آکادمیا کافه
مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: مدرک زبان - Shihan - 02-07-2013

(02-07-2013, 06:50 PM)'زهرا_ستاره_کوکب' نوشته: سلام
برای روز مصاحبه در چک لیست سفارت یکی از موارد مدرک زبانه. می خواستم بدونم در مورد من که به زبان انگلیسی پذیرش گرفتم باید دو نسخه کپی ساده از کارنامه آیلتس رو به همراه اصلش همراه داشته باشم؟و اینکه اصل کارنامه رو که لازم نیست تحویل بدم؟
و یک سوال دیگه : من الان در موسسه گوته سطح A2.1 رو تموم کردم آّیا ارائه کارنامه از این موسسه می تونه تاثیری بر فرآیند دریافت ویزا داشته باشه مثلا به عنوان یک نکته مثبت یا خیر؟
ممنون زا راهنماییتون.

دروود.
بله همون نسخه کپی کفایت خواهد کرد، اما در روز تحویل مدارک مدرک اصل را هم به همراه داشته باشید. چون دوره شما به زبان انگلیسی می باشد خیلی مرتبط نیست، اما به هر حال داشتنش خالی از امتیاز نیست و بهتره که گذاشته بشه.

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - kasrafa - 05-07-2013

سلام.من بیشتر از یک ساله که دارم زبان آلمانی می خونم و می خوام  در آلمان به کالج برم....قبلا به من گفتن که مدرک b1 لازمه...اما الان که می خوام آزمون b1 رو بدم...میگن که قانون عوض شده و مدرکه b2  لازمه....خواستم بدونم که اگه من با همین مدرک b1 پذیرش بگیرم سفارت بهم ویزا میده یا نه؟

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - Shihan - 05-07-2013

(19-05-2013, 11:44 PM)'sina_ta' نوشته: سلام من ميخام براي مستر المان اقدام كنم براي گرفتن پذيرش به زبان آلماني به چه سطح زباني نياز است و ميشه با 6 ماه مطالعه فشرده به اين سطح رسيد

برای دوره فوق در کشور المان شما نیاز به حداقل مدرک Mittelstufe که همون B2 رو کسب کنید که برای این دوره باید حداقل 1 سال زمان بگذارید، اما شنیدم با دوره فشرده هر روز در هفته احتمالاً بتونید به دوره B1 برسید. سپس برای ویزا اقدام کنید. این نکته رو بدونید که دانشگاهها مبنا را روی صداقت شما می گذارد و با فرض داشتن این مدرک به شما پذیرش می دهد.

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - Shihan - 05-07-2013

(05-07-2013, 12:00 AM)'kasrafa' نوشته: سلام.من بیشتر از یک ساله که دارم زبان آلمانی می خونم و می خوام  در آلمان به کالج برم....قبلا به من گفتن که مدرک b1 لازمه...اما الان که می خوام آزمون b1 رو بدم...میگن که قانون عوض شده و مدرکه b2  لازمه....خواستم بدونم که اگه من با همین مدرک b1 پذیرش بگیرم سفارت بهم ویزا میده یا نه؟

دروود.
بله تا پارسال که با همین مدرک هم ویزا داده می شد و به نظرم مشکل ساز نخواهد بود، مگر اینکه دانشگاه برای سفارت حداقل مدرک زبان المانی رو ارسال نمایید که بعید می دونم. سپس شما باید قبل از رسیدن اون مدرک رو ارائه دهید.

RE: مدرک زبان - roshanak25 - 18-09-2013

سلام. اگه دوره ای که قبول شدیم به زبان آلمانی باشه، برای دریافت ویزا حتما باید مدرک اولیه زبان آلمانی رو داشته باشیم؟ یا اینکه میشه بعدش اقدام کرد و قبل از شروع تحصیلات ارائه داد؟

RE: مدرک زبان - spt - 27-09-2013

(18-09-2013, 12:04 AM)'roshanak25' نوشته: سلام. اگه دوره ای که قبول شدیم به زبان آلمانی باشه، برای دریافت ویزا حتما باید مدرک اولیه زبان آلمانی رو داشته باشیم؟ یا اینکه میشه بعدش اقدام کرد و قبل از شروع تحصیلات ارائه داد؟

سلام ، 
من خیلی وارد نیستم و جناب ولتاژ وارد تره ولی تا اونجا که میدونم باید مدرک زبان داشته باشید برای ویزا...
موفق باشید  Smile

RE: مدرک زبان - amirhossein.gh - 27-09-2013

(18-09-2013, 12:04 AM)'roshanak25' نوشته: سلام. اگه دوره ای که قبول شدیم به زبان آلمانی باشه، برای دریافت ویزا حتما باید مدرک اولیه زبان آلمانی رو داشته باشیم؟ یا اینکه میشه بعدش اقدام کرد و قبل از شروع تحصیلات ارائه داد؟

باید مدرک زبان آلمانی رو نشون بدین (اطلاعات من برای تابستان 2012 است)

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - leila rahmani - 19-10-2013

سلام و خسته نباشین
من لیسانس زبان اسپانیایی هستم و الان دارم زبان آلمانی می خونم و خیلی دوست دارم در آلمان ادامه تحصیل بدم. اما باید کار هم بکنم تا خرجم و جبران کنه!
من شنیدم تو آلمان در مدارس زبان دوم هم به بچه ها درس می دن و یکی از اون زبان ها اسپانیایی هست. آیا امکان داره من بتونم اونجا به تدریس در مدرسه مشغول بشم. اگه می شه چطور می تونم از اینجا اقدام کنم؟ 
ممنونم

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - Shihan - 21-10-2013

(19-10-2013, 12:24 PM)'leila rahmani' نوشته: سلام و خسته نباشین
من لیسانس زبان اسپانیایی هستم و الان دارم زبان آلمانی می خونم و خیلی دوست دارم در آلمان ادامه تحصیل بدم. اما باید کار هم بکنم تا خرجم و جبران کنه!
من شنیدم تو آلمان در مدارس زبان دوم هم به بچه ها درس می دن و یکی از اون زبان ها اسپانیایی هست. آیا امکان داره من بتونم اونجا به تدریس در مدرسه مشغول بشم. اگه می شه چطور می تونم از اینجا اقدام کنم؟ 
ممنونم

شما با داشتن مدرک زبان المانی برای یکی از کالج های دانشگاهها اقدام کن اونجا زبان المانی رو تقویت کن و در صورت داشتن مدرک زبان اسپانیایی که باید مورد تایید موسسه سروانتس باشه بتونی کار کنی. چون المانی ها همه چیز رو قانونی می خوان.

RE: مدارک زبان لازم برای پذیرش از آلمان - Pouyan.B - 22-11-2013

سلام - خواهشا یکی جواب سوال منو بده! خیلی مهم و حیاتیه واسم!
من سال 88 مهندسی مکانیک دولتی روزانه قبول شدم و تا الان حدود 80 واحد با معدل پایین پاس کردم و به دلیل عدم علاقه مدرک کاردانی گرفتم و انصراف دادم. حالا می خوام برای لیسانس طراحی صنعتی به زبان آلمانی اپلای کنم ( در حال خوندن آلمانی هستم)
سوالم اینه که آیا من هم باید یک سال کالج شرکت کنم یا نه؟ 
و اینکه آیا برای اپلای می شه کلا اسمی از دانشگاه رفتن و انصرافم نبرم و همون مدارک دیپلم و پیش و بفرستم؟ (معدلهای 17.5 و 18.5) 
ممنون