آکادمیا کافه
مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - آدریان سابق - 28-12-2015

(13-12-2015, 10:48 PM)kimiya_ab نوشته: خب من میخوام بدونم که پس آفیسر هاشون به انگلیسی حرف میزنن یا آلمانی ؟ 
چون من سواد آلمانیم دقیقا 0 مطلق هس !!! Confused
و اینکه لیست دانشگاههایی که انگلیسی هستن رو از کجا میتونم در بیارم ؟
چون برای کامادا ویکیپدیا یه همچین لیستی داره ! اگه میشناسین ممنون میشم بهم کمک کنین Angel

(14-12-2015, 11:17 AM)Shihan نوشته: افیسر به فارسی و المانی و انگلیسی مسلط هستن.
با توجه به دوره شما ممکنه مصاحبه هم به اون زبان باشه. اگر دوره به انگلیسی باشه به انگلیسی مصاحبه میشید و اگر المانی باشه ، به المانی!!
لیست دانشگاهها رو از سایت DAAD اینجا، جستجو کنید.

با درود

اگه کورستون آلمانی باشه، یه چند تا جمله راجع به خودتون و دانشگاه و رشته تحصیلی تون میپرسه، به صورت املا فرمالیته !
میتونین قبلش تمرین کنین.
لیست رشته - دانشگاه های دااد خیلی بروز نیست معمولا، ولی برای دید اولیه کفایت میکنه. ویکی پدیا هم خوبه...
مرجع شما برای اپلای همیشه سایت دانشگاه باشه.

پیروز باشید.

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - smry - 22-01-2016

سلام من می خوام گواهی شرکت در  b2 از موسسه ای که در شهرستان دارم آلمانی میخونم بگیرم . آیا برای سفارت می تونه قابل قبول باشه ؟ البته باید بگم که من b1 گوته رو دارم و این رو برای اینکه تاثیر مثبتی داشته باشه می خوام در زمان مصاحبه ویزا ارائه بدم .

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - nader - 22-01-2016

(22-01-2016, 12:46 PM)smry نوشته: سلام من می خوام گواهی شرکت در  b2 از موسسه ای که در شهرستان دارم آلمانی میخونم بگیرم . آیا برای سفارت می تونه قابل قبول باشه ؟ البته باید بگم که من b1 گوته رو دارم و این رو برای اینکه تاثیر مثبتی داشته باشه می خوام در زمان مصاحبه ویزا ارائه بدم .

درود
بله موسسه به شما تعداد ساعت میده و اون قابل قبوله برای سفارت
البته موسسه هایی که مورد تایید اون باشد

موفق باشید

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - smry - 22-01-2016

(22-01-2016, 12:50 PM)nader نوشته: درود
بله موسسه به شما تعداد ساعت میده و اون قابل قبوله برای سفارت
البته موسسه هایی که مورد تایید اون باشد

موفق باشید

ممنونم . پس یعنی فقط گوته و okf?

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - nader - 22-01-2016

(22-01-2016, 01:01 PM)smry نوشته:  ممنونم . پس یعنی فقط گوته و okf?

نه بسیاری از موسسات هستن که هم از طرف سفارت هم از طرف دانشگاه های آلمان مورد پذیرشن
این روزا معمولا اکثر موسسات آلمانی این قابلیت رو دارن
موسسه زبان ایران
دنا
نگین اصفهان
و خیلی های دیگه
چون تعداد ساعت میدن و همونم معتبره

موفق باشید

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - mahbeigom - 28-02-2016

با سلام
من نمیدونم جای درستی سوالم رو مطرح میکنم یا خیر. ولی اینجا به نظرم بهترین جا بود.
ممکنه بفرمایید اگر مقدار پولی که باید بلوکه باشه نداشته باشیم، باید چیکار کنیم برای پذیرش دانشگاه های آلمان؟ هیچ راهی نیست؟ یعنی این پول نباشه دانشگاه های آلمان رو باید از لیستم حذف کنم؟

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - automotive - 28-02-2016

@Shihan
سلام،
دوست عزیز، نباید صورت مساله را پاک کرد، شما می‌توانید از بورسیه ی دولتی DAAD استفاده کنید (این بورسیه وجود دارد، این موضوع که آیا اصلا کسی توانسته است از این بورسیه استفاده کند و یا در زمان مناسبی این کمک هزینه را دریافت کرده باشد بحثش جداست) ، یا از دانشگاه مقصد بورس دریافت کنید، به هر حال این هزینه‌ای که گفته شده کاملا منطقی است و اصلا پولی اضافه نخواهد آمد و با کار کردن هم معمولا نمی‌شود بیش از این میزان حدود 600 یورو درآمد داشت، به دلیل اینکه از معافیت مالیاتی خارج می‌شوید و اکر 1000 یورو درآمد داشته باشید مشمول مالیات می‌شوید و باز هم همان میزان 600 یورو برای شما باقی می‌ماند، این موضوع که شما می‌توانید در آلمان با کار دانشجویی هزینه‌ی مخارج خود را تامین کنید از نظر سفارت دلیل منطقی محصوب نمی‌شود و با این ادعا نمیتوان سفارت را راضی کرد، وجود یک نفر از اقوام هم می‌تواند این مشکل را حل کند،
سالی 8040 یورو اصلا مبلغ زیادی نیست، برای کانادا یا آمریکا، اگر بدون بورس بروید بالای 25000 هزار دلار سالیانه هرینه‌ی کنید،
موفق باشبد
(28-02-2016, 11:22 PM)mahbeigom نوشته: با سلام
من نمیدونم جای درستی سوالم رو مطرح میکنم یا خیر. ولی اینجا به نظرم بهترین جا بود.
ممکنه بفرمایید اگر مقدار پولی که باید بلوکه باشه نداشته باشیم، باید چیکار کنیم برای پذیرش دانشگاه های آلمان؟ هیچ راهی نیست؟ یعنی این پول نباشه دانشگاه های آلمان رو باید از لیستم حذف کنم؟

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - zoya11 - 09-11-2016

سلام لطفا راهنمایی بفرمایید برای ویزای کار یا بلوکارد مدرک معادل آیلتس باید چند باشه ؟؟؟ممنونم

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - Shihan - 09-11-2016

(09-11-2016, 01:38 AM)zoya11 نوشته: سلام لطفا راهنمایی بفرمایید برای ویزای کار یا بلوکارد مدرک معادل آیلتس باید چند باشه ؟؟؟ممنونم

مدرک معادل؟ برای این برنامه باید سطح دانش المانی خودتون رو به کارفرما نشان بدهید که میتونید بصورت تخصصی با مشتریان و کارفرمایان صحبت کنید. تا اونجا که میدونم مدرک زبان انگلیسی نیاز نداره.

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - mehdigh - 17-12-2016

سلام خدمت همه
سوال من در مورد تاریخ انقضای مدرک آیلتسه، من از یه دانشگاهی توی آلمان پذیرش گرفتم  ولی مدرک آیلتسم آگوست 2017 منقضی میشه. شروع ترمم هم سپتامبر 2017 خواهد بود. حالا سوال من اینه مدرک زبان در تاریخی که برای مصاحبه میرم سفارت معتبر باشه کافیه یا باید یه بار دیگه امتحان آیلتس بدم؟