آکادمیا کافه
بهترين زمان فرستادن اي ميل به استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: بهترين زمان فرستادن اي ميل به استادان (/Thread-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D9%8A%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[برش] هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - captbabak - 24-09-2013

سلام دوستان من دانشجوی ترم 7 مهندسی مکانیک هستم و میخوام برای فوق و یا دکترا برای دانشگاه های کانادا اقدام کنم و دارم برای آیلتس هم آماده می شم و می خوام روی پروژم هم کار کنم تا شاید مقاله ISI ازش در بیاد حالا با این اوصاف ممنون میشم راهنماییم کنید که برای گرفتن فاند از استاد از کی باید شروع به ایمیل زدن کنم؟

RE: بهترين زمان فرستادن اي ميل به استادان - amirhossein.gh - 25-09-2013

(24-09-2013, 10:22 PM)'captbabak' نوشته: سلام دوستان من دانشجوی ترم 7 مهندسی مکانیک هستم و میخوام برای فوق و یا دکترا برای دانشگاه های کانادا اقدام کنم و دارم برای آیلتس هم آماده می شم و می خوام روی پروژم هم کار کنم تا شاید مقاله ISI ازش در بیاد حالا با این اوصاف ممنون میشم راهنماییم کنید که برای گرفتن فاند از استاد از کی باید شروع به ایمیل زدن کنم؟

سلام

میتونین از الان واسه پاییز 2014 ایمیل بزنین ولی چون رزومتون رو قوی نکردید به نظر من شانستون خیلی بالا نیست
به نظر من ، مقاله هاتون رو آماده کنین ؛ امتحان زبان بدین و واسه بهار 2015 یا پاییز 2015 اقدام کنین

موفق باشید

[برش] نحوه تماس با استادان برای گرفتن پذیرش و RA - Leyla_Bahari - 02-10-2013

سلام به همه
من برای پاییز 2014 در پی گرفتن پذیرش هستم. با توجه به اینکه نمرات زبانم (TOEFL,GRE General) اواخر آذر آماده میشن، به نظرتون چه زمانی برای تماس با اساتید مناسب تره؟
ددلاین چند دانشگاهی که مورد نظرم هستن حدود بهمن و اسفند هست. اگر همون اواخر آذر ایمیل بازی ها رو انجام بدم تا نمره ی زبانم هم مشخص باشه بهتر نیست؟
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

RE: نحوه تماس با استادان برای گرفتن پذیرش و RA - yousi - 02-10-2013

سلام.
شما به رزومه خودت نگاه کن و ببین اگر رزومه پر باری دارین میتونید صرف نظر از GRE و TOEFL به استاد ایمیل بزنید و نظرشون رو جویا شوید. اگر نه سعی کنید GRE و TOEFL  بالایی بدست آورید بعد ایمیل بزنید. علتش هم اینه شما باید با ایمیلی که میزنید نظر استاد رو جلب کنید که ایمیل رو جواب بده وگرنه بخاطر اینکه 100 تا ایمیل در روز میگیره حوصله جواب دادن نداره به همه. این رو هم در انتها اضافه کنم که شما زیاد به جواب دادن استاد در آمریکا امیدوار نباش چون بر خلاف اروپا این استاد نیس که تصمیم میگیره برای دادن پذیرش یا نه بلکه تمام هئیت علمیه( این رو گفتم چون امکان داره 100 تا ایمیل بزنی و هیچی پاسخ نگیری. این یک چیز کاملا طبیعیه)

RE: نحوه تماس با استادان برای گرفتن پذیرش و RA - Leyla_Bahari - 02-10-2013

تشکر. پس یعنی اواخر آذر و اوایل دی دیر نیست برای فرستادن ایمیل؟

RE: بهترين زمان فرستادن اي ميل به استادان - amirhossein.gh - 02-10-2013

(02-10-2013, 09:37 AM)'Leyla_Bahari' نوشته: تشکر. پس یعنی اواخر آذر و اوایل دی دیر نیست برای فرستادن ایمیل؟

والا خیلی بستگی به ددلاین داره
واسه کانادا و آمریکا اکثر دانشگاههای خیلی رتبه بالا اکثرا تموم شده ددلاینشون 
ولی بقیه دانشگاهها ددلاینشون جا داره ... ولی نکته اینه خیلی از استادا تا اون موقع دانشجوهاشون رو گرفتن ولی بعضی هم هستند که دنبال دانشجو میگردن
امیدتون رو از دست ندین
موفق باشید

RE: بهترين زمان فرستادن اي ميل به استادان - reza_1st - 02-10-2013

(02-10-2013, 09:33 AM)'Leyla_Bahari' نوشته: سلام به همه
من برای پاییز 2014 در پی گرفتن پذیرش هستم. با توجه به اینکه نمرات زبانم (TOEFL,GRE General) اواخر آذر آماده میشن، به نظرتون چه زمانی برای تماس با اساتید مناسب تره؟
ددلاین چند دانشگاهی که مورد نظرم هستن حدود بهمن و اسفند هست. اگر همون اواخر آذر ایمیل بازی ها رو انجام بدم تا نمره ی زبانم هم مشخص باشه بهتر نیست؟

شما همین الان شروع کنید به ایمیل زدن، برای ایمیل زدن نمره تافل و جی آر ای ضروری نیست اصلاً. ماکزیمم بعداً 2-3 ماه دیگه که نمره ها رو هم گرفتین، یه بار دیگه هم ایمیل می زنین. این کاملاً درسته که هیچ وقت ناامید نشین، زیادن دوستانی که تازه ایمیلی که تو ژانویه یا حتی بعد از اون زدن یا حتی بعد از گذشتن ددلاین زدن به نتیجه رسیده. ولی به هرحال هرچی زمان بگذره استادها جاهای خالیشون رو بیشتر پر می کنن و شانس کم می شه، پس زمان ایده آل الان رو به خاطر منتظر نمره زبان و جی آر ای شدن از دست ندین.
موفق باشین

RE: بهترين زمان فرستادن اي ميل به استادان - Torkan - 02-10-2013

(02-10-2013, 09:33 AM)'Leyla_Bahari' نوشته: سلام به همه

دوست عزیز ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هستش
بعضی رشته ها که پر طرفدارن به طبع همیشه جا هست براشون
برای مثال دوستی داشتم که حتی بعد پذیرش هم از استاد جواب گرفت و سوپروایزر شد حالا یادم نیس اسفند بود یا فروردین
همه چی بستگی داره(درسته میگن حدودا باید 4 تا 6 ماه قبل ددلاین ایمیل بزنی) ولی به نظر من این رو نمیشه واسه همه تعمیم داد
برای مثال یکی که هنوز رزومش کامل نیس و چنگی به دل نمیزنه باید اون رو بهتر کنه بعد ایمیل بزنه
در تایید صحبت دوستان شما اگه حتی بعد 300تا ایمیل هم جواب نگرفتی ناامید نشو

[برش] نحوه تماس با استادان برای گرفتن پذیرش و RA - zoha - 01-11-2013

سلام . اگه من الان بخوام با اساتید مربوطه تو دانشگاه های کانادا ارتباط برقرار کنم تا برای سال 2014 اماده بشه خیلی دیره ؟
اگه دیره دانشگاه های کدوم کشور ها خوبه که الان ( آبان ) اقدام کنم ؟

RE: نحوه تماس با استادان برای گرفتن پذیرش و RA - Torkan - 01-11-2013

(01-11-2013, 01:33 PM)'zoha' نوشته: سلام . اگه من الان بخوام با اساتید مربوطه تو دانشگاه های کانادا ارتباط برقرار کنم تا برای سال 2014 اماده بشه خیلی دیره ؟
اگه دیره دانشگاه های کدوم کشور ها خوبه که الان ( آبان ) اقدام کنم ؟

دوست عزیز دیر که نیست ان قدر اگر منظورتون پاییز 2014 باشه
رسم و معملو بر این است که 4 تا 6 ماه قبل ددلاین کار رو یکسره کنید ولی قبلا هم گفتم داشتم دوستی که بعد فرستادن مدارک هم استاد پیدا کرد و حتی خود من
شما یک روز رو هم غنیمت بشمارید شروع کنید به ایمیل زدن و حداقل 200 تا بزنید تا ببینید چه جوابی میگیرید بسته به رزومه
اگر رزومه تان قوی باشد که چه بهتر و حتما استادا براشون فرقی نمیکنه اگه جا داشته باشن برتون میدارن
بااحترام