آکادمیا کافه
دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد (/Thread-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - rastin185 - 23-06-2014

(23-06-2014, 04:26 PM)'pama' نوشته:
سلام دوست من.
دوست بزرگوارم  شما هدفتون تائید مدارک هست و یا دریافت اصل دانشنامه؟
اگه اصل دانشنامتون رو دارید در اون صورت اصلا نیازی نبود که واحد شما بخواد اونو بفرسته سازمان مرکزی برای تائید، چرا که دانشنامه هایی که در طی دو سه سال اخیر صادر میشن هولوگرام دار هستند و به تائید سازمان مرکزی رسیدن، حالا بحث ریز نمرات شما جداست که شما باید اونا رو  از واحد دانشگاهیتون دریافت کنید و ببرید امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی، که اونجا هم در کمتر از سه یا 4 ساعت براتون تائیدش میکنن.
منتها اگه شما الان اصل مدرکتون رو نداشته باشین، بله درسته دانشگاه شما مدرک موقتتون رو ارسال کرده سازمان مرکزی که دانشنامه ی شما رو صادر کنن و این پروسه هم با روال عادیش حدود 6 ماه طول میکشه، منتها شما اگه عجله دارید میشه رفت همون اداره ی فارغ التحصیلان که تا حدود 3 ماه پیش تو آدرسی بود که تو پستن دوم این تاپیک  اومده، شما اونجا بنا به کارتون (فرضا اگه مدرکتون رو برای رسیدن به ددلاین سفارت یا رسیدن به ددلاین اپلای دانشگاه خاصی میخواید) میتونید نامه ی تسریع بگیرید و کارتون رو تو مدت زمان کمتری راه بندازید تا نهایتا مدرکتون تو مدت زمان کمتری صار بشه.

بنده گواهی موقتم رو گرفتم . دانشگاه مقصدم  دانشنامه رو تایپ کردن حتی به من نشون دادن که ایرادی اشکالی نداشته باشه . و تا اونجا که یادمه هولوگرام داشت اما امضای رییس سازمان رو نداشت که بدین ترتیب فرستادن تهران و یک شماره نامه و یک تاریخ نامه به من دادن و همچنین ریزنمرات قابل ترجمه ( برگه سفید با امضای رییس دانشگاه و واریز 5500 تومان ) را نیز به همراه همین دانشنامه به تهران فرستادن . 

من در طول 4 روز بار ها زنگ زدم به امورفارغ التحصیلان اما جواب ندادن . منتهی فردا میرم تهران سازمان مرکزی که ببینم چی میشه . سوال من راجب این بود که کسی تجربه رفتن به سازمان رو داشته و اونجا کار ها چطور پیش میره ؟
من به هر دوی این مدرک اورژانسی احتیاج دارم و ثبت نام دانشگاه حدودا 1 ماه بعده که مدارک اصلی رو از بنده میخوان . 

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - pama - 24-06-2014

(23-06-2014, 05:25 PM)'rastin185' نوشته:
بنده گواهی موقتم رو گرفتم . دانشگاه مقصدم  دانشنامه رو تایپ کردن حتی به من نشون دادن که ایرادی اشکالی نداشته باشه . و تا اونجا که یادمه هولوگرام داشت اما امضای رییس سازمان رو نداشت که بدین ترتیب فرستادن تهران و یک شماره نامه و یک تاریخ نامه به من دادن و همچنین ریزنمرات قابل ترجمه ( برگه سفید با امضای رییس دانشگاه و واریز 5500 تومان ) را نیز به همراه همین دانشنامه به تهران فرستادن . 
من در طول 4 روز بار ها زنگ زدم به امورفارغ التحصیلان اما جواب ندادن . منتهی فردا میرم تهران سازمان مرکزی که ببینم چی میشه . سوال من راجب این بود که کسی تجربه رفتن به سازمان رو داشته و اونجا کار ها چطور پیش میره ؟
من به هر دوی این مدرک اورژانسی احتیاج دارم و ثبت نام دانشگاه حدودا 1 ماه بعده که مدارک اصلی رو از بنده میخوان . 

دوست بزرگوارم  ببینید شما اصل دانشنامتون باید توسط سازمان مرکزی صادر و  تائید بشه و ریز نمراتتون رو خودتون هم میتونید ببرید و کار تائیدشو انجام بدین، که بیشتر از دو یا 3 ساعت  طول نمیکشه. مساله ی شما سر دانشنامه ست که با رفتن حضوری به سازمان مرکزی، به آدرس ذکر شده در این پست و گرفتن نامه ی تسریع به امید خدا تو مدت زمانی که شما فرصت دارید حل میشه.

22769788و5
اگر جوابگو نیستند دبیرخانه ی سازمان مرکزی رو بگیرید شاید بتونید راهنمائی بیشتر بگیرید:
22598607-9
با همه ی این احوال پیشنهاد میکنم حتما حضورا تو اداره ی فارغ التحصیلان پیگیر باشید، انشاا... که حل میشه مساله ی دانشنامتون

[برش] گرفتن تایید مدارک تحصیلی - ppositiveenergy - 19-07-2014

تاییدیه لیانسم میخام.از ازاد لیسانس گرفتم.الان ارشدم.دانشگاه ارشدم تاییدیه تحصیلیمو خواسته.ماله لیسانسمو.باید چکار کنم و از کجا بگیرمش؟؟

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - pama - 19-07-2014

(19-07-2014, 05:57 PM)'ppositiveenergy' نوشته: تاییدیه لیانسم میخام.از ازاد لیسانس گرفتم.الان ارشدم.دانشگاه ارشدم تاییدیه تحصیلیمو خواسته.ماله لیسانسمو.باید چکار کنم و از کجا بگیرمش؟؟

درود دوست من، به آکادمیا خوش اومدین Smile
دوست بزرگوار در صورتیکه مدرک لیسانس شما مربوط به سالهای اخیر باشه معمولا هولوگرام دار هستند و نتیجتا ذاتا تائید شده اند و نیازی به تائید ندارند، منتها در حالت کلی برای گرفتن تائید ریز نمرات و دانشنامه ی دانشگاه آزاد (که تحت پوشش وزارت علوم نیست و فارغ  از اون مساله ی آپلود کردن مدرک و گرفتن تائید هست) شما باید تشریف ببرید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و امور فارغ التحصیلان، تا این کار طی روندی براتون انجام بشه.
ارسال شماره 2 ، شماره 40 و این ارسال رو مطالعه بفرمائید، اطلاعات کاملتری رو بدست خواهید آورد.
موفق باشید.

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - everlast228 - 09-09-2014

سلام دوستان
چنتا سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم جواب بدید..
من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی هستم و فقط پایان نامم مونده و کارشناسی رو هم دانشگاه آزاد بودم..سربازی رو هم نرفتم هنوز و میخوام قبلز سربازی با وثیقه خارج شم..میخواستم ببینم ریز نمرات و دانشنامه اصلی کارشناسی و همچنین ارشد رو چه زمانی به من میدن؟؟در چه صورت میتونم اونارو بگیرم از دانشگاهام؟؟ و آیا اینکه اونارو ارسال میکنن یا به خودم تحویل داده میشه با اینکه فعلا معافیت تحصیلی دارم!!!! در این زمینه هیچ اطلاعی ندارم ممنون میشم کمکم کنید.

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - emadpaz - 06-10-2014

سلام ذوستان . من در خصوص فرم شماره یه مشکل برام پیش اومده و اون اینه که من بعد از اتمام دروس 6 واحد ماده 47 برداشتم و حالا وقتی دانشگاه ÷رینت فرم شماره 3 رو میگیره دروس ماده 47 2 بار تکرار شده . یکبار در نیمسال اصلی و یکبار هم نیمسال جبرانی .
به طور مثال : در ردیف 23 ریاضی مهندسی 18 و در ردیف 69 ریاضی مهندسی 18
واحد خودم مشکل رو نمیتونن حل کنن آیا کسی تجربه این مشکل رو داشته
در ضمن امضای این ریز نمرات که بالای اون نوشته شده فرم شماره 3 یک امضا هست و اون هم مربوط به معاون آ»وزشی واحد و نکته آخر هم از من خواسته نشد که برای دریافت این ریز نمرات پولی رو واریز کنم.
ممنون میشم کمک کنید خیلی گیرم

دریافت ریزنمره به منظور اپلای توسط فارغ التحصیلان(در یک سال مشولین) از دانشگاه ازاد - behxrad - 06-11-2014

سلام دوستان 
من دانشجوی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی هستم و برای دریافت ریزنمرات رسمی از دانشگاه آزاد به منظور اپلای به مشکل برخوردم. از انجایی که من مشمولم و در بازه یک ساله مشمولین پس از فراغت قرار دارم، از دوستانی که از نحوه دریافت ریزنمرات قابل ترجمه یا رسمی کردن ریز نمرات مطلع هستند، خواهش میکنم راهنمایی کنن. موقعیتم واقعا اورژانسیه!
لازم به ذکر که دانشنامه من برای تایید به سازمان مرکزی ارسال شده.
متشکرم

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - pama - 08-11-2014

(06-11-2014, 03:41 PM)'behxrad' نوشته: سلام دوستان 
من دانشجوی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی هستم و برای دریافت ریزنمرات رسمی از دانشگاه آزاد به منظور اپلای به مشکل برخوردم. از انجایی که من مشمولم و در بازه یک ساله مشمولین پس از فراغت قرار دارم، از دوستانی که از نحوه دریافت ریزنمرات قابل ترجمه یا رسمی کردن ریز نمرات مطلع هستند، خواهش میکنم راهنمایی کنن. موقعیتم واقعا اورژانسیه!
لازم به ذکر که دانشنامه من برای تایید به سازمان مرکزی ارسال شده.
متشکرم

سلام دوست من، به فروم خوش اومدین Smile
دوست بزرگوارم؛ پستهای این تاپیک مثل این ارسال میتونن به شما دید خوبی جهت دریافت ریز نمرات از دانشگاه آزاد بدن، همینطور این  ارسال.
لطفا مشکلتون رو دقیقا مطرح بفرمائید تا دوستان راحتتر بتونن راهنمائی کنن.
موفق باشید.

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - Mohammadsr - 17-11-2014

من دانشگاه آزاد درس می خونم می خواستم بدونم اگه مثلا ترم 3 باشم می تونم ریز نمرات ترم های قبلم رو دریافت کنم و امکان ترجمه رسمی اونا و فرستادنشون به یه دانشگاه خارجی وجود داره ؟؟؟

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - mahya.honey - 18-11-2014

سلام
بله دوست عزیز شما باید ریزنمرتون رو از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد بگیرید و اونجا تایید کنید تا قابلیت تایید داشته باشه