آکادمیا کافه
مدارک لازم برای ویزای هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: روادید هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: مدارک لازم برای ویزای هلند (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - solarita - 14-07-2015

(12-07-2015, 01:03 AM)RezaSam نوشته: ممنون از راهنمایی هر دو دوست گرامی
چند تا سوال دیگه هم داشتم
1 الان نیازی به ارسال مدارک برای سفارت هست یا باید همان روز مصاحبه دنبال خودم ببرم
2 دارالترجمه ... ایا ادرسی دارید شما که من را راهنمایی کنید
3 همان لحظه جواب میدن که رد شده یا قبول
4 بلیط هم نیازی هست رزرو کنم
5 ایا اژانسی میشناسید که این کارها را از قبیل ترجمه بلیط و ... انجام بده
باز هم ممنون هستم از اینکه وقت گذاشتین

1. روز مصاحبه باید دنبالتون ببرین
2. توو شهر خودتون حتما دارالترجمه ی معتبر وجود داره میتونین سرچ کنین
3. نه حداقل 2 هفته طول میکشه تا جواب بده
4.چون جزو مدارک بود ما که رزرو کردیم!
پ ن: توو شهر خودتون آژانس مسافرتی نمی شناسین؟ اونا میتونن دارالترجمه هم بهتون معرفی کنن

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - RezaSam - 16-07-2015

سلام به همگی
ممنون میشم من را راهنمایی کنید خیلی استرس دارم از هرجا سوال میکنم هر کس یه چیز متفاوت میگه تو سایت هم رفتم درست متوجه نشدم من برای 19 مرداد ساعت 7.30 صبح وقت سفارت هلند دارم و باید از راه دور بیام تهران اگه امکانش هست هر کس اطلاعاتی داره من را کمک کنه من از طرف دختر عموم دعوتنامه دارم حالا سوالها
1 . ایا پاسپورت هم نیازی هست ترجمه کنم
2 . بیمه مسافرتی را هم باید ترجمه کنم
3 . من تنها مخواهم برم ایا از مدارک همسر و بچه هایم هم نیازی هست کپی ببرم اگر قراره ببرم انها را هم ترجمه کنم
4 .تمام ترجمه ها را باید ببرم امور خارجه برابر اصل کنم یا اینکه نیازی نداره
5 . رزرو بلیط ضروری هست یا نه
6. خیلی جاها نوشته عکس 3.5×4.5 ولی تو سایت نوشته 3.5×4 کدوم صحیح است
7. غیر از سند ملکی ایا سند خودرو هم ببرم تاثیری داره یا که نه همان سند کفایت میکنه چون من سند خونه ندارم سند زمین دارم فقط
8 . روز مصاحبه مبلغ 60 یورو که بابت ویزا هست باید ببرم یا زمان دریافت ویزا نیازه
9 .من الان فرم ویزا را پر کردم ایا تاریخ امروز را بزنم یا تاریخ مصاحبه ی اینکه اشکالی نداره خالی بذارم تا خودشان بگند
بازم ممنون هستم ااز وقتی که برای راهنمایی من گذاشتین و اگر چیزی دیگری هست که من از قلم انداختم را لطفا راهنمایی کنید
باز هم سپازگذارم

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - RezaSam - 16-07-2015

با سلام
من چند روز دیگه وقت سفارت هلند دارم از اونجایی که باید از راه دور خودم را به سفارت برسونم خواهشمندم من را راهنمایی کنم من از طرق دعوت نامه از طرف دختر عموم اقدام کردم خیلی استرس دارم لطفا راهنمایی کنید خیلی استرس دارم
1 . ایا پاسپورت هم نیازی به ترجمه هست
2. ایا مدارک همسر و فرزند هم نیازی هست ببرم از اونجایی که من تنها قراره برم
3. مدارک مالی که گفتن من سند یه زمین دارم کفایت میکنه یا سند ماسین را هم ببرم
4. بیمه مسافرتی را هم ترجمه کنم
5.بلیط هم باید رزرو کنم یا نیازی نیست
6. فرم ویزا را پر کردم ایا تارخ پر کردن را امروز بزنم یا همان روز مصاحبه یا خالی بذارم تا خودشان پر کنند
7.ایا مدارک را که ترجمه کردم باید وزارت خارجه برابر اصل کنه بعد ببرم در روز مصاحبه یا نه بعد از صادر شدن ویزا باید برابر اصل بشه

لطفا اگر چیز دیگری هم به نظرتون میرسه من را راهنمایی کنید

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - solarita - 19-07-2015

سلام
1. مگه پاسپورت به زبان انگلیسی نیست؟
2. برای چی همراهتون ببرین؟صفحه ی دوم شناسنامه تون که ترجمه بشه مشخص میشه که شما دارای همسر و فرزند هستین
3. بستگی به قیمت ماشین داره احتمالا Confused
4. بیمه ی ما که یه برگه ی انگلیسی هم ضمیمه داشت و نیازی به ترجمه نداشت
5. ما رزرو کردیم چون جزء مدارک لازم ذکر شده بود
6. اهمیتی نداره
7. ما که وزارت امور خارجه نرفتیم خود اون دارالترجمه مدارک رو برای تایید به دادگستری میبره و تمبر میزنه!

برای اطمینان امیدوارم یه نفر دیگه هم به این سوالا پاسخ بده! هرچند میتونین از خود دارالترجمه یا آژانس مسافرتی هم راهنمایی بگیرین

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - مهمان - 30-09-2015

با سلام من میخاستم واسه فرصت مطالعاتی هلند برم. میخاستم بپرسم اگر پذیرش از یه دانشگاه هلند بگیرم ممکنه سفارت ریجکت کنه ویزامو؟ باید چه مدارکی بزارم که مطمین بشن برمیگردم؟ یک ماهه پیشم میخاستم المان برم واسه کنفرانس بهم ویزای شنگن ندادن ایا تاثیری در گرفتن ویزای هلند داره چون المان کلا سخت میده ویزا. ممنون از پاسختون.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - Shihan - 30-09-2015

(30-09-2015, 11:31 AM)مهمان نوشته: با سلام من میخاستم واسه فرصت مطالعاتی هلند برم. میخاستم بپرسم اگر پذیرش از یه دانشگاه هلند بگیرم ممکنه سفارت ریجکت کنه ویزامو؟ باید چه مدارکی بزارم که مطمین بشن برمیگردم؟ یک ماهه پیشم میخاستم المان برم واسه کنفرانس بهم ویزای شنگن ندادن ایا تاثیری در گرفتن ویزای هلند داره چون المان کلا سخت میده ویزا. ممنون از پاسختون.

مسلماً ویزای فرصت مطالعاتی به مانند دانشجویی نخواهد بود. بنابراین مدارک مالی و ملکی و سند و یا گواهی محل کار مبنی بر اینکه بر میگردید ممکنه شانس ویزا رو بالا ببره.
اگر همچنان در ویزا موجود باشه (اون مهر ریجکتی) ممکنه تاثیر منفی داشته باشه.

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - مهمان - 20-10-2015

سلام دوستان.

توی ایمیلی که برای من اومده جزو مدارک درخواستی (proof of relatioship) برای کسی که دعوتنامه میفرسته گذاشته.کسی که برای من دعوتنامه فرستاده دختر دختر دایی پدرم هست.این و چطورئ باید نسبتش رو ثابت کرد؟یا باید چکار کرد؟

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - مهمان - 20-10-2015

فکر کنم برای فامیلای نزدیک کاربرد داشته باشه وگرنه مثلا نسبت دوستی رو چطوری می خوای ثابت کنی؟ Undecided

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - gitajoon - 20-10-2015

سلام من یک سوال دارم ...اگر برای مقطع دکتری در یکی از دانشگاه های هلند قبول بشویم با توجه به اینکه دانشگاه به من حقوق می دهد، آیا ارایه برگه ضمانت مالی الزامی است؟ اگر هست باید چقدر باشد و چه مدتی پول باید در حساب بخوابد؟

RE: مدارک لازم برای ویزای هلند - مهمان - 02-11-2015

سلام
دوست از هلند برام دعوت نامه میفرسته
آیا باز هم گردش حساب بانکی خواهند خواست؟