آکادمیا کافه
پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - Shihan - 01-09-2013

(31-08-2013, 11:34 PM)'mm_znu' نوشته: با سلام
من لیسانس معدن گرایش استخراج از دانشگاه دولتی با معدل 15/73 و ارشد نفت حفاری- بهره برداری از دانشگاه آزاد با معدل 18 دارم 5 تا هم مقاله داخلی دارم تا الان و تا 3 ماه دیگه یک isi هم میدم در ضمن آمادگی من برای زبان در حدود 80 برای ibt هست خواستم ببینم واسه کدوم دانشگاه هلند یا اتریش میتونم اپلای کنم و اینکه شانس پذیرشم چقدر است؟
ممنون میشم پاسخم رو بدید

در خصوص اتریش اطلاع دارم که در خصوص رشته شما خوب کار نمیشه. اما در کشورهای اسکندیناوی و هلند شاید بهتر موقعیت پیدا کنی. هلند از جمله کشورهای مناسب برای تحصیل در دوره دکتری در اروپاست و بیشترین فاند ها رو در این بخش داره که باید از طریق موقعیت خالی دانشگاهها پیدا کنی. ضمناً این وب سایت https://www.academictransfer.com/ میتونی برای هلند موقعیت خالی رو پیدا کنی. شما در کل شانس داری اما اگر نمره زبانت رو بالا ببری شانست قویتر محتمل تر میشه.
ازاد اندیش باشی

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - mahnaz103 - 30-09-2013

با سلام 
من این تاپیک رو خوندم اما راجع به رشته ی transportation ندیدم کسی سوالی پرسیده باشه و جوابی گرفته باشه.
به سایت هایی که اشاره شده هم سر خواهم زد حتما .اما دوست داشتم بدونم که آیا این رشته در مقطع دکتری در هلند شرایط خوبی داره یا نه؟یعنی موقعیت خالی معمولا داره و فاند تعقل میگیره یا وضعیت خوبی نداره 
مرسی بابت تمام اطلاعات مفیدی که در این تاپیک گذاشتید Smile

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - spt - 02-10-2013

(30-09-2013, 10:08 PM)'mahnaz103' نوشته: با سلام 
من این تاپیک رو خوندم اما راجع به رشته ی transportation ندیدم کسی سوالی پرسیده باشه و جوابی گرفته باشه.
به سایت هایی که اشاره شده هم سر خواهم زد حتما .اما دوست داشتم بدونم که آیا این رشته در مقطع دکتری در هلند شرایط خوبی داره یا نه؟یعنی موقعیت خالی معمولا داره و فاند تعقل میگیره یا وضعیت خوبی نداره 
مرسی بابت تمام اطلاعات مفیدی که در این تاپیک گذاشتید Smile

من دقیقا از هلند اطلاعی ندارم اما به طور کلی بین رشته های عمرانی رشته ی خوبی حساب میشه و پوزیشن براش معمولا پیدا میشه...
البته فقط این رشته مربوط به عمران نیست و حتی قبل از عمران بیشتر به تحقیق در عملیات و مدل سازی های ریاضی ربط پیدا میکنه (operation research)  که از توابع مهندسی صنایع هست...   
اگه اگه ارشدتون رو روی حمل و نقل کار کنید به نظر من که میتونید فاند بگیرید برای دکترا...
موفق باشید   Smile

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - منیره ابوالحسنی - 02-11-2013

سلام
من فارغ التحصیل رشته زیست شناسی گرایش فیزیولوژی از دانشگاه دامغانم کارشناسیمم شهید بهشتی خوندم معدلم تو هر دوتا مقطع حول و حوش 16/5 بوده به نظرتون شانس پذیرش دکترا توی هلندو دارم؟ البته تحصیل رایگان منظورمه
و اینکه دانشگاههایی که رشته منو دارن رو میشه معرفی کنید

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - saba-hp - 03-11-2013

سلام عضو جدید هستم.ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد معدل 16/50 واسه دکترا تمایل دارم برم هلند
2مقاله آس اس آی،1کتاب تالیفی،5مقاله  علمی پژوهشی،5مقاله کنفرانس داخلی،2سال سابقه کار مرتبط
دوره های امادگی آیلتس رو دارم میگذرونم و تا چند وقت دیگه کاملا اماده ام...به نظر شما شانس پذیرش من با این رزومه خوبه یا نه؟ اگه من تا فروردین 93 آیلتس بگیرم کی میتونم واسه پذیرش اقدام کنم؟و چقدر طول میکشه جواب پذیرش رو بدن؟ ممنون میشم یکم راهنماییم کنید.

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - Shihan - 03-11-2013

(03-11-2013, 12:24 PM)'saba-hp' نوشته: سلام عضو جدید هستم.ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد معدل 16/50 واسه دکترا تمایل دارم برم هلند
2مقاله آس اس آی،1کتاب تالیفی،5مقاله  علمی پژوهشی،5مقاله کنفرانس داخلی،2سال سابقه کار مرتبط
دوره های امادگی آیلتس رو دارم میگذرونم و تا چند وقت دیگه کاملا اماده ام...به نظر شما شانس پذیرش من با این رزومه خوبه یا نه؟ اگه من تا فروردین 93 آیلتس بگیرم کی میتونم واسه پذیرش اقدام کنم؟و چقدر طول میکشه جواب پذیرش رو بدن؟ ممنون میشم یکم راهنماییم کنید.

دروود بر شما. ضمن خوش امدگویی به شما.
بله شانس داری اما باید نمره زبان هم گزارش کنی و ضمناً از معدل لیسانست هم خبری نداریم!! در کل هلند برای  دکتری موقعیت محور است و باید در دپارتمانها جستجو کنی. ضمناً در هلند دکتری ددلاین خاصی نداره و هر وقت مراحل پذیرش شما انجلم شد تا زمان کوتاهی کارهای سفارت رو انجام میدین و راهی میشید.
ازاد اندیش باشی

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - spt - 05-11-2013

(02-11-2013, 02:31 PM)'منیره ابوالحسنی' نوشته: سلام
من فارغ التحصیل رشته زیست شناسی گرایش فیزیولوژی از دانشگاه دامغانم کارشناسیمم شهید بهشتی خوندم معدلم تو هر دوتا مقطع حول و حوش 16/5 بوده به نظرتون شانس پذیرش دکترا توی هلندو دارم؟ البته تحصیل رایگان منظورمه
و اینکه دانشگاههایی که رشته منو دارن رو میشه معرفی کنید

بله حتما شانس دارید اما برای بورس گرفتن کارتون یکم مشکله...    و البته پذیرش گرفتن هم خیلی راحت نیست...  
تا اونجا که من میدونم دانشگاه های هلند یه مقداری شهریه میگیرن برای دکترا...   که این بستگی به دانشگاه داره و باید از سایت اون دانشگاه چک کنید...  
برای پیدا کردن دانشگاه هایی که رشته ی شما رو دارن از این پستِ جناب ولتاژ استفاده کنید   Smile
موفق باشید   Smile

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - alireza... - 04-12-2013

سلام
من کارشناسی مهندسی صنایع رو تو رشته مهندسی صنایع در دانشگاه سراسری با معدل 12.92 و ارشد رو هم از سراسری با معدل حدودا 18 و یک مقاله خارجی و یک مقاله داخلی در حال سپری کردن هستم(ترم3)و امتحان زبان هم فعلا ندادم

به نظر شما دوستان اگر نمره زبان خوبی هم بدست بیارم:
1-من میتونم از دانشگاه خوبی تو هلند فاند بگیرم؟
2-اگه بله میشه با هزینه فاند گذران زندگی کرد و به نوعی از جیب تا حداقل امکان خرج نکرد؟
3-امکان اقامت بعد درس خووندن وجود داره به طریقی؟؟؟

خیلی ممنون

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - کبری - 14-01-2014

سلام من ارشد مدیریت مالی خوندم.چه دانشگاهی تو هلند بیشتر دکترا این رشته رو داره؟

ویرایش توسط MaMi به دلیل تبدیل فینگلیش به فارسی

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - spt - 15-01-2014

(14-01-2014, 10:17 PM)'کبری' نوشته:
سلام من ارشد مدیریت مالی خوندم.چه دانشگاهی تو هلند بیشتر دکترا این رشته رو داره؟

ویرایش توسط MaMi به دلیل تبدیل فینگلیش به فارسی

میتونید از این تاپیک کمک بگیرید که دنبال دانشگاه بگردید توی اروپا..
من اینجا و اینجا رو پیدا کردم...  مخصوصا دانشگاه اول رشته های مختلفی داره که به دردتون بخوره..
موفق باشید  Smile