آکادمیا کافه
مدارک لازم برای ویزای هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: روادید هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: مدارک لازم برای ویزای هلند (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - ForeverBlue - 27-12-2014

دوست عزیز
این ویزا که عکسش را گذاشته اید. برای کل شنگن اعتبار دارد. اولین قسمت ویزا نشاندهنده محدوده اعتبار است که برای شما همان Schengenstaten یا کل شنگن است
لطفا به جزوه سایت قسمت ویرایش شنگن مراجعه کنید. در آنجا قسمت‌هایی مختلف ویزا شنگن توضیح داده شده است.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - fara4ra - 26-01-2015

اگر یکی از دوستان جواب بنده را بدند ممنون می شم. من برای فرصت مطالعاتی
آوریل می خوام برم هلند. حالا متوجه شدم احتیاج به MVV دارم چون زمان
اقامتم بیشتر از 6 ماهه.
1. به نظر شما در خواستMVV از سفارت در ایران چقدر زمان می بره؟
2. اگر دانشگاه برای من اقدام کنه این زمان به چند روز می رسه؟
3. هزینه برای اقدام MVV توسط خودم چقدر می شه؟

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - ForeverBlue - 28-01-2015

درود بر شما
برای درخواست ویزای بلند مدت (اقامت موقت) یا همان MVV همان روال معمول ویزا را باید طی کنید و معمولا هم بین 3 تا 6 هفته زمان میبرد تا پاسخ بدهند. در مورد سایر سوالات میتوانید صفحه مربوط به MVV در سایت سفارت هلند را ببینید.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - EliBashir - 03-02-2015

با سلام
من جدید هستم البته خیلی از مطالبتون رو خوندم و خیلی مفید بودند. ممنون
اما چون چند روز دیگه وقت سفارت دارم سوال داشتم که ممنون میشم جوابمو بدید.
من خواهرم هلند زندگی میکنه و ما از طریق دعوتنامه خواهرم اقدام کردیم برای خودم پدر, مادر, برادرم و همسرشون. قبلا چند بار ویزای تجاری شنگن گرفتیم از ایتالیا اما این بار توسط خواهرم از هلند اقدام کردیم
در قسمت مدارک مورد نیاز بغیر از روزنامه رسمی که اسم من و برادر و پدرم هست باز هم گواهی اشتغال به کار لازمه؟
برای سند مالکیت یک سند پدرم یا مادرم برای هممون کافیه یا برادرم برای خودش چون متاهل هست جدا باید سند بیاره؟
به نظر شما نظر به اینکه ما قبلا بارها ویزا گرفتیم از ایتالیا و از همون طریق وارد هلند شدیم امکان اینکه بهمون ویزا بدن زیاده یا خیر

ببخشید که طولانی شد
با تشکر

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - ForeverBlue - 04-02-2015

(03-02-2015, 04:13 PM)'EliBashir' نوشته: با سلام
من جدید هستم البته خیلی از مطالبتون رو خوندم و خیلی مفید بودند. ممنون
اما چون چند روز دیگه وقت سفارت دارم سوال داشتم که ممنون میشم جوابمو بدید.
من خواهرم هلند زندگی میکنه و ما از طریق دعوتنامه خواهرم اقدام کردیم برای خودم پدر, مادر, برادرم و همسرشون. قبلا چند بار ویزای تجاری شنگن گرفتیم از ایتالیا اما این بار توسط خواهرم از هلند اقدام کردیم
در قسمت مدارک مورد نیاز بغیر از روزنامه رسمی که اسم من و برادر و پدرم هست باز هم گواهی اشتغال به کار لازمه؟
برای سند مالکیت یک سند پدرم یا مادرم برای هممون کافیه یا برادرم برای خودش چون متاهل هست جدا باید سند بیاره؟
به نظر شما نظر به اینکه ما قبلا بارها ویزا گرفتیم از ایتالیا و از همون طریق وارد هلند شدیم امکان اینکه بهمون ویزا بدن زیاده یا خیر
ببخشید که طولانی شد
با تشکر

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
خوشبختانه این که قبلا چندبار ویزای شنگن داشته اید کار را بسیار راحت میکند. معمولا گرفتن ویزای شنگن در اولین بار دشوار است و از آن به بعد راحت تر میشود.

بله بازهم گواهی اشتغال به کار لازم دارید. روی سربرگ و به زبان انگلیسی.

بهتر است هر زوج حداقل یک سند مالکیت داشته باشند. یعنی برادرتان جداگانه سند ارائه بدهند.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - niloofarabi - 21-02-2015

سلام من عضو جدید هستم

یه سوال فورس ماژور دارم
مطالب تو سایت رو خوندم اما جوابی برای سوال خودم که تازه کار هستم پیدا نکردم

من با استادم در هلند برای فرصت مطالعاتی از اسکایپ مصاحبه کردم و پذیرفته شدم 
اما از من سوال کردند که برای ویزا گرفتن چه کاری باید انجام بدن یا من انجام بدم

من چون نمی دونستم بهشون گفتم که پیگیری و اطلاع میدم

حالا دقیقا برای شروع گرفتن ویزا چه کاری باید انجام بدم
1- آیا اگه از طرف اونها استارت ویزا زده بشه من چه مدارکی باید براشون بفرستم (آیا باید مدارک رو برای استاد بفرستم یا قسمت خاصی در دانشگاه هست که باید به اونها ایمیل زده بشه)
2- اگه قراره که من از تهران اقدام کنم شروع پروسه به چه شکل هست آیا اول باید وقت سفارت بگیرم یا نه اول مدارک آماده کنم
3- حدودا چقدر ویزای فرصت مطالعاتی طول میکشه تا بیاد
4- مهمتر از همه چون منت با هزینه شخصی میرم آیا پرینت حساب و گواهی از بانک براشون قابل قبول هست؟

ممنون میشم اگر جواب بدید

با سپاس و ارادتمند

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - azadeh_az24 - 24-02-2015

سلام
من 5 فروردین وقت سفارت دارم و دعوتنامه هم برای دیدار دوست هست
نامه ای که از شرکت باید ببرم چه چیزهایی باید توش قید بشه ضمن اینکه باید ترجمه رسمی بشه یا اینکه انگلیسی باشه کفایت میکنه؟

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - m14369 - 24-02-2015

سلام
من و شوهرم ب همراه پدرو مادرم میخواهیم بوسیله دعوتنامه عمویم که در هلند زندگی میکند برای ویزای هلند اقدام کنیم منو همسرم هردو کارمند هستیم،میخواستم بدونم حتما باید سند ب اسم همسرم باشه یا حساب بانکی پرداشته باشه ،؟! فیش حقوقی کافی نیست؟!
هزینه گرفتن ویزا برای ما دونفر چقدر میشه؟!

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - fara4ra - 23-03-2015

(21-02-2015, 03:50 PM)'niloofarabi' نوشته: سلام من عضو جدید هستم
یه سوال فورس ماژور دارم
مطالب تو سایت رو خوندم اما جوابی برای سوال خودم که تازه کار هستم پیدا نکردم
من با استادم در هلند برای فرصت مطالعاتی از اسکایپ مصاحبه کردم و پذیرفته شدم 
اما از من سوال کردند که برای ویزا گرفتن چه کاری باید انجام بدن یا من انجام بدم
من چون نمی دونستم بهشون گفتم که پیگیری و اطلاع میدم
حالا دقیقا برای شروع گرفتن ویزا چه کاری باید انجام بدم
1- آیا اگه از طرف اونها استارت ویزا زده بشه من چه مدارکی باید براشون بفرستم (آیا باید مدارک رو برای استاد بفرستم یا قسمت خاصی در دانشگاه هست که باید به اونها ایمیل زده بشه)
2- اگه قراره که من از تهران اقدام کنم شروع پروسه به چه شکل هست آیا اول باید وقت سفارت بگیرم یا نه اول مدارک آماده کنم
3- حدودا چقدر ویزای فرصت مطالعاتی طول میکشه تا بیاد
4- مهمتر از همه چون منت با هزینه شخصی میرم آیا پرینت حساب و گواهی از بانک براشون قابل قبول هست؟
ممنون میشم اگر جواب بدید
با سپاس و ارادتمند

شما برای ورود به هلند برای فرصت مطالعاتی، باید از دانشگاه هلند بخواید تا براتون در خواست MVV بدن. بسته به دانشگاه از شما مدارکی می خوان که این مدارک از یک نامه حمایت مالی ساده تا ... ریز نمرات و گواهی اشتغال به تحصیل و حتی گاهی مدرک زبان متغیره.
اگر از اونها بخواید که کار MVV رو براتون انجام بدن، پس از گذشت مدتی با شما تماس می گیرند و میگن که MVV شما آماده است و برای پیک آپ به سفارت مراجعه کنید. این فرایند حتی 1 تا 2 ماه هم بسته به زمانی که در دانشگاه مقصد طول می کشه، متغیره. بعلاوه، از اونجایی که پاس شما برای دریافت ویزا باید به عمان فرستاده بشه، یک هفته هم ویزای شما به اردن فرستاده میشه.
اینکه شما با هزینه شخصی میرید باید نشون بدید که اولا قصد بازگشت دارید و ثانیاً گردش حساب مالی شما خوبه. این گردش برای مدت فکر می کنم سه یا شش ماهه.
تا اونجایی که من میدونم پیگیری MVV از ایران امکان پذیر نیست (این حرفیه که یکی از مسئولین اونجا ه من زد) و چون شما برای مدت شش ماهه میرید باید MVV داشته باشید و نه ویزای شینگن.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - gejah22 - 13-04-2015

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
من هم سوالی که دارم دقیقا مشابه سوال niloofarabi هستش. اگه این تاپیک منو میبینی خانم نیلوفر لطفا با هم در ارتباط باشیم تا بتونیم زودتر به نتیجه برسیم. من هم برای فرصت مطالعاتی میخوام سپتامبر برم دانشگاه واخنینگن. این ایمیل منه
mohamadi_yahya@yahoo.com