آکادمیا کافه
مشکل در ارسال پیام خصوصی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: راهنما و قوانین استفاده از انجمن (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+--- موضوع: مشکل در ارسال پیام خصوصی (/Thread-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C)

صفحات 1 2

RE: مشکل در ارسال پیام خصوصی - Babak - 15-05-2013

از این که این مشکل باعث دردسر دوستان شده، پوزش می‌خوام. فکر می‌کنم که ریشه این مشکل رو پیدا و برطرف کرده باشم. دوستان لطف کنید و دوباره امتحان کنید و اگر احیانا باز هم مشکل وجود داره،‌ اطلاع بدید.

RE: مشکل در ارسال پیام خصوصی - soilman - 15-05-2013

ممنون بابک جان

برای من درست شد

RE: مشکل در ارسال پیام خصوصی - M1KE - 23-06-2014

ظرفیت پیغام های خصوصی من تمام شده و روی 100 % قرار گرفته ولی هر چی از پیغام های قدیمی حذف می کنم همچنان روی 100 % باقی مونده و پیغام زیر در بالای صندوق پستی دیده میشه. هم از پیغام های فرستاده شده و هم از دریافت شده ها حذف کردم ولی مشکل برطرف نشد.

هشدار. تعداد پیام‌های شما به بیشترین مقدار مجاز رسیده است.
برای اینکه قادر به دریافت پیام باشید، می‌بایست پیام‌های قدیمی را حذف کنید.

RE: مشکل در ارسال پیام خصوصی - Torkan - 23-06-2014

(23-06-2014, 07:00 AM)'M1KE' نوشته: ظرفیت پیغام های خصوصی من تمام شده و روی 100 % قرار گرفته ولی هر چی از پیغام های قدیمی حذف می کنم همچنان روی 100 % باقی مونده و پیغام زیر در بالای صندوق پستی دیده میشه. هم از پیغام های فرستاده شده و هم از دریافت شده ها حذف کردم ولی مشکل برطرف نشد.
هشدار. تعداد پیام‌های شما به بیشترین مقدار مجاز رسیده است.
برای اینکه قادر به دریافت پیام باشید، می‌بایست پیام‌های قدیمی را حذف کنید.

M1KE عزیز بله تا جایی که یادم هست شما باید بعد حذف کردن پیامها یکبار هم ببخشید جسارت نشه نمیدونم چطور بگم:
به قسمت سطل آشغال! مراجعه کنید. سمت راست در قسمت پیام رسان همون 5 امین گزینه و دوباره اونجا رو هم پیام هاش رو خالی کنید[img]images/smilies/wink.gif[/img]
البته تا جایی که یادم میاد اونطوری بود و پیامها نمیدونم چرا یکبار هم باید از اونجا حذف میشد.
بااحترام

RE: مشکل در ارسال پیام خصوصی - M1KE - 23-06-2014

همین طوره مشکل از سطل آشغال بود. اینطور که پیداست مثل Gmail، پیام های سطل آشغال هم روی ظرفیت اِشغال شده اثر می گذارند. خیلی ممنون. 

RE: مشکل در ارسال پیام خصوصی - *Sky* - 20-01-2015

سلام

من متوجه شدم وقتی که یک نفر رو به لیست سیاه اضافه می کنیم، دیگه نمی شه به اون شخص پیام خصوصی داد،
و
بعد که از لیست سیاه حذف می کنیم هم نمی شه پیام خصوصی داد
و
اگه به لیست دوستان هم اضافه کنیم، باز هم نمی شه پیغام خصوصی داد!!

بنظرم باید این مشکل حل شه...

سپاس

RE: مشکل در ارسال پیام خصوصی - Babak - 20-01-2015

(20-01-2015, 10:55 AM)'*Sky*' نوشته: سلام
من متوجه شدم وقتی که یک نفر رو به لیست سیاه اضافه می کنیم، دیگه نمی شه به اون شخص پیام خصوصی داد،
و
بعد که از لیست سیاه حذف می کنیم هم نمی شه پیام خصوصی داد
و
اگه به لیست دوستان هم اضافه کنیم، باز هم نمی شه پیغام خصوصی داد!!
بنظرم باید این مشکل حل شه...
سپاس

وقتی شما کسی رو به لیست سیاه اضافه می‌کنید، باز هم می‌تونید بهش پیام خصوصی بفرستید، مگر این که اون طرف هم متقابلا شما رو به لیست سیاه خودش اضافه کرده باشه. در این صورت تا زمانی که شما در لیست سیاه اون طرف باشید، نمی‌تونید بهش پیام خصوصی بفرستید.

RE: مشکل در ارسال پیام خصوصی - automotive - 28-01-2016

با سلام،
اگر من یک پیام خصوصی با عنوان "سلام" برای فردی بفرستم و آن فرد برای من پاسخ سریع را برستد نام پیام به :REسلام" تغییر پیدا می‌کند.
مشکل از آنجا شروع می‌شود که اگر بخواهم به این پیام به نام "REسلام" پاسخ بدم، و آن کاربر هم پاسخ دهد، سیستم اخطار میدهد که شما به این پیام با این نام مشابه پاسخ داده اید، در صورتی که باید یک "RE" در پشت پیام قرار بده، و این موضوع رو مثل ایمیل ها تکرار کنه،
آخه الآن اگه بخوام پیام رو با نام دیگه ای ارسال کنم باید متن پیام قبلی رو کپی کنم و در پیام جدید پیست کنم و عنوان رو بنویسم و پاسخ فرد رو بنویسم.
این کار بسیار آزار دهنده هستش لطفا اگر میتونید اصلاحش کنید.

با احترام
automotive

RE: مشکل در ارسال پیام خصوصی - Babak - 29-01-2016

@automotive

من به این مشکل برخورد نکرده بودم و تکراری بودن عنوان پیام‌خصوصی نباید باعث اخطار سیستم بشه.
من به شما یک پیام خصوصی ارسال می‌کنم تا این موضوع رو با هم تست کنیم.