آکادمیا کافه
با اساتید بدقول چی کار کنیم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: با اساتید بدقول چی کار کنیم؟ (/Thread-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%82%D9%88%D9%84-%DA%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%9F)

صفحات 1 2

RE: با اساتید بدقول چی کار کنیم؟ - mgorji - 11-11-2013

راستی به نظرم خالی از لطف نیست که همین جا هممون به خودمون قول بدیم که اگه یک روزی در جایگاه همین استادها قرار داشتیم به قولی که دادیم و مسئولیتی که پذیرفتیم پایبند باشیم و همیشه برای زحمت دیگران احترام قائل بشیم. من کوچکتر از اون هستم که توصیه کنم فقط اینو گفتم که خودم یادم باشه. به نظرم این رفتار (بدقولی) در درجه اول بی احترامی به خود اون فرد هست  

RE: با اساتید بدقول چی کار کنیم؟ - mgorji - 31-01-2014

سلام دوستان
من یک مقاله در دست استادم دارم که ایشون بازبینی کردند و من هم مشکلاتش رو برطرف کردم ولی ایشون هنوز کار رو سابمیت نکردن چون معتقد هستند که بهتره یک نفر دیگه هم بخونه و اگر مساله ای به ذهنش می رسه بگه از استاد خودشون خواستن که ایشون به خاطر محدودیت ارائه مقاله در یک سال نپذیرفتند و از همکارشون که ایشون هم گفتن فعلا وقت ندارند!
حالا به نظرتون من باید چه کنم؟؟
کارم 3-4 ماهه که توی این مرحله گیر کرده؟ آیا میتونم خودم از یک استاد خارجی بخوام که این کار رو انجام بده بعد اگر ایشون قبول کرد به استاد خودم بگم و اسم ایشون رو هم بیاریم؟ 
آیا اساتید خارجی چنین پیشنهادی رو قبول می کنند؟؟
ممنون از راهنماییتون. 

RE: با اساتید بدقول چی کار کنیم؟ - soilman - 31-01-2014

دوست عزیز

اساتید خارجی خوب اونا وضعیتشون بدتره و سرشون شلوغه.بهترین گزینه ها فوق دکتراها و دانشجوهای دکترا هست.به اون فرد هم می تونین بگه ریوو کنه بعدش که حالا خودتون صلاح دیدید یا در قسمت acknowledgment  میارید اسمشونو یا اگه خیلی کمک کرد اسمشو به عنوان نویسنده همکار میارین

خوش باشید
(31-01-2014, 12:26 PM)'mgorji' نوشته: سلام دوستان
من یک مقاله در دست استادم دارم که ایشون بازبینی کردند و من هم مشکلاتش رو برطرف کردم ولی ایشون هنوز کار رو سابمیت نکردن چون معتقد هستند که بهتره یک نفر دیگه هم بخونه و اگر مساله ای به ذهنش می رسه بگه از استاد خودشون خواستن که ایشون به خاطر محدودیت ارائه مقاله در یک سال نپذیرفتند و از همکارشون که ایشون هم گفتن فعلا وقت ندارند!
کارم 3-4 ماهه که توی این مرحله گیر کرده؟ آیا میتونم خودم از یک استاد خارجی بخوام که این کار رو انجام بده بعد اگر ایشون قبول کرد به استاد خودم بگم و اسم ایشون رو هم بیاریم؟ 
ممنون از راهنماییتون. 

RE: با اساتید بدقول چی کار کنیم؟ - blur - 31-01-2014

(31-01-2014, 12:26 PM)'mgorji' نوشته: سلام دوستان
ممنون از راهنماییتون. 

باید از استادهایی که تو حیطه مربوط به شما کار میکنن میل بزنید و بپرسید. امکانش هست قبول کنن در صورتیکه کاملا کارتون مرتبط باشه. ولی روند رو معکوس کنید و اول از استادتون سوال کنید ببینید همچین کاری رو قبول داره و اگر موافقت کرد بعد به اساتید خارجی میل بزنید زیاد جالب نیست که قبول کنن و بعد از شما خبری نشه.

RE: چگونه مقاله علمی بنویسیم - Roshan salari - 01-09-2015

سلام دوستان من ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم استادراهنمام در زمینه کاریمون خیلی تخصصش بالاست فارغ التحصیل تربیت مدرس هست کلی مقاله خارجی داره ولی متاسفانه خسیس هست بخاطر پرستیژ کاریش خیلی زحمت کشیدیم در تمام مقاله ها اسم خودشو اول میاره حتی مقاله یکی از دخترهای کلاس رو به اسم خودش زده یه ژورنال الکترونیکی هم داره که فقط مقاله ها رو اونجا ثبت میکنه تازه اگه دلش بخواد اصلا راهنمایی در زمینه isi نداره ... بجای کمک به ما دچار پسرفت شدیم همه هم انواع بیماریهای اعصاب رو گرفتیم به نظر شما چکار کنم نه راه پیشرفت دارم نه برگشت .. یکی از بهترینها توی ایران هست اگر عوضش کنم به تمام همکاراش میسپاره باهامون همکاری نکنن ... خواهشا دوستان راهنمایی کنن مخصوصا آموزش زبانی ها ... خواهشمندم