آکادمیا کافه
انواع روش های قانونی مهاجرت به کانادا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- موضوع: انواع روش های قانونی مهاجرت به کانادا (/Thread-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6

[برش] توصيه نامه آنلاين Online recommendation - gsobhani - 16-10-2014

سلام كسي هست كه راجعبه مدارك فدرال اطلاعات داشته باشه

RE: انواع روش های قانونی مهاجرت به کانادا - M1KE - 17-10-2014

چندین روش برای مهاجرت از راه فدرال وجود داره از سرمایه گذاری، خانوادگی گرفته تا خود اشتغالی و کارکنان ماهر و غیره. من فرض رو بر این می گذارم که از روش کارکنان ماهر اقدام کرده باشید در این صورت در این صفحه فهرست تمام فرم ها اشاره شده. فرم اول (IMM5612) همون چک لیست هست. بقیه فرم هایی که ممکنه لازم بشه در کنار اون قرار داره. با توجه به چک لیست مواردی رو که شامل حال شما میشه رو پر کنید. مثلا اگر وکیل ندارید و خودتون مستقیم اقدام کردین نیازی به پر کردن فرم Use of representative نیست. یک مقدار پایین تر لینک مربوط به فرم های روش کارکنان ماهر کبک که در مرحله فدرال قرار دارند و همین طور برنامه نامزدهای استانی رو هم آورده که اگر از اون روش ها اقدام کردین می بایست به اونها مراجعه کنید.
(16-10-2014, 11:49 AM)'gsobhani' نوشته: سلام كسي هست كه راجعبه مدارك فدرال اطلاعات داشته باشه

RE: انواع روش های قانونی مهاجرت به کانادا - navid2212 - 13-01-2015

با سلام و عرض خسته نبا شيد به همه دوستان بابت اطلاعات و زحماتي براي هم وطن هاتون ميکشيد.
من یک سوال کلی داشتم و هرچی گشتم نمیدونستم توی کدوم انجمن مطرح کنم و همینجا معذرت میخوام بابت مطرح کردنش توی این انجمن اما واقعا چاره ای نداشتم..
 من متولد 2/1368 هستم و ميخوام اقامت دائم\ کانادا بگيرم و تا 200000 دلار سرمايه دارم.لطفا کمکم کنيد که بهترين و سريعترين روش اقامت بگيرم و زبان هم مدرک خاص ندارم.در ضمن ميتونم با مدرک فني حرفه اي کامپيوتر که 945 ساعت آموزش ديدم دانشگاه برم ؟؟
من مدارک تحصيلي ديپلم کامپيوتر کار و دانش-پيش دانشگاهي علوم انساني - مدرک فني حرفه اي کامپيوتر درجه 1 و 2 و برنامه نويسي ويژوال بيسيک  و گذراندن 945 ساعت آموزش دارم.لطفا اگه شما کشور ديگه که به نظرتون من شرايطش دارم و اقتصاد خوبي داره بهم معرفي کنيد و کمکم کنيد در ضمن ميخواستم بدونم اگه از طريق ويزاي دانشجويي اقدام کنم آيا بعد اتمام تحصيل ويزاي من به دائم تبديل ميشه و يا اينکه بايد دنبال گرفتن ويزاي دائم از صفر باشم و آيا همزمان ميتونم هم دانشجو باشم هم براي خودم يک کار کوچيک راه اندازي کنم و اگه ميشه در کدام کشور ها ؟؟؟
ممنون

[برش] کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | بعد از دریافت فایل نامبر | آفیس پاریس - peymani - 31-03-2015

سلام دوستان
من ارشد مکانیک طراحی کاربردی از دانشگاه گیلان واحد بین الملل دارم.26 سال سن.1سال سابقه تدریس در دانشگاه.متاهل.کمی اشنا با نرم افزار تخصصی مکانیک مثل matlabوcatia مهارت خاصی جز تدریس ندارم.مقاله ندارم.بفرمایید برای فردی مثل من چه کاری میتونه تو کشورهای دیگه پیدا کنه؟اصلا جیا باید یاد بگیرم؟چه مهارتی کسب کنم؟
راستی پایان نامه ارشدم:بهینه سازی مسیر حرکت موشک دو مرحله ای بالستیک با هدف کمینه کردن جرم اولیه و بیشینه کردن برد پرواز

RE: انواع روش های قانونی مهاجرت به کانادا - shubizkumbuli - 31-03-2015

(31-03-2015, 12:37 PM)'peymani' نوشته: سلام دوستان
من ارشد مکانیک طراحی کاربردی از دانشگاه گیلان واحد بین الملل دارم.26 سال سن.1سال سابقه تدریس در دانشگاه.متاهل.کمی اشنا با نرم افزار تخصصی مکانیک مثل matlabوcatia مهارت خاصی جز تدریس ندارم.مقاله ندارم.بفرمایید برای فردی مثل من چه کاری میتونه تو کشورهای دیگه پیدا کنه؟اصلا جیا باید یاد بگیرم؟چه مهارتی کسب کنم؟
راستی پایان نامه ارشدم:بهینه سازی مسیر حرکت موشک دو مرحله ای بالستیک با هدف کمینه کردن جرم اولیه و بیشینه کردن برد پرواز

شما یک سال سابقه کارتون تمام وقت هست یا نیمه وقت؟

لازم دارید یک سال سابقه کار تمام وقت معادل 1560 ساعت یا معادل پاره وقتش تو چند سال داشته باشید تا بتونید مهاجرت کنید.

یه جای مناسب سر کار برید اتوماتیک دستتون میاد چه انتظاراتی دارن و چی کار باید بکنید. نهایتش بچه های دیگه که مثل شما بودن به جای 2 تا 4 تا یا 6 تا نرم افزار بلد بودن تازه حدودی. این سر کار رفتنه که باعث میشه کار یاد بگیرید.

RE: انواع روش های قانونی مهاجرت به کانادا - peymani - 31-03-2015

ممنون
پاره وقت.ولی من مدرس فنی اموزشگاه های رانندگی هستم که زیر نظر راهنمایی و رانندگی میشه و اونجا هم قراردادی پاره وقت تدریس کردم.اون با دانشگاه شاید ساعتاش رو هم بزاریم بشه.ولی موضوع اینه من اصلا هیچی راجب اونور نمیدونم و میخام اگه امکانش هست یک دید کلی از سختی درس خوندن کار پیدا کردن ساعت کاری زندگی و هر چی که واقعیت و واقع بینانه باشه،منظورم نمیخام جوگیرشم و فقط زیبایی هارو ببینم

RE: انواع روش های قانونی مهاجرت به کانادا - shubizkumbuli - 31-03-2015

(31-03-2015, 01:39 PM)'peymani' نوشته: ممنون
پاره وقت.ولی من مدرس فنی اموزشگاه های رانندگی هستم که زیر نظر راهنمایی و رانندگی میشه و اونجا هم قراردادی پاره وقت تدریس کردم.اون با دانشگاه شاید ساعتاش رو هم بزاریم بشه.ولی موضوع اینه من اصلا هیچی راجب اونور نمیدونم و میخام اگه امکانش هست یک دید کلی از سختی درس خوندن کار پیدا کردن ساعت کاری زندگی و هر چی که واقعیت و واقع بینانه باشه،منظورم نمیخام جوگیرشم و فقط زیبایی هارو ببینم

سلام
با همون کاری که کردید هم میتونید مهاجرت کنید و منعی برای رشته تحصیلی قبلیتون نیست.
با توجه به این که این تاپیک بیشتر مربوط به راه های مهاجرت هست، توصیه می کنم خودتون آستین بالا بزنید و این تاپیک هایی که میذارم رو مطالعه کنید:
زندگی و کار در کانادا
تحصیل در کانادا
خیلی سریع تر از چیزی که فکر کنید دید خیلی خوبی پیدا می کنید.
بهتره لینک ها رو یک جا save کنید . چون این احتمال وجود داره که این پست من و پست بالایی شما اگر از نظر مدیریت بی ربط به تاپیک باشه به درستی حذف شه.
موفق باشید.

RE: انواع روش های قانونی مهاجرت به کانادا - severus57 - 03-06-2015

با سلام. کل این تاپیکو خوندم ولی جوابی به سوالی که داشتم پیدا نکردم، بنابراین سوالمو مطرح میکنم:
آیا با ویزای دانشجوئی کانادا مقطع دکتری امکان رفت و برگشت به ایران وجود داره یا مثل آمریکا دیگه نمیشه در دوران تحصیل بری و برگردی؟

RE: انواع روش های قانونی مهاجرت به کانادا - mona - 24-06-2015

(03-06-2015, 03:58 PM)severus57 نوشته: با سلام. کل این تاپیکو خوندم ولی جوابی به سوالی که داشتم پیدا نکردم، بنابراین سوالمو مطرح میکنم:
آیا با ویزای دانشجوئی کانادا مقطع دکتری امکان رفت و برگشت به ایران وجود داره یا مثل آمریکا دیگه نمیشه در دوران تحصیل بری و برگردی؟

سلام ،
دوستای من معمولا به خانواده هاشون سر میزنند البته هر لحظه ممکنه قوانین تغییر کند ، به خیلی چیزها بستگی دارد، بهتر است برای اینکه جوابی کاملا صحیح دریافت کنید از یک وکیل بپرسید ، من سایت زیر را برایتان قرار میدهم ، تماس بگیرید و از آنها بپرسید ، معمولا سوالات را به صورت رایگان تلفنی پاسخ میدهند ، تخصصشان هم ویزای دانشجویی است :
http://www.aminpardaz.com/apignew/index.php?option=com_content&view=article&id=106&Itemid=57

موفق باشید .

RE: انواع روش های قانونی مهاجرت به کانادا - mona - 24-06-2015

(13-01-2015, 04:13 PM)navid2212 نوشته: با سلام و عرض خسته نبا شيد به همه دوستان بابت اطلاعات و زحماتي براي هم وطن هاتون ميکشيد.
من یک سوال کلی داشتم و هرچی گشتم نمیدونستم توی کدوم انجمن مطرح کنم و همینجا معذرت میخوام بابت مطرح کردنش توی این انجمن اما واقعا چاره ای نداشتم..
 من متولد 2/1368 هستم و ميخوام اقامت دائم\ کانادا بگيرم و تا 200000 دلار سرمايه دارم.لطفا کمکم کنيد که بهترين و سريعترين روش اقامت بگيرم و زبان هم مدرک خاص ندارم.در ضمن ميتونم با مدرک فني حرفه اي کامپيوتر که 945 ساعت آموزش ديدم دانشگاه برم ؟؟
من مدارک تحصيلي ديپلم کامپيوتر کار و دانش-پيش دانشگاهي علوم انساني - مدرک فني حرفه اي کامپيوتر درجه 1 و 2 و برنامه نويسي ويژوال بيسيک  و گذراندن 945 ساعت آموزش دارم.لطفا اگه شما کشور ديگه که به نظرتون من شرايطش دارم و اقتصاد خوبي داره بهم معرفي کنيد و کمکم کنيد در ضمن ميخواستم بدونم اگه از طريق ويزاي دانشجويي اقدام کنم آيا بعد اتمام تحصيل ويزاي من به دائم تبديل ميشه و يا اينکه بايد دنبال گرفتن ويزاي دائم از صفر باشم و آيا همزمان ميتونم هم دانشجو باشم هم براي خودم يک کار کوچيک راه اندازي کنم و اگه ميشه در کدام کشور ها ؟؟؟
ممنون

سلام ،
بهترین حالت مهاجرت برای شما هم میتواند دانشجویی در مقطع لیسانس باشد و هم اسکیل وورکر . اما برای آن نیاز به سابقه کار میباشد . به انواع مهاجرت های استانی کانادا از جمله کارآفرینی و خود اشتغالی و اسکیل وورکر نیز توجه بفرمایید . برای بررسی بیشتر باید پیش یک وکیل متخصص بروید تا شرایط شما را به طور دقیقتر بررسی بفرمایند .
برای تحصیل در مقطع لیسانس ، کشور آلمان معمولا ساده تر قبول میکند و در بعضی شرایط فاند هم میدهد . شاید بتوانید برای رشته کامپیوتر در مقطع لیسانس اقدام بفرمایید .
اطلاعات بیشتری ندارم متاسفانه ، بهتر است به یک وکیل مراجعه بفرمایید ، برای پرسش کلی میتوانید از شرکت زیر بپرسید که معمولا تلفنی جواب میدهند به صورت رایگان :
http://www.aminpardaz.com/apignew/index.php?option=com_content&view=article&id=106&Itemid=57

اما حتما باید زبان بخوانید و حداقل آیلتس 6 یا 6.5 را داشته باشید . برای مقطع لیسانس هم حتما باید زبان آلمانی بلد باشید . حتما با وکیل مشاوره بفرمایید و پس از تعیین کشور و نوع رفتن ، زبان بخوانید .
موفق باشید