آکادمیا کافه
پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - Shahrouz - 09-01-2013

خانم YASMARY درود

سایت WWW.ACADEMICTRANSFER.COM رو چک کنید. پوزیشن های PHD رو پیدا کنید. (all PhD jobs ) بعد جستجوتون رو با کلمات ساده ای مثل polymer یا bio و... انجام بدید. مثلا در مورد پلیمر همین الان
لینک
http://www.academictransfer.com/search_results/?q=polymer&find=Search&phd_position=True

2 گزینه رو میاره.

به یک کشور و یکی دو دانشگاه اکتفا نکنید. برای شرایطی که نمی خواید نه روی جی ار ای و نه روی مقاله وقت بگذارید واقعا سخته با یکی دوایمیل و ده بیست ایمیل پوزیشن گرفتن.

پویا باشید.

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - soilman - 01-02-2013

در لینک زیر امکان تخصیل در تعدادی رشته لیست شده برای دانشجویانی که فوق شان را گرفته اند و دوست دارند ادامه تحصیل بدن

3TU.School for Technological Design, Stan Ackermans Institute

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - yasmary14 - 26-02-2013

من دوتا پوزیشن مرتبط با رشته ام تو  دپارتمان هوافضای دانشگاه دلف پیدا کردم. موضوع دو پروژه نزدیک به همه و ددلاین هر دوش دو روز دیگه است.
کار درستیه که واسه هردوش اپلای کنم؟

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - amin_mb - 27-02-2013

(26-02-2013, 10:38 PM)'yasmary14' نوشته: من دوتا پوزیشن مرتبط با رشته ام تو  دپارتمان هوافضای دانشگاه دلف پیدا کردم. موضوع دو پروژه نزدیک به همه و ددلاین هر دوش دو روز دیگه است.
کار درستیه که واسه هردوش اپلای کنم؟

درود
به نظر بنده، هیچ اشکالی نداره. دو تا پوزیشن مجزا هست، و پروسه بررسیش هیچ ارتباطی با یکدیگر نداره.
تازه خود شما می فرمایید، دو تا پروژه شبیه همه.  

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - sahar.aa64 - 03-03-2013

سلام . اول اینکه ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون.
من به دنبال دانشگاه های هلند که رشته های دکترای تخصصی مدیریت را داشته باشه، می گردم
مثل مدیریت استراتژیک یا مدیریت تصمیم گیری و سیاستگذاری یا مدیریت رسانه یا مدیریت منابع انسانی و ...
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - Shihan - 03-03-2013

(03-03-2013, 04:03 AM)'sahar.aa64' نوشته: سلام . اول اینکه ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون.
من به دنبال دانشگاه های هلند که رشته های دکترای تخصصی مدیریت را داشته باشه، می گردم
مثل مدیریت استراتژیک یا مدیریت تصمیم گیری و سیاستگذاری یا مدیریت رسانه یا مدیریت منابع انسانی و ...
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

دروود.
برای این منظور به نظرم بهتره وب سایتهای دانشگاههایی که در مقاطع فوق این رشته رو در هلند ارائه می دهند بگردید به احتمال زیاد باید ارائه بدهند سپس در فیلد علاقمندی اساتید که روی موضوع شما کار می کنند مکاتبه نمایید و از موقعیت خالی و دوره دکتری در دانشگاه مورد نظر اطلاع کسب کنید. همچنین من اسامی چند دانشگاه هلند در زمینه مورد نظر شما پیدا کردم اما در خصوص وجود یا عدم وجود دوره دکتری اطلاعی ندارم.
1- University of Twente ,  Erasmus university Of Rotterdam , Walden University , University of Utrecht , University Of Tilburg , VU University of Amesterdam 

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - behnam.forever - 07-04-2013

سلام خوشحال میشم شانس گرفتن پذیرش با فاند را برای شرایط من بفرمایید
فارغ التحصیل فوق لیسانس میکروبیولوژی با معدل 16/39 از دانشگاه آزاد کرج 1388
لیسانس میکروبیولوژی آزاد کرج 16/14 1385
یک مقاله isi
در حال تدوین دومین و سومین مقاله
شرکت در 10 کنگره داخلی با 3 پوستر همراه با یک کنگره خارجی
2 ماه تجربه کاری در آزمایشگاه تشخیص طبی ارتش در خدمت
2 سال تجربه کاری مرتبط همراه با حضور در در حدود 10 کارگاه آموزشی تکنیک های مولکولی و مرتبط
زبانم هم بدک نیست از سال 1990 تا 1999 موسسه زبان میرفتم و  در MSRT  سال پیش نمره 62 اوردم و الان دارم واسه آیلتس آماده میشم
ممنون میشم راهنمایی ام کنید

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - Shihan - 08-04-2013

(07-04-2013, 05:17 PM)'behnam.forever' نوشته: سلام خوشحال میشم شانس گرفتن پذیرش با فاند را برای شرایط من بفرمایید
فارغ التحصیل فوق لیسانس میکروبیولوژی با معدل 16/39 از دانشگاه آزاد کرج 1388
لیسانس میکروبیولوژی آزاد کرج 16/14 1385
یک مقاله isi
در حال تدوین دومین و سومین مقاله
شرکت در 10 کنگره داخلی با 3 پوستر همراه با یک کنگره خارجی
2 ماه تجربه کاری در آزمایشگاه تشخیص طبی ارتش در خدمت
2 سال تجربه کاری مرتبط همراه با حضور در در حدود 10 کارگاه آموزشی تکنیک های مولکولی و مرتبط
زبانم هم بدک نیست از سال 1990 تا 1999 موسسه زبان میرفتم و  در MSRT  سال پیش نمره 62 اوردم و الان دارم واسه آیلتس آماده میشم
ممنون میشم راهنمایی ام کنید

دروود بر شما.
دوست عزیز، شما وضعیت رزومه مناسبی دارید، برای کشور هلند که در زمینه رشته خودتان خوب و قوی است باید نمره زبان بالای 6.5 یا 90 تافل داشته باشید تا شانس پذیرش شما مناسب باشد. ضمناً بیشتر دوره دکتری در هلند مبتنی بر پیدا کردن موقعیت خالی در دانشگاههای مناسب می باشد که در این خصوص هلند دانشگاههای متعددی دارد. بهتره با مراجعه به سایت دانشگاهها موقعیت خالی را پیدا کنید و برای ان اقدام نمایید. در واقع خیلی نمیشه دقیق گفت پذیرش شما قطعی است یا خیر به این دلیل که به رزومه و تعداد متقاضیان در رشته شما بستگی دارد اما شما با داشتن نمره زبان از بخت خوبی برخوردار هستید. دانشگاههای مناسب رشته شما هم به TU Delft, Uni. Waghningen, Uni. Leiden, Uni. Amesterdam اشاره کرد. 
ازاد اندیش باشید

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - iman_arasteh - 10-05-2013

سلام اگه میشه در مورد رزومه منم جواب بدین:

لیسانس : مهندسی مکانیک جامدات آزاد مشهد با معدل 17.06

ارشد : MBA دانشگاه صنعتی شاهرود معدل 19

مقاله : 3 تا ISI

کتاب : 2مرتبط با ارشد نقش editor ( نویسنده استادم )

زبان : آیلتس SAMPLE دادم 6.5شدم 

شانس گرفتن FULL FUND در هلند هست و چقدر ؟
سلام

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - alirezaz - 13-05-2013

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشد.باز هم تشکر بابت سایت و شرایط خوبی که ایجاد کردید.
یه سوال داشتم..۲تا از دوستان من در دانشگاه پلی تکنیک میلان درس می خونن.بابت کمتر شدن هزینه ها در شهر لکو زندگی می کنند.هزینه زندگی در لکو تقریبا ماهی ۵۰۰-۶۰۰ یورو می شه که زندگی در میلان تقریبا ۸۰۰ در میاد.من برای تحصیل دکترا با هزینه خودم ۲ انتخاب دارم یا دلفت هلند یا میلان.می خواستم بدونم یه زندگی در دلفت هزینه ماهلنه چقدر می شود.اخه اگر گرونتر در میاد مجبورم بابت شرایط مالی به ایتالیا برم.
مرسی