آکادمیا کافه
پيگيري پست TNT - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: پست مدارک (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9)
+---- موضوع: پيگيري پست TNT (/Thread-%D9%BE%D9%8A%DA%AF%D9%8A%D8%B1%D9%8A-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-TNT)

صفحات 1 2 3 4

پيگيري پست TNT - Bahram - 01-02-2011

دوستان عزیز،
در این تاپیک مباحث مختلف پیرامون موضوع « پيگيري پست TNT » بررسی خواهند شد. اگر چنانچه پرسش یا مطلب مفیدی در این زمینه دارید، در این تاپیک آن را مطرح فرمایید.

RE: پيگيري پست TNT - Amir - 05-03-2011

همنطور که ممکنه بدونید، شرکت TPG نماینده شرکت TNT در ایران هست و شرکت تی پی جی نمایندگی های شهرستانش تحت این نام تی پی جی فعالیت می کنند و فیش های این شرکت را دارند
حال اگر از شهرستان بخواهید بسته بفرستید، ماموران تی پی جی فیش تی پی جی بهتون می ده
در گذشته یادمه می تونسی یکی دو روز بعد از ارسال زنگ بزنی تهران و به خود TNT شماره پیگیری معادل TNT را ازشون بگیری
اما در حال حاضر خیلی راحت می شه با همان شماره TPG یک جورایی تو سایت TNT پیگیری کرد

فقط لازمه اول شماه قبض TPG یک EMS اضافه کنید و در قسمت پیگیری سایت TNT به عنوان Reference این عبارت و کد را وارد کنید، اینو طوری بسته شما شناسایی و موقعیتش پیدا می شه و همچنین شماره معادل TNT را نشون می ده
مثال:
شماره قبض TPG:
400362437

شماره Reference قابل پیگیری در سایت TNT
EMS400362437

لینک پیگیری TNT

عکس ها را هم می تونید نگاه کنید
عکس اول صفحه ورود

عکس دو، نتیجه

RE: پيگيري پست TNT - ice - 14-12-2011

اگر از TPG برای پیگیری پستتون استفاده می کنید حدود 24 ساعت باید وقت دهید تا وارد سیستم شود. از اونجا که پاکت شما اول باید به دبی برود (این اتفاق از امسال پیش آمده) پیگیری آن مثل قبل لحظه به لحظه نبوده و اطلاعات سایت مربوط به آخرین محل پاکت در روز قبل است. برای کسانی که خیلی براشون مهم هست بدانند در آن لحظه پاکتشون کجاست باید با تلفن شرکت تماس بگیرند.

RE: پيگيري پست TNT - Saeid - 29-12-2011

من دیروز ساعت 11 صبح بستمو پست کردم...امروز ساعت 6 که چک کردم....میگه همچین شماره ای (TRACK NUMBER) نیستش...فردا هم که جمعه هستش و ایران تعطیله...دوستان نظری ندارن؟

RE: پيگيري پست TNT - Mike - 29-12-2011

(29-12-2011, 11:27 PM)saeed_oroomy نوشته: من دیروز ساعت 11 صبح بستمو پست کردم...امروز ساعت 6 که چک کردم....میگه همچین شماره ای (TRACK NUMBER) نیستش...فردا هم که جمعه هستش و ایران تعطیله...دوستان نظری ندارن؟

۱- بسته مال کجا بوده؟

۲- نگران نباش. منم که پست می‌کردم صبح میگفت رسیده انگلیس ظهر میگفت همچین شماره‌ی نیست اصلا!

RE: پيگيري پست TNT - ice - 30-12-2011

(29-12-2011, 11:27 PM)saeed_oroomy نوشته: من دیروز ساعت 11 صبح بستمو پست کردم...امروز ساعت 6 که چک کردم....میگه همچین شماره ای (TRACK NUMBER) نیستش...فردا هم که جمعه هستش و ایران تعطیله...دوستان نظری ندارن؟
چون الان فقط با TPG می تونید پیگیری کنید تا موقع خروج از دبی و رفتن به اروپا سایت اصلا شماره رو نمی شناسد. از وقتی هم که می شناسه فقط اطلاعات 24 ساعت قبل رو در اختیار قرار می ده و مثل قبل (TNT) لحظه به لحظه اطلاعات جدید نمی ده. من رسیدن یکی از بسته هام رو قبل از سایت پستی در سایت دانشگاه دیدم Smile
اصلا نگران نباشید و برای فهمیدن آخرین محل دقیق بسته شنبه به 02182444 زنگ بزنید.

RE: پيگيري پست TNT - Saeid - 12-01-2012

من یه بسته داشتم برا west Virginia الان shipment deleivery رو یه جا دیگه زده......Pittsburgh....یعنی رفتهpittusburg این که یه ایالت دیگس...مشکل داره؟؟؟ عکسشو گذاشتم اینجا

RE: پيگيري پست TNT - Babak - 12-01-2012

خوب این عادی نیست که در یک شهر و ایالت دیگه تحویل داده شده. آیا شما مطمئنید که شماره بسته‌اتون رو درست وارد کردید؟ اگر درسته، به نظرم زنگ بزنید و باهاشون چک کنید.

RE: پيگيري پست TNT - Saeid - 14-01-2012

من با TNT پست کردم...4 روز پیش..البته از شهرستان.....از سایت TPG.IR رهگیری میکنم.....میگه "شماره وارد شده پیدا نشد.".....مشکل چیه؟؟؟
قبلا چک میکردم....2 روز بعدش نشون میداد که بسته تو دبی هستش

RE: پيگيري پست TNT - Pejman - 07-02-2012

(12-01-2012, 01:59 PM)saeed_oroomy نوشته: من یه بسته داشتم برا west Virginia الان shipment deleivery رو یه جا دیگه زده......Pittsburgh....یعنی رفتهpittusburg این که یه ایالت دیگس...مشکل داره؟؟؟ عکسشو گذاشتم اینجا
سعید جان شما این بسته ات به مقصد رسید؟ می شه توضیح بدی مشکل کجا بوده که یه شهر دیگه نشون می داده؟