آکادمیا کافه
مدارک لازم برای ویزای هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: روادید هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: مدارک لازم برای ویزای هلند (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - ForeverBlue - 05-07-2016

(05-07-2016, 03:18 PM)moh1135 نوشته: با سلام و احترام
یک سوال فوری لطفا
با تشکر از بابت راهنمایی ها یک مورد ضروری داشتم
 من روز دوشنبه 14 تیر ماه سفارت بودم  
من برای خودم و خانواده ام درخواست داده بودم، از طرف دانشگاه دعوت نامه داشتم و خودم نیز هیات علمی هستم
مدارک به نسبت کامل بود و حسابی از سمت محل کارم نامه و توصیه نامه و حساب بانکی مناسب جهت شرکت در این دوره داشتم
مدارک همسرم بعضی ترجمه نبود که سریع ترجمه کردم و دادم
دعوت نامه تاریخ ان مربوط به چند ماه بعد بود که ایراد گرفتند سریع ایمیل زدم و خواستم دانشگاه آنجا تنها تاریخ آن را عوض کنند و دوباره بفرستند که انجام شد
اما موردی که سوال دارم، خواستند که فرم اقامت در خوابگاه دانشگاه  آمستردام را که قبلا پر کرده بودمف را نیز به تاریخ جدید کنم؟؟

من خوابگاه خانوادگی دانشگاه را فرم پر کرده بودم که آنها نیز در نهایت تقریبا جواب منفی دادند اما گفتند هنوز در لیست هستم
بعد من کمی سرچ کردم و یک مورد تقریبا مناسب از طریق آزانس ها پیدا کردم که چند تایی ایمیل ردوبدل شد و لی هنوز قراردادی بسته نشده
در نهایت یکی از دوستان را در شهر آمستردام پیدا کردم که یک فرصت کاری داره و در آنجا منزلی اجاره کرده، قبول کرده که من پیششون برم و احتمالا خود انها در آن تاریخ در آمستردام نیستند

در موردد فرم رزرو خوابگاه دانشجویی که تقریبا جواب منفی داده بودند نتونستم کاری بکنم 
اما
پرینت ایمیل ها با آزانس در هلند و شماره تلفن و آدرس منزل دوستم در هلند را گزارش دادم   ( در صندوق کسری مدارک انداختم )

اما واقعا نگران هستم بعد از این همه هزینه و وقت،   اگر راهنمایی در این زمینه وجود دارد لطفا من را مطلع سازید مضاف بر اینکه از من خواستند نواقص را تا نهایت امروز سه شنبه تحویل دهم و من چون با خانواده تهران بودیم همان دوشنبه مجبور شدیم برگردیم

درود بر شما
یک کار ساده تری که میتوانستید بکنید رزرو کردن اینترنتی یک هتل یا هاستل بود، از آنهایی که موقع ورود پول میگیرند و کنسلی آن هم هزینه ندارد. همان را ارائه میدادید.
با اینحال بعید میدانم مشکلی پیش بیاید و نهایتا از شما مجددا میخواهند این مدرک را ارائه کنید.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - Atlantis - 29-07-2016

(01-07-2016, 12:46 PM)Atlantis نوشته: بعد از تایید IND، در نهایت برای دریافت ویزا از سفارت هلند در تهران نیاز به گرفتن وقت قبلی هست؟
آیا مصاحبه هم انجام میشه؟

متشکرم

در پاسخ به خودم: 
بله نیاز به گرفتن وقت قبلی هست.

آیا مصاحبه هم انجام میشه؟ خیر. چون دانشگاه هلندی برای ویزا اقدام کرده و ویزا هم توسط اداره مهاجرت هلند (IND) تایید شده، بنابراین وقت سفارت که به شما داده میشه صرفا جهت انگشت نگاری و تحویل مدارک (پاسپورت، یک قطعه عکس 3.5 در 4.5 و فرم پر شده شنگن) هست، برای همین مصاحبه ای انجام نمیشه. پاسپورت تحویل داده شده به همراه ویزا یک هفته بعد به متقاضی برگردونده میشه.

این تجربه دیروز سفارت من بود. این اطلاعات مربوط به متقاضیانی هست که قراره دانشجوی ارشد بشن.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - alireza366 - 10-08-2016

سلام دوستان من ویزای MVV تایید شده و وقت سفارت گرفتم. برای مقطع فوق لیسانس دارم میرم و کارهای ویزا رو دانشگاه انجام داده. میخواستم بدونم فرم شنگن رو باید پر کنم ببرم سفارت یا فرم ویزای MVV رو؟؟

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - Shihan - 10-08-2016

(10-08-2016, 12:50 PM)alireza366 نوشته: سلام دوستان من ویزای MVV تایید شده و وقت سفارت گرفتم. برای مقطع فوق لیسانس دارم میرم و کارهای ویزا رو دانشگاه انجام داده. میخواستم بدونم فرم شنگن رو باید پر کنم ببرم سفارت یا فرم ویزای MVV رو؟؟

چون ویزا MVV می باشد و کارهای مربوطه را دانشگاه انجام داده نیاز به درخواست ویزای شنگن نیست.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - YashaGh - 29-08-2016

سلام دوستان وقتتون بخیر
ممکنه لطف کنید یه سری اطلاعات کلی در مورد مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع لیسانس و مدارک مورد نیاز سفارت به من بدید؟
و اینکه ایا لازمه ترجمه مدارک تحصیلیم به تایید سفارت برسه؟
من یه سری ترجمه تایید شده توسط سفارت المان دارم ایا به درد میخوره؟

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - Shihan - 30-08-2016

(29-08-2016, 08:14 PM)YashaGh نوشته: سلام دوستان وقتتون بخیر
ممکنه لطف کنید یه سری اطلاعات کلی در مورد مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع لیسانس و مدارک مورد نیاز سفارت به من بدید؟
و اینکه ایا لازمه ترجمه مدارک تحصیلیم به تایید سفارت برسه؟
من یه سری ترجمه تایید شده توسط سفارت المان دارم ایا به درد میخوره؟

- بله باید نسخه انگلیسی یا هلندی (dutch) روز مصاحبه به همراه اشته باشی.
- مدارک مربوط به ویزا در اینجا قرار داره. ببینید کدوم دسته به کارتون مربوط میشه.

سوال فوری - Sahin - 05-10-2016

من مستر هلند رو پذیرش گرفتم. متاسفانه یه اشتباهی مرتکب شدم و از طریق سفارت هلند در آذربایجان اقدام کردم. سفارت هلند مدارکم رو تایید کردن ولی مدارک رو فرستادن سفارت فرانسه برای صدور ویزای شنگن! خیلی نگرانم. منکه برای ویزای تحصیلی هلند دارم اقدام میکنم چرا باید سفارت فرانسه ویزام رو صادر کنه!!؟؟ اخه چه ارتباطی به سفارت فرانسه میتونه داشته باشه؟؟! خواهش میکنم کمکم کنید. لطفا به ایمیلmanafy_e@yahoo.com جواب رو بفرستید. ممنونم.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - mrbh - 12-11-2016

سلام دوستان ، من 19 سالمه و دانشجو مهندسی نرم افزار فردوسی مشهد هستم قصد دارم برای مقطع کارشناسی برای دانشگاه های هلند اقدام کنم و روزمه خوبی هم دارم ( آیلتس آکادمیک 7 دیپلم 18.54) و از 6 تا دانشگاه آمریکا پذیرش داشتم ( Michigan State , Iowa State , U of New Mexico , ... ) داشتم بعضیاشون با بورس هم بودن ولی به دلایل مسائل ویزا آمریکا نتونستم ویزام رو دریافت کنم و از شروع تحصیلاتم در آمریکا باز موندم و سه بار ریجکت شدم و الان دیگه بیخیال آمریکا شدم. متناسب با بررسی های من از یکی از 13 دانشگاه معتبر هلند میتونم پذیرش بگیرم ولی خیلی نگران موضوع ویزا هستم. خیلی میترسم مثل آمریکا شه وجود داشتن گرفتن پذیرش های معتبر باز نتونم تحصیلم رو آغاز کنم. من مقداری درباره هلند تحقیق کردم و میدونم که تقریبا تمامی کار ها رو دانشگاه و IND انجام میده لی نمیدونم مرحله که باید بری سفارت هلند در تهران به چه صورت هست؟ آیا مصاحبه رو در رو داره؟ آیا ممکنه IND تایید بده بعد با ارائه مدارک ویزا رو صادر نکنن برای فردی مثل من که هیچ سابقه ای نداره؟ دوستان من سرباز هستم ولی معافیت تحصیای دارم چون دانشجو کارشناسی فردوسی ام ولی بخوام برم هلند با وجود اینکه نظام وظیفه اجزه داده و قانون تغییر کرده ولی وزارت علوم همچنان حقی برای دانشجویانی که میخوان در مقطع کارشناسی در دانشگاه های مورد تایید خودش تحصیل کنن رو نمیده . حالا آا سفارت مدارکی مبنی بر وضعیت سربازی از دانشجویان پسر خواسته یا نه؟ آیا رو این مسائل سفارت حساسن؟

ممنونم اگه دوستان کمکم کنن

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - golden_boy - 13-11-2016

سلام دوستان عزیز

لطف میکنین در مورد گرفتن ویزای هلند و مسایل حاشیه ای اون  برای همسر  توضیح بدین

خیلی ممنون

ویزای فامیلی - بهراد - 14-02-2017

سلام روزبخیر ادمین عزیز
من دقیقا تاریخ (8 خرداد 1396 ) قرار بر این شده بلیط بگیرم برای هلند.. ویزا هم از طریق دعوتنامه 
1 - بنظر شما چه تاریخی اقدام کنم برای گرفتن وقت سفارت؟
2 - ویزای  چند ماهه میدن؟
3 - من مجرد هستم اما تمامیه شرایط دیگه از جمله گردش حساب و سند و گواهی معتبر شغلی و... دارم ، بنظرتون راحت میتونم ویزا بگیرم؟؟؟