آکادمیا کافه
ریجکت شدن ویزای هلند و اقدامات پس از آن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: روادید هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: ریجکت شدن ویزای هلند و اقدامات پس از آن (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

RE: ریجکت شدن ویزای هلند و اقدامات پس از آن - آيدا.م - 16-02-2018

سلام. من حدود ۶ ماه بعد از اینکه درخواست ویزای بیزنس هلندم ریجکت شد از طریق یک آژانس برای اتریش اقدام کردم (توریستی) و ویزا گرفتم. به هلند هم اعتراض کردم و ۳ ماه طول کشید تا جوابش بیاد و اون هم منفی بود!البته مدت ۶ ماه اتفاقی بود و به دلیل خاصی رعایتش نکردم. و بله من هم موافقم که دلیل اصلی سخت شدن ویزای شنگن سواستفاده بعضی هموطن ها است که به هر قیمتی حاضرن مهاجرت غیرقانونی کنند! من با اینکه قبلا از سوئد ویزا گرفته بودم اما از هلند ریجکت شدم. امیدوارم کم کم این عادت زشت کم بشه.

RE: ریجکت شدن ویزای هلند و اقدامات پس از آن - peyman48 - 19-02-2018

سلام من نامه اعتراض و مدارک رو برای فامیلمون تو هلند پست کردم و اون هم برای صندوق پستی که داده بودن پست کرد چون dhl به صندوق پستی نمیفرستاد سوال اول این که رسید مدارک رو اطلاع میدن ؟ و چطور میشه پیگیر بود و اینکه ممکنه زیر 3 ماه جواب بدن؟ میخواستم برای ویزای توریستی کانادا هم اقدام کنم تو فرمش سوال کرده آیا برای ویزای کشوری اقدام کردید که رد بشه    نمیدونم جواب این قسمت رو چی بدم میترسم این که ویزای هلند رو ندادن امتیاز منفی میشه ؟ نمیدونم سیستم ویزای کانادا از شینگن استعلام میکنن یا نه لطفا اگر اطلاعی در این مورد دارید بفرمایید

RE: ریجکت شدن ویزای هلند و اقدامات پس از آن - آيدا.م - 19-02-2018

سلام کل روند اعتراض من حدود ۳ ماه طول کشید. یعنی از وقتی پست کردم تا وقتی جواب نهاییش اومد، البته تلفنی خیلی پیگیری کردم که خیلی کار سختی بود چون خطشون خیلی سخت وصل می شد و تقریبا همیشه مشغول بود. متاسفانه جواب اعتراضم هم رد شد! درمورد کانادا هم با ۱ آژانس مشورت کردم و گفت باید بنویسین ریجکتی قبلی رو از هر کشوری باشه ولی فکر نمیکنم پوینت منفی محسوب بشه. به نظر من صبر کنید بعد از اینکه جواب اعتراضتون اومد برای کانادا اقدام کنید یا اینکه از ۱ سفارت دیگه اقدام کنید برای شنگن. من از اتریش اقدام کردم و ویزا گرفتم البته از طریق آژانس.

RE: ریجکت شدن ویزای هلند و اقدامات پس از آن - mah.s - 13-03-2018

سلام وعرض ادب مجدد 

بنده حدود سه ماه و چندروزه که اعتراض زدم اما هنوز جواب نیومده 
علتی خاصی داره یا این روند طولانی طبیعی هست ؟

ممنون

RE: ریجکت شدن ویزای هلند و اقدامات پس از آن - lalehhamidi - 28-03-2018

سلام وقت بخیردرخواست ویزای توریستی هلند را دادم که متاسفانه ریجکت شدم اما دوستم دقیقا با شرایط مشابه پذیرفته شد دلایل ریجکت شدن را علی رغم تکمیل مدارک نوشتند دلایل و شرایط کافی بیان نشده است ، همچنین اعتراض خودم را فرستادم و در صندوق سفارت انداختم ، می خواستم بپرسم راهی هشت بفهمم اعتراض به دستشون رسیده و اینکه چقدر زمان می بره جواب اعتراض رو بدن و چند درصد احتمال مثبت شدن نتیجه اعتراض وجود دارد ممنون می شم پاسخ من رو بدین

RE: ریجکت شدن ویزای هلند و اقدامات پس از آن - automotive - 29-03-2018

(13-03-2018, 12:21 PM)mah.s نوشته: سلام وعرض ادب مجدد 
بنده حدود سه ماه و چندروزه که اعتراض زدم اما هنوز جواب نیومده 
علتی خاصی داره یا این روند طولانی طبیعی هست ؟
ممنون

(28-03-2018, 11:40 AM)lalehhamidi نوشته: سلام وقت بخیردرخواست ویزای توریستی هلند را دادم که متاسفانه ریجکت شدم اما دوستم دقیقا با شرایط مشابه پذیرفته شد دلایل ریجکت شدن را علی رغم تکمیل مدارک نوشتند دلایل و شرایط کافی بیان نشده است ، همچنین اعتراض خودم را فرستادم و در صندوق سفارت انداختم ، می خواستم بپرسم راهی هشت بفهمم اعتراض به دستشون رسیده و اینکه چقدر زمان می بره جواب اعتراض رو بدن و چند درصد احتمال مثبت شدن نتیجه اعتراض وجود دارد ممنون می شم پاسخ من رو بدین

سلام
هموطنان گرامی لطفا بر روی نظر سفارت اعتراض نکنید. یک ماه صبر کنید و از همان کشور یا اگر عضو شنگن است، از سایر کشورهای معروف و پر تردد مثل فرانسه یا ایتالیا اقدام کنید.
اگر مدت اعتراض طولانی شد، مکاتبه کنید تا شاید مشکل حل شود.

RE: ریجکت شدن ویزای هلند و اقدامات پس از آن - آيدا.م - 29-03-2018

سلام تا جایی که من میدونم نامه اعتراض رو باید به آدرسی که توی نامه نوشته در هلند ارسال کنید نه صندوق سفارت. جواب اعتراض من حدود ۳ ماه و خرده ای طول کشید تا بیاد و جوابش هم منفی بود اما بعد از اون هم از اتریش ویزا گرفتم و هم از فرانسه، به نظر من نگران نباشید چند وقت صبر کنید و از فرانسه اقدام کنید البته با مدارک کامل

ریجکت شدن ازهلند - special - 08-04-2018

باسلام
من به همراه همسرم وفرزند4 ساله ام باداشتن مدارک کامل شامل سندملکی بنام خودم وهمسرم -16سال سابقه بیمه -150میلیون تمکن-گواهی شغلی بادرآمد4 میلیون تومان-دعوتنامه شرکت هلندی خودرویی همکار بعنوان توریستی بنام همه خانواده اسفندماه ازسفارت هلندریجکت شده ام بادلایل بندهای ریجکتی2و3و9.
حال میخواهم بدانم چگونه وازچه کشوری وباچه عنوان وچه زمان پس ازریجکتی ام میتوانم اقدام کنم که به هیچ وجه ریسک ریجکتی مجددنداشته باشه چون اصلانمیخواهم مجددریجکتی داشته باشم

RE: ریجکت شدن ازهلند - automotive - 09-04-2018

(08-04-2018, 05:37 PM)special نوشته: باسلام
من به همراه همسرم وفرزند4 ساله ام باداشتن مدارک کامل شامل سندملکی بنام خودم وهمسرم -16سال سابقه بیمه -150میلیون تمکن-گواهی شغلی بادرآمد4 میلیون تومان-دعوتنامه شرکت هلندی خودرویی همکار بعنوان توریستی بنام همه خانواده اسفندماه ازسفارت هلندریجکت شده ام بادلایل بندهای ریجکتی2و3و9.
حال میخواهم بدانم چگونه وازچه کشوری وباچه عنوان وچه زمان پس ازریجکتی ام میتوانم اقدام کنم که به هیچ وجه ریسک ریجکتی مجددنداشته باشه چون اصلانمیخواهم مجددریجکتی داشته باشم

سلام
به هیچ وجه از آلمان اقدام نکنید، چند سال است که به فساد متهم است و دیروز دوباره به صورت رسمی متهم شده است.
از فرانسه یا ایتالیا اقدام کنید، ترجیها از یک آژانس معتبر. یک ماه فاصله زمانی کافی است و برای ویزای توریستی اقدام کنید.

RE: ریجکت شدن ویزای هلند و اقدامات پس از آن - rezakaya - 27-03-2019

سلام دوستان 
پیگیری از طریق اداره INDبرای پیگیری ریجکتی فقط از طریق شماره تلفن هست؟ و اینکه تماس گرفته شد باید به چه بخشی صحبت شه؟