آکادمیا کافه
مدارک لازم برای ویزای هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: روادید هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: مدارک لازم برای ویزای هلند (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: ویزای فامیلی - Shihan - 17-02-2017

(14-02-2017, 04:20 PM)بهراد نوشته: سلام روزبخیر ادمین عزیز
من دقیقا تاریخ (8 خرداد 1396 ) قرار بر این شده بلیط بگیرم برای هلند.. ویزا هم از طریق دعوتنامه 
1 - بنظر شما چه تاریخی اقدام کنم برای گرفتن وقت سفارت؟
2 - ویزای  چند ماهه میدن؟
3 - من مجرد هستم اما تمامیه شرایط دیگه از جمله گردش حساب و سند و گواهی معتبر شغلی و... دارم ، بنظرتون راحت میتونم ویزا بگیرم؟؟؟

1- حداقل به مدت 2 ماه قبل از تاریخ مد نظر خودتون
2- در ابتدا ویزای 1 الی 3 ماهه است بعد براساس نوع دسته بندی ویزا ممکنه تمدید یا بلند مدت بشه
3- برای مجرد ها شانس برای الحاق کمی دقت کنید مدارک دقیق و کامل ببرید. گرفتن ویزا رو کسی نمیتونه تضمین کنه.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - بهراد - 03-04-2017

با سلام ادمین : میشه لطفا راهنمایی کنید 
1 - چه مدارکی برای روز مصاحبه باید آماده کنم ؟
 2- لطفا بگید چه مدارکی باید ترجمه بشه ؟
3-  فاصله بین تاریخ بلیط رفت من با روز مصابه ام تقریبا 26 روزه بنطرتون تو این مدت جواب مصاحبه من رو میدن ؟

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - Danielradcliffe - 11-04-2017

سلام
من برای نمایشگاه IBC که اواخر شهریور ماه تو آمستردام برگزار میشه میخوام یه سفره چند روزه به آمستردام داشته باشم
مدارکی که برای گرفتن ویزا لازم هست رو مطالعه کردم
رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت ، گواهی اشتغال رو دارم
کارکرد حساب بانکیم هم پنجاه شصت تومن هست و موجودیش حدود ده تومن از طرف نمایشگاه هم به احتمال زیاد دعوتنامه ارسال میشه برام
با توجه به اینکه من سنم ۲۱ هست و مجردم چند درصد احتمال تایید درخواستم برای ویزا هست تقریبا ؟؟؟ کل مدت اقامتم پنج روزه و رزرو هتل و بلیط رو هم تو همین تاریخ اوکی کردم
من تو گذرنامه جدیدم هیچ مهری نخورده ولی قبلا پنج شیش تا کشور سفر کردم و متاسفانه اون گذرنامه قبلی رو ندارم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - Sara112 - 11-04-2017

(11-04-2017, 06:17 PM)Danielradcliffe نوشته: سلام
من برای نمایشگاه IBC که اواخر شهریور ماه تو آمستردام برگزار میشه میخوام یه سفره چند روزه به آمستردام داشته باشم
مدارکی که برای گرفتن ویزا لازم هست رو مطالعه کردم
رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت ، گواهی اشتغال رو دارم
کارکرد حساب بانکیم هم پنجاه شصت تومن هست و موجودیش حدود ده تومن از طرف نمایشگاه هم به احتمال زیاد دعوتنامه ارسال میشه برام
با توجه به اینکه من سنم ۲۱ هست و مجردم چند درصد احتمال تایید درخواستم برای ویزا هست تقریبا ؟؟؟ کل مدت اقامتم پنج روزه و رزرو هتل و بلیط رو هم تو همین تاریخ اوکی کردم
من تو گذرنامه جدیدم هیچ مهری نخورده ولی قبلا پنج شیش تا کشور سفر کردم و متاسفانه اون گذرنامه قبلی رو ندارم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
اگر ۵ ، ۶ سفر قبلیتون شینگن بوده که اطلاعاتشو خودشون دارند اکر نبوده و همین کشورهای اطراف بوده چندان تاثیر گذار نیست.

موجودی حساب بانکی تون رو بتونید بیشتر کنید و یا ملکی به نامتون بزنید شانستون بیشتر میشه در غیر این صورت فکر نمیکنم شانس زیادی داشته باشید.

[برش] گرفتن وقت از سفارت هلند - Davoodms - 29-04-2017

سلام دوستان. گفتم تجربه کوچیک وقت گرفتن خودم رو به بقیه بگم شاید بدرد کسی بخوره
من یکشنبه گذشته 3 اردیبهشت واسه وقت به سفارت ایمیل زدم و چهارشنبه 6 اردیبهشت بهم ایمیل زدن که واسه پنجشنبه 7 اردیبهشت ساعت 7:40 وقت داده بودند.
تمامی مدارکم که همراهم بود و چندتا کپی هم داشتم. اون کسی هم که کارای من رو انجام میداد واقعا آدم خوب و کار راه اندازی بود (کانتر 1 بود).
من برای دریافت MVV با همسرم رفته بودم و اینکار هیچ هزینه ای نداره ولی ویزای شینگن برای هر نفر 60 یورو پول میگیرن. فقط هم یورو

چون من میخواستم ترجه شناسنامه خودم و همسرم و عقدنامه خودمون رو هم به تایید سفارت برسونیم مدارکمونو برده بودیم. همه جا میگن باید برای این موضوع وقت گرفت وگرنه کاری براتون انجام نمیدن. ولی من با اون بنده خدا صحبت کردم و گفتم که از مشهد میام و واقعا رفت و آمد برام سخته. اون بنده خدا هم کار رو برام انجام داد و بدون نوبت مدارک رو گرفت واسه تایید. هر مدرک میشد 25 یورو

در ضمن من جاهای مختلف خوندم که خیلی ها میگن واسه اقدام کردم برای ویزا باید حتما مدارک ترجمه شده مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو هم داشته باشه. ولی اصلا این موضوع صحت نداره. کاش میشد کسانی که اطلاع دقیق ندارن کارایی که خودشون کردن رو برای دیگران دیکته نکن.

تمامی مدارک من و همسرم فقط و فقط مهر دادگستری داشت. نه مهر وزارت امور خارجه داشت و نه مهر تایید سفارت هلند. کارهای ویزا هم انجام شد و هیچ مشکلی پیش نیومد. ایشالا که این مواردی که گفتم واسه بقیه مفید باشه و بدردتون بخوره

موفق باشد

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - sepinood1365 - 04-05-2017

سلام وقت بخیر من به همراه همسر و دو فرزندم برای سفر تفریحی به هلند اقدام کردیم وقت از سفارت گرفتیم
دعوت نامه از طرف داییم میباشد .برای بالا رفتن شانس گرفتن ویزا چه مدارک و پشتوانه ای لازم است.همسرم شغل آزاد داره
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - Shihan - 08-05-2017

(04-05-2017, 10:05 AM)sepinood1365 نوشته: سلام وقت بخیر من به همراه همسر و دو فرزندم برای سفر تفریحی به هلند اقدام کردیم وقت از سفارت گرفتیم
دعوت نامه از طرف داییم میباشد .برای بالا رفتن  شانس گرفتن ویزا چه مدارک و پشتوانه ای لازم است.همسرم شغل آزاد داره  
ممنون میشم راهنمایی کنید

شانستون بالا نیست. به هر حال با خانواده و اگر هم اولین بار باشه و مدارکتون که شامل یه گواهی سابقه کار ثابت ، سند خانه یا زمین و غیره مناسب خواهد بود.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - parham2150 - 11-05-2017

با سلام

من برای 5 روز دیگه وقت سفارت هلند دارم برای یک سفر توریستی. 30 ساله و مجرد و مدارکی که می خوام ارایه بدم گواهی شغلی (با توجه به اینکه کارمند شرکت تایوانی هستم هم گواهی به زبان انگلیسی از خود شرکت در تایوان هم گواهی فارسی و ترجمه شده از دفتر نمایندگی ایران) ترجمه 11 سال سابقه بیمم، سند مالکیت، گردش حساب 60-70 میلیون در سه ماه و مانده حساب بالای 40 میلیونو رزرو هتل. در ضمن در 1 سال و نیم گذشته 2 ویزای شینگن از کشور ایتالیا داشتم هر دو به مدت 9 روز. بطور کلی مدارک خوبی ارایه می دم ولی واقعیتش کمی منو از سفارت هلند ترسوندن. می خوام ببینم آیا واقعا جای نگرانی داره؟

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - اسیلا - 11-05-2017

(11-05-2017, 12:16 AM)parham2150 نوشته: با سلام

من برای 5 روز دیگه وقت سفارت هلند دارم برای یک سفر توریستی. 30 ساله و مجرد و مدارکی که می خوام ارایه بدم گواهی شغلی (با توجه به اینکه کارمند شرکت تایوانی هستم هم گواهی به زبان انگلیسی از خود شرکت در تایوان هم گواهی فارسی و ترجمه شده از دفتر نمایندگی ایران) ترجمه 11 سال سابقه بیمم، سند مالکیت، گردش حساب 60-70 میلیون در سه ماه و مانده حساب بالای 40 میلیونو رزرو هتل. در ضمن در 1 سال و نیم گذشته 2 ویزای شینگن از کشور ایتالیا داشتم هر دو به مدت 9 روز. بطور کلی مدارک خوبی ارایه می دم ولی واقعیتش کمی منو از سفارت هلند ترسوندن. می خوام ببینم آیا واقعا جای نگرانی داره؟

سلام
من دوماه پیش رفتم مصاحبه سفارت هلند. اتفاقا خیلی پرسنل خوب و مودبی داره. ما خانواده کامل بودیم و همه میگفتن که امکان نداره بهمون ویزا بدن. اما خیلی راحت ویزا گرفتیم. نه سوال خاصی پرسیدن و نه سخت گیری کردن. تازه سند مالکیت هم ارائه ندادیم. اما گردش و مانده حساب خیلی خوبی داشتیم. 
به هر صورت نگران نباشید حتما میگیرید و میرید. هلند بسیار زیباست. از تمام کشور های اروپایی زیباتر.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - اسیلا - 11-05-2017

(04-05-2017, 10:05 AM)sepinood1365 نوشته: سلام وقت بخیر من به همراه همسر و دو فرزندم برای سفر تفریحی به هلند اقدام کردیم وقت از سفارت گرفتیم
دعوت نامه از طرف داییم میباشد .برای بالا رفتن  شانس گرفتن ویزا چه مدارک و پشتوانه ای لازم است.همسرم شغل آزاد داره  
ممنون میشم راهنمایی کنید

من هم همراه همسر و فرزندم که اتفاقا دعوت نامه از طرف داییم بود دو ماه پیش رفتیم مصاحبه و گرفتیم ویزا. مدارک کاری و حساب داییتون بگید از بانک بگیرن برای شما بفرستن با خودتون ببرید مصاحبه. سند ملکی، سابقه بیمه همسرتون، حساب بانکیتون هر چقدر بالاتر باشه بهتره. و هر مدرکی که دال براین باشه که اولا شما مرفه هستید و دوما اینکه برمیگردید. برای هلند حساب مالی خیلی مهمه.