذرنامه و خروج از کشور
موفق باشید