آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: سوئد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در سوئد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - juventus - 17-10-2013

سلام دوستان !
من با این شرایط آیا شانسی دارم ؟ برای دکترا ؟

لیسانس با معدل 16 آزاد - فوق لیسانس 19.50 ازاد - دو تا ای اس ای - 10 تا مقاله ملی و بین المللی - ایلتس 6 + سه تا توصیه نامه خیلی معتبر - البته چند تا کار تو مقیاس شهر و شهرستان هم انجام دادم که الان داره توی شهرداری ها ازشون استفاده می شه

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - saaaaam - 17-10-2013

(17-10-2013, 06:27 PM)juventus نوشته: سلام دوستان !
من با این شرایط آیا شانسی دارم ؟ برای دکترا ؟
لیسانس با معدل 16 آزاد - فوق لیسانس 19.50 ازاد - دو تا ای اس ای - 10 تا مقاله ملی و بین المللی - ایلتس 6 + سه تا توصیه نامه خیلی معتبر - البته چند تا کار تو مقیاس شهر و شهرستان هم انجام دادم که الان داره توی شهرداری ها ازشون استفاده می شه

دوست گرامی بنظر من دانشگاه های سوید که به نمره زبان حساسند باید دوباره امتحان بدی چون حداقل 6.5 می خواستند مگر موارد استثنا بنظر من شما دانشگاه کوپنهاک اقدام کنید که با این معدل فوق و رزومه با یک پروپوزال خوب احتمال بورس شما بسیار بالا و حقوق خوبی هم می گیری

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - juventus - 18-10-2013

(17-10-2013, 06:49 PM)'saaaaam' نوشته: دوست گرامی بنظر من دانشگاه های سوید که به نمره زبان حساسند باید دوباره امتحان بدی چون حداقل 6.5 می خواستند مگر موارد استثنا بنظر من شما دانشگاه کوپنهاک اقدام کنید که با این معدل فوق و رزومه با یک پروپوزال خوب احتمال بورس شما بسیار بالا و حقوق خوبی هم می گیری

ممنون از راهنماییتون ! من سوئد رو انتخاب کردم چون برنامه های زیادی برای توسعه پایدار داره و به همین منظور تاکیدم بر روی سوئد بود واسه همین اطلاعات دیگری از دانشگاه های دیگر توی اروپا ندارم ! اگه از اطلاعاتتون تو این زمینه بتونم استفاده کنم، خیلی ممنون می شم ازتون

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - مایده اذر - 22-01-2014

من میخواهم درباره ی دانشگاه نورکوپینگ درخواست بدم
هزینه ی تحصیل و زندگی در اونجا و همچنین رشته های تحصیلی اش رو بدونم

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - ForeverBlue - 23-01-2014

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
در مورد هزینه زندگی در اینجا مفصلا بحث شده است.
کمپس نورشوپینگ بخشی از دانشگاه لینشوپینگ است و بستگی دارد شما در چه مقعطی بخواهید تحصیل کنید.
اطلاعات بیشتر در اینجا و اینجا

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - fahime92 - 31-01-2014

سلام من مطالب سایت را خواندم ممنون می شم مرا در مورد پذیرش راهنمایی کنید.همسرم: دکترای دامپزشکی معدل 14:52 و4 مقاله آی اس آی ، 2 سال سابقه کار، آیلتس 6.5 ،پروژه تحقیقاتی
من: ارشد طراحی شهری معدل 16.77، 4 مقاله داخلی، 3 سال سابقه کار .شانس پذیرش ما تا چقدر است و در سایتی که برای بورسیه معرفی شده http://www.studyinsweden.se/Scholarships/باید اقدام کنیم یا با اساتید مکاتبه کنیم و یا اپلای کنیم برای phd?
با تشکر

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - spt - 31-01-2014

(31-01-2014, 02:41 AM)'fahime92' نوشته: سلام من مطالب سایت را خواندم ممنون می شم مرا در مورد پذیرش راهنمایی کنید.همسرم: دکترای دامپزشکی معدل 14:52 و4 مقاله آی اس آی ، 2 سال سابقه کار، آیلتس 6.5 ،پروژه تحقیقاتی
من: ارشد طراحی شهری معدل 16.77، 4 مقاله داخلی، 3 سال سابقه کار .شانس پذیرش ما تا چقدر است و در سایتی که برای بورسیه معرفی شده http://www.studyinsweden.se/Scholarships/باید اقدام کنیم یا با اساتید مکاتبه کنیم و یا اپلای کنیم برای phd?
با تشکر

سلام    Smile
هر دو تون شانس دارید برای بورس گرفتن مخصوصا همسرتون که چند تا مقاله هم داره...  اما به طورِ کلی سوئد یه مقدار رقابت زیاده و سخته بورس گرفتن....    اما مطمئنا شانس دارید..
اول باید استادِ مناسب رو پیدا کنید و باهاش ارتباط بگیرید و قانعش کنید که شما رو ساپورت کنه و بعدش با هماهنگی با استاده اپلای کنید برای بورس و یا دکترا...  
البته پیش هم میاد که بدونِ هیچ گونه ارتباطِ قبلی و هماهنگی با استادی برای بورس اقدام کنن و قبول بشن اما خب کلا با هماهنگ کردن و مخ استاد رو زدن شانستون بیشتر میشه..
موفق باشید   Smile

[برش] گرفتن پذیرش برای فوق مجدد یا دکترا؟ - رزتابان - 26-02-2014

باعرض سلام و خسته نباشید. من دانشجوی فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هستم که الان ترم آخرمه.(یعنی پایان نامم مونده) معدلم 17.07درحال حاضر است فعلا مقاله ای چاپ شده ندارم ولی تا زمان پایان نامه 1به چاپ میرسهومیخواستم بدونم اگه بخوام برای دانشگاه استکهلم پذیرش بگیرم چه مدارک و اسنادی لازم هست واینکه چه امتحاناتی باید بدم ؟دانشگاه استکهلم چه ماه هایی اقدام به پذیرش میکنند؟شانسی برای گرفتن پذیرش از این دانشگاه دارم؟
باتشکر!

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - aram_leg - 26-02-2014

سلام
دانشجوی ترم 4 ارشد رشته کشاورزی (گرایش اصلاح نباتات) دانشگاه رازی کرمانشاه هستم. خیلی شانس بیارم معدلم 15.70 میشه، البته با پایان نامه.
شهریور 93 میتونم دفاع کنم. تا اون موقع احتمالا 5تا مقاله ISI خوب داشته باشم،شایدم بیشتر. مدرک زبان هم ندارم ولی شدیدا دارم  میخونم و تقریبا8  ماه فرصت دارم . کارشناسی هم آزاد بودم با معدل 15.5،البته شاگرد اول بودم.  4 سال سابقه کار پاره وقت نسبتا مرتبط در یک شرکت مشاور دارم و 2 سال هم در یک شرکت پیمانکاری کشاورزی کار کردم.
من میخوام فقط واسه دانشگاه Swedish University of Agricultural Sciences اقدام کنم. رتبه این دانشگاه در کشاورزی در دنیا 40 است.
حال اگه فرض کنیم زبانمو در حد متوسط قبول بشم با این شرایط میتونم پذیرش با حقوق بگیرم؟
 مهمتر از همه با حقوقی که بهم بدن میتونم زندگی 2نفرو بچرخونم؟ خارج از دانشگاه اجازه کار دارم یا نه؟؟؟

ممنون از راهنماییتون

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - spt - 01-03-2014

(26-02-2014, 10:27 PM)'رزتابان' نوشته: باعرض سلام و خسته نباشید. من دانشجوی فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هستم که الان ترم آخرمه.(یعنی پایان نامم مونده) معدلم 17.07درحال حاضر است فعلا مقاله ای چاپ شده ندارم ولی تا زمان پایان نامه 1به چاپ میرسهومیخواستم بدونم اگه بخوام برای دانشگاه استکهلم پذیرش بگیرم چه مدارک و اسنادی لازم هست واینکه چه امتحاناتی باید بدم ؟دانشگاه استکهلم چه ماه هایی اقدام به پذیرش میکنند؟شانسی برای گرفتن پذیرش از این دانشگاه دارم؟
باتشکر!

سلام  Smile
اگه بخایم در موردِ دانشگاه استوکهلم صحبت کنیم به طورِ خاص، شما برای گرفتن پذیرش و یا فاند اول باید یه استاد پیدا کنید که باهاش مکاتبه کنید و قانعش کنید که شما رو بگیره به عنوان دانشجوی خودش...  این مهم ترین کار هست و نیازی به مدرکِ خاصی یا امتحانِ خاصی نداره...   
اما بیشترِ سوال های شما کلی هست و ربطی به یه دانشگاه خاص نداره و مشخص میکنه که خیلی اطلاعات ندارید این موردِ پذیرش گرفتن به طورِ کلی...    برای همین بهتون توصیه میکنم اول جزوه رو کامل و با دقت بخونید و بعدش توی همین فروم ها، پست های قبلیِ تاپیک های مختلف رو بخونید...  هم یه دیدِ خیلی خوب بهتون میده و هم خیلی از سوال هاتون رو جواب میده و هم اینکه متوجه میشید که چطوری باید شروع کنید...   
بله شما شانس دارید برای گرفتنِ پذیرش هرچند کم، اما با زیاد کردنِ اطلاعاتتون و مطالعه خیلی بهتر متوجه شرایط و نیاز هاتون میشید..
موفق باشید   Smile