آکادمیا کافه
مدارک لازم برای ویزای هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: روادید هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: مدارک لازم برای ویزای هلند (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - mohammad11 - 11-05-2017

دوستان سلام و درود
برای ویزای توریستی سینگل . سابقه بیمه تامین اجتماعی لازمه ؟ چون تو سایتش چیزی ننوشته
ممنون

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - parham2150 - 14-05-2017

(11-04-2017, 06:17 PM)Danielradcliffe نوشته: سلام
من برای نمایشگاه IBC که اواخر شهریور ماه تو آمستردام برگزار میشه میخوام یه سفره چند روزه به آمستردام داشته باشم
مدارکی که برای گرفتن ویزا لازم هست رو مطالعه کردم
رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت ، گواهی اشتغال رو دارم
کارکرد حساب بانکیم هم پنجاه شصت تومن هست و موجودیش حدود ده تومن از طرف نمایشگاه هم به احتمال زیاد دعوتنامه ارسال میشه برام
با توجه به اینکه من سنم ۲۱ هست و مجردم چند درصد احتمال تایید درخواستم برای ویزا هست تقریبا ؟؟؟ کل مدت اقامتم پنج روزه و رزرو هتل و بلیط رو هم تو همین تاریخ اوکی کردم
من تو گذرنامه جدیدم هیچ مهری نخورده ولی قبلا پنج شیش تا کشور سفر کردم و متاسفانه اون گذرنامه قبلی رو ندارم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز
میشه بگید IBC چطور دعوت نامه فرستاد ؟ من هم قراره شرکت کنم و اگر رفتین سفارت تا حالا لطفا تجربه سفارتتون هم برامون بگید.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - ARSHIDA MIR - 19-06-2017

سلام روز بخیر
من برای خودم و دختر 5 ساله ام درخواست وقت سفارت دادم و برای 6 شهریور بهم وقت دادن
مدارک فکر کنم همه چیزهایی که سفارت بخواهد مثل بیمه، گواهی اشتغال بکار ، سند 3 دانگ خونه ، گردش حساب و 100 میلیون هم پول توی حسابم هست
اما خیلی منو از سفارت هلند می ترسونن و می گن ریجکتی زیاد داره
به نظرتون ممکنه ریجکت بشم
البته تا حالا ویزای شینگن نگرفتم
دعوتنامه ندارم و همسرم هم قرار نیست با ما بیاد

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - sima.imanian - 19-06-2017

سلام به همه دوستان
من 3 جولاي وقت سفارت هلند رو دارم و درخواست ويزاي توريستي رو دارم
اول اينكه بايد به سفارت برنامه سفر هم بديم
دوم اينكه تمام اعضاي خانواده باهم پشت يك كانتر مي نشينند يا هر كدام جدا مي رود و مدارك بايد مجزا باشد
ايا آ‍ژانسي رو سراغ دارين كه رزرو بليط هواپيما بده
رزرو هتل به چه صورتي انجام بدم از ايران ؟

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - اسیلا - 21-06-2017

(19-06-2017, 03:48 PM)ARSHIDA MIR نوشته: سلام روز بخیر
من برای خودم و دختر 5 ساله ام درخواست وقت سفارت دادم و برای 6 شهریور بهم وقت دادن
مدارک فکر کنم همه چیزهایی که سفارت بخواهد مثل بیمه، گواهی اشتغال بکار ، سند 3 دانگ خونه ، گردش حساب و 100 میلیون هم پول توی حسابم هست
اما خیلی منو از سفارت هلند می ترسونن و می گن ریجکتی زیاد داره
به نظرتون ممکنه ریجکت بشم
البته تا حالا ویزای شینگن نگرفتم
دعوتنامه ندارم و همسرم هم قرار نیست با ما بیاد

سلام. سفارت هلند کسی رو الکی ریجکت نمیکنه. مدارکتون کامل باشه ویزا میگیرین. و از همه مهمتر مدرکی هست که ثابت کنه شما برمیگردین. مثلا پست مهمی در محل کارتون داشته باشین. موفق باشید

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - ARSHIDA MIR - 21-06-2017

(21-06-2017, 10:07 AM)اسیلا نوشته: سلام. سفارت هلند کسی رو الکی ریجکت نمیکنه. مدارکتون کامل باشه ویزا میگیرین. و از همه مهمتر مدرکی هست که ثابت کنه شما برمیگردین. مثلا پست مهمی در محل کارتون داشته باشین. موفق باشید

سلام
من کارشناس بازرگانی هستم در یک شرکت صنایع غذایی بزرگ و مطرح
و دوم اینکه همسرم هم ایران هستن و بدلیل مشکلات کاری نمی تونن توی این سفر ما رو همراهی کنن

با تجربه من، سمت شغلی و محل کار، حتی از سند خونه هم مهمتره برای سفارت هلند. در مرتبه دوم هم موجودی حساب بانکی مهمه.
شما باید رضایت محضری ازهمسرتون بگیرید برای خروج فرزندتون. و اونم ترجمه کنید. همچنین کپی و اصل پاسپورت ایشون هم همراهتون باشه چون لازم میشه. همسرتون در صفحه  اول پاسپورتشون حتما هم امضا و هم اثر انگشت بزنن

(21-06-2017, 12:11 PM)اسیلا نوشته: با تجربه من، سمت شغلی و محل کار، حتی از سند خونه هم مهمتره برای سفارت هلند. در مرتبه دوم هم موجودی حساب بانکی مهمه.
شما باید رضایت محضری ازهمسرتون بگیرید برای خروج فرزندتون. و اونم ترجمه کنید. همچنین کپی و اصل پاسپورت ایشون هم همراهتون باشه چون لازم میشه. همسرتون در صفحه  اول پاسپورتشون حتما هم امضا و هم اثر انگشت بزنن

و یک مسئله دیگه، یک گواهی اشتغال ب کار داشته باشید که توش سمت شما و سابقه فعالیتتون و همچنین تاریخی که مرخصی قراره بگیرین توش ذکر شده باشه.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - solarita - 22-06-2017

(19-06-2017, 03:55 PM)sima.imanian نوشته: سلام به همه دوستان
من 3 جولاي وقت سفارت هلند رو دارم و درخواست ويزاي توريستي رو دارم
اول اينكه بايد به سفارت برنامه سفر هم بديم
دوم اينكه تمام اعضاي خانواده باهم پشت يك كانتر مي نشينند يا هر كدام جدا مي رود و مدارك بايد مجزا باشد
ايا آ‍ژانسي رو سراغ دارين كه رزرو بليط هواپيما بده
رزرو هتل به چه صورتي انجام بدم از ايران 

سلام، ما كه برنامه اي نداديم به احتمال زياد منظور همون ورود و خروجه ولي مي تونين از خود سفارت از طريق ايميل سوال كنين 
https://www.netherlandsandyou.nl/contacting-an-embassy-or-consulate
مدارك بايد مجزا باشه به ترتيب صداتون مي كنن و مداركو مي گيرن يه كانتر كار يه خوناده رو بررسي مي كنه ولي موقع تحويل مدارك بايد مدارك هركسي جدا باشه
فكر كنم اكثرشون اين كارو بكنن ما كه رايگان رزرو كرديم بهرحال اگه ظرف مدت كوتاهي نخرينش رزروتون باطل ميشه براي ما كه مهم نبود نخريديمش و كذاشتيم وقتي ويزا اومد بليط خريديم سفارت هم فقط همين رزرو رو مي خواد كه تاريخ رفت و برگشتتون مشخص باشه
در مورد هتل اطلاعي ندارم 

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - mohammad11 - 23-06-2017

برنامه سفر برای ویزای توریستی مهمه ولی ممکنه نخوان ازتون . من برده بودم ولی نخواستن ازم . ولی همراهتون باشه حتما
مدارک هم هرکس باید جدا باشه ولی همه اعضای خانواده با هم مصاحبه میشن