آکادمیا کافه
ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فرانسه (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87)
+----- انجمن: روادید فرانسه (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87)
+----- موضوع: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - Sateron - 20-07-2016

با عرض سلام و خسته نباشید، من مدرک دیپلم ریاضی فیزیک و پیش دانشگاهی با معدل 17/72 دارم. توی کنکور سراسری هم رتبه 1900 اوردم و کامپیوتر خواجه نصیر قبول شدم. ولی متاسفانه به خاطر یه بیماری مزمن نتونستم ادامه بدم و فقط 14 واحد پاس کردم و بعد از سه سال به ناچار انصراف دادم ولی اخیرن به طور کامل درمان شدم. حالا میخواستم بپرسم با توجه به سنم و این گپ 4 ساله شانس ویزا گرفتنم چقدره.. در ضمن میتونم گواهی 2 پزشک رو ارائه کنم که بگن من در طول این 4 سال بیمار بودم و الان بطور کامل درمان شدم.. ایا اصلن این گواهی شانس رو بالا میبره، همچنین قبولی توی کنکور سراسری رو بهشون بگم بهتره یا نگم، با تشکر

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - Shihan - 25-07-2016

(20-07-2016, 05:27 PM)Sateron نوشته: با عرض سلام و خسته نباشید، من مدرک دیپلم ریاضی فیزیک و پیش دانشگاهی با معدل 17/72 دارم. توی کنکور سراسری هم رتبه 1900 اوردم و کامپیوتر خواجه نصیر قبول شدم. ولی متاسفانه به خاطر یه بیماری مزمن نتونستم ادامه بدم و فقط 14 واحد پاس کردم و بعد از سه سال به ناچار انصراف دادم ولی اخیرن به طور کامل درمان شدم. حالا میخواستم بپرسم با توجه به سنم و این گپ 4 ساله شانس ویزا گرفتنم چقدره.. در ضمن میتونم گواهی 2 پزشک رو ارائه کنم که بگن من در طول این 4 سال بیمار بودم و الان بطور کامل درمان شدم.. ایا اصلن این گواهی شانس رو بالا میبره، همچنین قبولی توی کنکور سراسری رو بهشون بگم بهتره یا نگم، با تشکر

مشکلی نداره. مهم معدلی است که الان کسب کرده اید. بهتره برای فرانسه ، سطح نمره زبانتون رو افزاایش بدید و سپس اقدام کنید تا پذیرش بگیرید. همچنین اکثر مدارکی که کمک میکند تا شانس ویزات را بالا ببره ارائه کنی.

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - nord55 - 13-09-2016

سلام ,
چند روز پیش وقت مصاحبه ی سفارت فرانسه داشتم / لطفا پس از مرور اطلاعات زیر نظر خودتون رو بنویسین:

بعد از کلی دردسر برای ورود به سفارت و وقتی که نوبتم شد که برم پیش افسر مصاحبه گر , به ترتیب مدارکی که ذکر شده بود رو ازم خواست / اول پرسید ویزای چی میخوای که من نوع ویزای تجاری رو گفتم / بعد تند تند یک فرم رو پر کرد که اطلاعات زیر رو ازم گرفت: مانده حساب (32 میلیون) , حقوق ماهیانه (1500 دلار) , شغل (مدیر توسعه تجاری) (در یک شرکت خارجی و یک شرکت ایرانی) و بعد تمام. (تقریبا یک پنجم زمانی که با بقیه مصاحبه می کرد با من صحبت کرد)/ فقط یک نظر داد که ویزای شینگن اول سخت هست! (که من فکر کنم نسبت به تعداد روزهای درخواستیم این حرف رو زد (16 روز)). از من مدارک زیر رو نگرفت و یهم پس داد:
-کپی و اصل اجازه ی کار در کشور خارجی که داشتم
-اصل نامه ی ماموریت شرکت خارجی
-هیچ سند/مدرک و ...

می خواستم بدونم طبق مواردی که الان دست افسر هست , احتمال ویزا دادن چقدر است:
- گردش حساب مالی حدود 600 میلیون و مانده 32 میلیون
- نامه های گواهی کار , بیمه , حقوق و مرخصی از یک شرکت ایرانی
- دعوت نامه از یک شرکت به نسبت معتبر فرانسوی
- اصل بلیط های پرداخت شده و بیمه نامه و ...
- گواهی کار در یک شرکت خارجی

حداقل 12 مهر ورود و خروج توی پاسپورت و همین طوری ویزای کاری 1 ساله تا ماه مارچ 2017 در یک کشور خارجی

لطفا توضیح بدین اینکه فقط مانده حساب رو پرسیده می تونه مبنای تصمیم گیری باشه یا بعدا (سروقت) مدارک رو به دقت بررسی می کنن ؟

مرسی

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - ForeverBlue - 13-09-2016

(13-09-2016, 11:24 AM)nord55 نوشته: سلام ,
چند روز پیش وقت مصاحبه ی سفارت فرانسه داشتم / لطفا پس از مرور اطلاعات زیر نظر خودتون رو بنویسین:

بعد از کلی دردسر برای ورود به سفارت و وقتی که نوبتم شد که برم پیش افسر مصاحبه گر , به ترتیب مدارکی که ذکر شده بود رو ازم خواست / اول پرسید ویزای چی میخوای که من نوع ویزای تجاری رو گفتم / بعد تند تند یک فرم رو پر کرد که اطلاعات زیر رو ازم گرفت: مانده حساب (32 میلیون) , حقوق ماهیانه (1500 دلار) , شغل (مدیر توسعه تجاری) (در یک شرکت خارجی و یک شرکت ایرانی) و بعد تمام. (تقریبا یک پنجم زمانی که با بقیه مصاحبه می کرد با من صحبت کرد)/ فقط یک نظر داد که ویزای شینگن اول سخت هست! (که من فکر کنم نسبت به تعداد روزهای درخواستیم این حرف رو زد (16 روز)). از من مدارک زیر رو نگرفت و یهم پس داد:
-کپی و اصل اجازه ی کار در کشور خارجی که داشتم
-اصل نامه ی ماموریت شرکت خارجی
-هیچ سند/مدرک و ...

می خواستم بدونم طبق مواردی که الان دست افسر هست , احتمال ویزا دادن چقدر است:
- گردش حساب مالی حدود 600 میلیون و مانده 32 میلیون
- نامه های گواهی کار , بیمه , حقوق و مرخصی از یک شرکت ایرانی
- دعوت نامه از یک شرکت به نسبت معتبر فرانسوی
- اصل بلیط های پرداخت شده و بیمه نامه و ...
- گواهی کار در یک شرکت خارجی

حداقل 12 مهر ورود و خروج توی پاسپورت و همین طوری ویزای کاری 1 ساله تا ماه مارچ 2017 در یک کشور خارجی

لطفا توضیح بدین اینکه فقط مانده حساب رو پرسیده می تونه مبنای تصمیم گیری باشه یا بعدا (سروقت) مدارک رو به دقت بررسی می کنن ؟

مرسی

درود بر شما
با توجه به شرایط نسبتا خوبی که دارید به نظرم مشکل خاصی در صدور ویزا نیست و به احتمال زیاد ویزا را میگیرید. البته در ویزای شنگن هیچ قطعیتی نیست ولی سفارت فرانسه برای ویزاهای تجاری و آن هم با شرایط مناسب معمولا همکاری میکند.
در مورد مدارک، سفارت چندان مدارک زیادی را نمی‌گیرد و همین که مصاحبه‌کننده متقاعد بشود کافی است.
موفق باشید

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - nord55 - 13-09-2016

(13-09-2016, 02:51 PM)ForeverBlue نوشته: درود بر شما
با توجه به شرایط نسبتا خوبی که دارید به نظرم مشکل خاصی در صدور ویزا نیست و به احتمال زیاد ویزا را میگیرید. البته در ویزای شنگن هیچ قطعیتی نیست ولی سفارت فرانسه برای ویزاهای تجاری و آن هم با شرایط مناسب معمولا همکاری میکند.
در مورد مدارک، سفارت چندان مدارک زیادی را نمی‌گیرد و همین که مصاحبه‌کننده متقاعد بشود کافی است.
موفق باشید

ممنون ، نتیجه رو برای ارجاع اینجا براتون پست میکنم

دلیل ریجکت شدن - h.m.m - 05-10-2016

با سلام من همه مدارکام کامل بود هم دعوت نامه داشتم هم هتل رزرو کردم هم حساب بانکیم 50 ملیون داشت ولی فرانسه واسه ویزا ریجکتم کرد میخاستم بدونم چن درصد امکام داره تجدید نظر جواب بده بهم میخاستم ده روز واسه نمایشگاه اتومبیل برم اونجا

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - h.m.m - 06-10-2016

سلام لطفا یکی جواب منو بده مدرک لیسانس مکانیک دارم مهندس شرکتم حقوق 3200 3 سال سابق بیمه برگه مرخصی دعوت نامه رزرو بلیط رزرو هتل بعد پاسمو که برگشت زدن یه نامه باهاش بود که دلیلشو زده بود هدف سفر وشرایط اقامت قابل قبول نبوده است من الان اعتراض کردم امکان داره قبول کنن یا نه ممنون

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - Shihan - 06-10-2016

(05-10-2016, 10:36 PM)h.m.m نوشته: با سلام من همه مدارکام کامل بود هم دعوت نامه داشتم هم هتل رزرو کردم هم حساب بانکیم 50 ملیون داشت ولی فرانسه واسه ویزا ریجکتم کرد میخاستم بدونم چن درصد امکام داره تجدید نظر جواب بده بهم میخاستم ده روز واسه نمایشگاه اتومبیل برم اونجا

(06-10-2016, 01:10 AM)h.m.m نوشته: سلام لطفا یکی جواب منو بده مدرک لیسانس مکانیک دارم مهندس شرکتم حقوق 3200 3 سال سابق بیمه برگه مرخصی دعوت نامه رزرو بلیط رزرو هتل بعد پاسمو که برگشت زدن یه نامه باهاش بود که دلیلشو زده بود هدف سفر وشرایط اقامت قابل قبول نبوده است من الان اعتراض کردم امکان داره قبول کنن یا نه ممنون

بهتره دلیل ریجکت خودتون رو در دفعه بعدی رفع کنید. حالا میتون برگه ای از شرکت یا سند ملکی و غیره باشه. ضمناً بهتره با کمی فاصله زمانی مجدداً اقدام کنید

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - h.m.m - 06-10-2016

با سپاس.ینی الان که اعتراص کردم بازم ردم میکنن چند درصد امکان داره قبول کنن کی جواب میدن ممنون از لطفتوت

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - Shihan - 07-10-2016

(06-10-2016, 04:45 PM)h.m.m نوشته: با سپاس.ینی الان که اعتراص کردم بازم ردم میکنن چند درصد امکان داره قبول کنن کی جواب میدن ممنون از لطفتوت

این مورد رو نمیشه کسی نظر بده اما خب بهتره منتظر بمونید اگر خوش شانس باشید باید مدارک قوی ببرید و مجدداً مصاحبه بدی.