آکادمیا کافه
پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - elec-star - 22-11-2014

سلام دوستان من چندین تا پوزیشن پیدا کردم که میخام براشون اپلای کنم ولی هیچکدوم مستقیم نگفتن که مدرک زبان میخان، و من هم مدرک زبان ندارم،میخواستم برای چندماه اینده ازمون تافلو ثبت نام کنم ولی الان خیلی دودل شدم، چیکار کنم بهتره؟

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - saaaaam - 22-11-2014

'elec-star dateline='' نوشته: سلام دوستان من چندین تا پوزیشن پیدا کردم که میخام براشون اپلای کنم ولی هیچکدوم مستقیم نگفتن که مدرک زبان میخان، و من هم مدرک زبان ندارم،میخواستم برای چندماه اینده ازمون تافلو ثبت نام کنم ولی الان خیلی دودل شدم، چیکار کنم بهتره؟

سلام دوست عزیز
ممکنه از شما مدرک زبان نخواهند ولی مصاحبه خواهند کرد و از ان طریق سطح زبان شما را ارزیابی خواهند کرد بنظر من فقط به زبان برسید و تا می توانید تقویت کنید امتحان را حتما شرکت کنید چون حتی اگه نمره زبان هم نخواهند برای ویزا لازم میشه

تحصيل در هلند - Mitrakhanom - 04-03-2015

با سلام
معدل كارشناسي ارشدم در رشته ي genetic بالاي ١٧ است و با جندين طرح تحقيقاتي هم مشاركت داشتم خواستم بيينم ايا من ميتونم در مقطع دكتري در يك دانشكاه معتبر در هلند بذيرش شم؟ و اينكه در بسياري از سايتها نوشته شده كه دانشجويان دكتري در هلند داراي حقوق هستند ايا اين موضوع صحت داره؟
با تشكر

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - Mehran28 - 05-03-2015

(04-03-2015, 10:09 PM)'Mitrakhanom' نوشته: با سلام
معدل كارشناسي ارشدم در رشته ي genetic بالاي ١٧ است و با جندين طرح تحقيقاتي هم مشاركت داشتم خواستم بيينم ايا من ميتونم در مقطع دكتري در يك دانشكاه معتبر در هلند بذيرش شم؟ و اينكه در بسياري از سايتها نوشته شده كه دانشجويان دكتري در هلند داراي حقوق هستند ايا اين موضوع صحت داره؟
با تشكر

سلام
درباره گرفتن پذیرش و شانس شما فاکتورهای دیگه ای هم تاثیر گذار هستند مثل مقاله، نمره زبان، سابقه کار، توصیه نامه و... و فقط با معدل نمیشه نظر داد، فقط می تونم بگم که معدلتون خوبه و برای پذیرش از بابت معدل مشکلی ندارید.
اما سوال دومتون بله صحت داره، مقطع دکتری در هلند به نوعی شغل به حساب می یاد و شما حقوق دریافت می کنید بابتش، درباره جزئیات و چرایی این موضوع با کمی جستجو تو انجمن اطلاعات کافی رو بدست میارید، و من تکرار مجدد رو لازم نمی بینم.
موفق باشید/

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - samehsan2000 - 01-07-2015

سلام دوستان.روز خوش
میخوام بدونم من با این رزومه برای phd هلند چقدر شانس دارم؟اینکه هلند هم باید پوزیشن پیدا کنی و اینا میدونم ولی میخوام بدونم اصلا روی هلند کار کنم یا تمرکزم رو ببرم روی یه جای پرشانس تر؟و اگه بله چه کشوری رو پیشنهاد میکنید؟
به نظرتون من با این شرایط چقدر شانس دارم؟
-لیسانس ریاضی امیرکبیر با معدل 12.35
-ارشد صنایع صنعتی اصفهان با معدل 16.00
- 4 تا مقاله کنفرانسی داخلی+1 ژورنال داخلی+2 تا کنفرانسی خارجی+1 ژورنال خارجی
- 2 تا تالیف کتاب
- سابقه تدریس چهار ترم در یک دانشگاه معتبر دولتی
- 4 سال سابقه کار در شرکت نفت

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - Shihan - 01-07-2015

(01-07-2015, 03:07 AM)samehsan2000 نوشته: سلام دوستان.روز خوش
میخوام بدونم من با این رزومه برای phd هلند چقدر شانس دارم؟اینکه هلند هم باید پوزیشن پیدا کنی و اینا میدونم ولی میخوام بدونم اصلا روی هلند کار کنم یا تمرکزم رو ببرم روی یه جای پرشانس تر؟و اگه بله چه کشوری رو پیشنهاد میکنید؟
به نظرتون من با این شرایط چقدر شانس دارم؟
-لیسانس ریاضی امیرکبیر با معدل 12.35
-ارشد صنایع صنعتی اصفهان با معدل 16.00
- 4 تا مقاله کنفرانسی داخلی+1 ژورنال داخلی+2 تا کنفرانسی خارجی+1 ژورنال خارجی
- 2 تا تالیف کتاب
- سابقه تدریس چهار ترم در یک دانشگاه معتبر دولتی
- 4 سال سابقه کار در شرکت نفت

شانس گرفتن پذیرش رو داری. اما بورس خیلی روشن نیست بهتره برای دانشگاههای خوب و متوسط اقدام کنی.
در کل معدل لیسانست پایینه و ضمن اینکه رشته صنایع در اروپا بیشتر در کشورهای هلند، ایتالیا، اسپانیا ، فرانسه ارائه میشه.

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - samehsan2000 - 02-07-2015

(01-07-2015, 10:20 AM)Mr-Voltage نوشته: شانس گرفتن پذیرش رو داری. اما بورس خیلی روشن نیست بهتره برای دانشگاههای خوب و متوسط اقدام کنی.
در کل معدل لیسانست پایینه و ضمن اینکه رشته صنایع در اروپا بیشتر در کشورهای هلند، ایتالیا، اسپانیا ، فرانسه ارائه میشه.

ممنون از توضیحاتتون ولی میشه بصورت شفاف بگید واسه هلند شانس دارم یا نه؟دقیقا منظورم گرفتن یک پوریشن و بالطبع دریافت اون 2100 یورو در ماهه

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - Shihan - 02-07-2015

(02-07-2015, 01:54 AM)samehsan2000 نوشته: ممنون از توضیحاتتون ولی میشه بصورت شفاف بگید واسه هلند شانس دارم یا نه؟دقیقا منظورم گرفتن یک پوریشن و بالطبع دریافت اون 2100 یورو در ماهه

پذیرش بله، اما فاند 50-50 می باشد. باید اقدام کنید بنده در تخصصی نیستم که تایید کنم بورس میگیرید حتماً!!!
اما برحسب تجربه نظرم میدم که با توجه به معدل پایین لیسانس نداشتن نمره زبان (بهش باید در رزومه اشاره کنید) کمی سخته. اما تلاش و اقدام کنید. دو الی سه دانشگاه خوب در زمینه مهندسی صنایع در هلند فعال هستند.

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - samehsan2000 - 02-07-2015

(02-07-2015, 11:04 AM)Mr-Voltage نوشته: پذیرش بله، اما فاند 50-50 می باشد. باید اقدام کنید بنده در تخصصی نیستم که تایید کنم بورس میگیرید حتماً!!!
اما برحسب تجربه نظرم میدم که با توجه به معدل پایین لیسانس نداشتن نمره زبان (بهش باید در رزومه اشاره کنید)  کمی سخته. اما تلاش و اقدام کنید. دو الی سه دانشگاه خوب در زمینه مهندسی صنایع در هلند فعال هستند.

بازهم سپاس...اگه لطف کنید اسم اون سه تا دانشگاه که در زمینه صنایع فعال هستند رو هم بفرمایید بی نهایت ممنون میشم

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - Shihan - 02-07-2015

(02-07-2015, 03:32 PM)samehsan2000 نوشته: بازهم سپاس...اگه لطف کنید اسم اون سه تا دانشگاه که در زمینه صنایع فعال هستند رو هم بفرمایید بی نهایت ممنون میشم

TU Delft , Tu Eindhovein , Utrecht