آکادمیا کافه
مدارک لازم برای ویزای هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: روادید هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: مدارک لازم برای ویزای هلند (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - ForeverBlue - 02-11-2015

(02-11-2015, 12:05 AM)مهمان نوشته: سلام
دوست از هلند برام دعوت نامه میفرسته
آیا باز هم گردش حساب بانکی خواهند خواست؟

درود بر شما
بله. لازم است

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - مهمان - 02-11-2015

سلام
همسر من اقامت هلند دارند و ما به تازگی عقد کردیم و ایشون برگشتن هلند ، من برای ترجمه عقدنامه اقدام کردم
ولی چنتا دارالترجمه زنگ زدم یک جا میگه مهر دادگستری برای کشور هلند میخواد یک جا میگه نمیخواد
کسی از دوستان اطلاع داره چجوریه ؟ یا اینکه من از چه طریقی باید بفهمم که این مهر لازمه یا نه
نمیخوام مدارکم نقص داشته باشه که این پروسه زمان بر بشه

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - ForeverBlue - 05-11-2015

(02-11-2015, 01:15 PM)مهمان نوشته: سلام
همسر من اقامت هلند دارند و ما به تازگی عقد کردیم و ایشون برگشتن هلند ، من برای ترجمه عقدنامه اقدام کردم
ولی چنتا دارالترجمه زنگ زدم یک جا میگه مهر دادگستری برای کشور هلند میخواد یک جا میگه نمیخواد
کسی از دوستان اطلاع داره چجوریه ؟ یا اینکه من از چه طریقی باید بفهمم که این مهر لازمه یا نه
نمیخوام مدارکم نقص داشته باشه که این پروسه زمان بر بشه

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
هم مهر دادگستری و هم مهر امور خارجه برای همه مدارک لازم است. خود دارالترجمه باید هر دو را برایتان انجام دهد.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - academi - 12-12-2015

سلام دوستان

توی سایت سفارت زده که مهر وزارت خارجه و دادگستری برای ترجمه مدارک نیاز نیست ولی به نظر شما اگر مهر بزنیم بهتر نیست ؟ یا فرقی نداره در روند بررسی مدارک.

واینکه برای کسی که اولین بار اقدام میکنه برای شنگن بصورت دعوتنامه کنفرانس از هلند به مدت 12 روز اقامت ولی طبق دعوتنامه 1 هفته اقامت نیاز هستش و اینکه خروجش از آلمان خواهد بود طبق بلیط پرواز آیا ریسک بالا هستش یعنی برای اولین بار اینجور سنگین وارد معرکه ویزای شنگن بشیم ورود هلند خروج آلمان 1 هفته کنفرانس رو 12 روز اقامت درخواست کنی البته خودشون متوجه میشن که طرف 7 روز کار داره و 5 روز دیگر رو میخواد بچرخه چون دیگه خیلی ضایع هستش 12 روز درخواست اقامت برای 7 روز دعوتنامه.یا اینکه گیر نمیدن و 12 روز درخواست اقامت تاثیری توی بررسی نداره و قبول و رد شدن ویزا رو طبق مدارک و دلایل توجیهی سفر چک میکنن و نتیجه رو اعلام میکنن.خیلی ممنون

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - ForeverBlue - 13-12-2015

(12-12-2015, 05:58 PM)academi نوشته: سلام دوستان

توی سایت سفارت زده که مهر وزارت خارجه و دادگستری برای ترجمه مدارک نیاز نیست ولی به نظر شما اگر مهر بزنیم بهتر نیست ؟ یا فرقی نداره در روند بررسی مدارک.

واینکه برای کسی که اولین بار اقدام میکنه برای شنگن بصورت دعوتنامه کنفرانس از هلند به مدت 12 روز اقامت ولی طبق دعوتنامه 1 هفته اقامت نیاز هستش و اینکه خروجش از آلمان خواهد بود طبق بلیط پرواز آیا ریسک بالا هستش یعنی برای اولین بار اینجور سنگین وارد معرکه ویزای شنگن بشیم ورود هلند خروج آلمان 1 هفته کنفرانس رو 12 روز اقامت درخواست کنی البته خودشون متوجه میشن که طرف 7 روز کار داره و 5 روز دیگر رو میخواد بچرخه چون دیگه خیلی ضایع هستش 12 روز درخواست اقامت برای 7 روز دعوتنامه.یا اینکه گیر نمیدن و 12 روز درخواست اقامت تاثیری توی بررسی نداره و قبول و رد شدن ویزا رو طبق مدارک و دلایل توجیهی سفر چک میکنن و نتیجه رو اعلام میکنن.خیلی ممنون

درود بر شما

لطفا لینک صفحه مربوطه در سایت را اینجا قرار بدهید.
من اگر بودم جهت احتیاط هر دو مهر را میزدم چون کار خاصی ندارد و دارالترجمه خودش این کارها را انجام میدهد. از طرفی مدارک شما هم در صورتی که چند نسخه ترجمه کنید میتواند برای مقاصد بعدی نیز به کار برود.

به نظرم هیچ اشکالی ندارد که شما بازه ای بیشتر از زمان مربوطه درخواست کنید. چون باید مسائل مختلفی مانند پرواز و هتل و ... را هم در نظر بگیرید. اتفاقا این که چند روز در آن کشور بیشتر بمانید یعنی چند روز بیشتر در آن کشور خرج میکنید که برایشان چندان بد هم نیست. هیچ نیازی هم نیست که خروج از آلمان را صراحتا بگویید و آن را پررنگ کنید.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - academi - 13-12-2015

سلام ممنون از پاسخ شما

اینم متن سفارت که گفته لازم نیست ولی خوب بهتره که ما بزنیم

Please note that all original documents in Farsi have to be translated in English by an official translator. It is not necessary to have these documents stamped by the Ministry of Foreign Affairs and/or the Ministry of Justice.

http://iran.nlembassy.org/shared/products-and-services/products-and-services/schengen-visa/where-and-how-to-apply-for-a-schengen-visa/where-and-how-to-apply-for-a-schengen-visa.html?selectedLocalDoc=apply-for-your-visa

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - مهمان - 02-01-2016

(21-08-2011, 05:33 PM)m.arash نوشته: با توجه به گستردگی اهداف سفر به هلند, برای هر هدف مدارک مورد نیاز ممکن است متغیر باشد.

با توجه به اینکه مدارک مورد نیاز ممکن است در گذر زمان تغییر کنند, بهترین منبع برای دریافت اطلاعات پیرامون مدارک مورد نیاز وبسایت سفارت هلند در ایران است. با کلیک بر روی لینک زیر به قسمت مربوط به مدارک مورد نیاز لینک خواهید شد.

لینک مدارک مورد نیاز سفارت هلند برای دریافت ویزا

ویرایش توسط مدیر انجمن برای اصلاح لینک

از کجا میتونم مدارک لازم برای ویزای هلند رو ببینم؟ این لینکی که گذاشتید دیگه ارور میده!
بعد جواب سوال قبلی چی شد؟ آیا مدارک لازم تمبر وزارت خارجه یا دادگشتری نمیخواد؟ Undecided

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - مهمان - 06-01-2016

(02-01-2016, 11:10 AM)مهمان نوشته: از کجا میتونم مدارک لازم برای ویزای هلند رو ببینم؟ این لینکی که گذاشتید دیگه ارور میده!
بعد جواب سوال قبلی چی شد؟ آیا مدارک لازم تمبر وزارت خارجه یا دادگشتری نمیخواد؟ Undecided

یعنی هیچ کس جواب این سوال رو نمیدونه؟" Sad Sad Sad

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - Shihan - 06-01-2016

(06-01-2016, 09:29 AM)مهمان نوشته: یعنی هیچ کس جواب این سوال رو نمیدونه؟" Sad Sad Sad

سوال شما در اینجا قابل دریافت می باشد. مطالعه بفرمایید.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - مهمان - 06-01-2016

(06-01-2016, 10:09 AM)Shihan نوشته: سوال شما در اینجا قابل دریافت می باشد. مطالعه بفرمایید.

خیلی ممنون من این لینک رو خوندم قسمت Apply for your visa’ رو هم خوندم ولی مثل اینکه با قبل فرق کرده چون شنیده بودم سه گردش آخر حساب و رزرو هتل و بلیط هواپیما میخواد ولی اینجا هیچ اشاره ای به این مدارک نشده بود Huh