آکادمیا کافه
دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد (/Thread-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - ghazal00 - 07-12-2017

سلام دوستان
سازمان مرکزی پنجشنبه هم هستن یا فقط تا چهارشنبه؟ منظورم اینه ک پنجشنبه ها تعطیل هستن؟

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - automotive - 07-12-2017

(07-12-2017, 09:48 PM)ghazal00 نوشته: سلام دوستان
سازمان مرکزی پنجشنبه هم هستن یا فقط تا چهارشنبه؟ منظورم اینه ک پنجشنبه ها تعطیل هستن؟

اگر اشتباه نکنم پنج شنبه‌ها تمام کادر اداری دانشگاه آزاد تعطیل است و فقط کلاس‌ها و آزمایشگاه‌ها برگذار می‌شود.

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - ghazal00 - 07-12-2017

(07-12-2017, 09:49 PM)automotive نوشته: اگر اشتباه نکنم پنج شنبه‌ها تمام کادر اداری دانشگاه آزاد تعطیل است و فقط کلاس‌ها و آزمایشگاه‌ها برگذار می‌شود.

بله بخاطر همین پرسیدم خواستم مطمئن شم :-(

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - rezaaminii - 10-06-2018

سلام با عرض خسته نباشید و پاسخگویی منظمتون.

من خرداد امسال از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم، ولی دانشگاه حاضر نمیشه مدرک موقت یا ریز نمرات یا مدرک اصلی رو در اختیار من قرار بده، چون میگن شما مشمولی، حتی با اینکه در فرجه فراغت یکساله بعد از تحصیلم هستم. البته من یه کپی از ریز نمراتم که به من داده بودن برای فارغ التحصیلی گرفتم، اما دانشگاه میگه اون به درد نمیخوره چون مورد تایید و ترجمه قرار نمیگیره. میشه راهنمایی کنید که چه پروسه ای رو باید انجام بدم برای اپلای کردن وقتی مدرک خاصی رو در اختیارم قرار نمیدن؟ من بچه هایی رو دیدم که با اینکه مشمول بودن بعد از گرفتن لیسانس اپلای کردن و رفتن، اما من نمیدونم چیکار باید بکنم و دانشگاه هم اطلاعاتی به من نمیده در این مورد. راهنمایی شما میتونه خیلی به من کمک کنه. من حتی آزمون تافل رو نمره خوبی ازش گرفتم.
به مرکز نظام وظیفه هم مراجعه کردم، میگن دانشگاه باید مدارکتو بده

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - automotive - 15-06-2018

(10-06-2018, 03:10 AM)rezaaminii نوشته: سلام با عرض خسته نباشید و پاسخگویی منظمتون.

من خرداد امسال از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم، ولی دانشگاه حاضر نمیشه مدرک موقت یا ریز نمرات یا مدرک اصلی رو در اختیار من قرار بده، چون میگن شما مشمولی، حتی با اینکه در فرجه فراغت یکساله بعد از تحصیلم هستم. البته من یه کپی از ریز نمراتم که به من داده بودن برای فارغ التحصیلی گرفتم، اما دانشگاه میگه اون به درد نمیخوره چون مورد تایید و ترجمه قرار نمیگیره. میشه راهنمایی کنید که چه پروسه ای رو باید انجام بدم برای اپلای کردن وقتی مدرک خاصی رو در اختیارم قرار نمیدن؟ من بچه هایی رو دیدم که با اینکه مشمول بودن بعد از گرفتن لیسانس اپلای کردن و رفتن، اما من نمیدونم چیکار باید بکنم و دانشگاه هم اطلاعاتی به من نمیده در این مورد. راهنمایی شما میتونه خیلی به من کمک کنه. من حتی آزمون تافل رو نمره خوبی ازش گرفتم.
به مرکز نظام وظیفه هم مراجعه کردم، میگن دانشگاه باید مدارکتو بده

سلام
با مدارک موجود و غیر رسمی اقدام کنید، ابتدا با دانشگاه مقصد ارتباط برقرار کنید و از آنها درخواست کنید به شما اجازه بدهند با مدارک غیر رسمی اپلای کنید، پس از اپلای و ثبت نام با نامه ی اشتغال به تحصیل به ایران بازگردید (یا با وکالت نامه) اصل مدارک را دریافت و سپس ترجمه و به دانشگاه مقصد تحویل بدهید.

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - automotive - 21-08-2018

سلام
آیا اعتماد به دانشگاه و درخواست ارسال ریزنمرات برای تایید انتخاب بهتری هستش یا اینکه خودمون حضوری به تهران مسافرت کنیم؟
هزینه مسافرت بیشتر است و کار زمانبری هستش اما اگه مدارک پست بشه هیچ تظمینی برای زمانی که برای تحویل اعلام میکنند نیست.
ممنون میشم راهنمایی کنید یا تجربه مشابه همراه با زمان آن را بیان کنید.

پی نوشت: اصل دانشنامه که نیازی به تایید ندارد، درست است؟ فقط ریز نمرات باید تایید شود؟

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - Ebish - 22-08-2018

(21-08-2018, 05:05 PM)automotive نوشته: سلام
آیا اعتماد به دانشگاه و درخواست ارسال ریزنمرات برای تایید انتخاب بهتری هستش یا اینکه خودمون حضوری به تهران مسافرت کنیم؟
هزینه مسافرت بیشتر است و کار زمانبری هستش اما اگه مدارک پست بشه هیچ تظمینی برای زمانی که برای تحویل اعلام میکنند نیست.
ممنون میشم راهنمایی کنید یا تجربه مشابه همراه با زمان آن را بیان کنید.

پی نوشت: اصل دانشنامه که نیازی به تایید ندارد، درست است؟ فقط ریز نمرات باید تایید شود؟

سلام
با توجه به سیاست های دانشگاه آزاد؛ در صورتی که درخواست از طریق دانشگاه ارسال بشه؛ حداقل یکماه طول میکشه، اما اگر خودتون ریز نمرات رو ببرید همان روز تحویل میگیرید ( کار زمانبری هم نیست، نهایتا 2 الی 3 ساعت منتظر میمونید)

اصل دانشنامه در صورت دانشگاه هلوگرام نیاز به تایید نداره

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - automotive - 25-08-2018

@Ebish
@szeinalilathori
@Torkan

سلام
امروز 1397/6/3 درخواست ریز نمرات قابل ترجمه و دانشنامه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد داشتم
دانشنامه آماده بود و به راحتی دریافت کردم، هولوگرام داره و قابل ترجمه هستش.
درخواست ریزنمرات قابل ترجمه من پس از واریز 30 هزار تومان (مثل اینکه قبلا 7 هزار تومن بوده، جالبه یک نفر اعتراض کرد که مسئول آن قسمت گفتش گوجه خیار هم گرون شده دیگه این که چیزی نیست!)
خلاصه که بارها تاکید کردم که خودم میخوام به تهران ببرم، در نهایت مدارک را از من تحویل گرفتند، کپی دانشنامه، ریزنمرات فارسی پرینت شده و فیش واریزی را به یکدیگر منگنه کردند، مدارک رو از من گرفتند و گفتند که خودمون میفرستیم تهران
هرچه اصرار کردم و گفتم که خودم میخوام ببرم تهران، گفتش که اگه ویزا داری برای 10 روز دیگه، نشون بده تا مدارک رو بهت بدم اگرنه که خودمون میفرستیم تهران، هیچ راهی هم نیستش قانون عوض شده از یک سال پیش دیگه به خود دانشجو مدرک تحویل نمیدیم که ببره تهران (مسئول قسمت درخواست ریزنمرات هم گفتند که 2 ماه هستش که اینطوری شده).
خلاصه که ریزنمرات ما منتظر امضای رئیس دانشگاه آزاد مشهد و یک فرد دیگر هستش که بعدش پست بشه تهران
هروقت اومد من اعلام می‌کنم که یک حدودی از انجام کار دستتون باشه.

پی نوشت: ضمنا بسته های بزرگ در تعداد بالا که حاوی صدها دانشنامه جهت ارسال به تهران بود نیز در آن اطاق به چشم میخورد، هرچند مسئول آن قسمت اعلام کرد که اینها دانشنامه است و درخواست شما با این بسته ها ارسال نمیشود و جداگانه ارسال خواهد شد.
تجربه استاد خودم برای درخواست ریزنمرات از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد 30 روز هستش، من هم امیدوارم در همین محدوده ریز نمرات رو دریافت کنم.

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - automotive - 24-09-2018

پیروی ارسال قبل، ریز نمرات قابل ترجمه پس از 29 روز از تهران به دانشگاه آزاد واحد مشهد تحویل داده شد.

از آنجایی که زمانبندی در این پروسه مهم هستش من خلاصه زمانی که مدارک صادر و مهر شده‌اند از دانشگاه آزاد مشهد با توجه به تاریخ پورتال کاربری که دقیق ثبت شده است اعلام می‌کنم. تمامی زمان‌ها برای مدارک صادر شده و قابل تحویل به دانشجو می‌باشد و مربوط به دانشگاه آزاد واحد مشهد است.

دانشنامه موقت: 15 روز پس از انجام مراحل فارغ‌التحصیلی
اصل دانشنامه: 8 ماه پس از تاریخ فارغ‌التحصیلی (همراه با هولوگرام و که قابل ترجمه رسمی است)
ریزنمرات قابل ترجمه: 29 روز ( ریزنمرات قابل ترجمه بلافاصله پس از درخواست متقاضی (فارغ‌التحصیل)، چاپ شده و پس از پرداخت مبلغ 30 هزارتومان به حساب بانکی اعلام شده، در دانشگاه مبدا مهر و امضا شده و توسط خود دانشگاه برای سازمان مرکزی تهران ارسال می‌گردد، طیق قوانین جدید اگر فردی قصد دریافت مهر ریزنمرات از سازمان مرکزی تهران را داشته باشد فقط و فقط با ارائه ویزایی که 10 روز بعد زمان سفر را نشان می‌دهد می‌تواند حضورا ریز نمرات را از مبدا دریافت و به تهران برساند در غیر این صورت ریز نمرات به شما تحویل داده نمی‌شود و از طریق پست به تهران ارسال می‌شود.)

نکته 1: تمامی مدارک بالا برای آقایان تنها در صورتی قابل دریافت است که یا خدمت سربازی را گذرانده باشند یا کارت معافیت دائم (از هر نوع) داشته باشند.
نکته 2: زمان ارسال دانشنامه (تا آنجا که من اطلاع دارم) را می‌توان کاهش داد، فقط باید پیگیر باشید که پس از صدور و دریافت امضا مبدا به سرعت و در اولین بسته ارسالی به تهران قرار ارسال شود.
نکته 3: اگر بحث سربازی (معافیت تحصیلی و محدودیت زمانی برای ترک کشور) دارید و با ریز نمرات غیر رسمی و گواهی موقت پذیرش و ویزا دریافت کرده‌اید و نمی‌توانید بیش از این در ایران منتظر بمانید، حتما به خانواده خود وکالت بدهید و خود به کشور مقصد سفر کنید تا آن‌ها پیگیر دریافت مدارک، ترجمه رسمی و ارسال آن مدارک برای شما باشند.

RE: دریافت ریزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد - PAndroid - 15-05-2019

سلام. دوستان، برای گرفتن گواهی رتبه اولی مقطع ارشد دانشگاه آزاد، که قابلیت ترجمه رسمی داشته باشه آیا از طریق واحد دانشگاهی خودمون باید اقدام کنیم، نامه بگیریم و ببریم تهران سازمان مرکزی تا مهر و امضا کنن یا اینکه مستقیم باید مراجعه کنیم سازمان مرکزی و درخواست بدیم تا خودشون از طریق استعلام با واحد مبدا، نامه رو برامون تهیه کنن؟ اگر حالت دوم درسته، حدودا چقدر زمان میبره تا نامه آماده بشه؟ نامه رو از کجا باید تحویل بگیریم؟ میفرستن واحد مبدا یا از خود سازمان مرکزی باید بگیریمش؟ نامه رو امور بین الملل دانشگاه آزاد میده و انگیلیسیه یا نامه فرمت فارسی داره و باید ببریم دارالترجمه؟