آکادمیا کافه
راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد (بخش) خاصی در فرم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: پرکردن فرم‌های درخواست پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+---- موضوع: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد (بخش) خاصی در فرم (/Thread-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AF-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AE%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - Karim - 19-01-2012

برخی از سوالات بصورت دیفالت بروی گزینه non هستند اگر این گزینه را دارید این گزینه را انتخاب کنید و یاهمانطورکه بابک گفت این سوال را بدون پاسخ رها کنید . اگر که سیستم پیغام داد این سوال حتما به پاسخگویی دارد و پاسخ شما در بین گزینه های موجود وجود ندارد با هاشون تلفنی یا از طریق ایمیل تماس بگیرید و مشکلتان را مطرح کنید گزینه نادرست را انتخاب نکنید.

پژمان جان برخی از دانشگاهها اگه نوع ویزا را انتخاب کنید باید مشخصات ویزا مانند تاریخ صدور ، انتقضا و غیره را هم وارد کنید!

مرسی

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - Pejman - 20-01-2012

(19-01-2012, 10:34 PM)Karim نوشته: برخی از سوالات بصورت دیفالت بروی گزینه non هستند اگر این گزینه را دارید این گزینه را انتخاب کنید و یاهمانطورکه بابک گفت این سوال را بدون پاسخ رها کنید . اگر که سیستم پیغام داد این سوال حتما به پاسخگویی دارد و پاسخ شما در بین گزینه های موجود وجود ندارد با هاشون تلفنی یا از طریق ایمیل تماس بگیرید و مشکلتان را مطرح کنید گزینه نادرست را انتخاب نکنید.

پژمان جان برخی از دانشگاهها اگه نوع ویزا را انتخاب کنید باید مشخصات ویزا مانند تاریخ صدور ، انتقضا و غیره را هم وارد کنید!

مرسی
کریم جان به نظر من قضیه به این پیچیدگی نیست و نیازی به ایمیل و تلفن هم نیست. من تو چند تا از دانشگاه هایی که اپلای کردم تا الان، دیدم که این سوال رو می پرسند. عمدتاً می پرسند شما متقاضی چه نوع ویزایی هستید، نه اینکه چه ویزایی الان دارید. بنابراین نیازی به اطلاعات ویزا نیست معمولاً. برای سعید اگر که با ویزای همسرش نمی ره و اقامت نداره و شهروند نیست، همون F-1 ویزای موقت دانشجویی صحیح هست.

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - amirhossein.gh - 22-01-2012

1.[b]I will graduate at the end of this semester, but I want to apply now so I can begin my master’s program next semester; can I still be admitted even if I haven't graduated?[/b]Yes – if you meet the other requirements you can be granted Provisional Admission. We will need a copy of your current transcript and, for non-UXXXX students, a letter from your college/university stating your anticipated graduation date.
این الان منظورش چیه؟ یعنی همون نامه بود که با بچه ها متنشو ردیف کردم که فلان تاریخ فارغ التحصیل میشن رو براشون بفرستم؟
-----------------------------------------------------------
2.تو قسمت domestic applicants نوشسته:
You do not need to submit community or junior college transcripts unless you are applying to English, Electrical Engineering, MBA, or Post-Baccalaureate certifications. If you are applying to one of those programs, please send junior/community college transcripts directly to the department.

الان نوشته برای برق چی میخان؟ البته تو قسمت اپلیکنت های اینترنشنال ننوشته ها!
ممنون

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - Babak - 22-01-2012

۱. بله، کارنامه فعلی شما و یک نامه از دانشگاه می‌خوان که تاریخ فارغ‌التحصیلی شما در آینده درش نوشته شده باشه.

۲. خودتون جوابش رو دادید. کارنامه community college رو خواسته ولی این قسمت برای دانشجویان بومی (domestic) هست و شامل حال دانشجویان خارجی نمی‌شه.

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - aliilab - 30-01-2012

سلام

توی application form یه قسمت هست که گفته اسم استادهایی که می تونن سوپروایزرت باشن رو بگو. من از یه استاد جواب گرفتم. به نظرتون اگه اسم چند نفر رو در کنار اسم اون استاد که جواب داده بنویسم، ضایع نیست؟ من میخوام که بیشتر از یه نفر مدارک من رو ببینن و اگه اون استاد نخواست ریجکت نشم. اصولا چجوری بررسی می کنن مدارک رو؟ فقط اونایی که ما اسمشون رو می نویسیم مدارک ما رو بررسی می کنن؟

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - AVA - 30-01-2012

(30-01-2012, 03:56 PM)aliilab نوشته: سلام

توی application form یه قسمت هست که گفته اسم استادهایی که می تونن سوپروایزرت باشن رو بگو. من از یه استاد جواب گرفتم. به نظرتون اگه اسم چند نفر رو در کنار اسم اون استاد که جواب داده بنویسم، ضایع نیست؟ من میخوام که بیشتر از یه نفر مدارک من رو ببینن و اگه اون استاد نخواست ریجکت نشم. اصولا چجوری بررسی می کنن مدارک رو؟ فقط اونایی که ما اسمشون رو می نویسیم مدارک ما رو بررسی می کنن؟
فقط اسم استادی که ازش جواب مثبت گرفتی و بنویس

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - m0h3n - 30-01-2012

میشه لطفا جمله رو دقیقا کپی کنید ؟

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - amirhossein.gh - 30-01-2012

یادمه یکی میگفت من اسم استادمو اول نوشتم . بعد فاند استاد کنسل شد
تو فرم دو تا دیگه هم نوشته بودم که بعدا خودش به میل زد و گفت اگه میخای با من کار کنی بگو. بعد دیگه این بنده خدا رفت دانشجوی اون شد
من که هر جا این سوال باشه تا جایی که جا داره مینویسم!

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - soilman - 30-01-2012

اگر جمله ی کامل رو بیاری بهتر میشه نظر داد ولی معمولا اخلاقی و عقلانی بهتره که اسم اون استاد رو بنویسید و اگه در اون قسمت فرم جای دیگری هم هست برای نوشتن اساتید دیگر می تونید اونها رو بنویسید
معمولا بعضی موقعا میگن که با کسی هست دوست داری کار کنی و تا دو نفر مجاز هست(یکی اصلی و دیگری فرعی)بعضی موقعها هم میگن که لیست اساتیدی رو که علاقه دارید باهاشون رو بیارید

من فکر می کنم که تمام متقاضی ها رو همه ی استادا می بینن و اون قضیه که وقتی استادی که خیلی محکم به شما گفته اسم منو بنویس و دنبال ماجرا بوده اون بیشتر باعث دل قرص بودن دانشجو هست....

توجه داشته باشید که تفاوت هست بین اساتیدی که مایل کار باهاشون هستید و اینکه ایا با استادی مکاتبه داشتید و جوابی گرفتید یا خیر؟(از نظر من Shy )

RE: راهنمایی در مورد پاسخ دادن به فیلد خاصی در فرم - aliilab - 30-01-2012

تشکر بابت جوابها

این مال دانشگاه واترلو هستش:

List potential Waterloo academic supervisors

درضمن جا برای 70 تا حرف هم هست.