آکادمیا کافه
پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - pooria1991 - 10-09-2017

سلام دوستان من تازه به فکر مهاجرت برای مقطع دکترا شدم یکسری مقالات و اطلاعات کلی کسب کردم چند تا از این موسسات حقوقی هم زنگ زدم اما دوست دارم شما هم لطف کنید اطلاعات جامع در اختیارم بزارید صفحات قبل هم مطالعه کردم.

مقطع کارشناسی پیوسته مهندسی برق گرایش الکترونیک بودم با معدل 15.16 از دانشگاه آزاد
در حال حاضر دانشجو کارشناسی ارشدم از دانشگاه سراسری صنعتی شاهرود رشته برق گرایش مخابرات سیستم ..ترم 3 هستم .
کلاس های آمادگی برای گرفتن مدرک IELTs  هم تازه شروع کردم در کل زبانم هم بدک نیست. از طرفی هم استادم با توجه به پروپوزالم گفته 2تا مقاله رو می تونیم اوکی کنیم. می خوام بدونم با توجه به رشتم هلند کشور مناسبی هست؟ از طرفی هزینه هم برام خیلی ملاک هدفم اینه که مقطع دکترام خارج از کشور باشه به صورت رایگان

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - اسیلا - 28-09-2017

سلام من چند روز قبل با دو تا استاد هلندی مصاحبه کردم. گفتند دو هفته دیگه خبر میدن. و بهم گفتن تو اولین کسی هستی که برای این پوزیشن داریم باهاش مصاحبه می کنیم. خیلی هم باهام خوش برخورد بودن و پرسیدن کی میتونی بیای و همسرت اینجا میخواد چکار کنهو گفتم ی سری پلن هایی دارنو ... بعد گفت جایی ک کار میکنی چی میتونی ترک کنی گفتم اره من در جریان گذاشتمشون و ...
به نظرتون جوابشون چی بوده؟ و اینکه از رزومم خیلی راضی بودن؟

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - automotive - 28-09-2017

(28-09-2017, 02:04 PM)اسیلا نوشته: سلام من چند روز قبل با دو تا استاد هلندی مصاحبه کردم. گفتند دو هفته دیگه خبر میدن. و بهم گفتن تو اولین کسی هستی که برای این پوزیشن داریم باهاش مصاحبه می کنیم. خیلی هم باهام خوش برخورد بودن و پرسیدن کی میتونی بیای و همسرت اینجا میخواد چکار کنهو گفتم ی سری پلن هایی دارنو ... بعد گفت جایی ک کار میکنی چی میتونی ترک کنی گفتم اره من در جریان گذاشتمشون و ...
به نظرتون جوابشون چی بوده؟ و اینکه از رزومم خیلی راضی بودن؟

سلام
حتما از رزومه شما راضی بوده‌اند که با شما مصاحبه انجام داده‌اند، اما در نظر داشته باشید که معمولا اساتید با چند دانشجو مصاحبه می‌کنند و بعد انتخاب خود را انجام می‌دهند، به نظر من هنوز هم به دنبال پوزیشن خالی باشید که اگر این اساتید شما را انتخاب نکردند، این دو هفته زمان شما هدر نرود.

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - mgorji - 03-10-2017

با. سلام
دوستان در سایت زیر
https://news.akhbarrasmi.com/news/1395040860145029/تحصیل-دکترا-در-هلند-چه-مزایایی-دارد/
آمده است که اگر یک مقاله بین المللی داشته باشید از ارائه مدرک زبان برای تحصیلات دانشگاهی در هلند معافید آیا این موضوع درست است؟
سپاس

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - automotive - 03-10-2017

(03-10-2017, 03:22 PM)mgorji نوشته: با. سلام
دوستان در سایت زیر
https://news.akhbarrasmi.com/news/1395040860145029/تحصیل-دکترا-در-هلند-چه-مزایایی-دارد/
آمده است که اگر یک مقاله بین المللی داشته باشید از ارائه مدرک زبان برای تحصیلات دانشگاهی در هلند معافید آیا این موضوع درست است؟
سپاس

سلام
حرف رسمی باید با سند رسمی همراه باشد. این خبر هیچ لینک رسمی قرار نداده است و صحبت‌های ایشان قابل استناد نیست، برای صبحت‌های رسمی باید لینک وب‌سایت‌های رسمی (متولی امر) که این موضوع را اعلام کرده‌اند را قرار می‌دادند، ضمنا آیلتس 6 نمره‌ای نیست که به این مسائل نیاز داشته باشد، کسب این نمره راحت‌تر از آن است که به فکر راه کار دومی باشید.

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - اسیلا - 05-10-2017

(28-09-2017, 03:37 PM)automotive نوشته: سلام
حتما از رزومه شما راضی بوده‌اند که با شما مصاحبه انجام داده‌اند، اما در نظر داشته باشید که معمولا اساتید با چند دانشجو مصاحبه می‌کنند و بعد انتخاب خود را انجام می‌دهند، به نظر من هنوز هم به دنبال پوزیشن خالی باشید که اگر این اساتید شما را انتخاب نکردند، این دو هفته زمان شما هدر نرود.

یهنوز برایا ون مصاحبه جوابمو ندادن
اما برای یک پوزیشن دیگه معرفیم کردن که باز مصاحبه کنم. 
این یعنی چی به نظر شما؟
وقتی ازشون پرسیدم گفتن چون هر دو با هم داره ارزیابی میشه این برای خودت خیلی خوبه که باعث میشه موقعیتی رو از دست ندی. ولی خودم فکر میکنم اگر برای اولی میخواستنم چه دلیلی داشت معرفیم کن به یک پوزیشن دیگه ؟؟؟؟؟؟

لطفا اگر تجربه دارید منو راهنمایی کنین خیلی فکرم درگیره

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - automotive - 05-10-2017

(05-10-2017, 02:48 PM)اسیلا نوشته: یهنوز برایا ون مصاحبه جوابمو ندادن
اما برای یک پوزیشن دیگه معرفیم کردن که باز مصاحبه کنم. 
این یعنی چی به نظر شما؟
وقتی ازشون پرسیدم گفتن چون هر دو با هم داره ارزیابی میشه این برای خودت خیلی خوبه که باعث میشه موقعیتی رو از دست ندی. ولی خودم فکر میکنم اگر برای اولی میخواستنم چه دلیلی داشت معرفیم کن به یک پوزیشن دیگه ؟؟؟؟؟؟

لطفا اگر تجربه دارید منو راهنمایی کنین خیلی فکرم درگیره

عرض کردم که اساتید با تعدادی از بهترین متقاضی‌ها مصاحبه انجام می‌دهند و از بین آن‌ها مناسب‌ترین فرد را انتخاب می‌کنند، اینکه شما انتخاب نشده‌اید، به این معنا است که از نظر استاد فرد دیگری برای آن پوزیشن مناسب‌تر بوده است.
شاید (از دید فردی که با آن مصاحبه کرده‌اید) برای آن پوزیشن مناسب‌تر بوده‌اید.

گفته‌های من از روی تجربه شخصی نیست بانوی گرامی، فقط از شنیده‌ها و دیده‌ها صحبت می‌کنم، امیدوارم هرچه سریع‌تر به نتیجه دلخواه برسید و بهترین‌ها را برای شما آرزومندم.

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - اسیلا - 17-10-2017

(05-10-2017, 03:34 PM)automotive نوشته: عرض کردم که اساتید با تعدادی از بهترین متقاضی‌ها مصاحبه انجام می‌دهند و از بین آن‌ها مناسب‌ترین فرد را انتخاب می‌کنند، اینکه شما انتخاب نشده‌اید، به این معنا است که از نظر استاد فرد دیگری برای آن پوزیشن مناسب‌تر بوده است.
شاید (از دید فردی که با آن مصاحبه کرده‌اید) برای آن پوزیشن مناسب‌تر بوده‌اید.

گفته‌های من از روی تجربه شخصی نیست بانوی گرامی، فقط از شنیده‌ها و دیده‌ها صحبت می‌کنم، امیدوارم هرچه سریع‌تر به نتیجه دلخواه برسید و بهترین‌ها را برای شما آرزومندم.

قبول نشدم.
دو بار مصاحبه کردم هر دو رو رد شدمم. خیلی سخت پوزیشن مرتبط پیدا میکنم. من در زمینه لاستیک کار میکنم لطفا اگر کسی استادی توی هلند میشناسه که زمینه کاریش لاستیک هستش به من خبر بدید . ممنون

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - rn2 - 19-10-2017

سلام. میخواستم بدونم برای کدوم سطح از دانشگاههای هلندبا شرایط زیر شانس پذیرش با فاند رو دارم.
لیسانس:برق-قدرت-دانشگاه گیلان.معدل:13.65
فوق لیسانس:مخابرات سیستم-دانشگاه تبریز-معدل بدون پایان نامه:17.83 نمره پایان نامه:19
Toefl(108): S:26 L:27 W:27 R:28
3 سال سابقه کار مرتبط(معدل لیسانسم به همین خاطر کم شد)
مقاله ها:2 مقاله ژورنال و 4 تا کنفرانس داخل
برای دکتری مخابرات سیستم در حوزه مخابرات بیسیم میخوام اپلای کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

RE: پذیرش در مقطع PhD در کشور هلند - اسیلا - 21-10-2017

(19-10-2017, 05:25 PM)rn2 نوشته: سلام. میخواستم بدونم برای کدوم سطح از دانشگاههای هلندبا شرایط زیر شانس پذیرش با فاند رو دارم.
لیسانس:برق-قدرت-دانشگاه گیلان.معدل:13.65
فوق لیسانس:مخابرات سیستم-دانشگاه تبریز-معدل بدون پایان نامه:17.83 نمره پایان نامه:19
Toefl(108):   S:26 L:27 W:27 R:28
3 سال سابقه کار مرتبط(معدل لیسانسم به همین خاطر کم شد)
مقاله ها:2 مقاله ژورنال و 4 تا کنفرانس داخل
برای دکتری مخابرات سیستم در حوزه مخابرات بیسیم میخوام اپلای کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

فقط باید بگردین توی vacancy دانشگاه ها ببینید پوزیشن مربوط به خودتون پیدا میکنید اگر پیدا کردید اپلای کنین