آکادمیا کافه
آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: سایر رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- موضوع: آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی (/Thread-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%86%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4

آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - roshanak25 - 14-04-2013

این تاپیک برای تبادل نظر دانشجویان تربیت بدنی ایجاد می شود. لطفا بچه های تربیت بدنی بیان اینجا تا باهم همفکری کنیم. دوستان رشته های دیگه هم اگه اطلاعات مفیدی در مورد رشته تربیت بدنی دارند اینجا در اختیار دانشجویان تربیت بدنی بگذارند.

RE: آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - roshanak25 - 14-04-2013

من دانشجوی ارشد تربیت بدنی گرایش رفتار حرکتی هستم و می خوام برا دکتری اقدام کنم. یک مشکل اساسی دارم اینه که، با توجه به اینکه تربیت بدنی بین رشته ای هست و جایگاه تربیت بدنی مثلا در کشورهای اروپایی خیلی متفاوته با ایران، من در پیدا کردن گرایشم بین دپارتمانهای دانشگاهها مشکل دارم. مثلا در یک دانشگاه دپارتمان سلامت عمومی و ورزش وجود داشت، که بعد از مطالعه دیدم اصلا به گرایش رفتار حرکتی مربوط نیست. در بعضی دانشگاهها در دانشکده پزشکی هستش و خلاصه یکم گیج کننده هست. کسی اطلاعات مفیدی در این زمینه داره؟

RE: آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - roshanak25 - 14-04-2013

البته دوست عزیزمون [عکس: avatar_2633.jpg?dateline=1363038880] blur  این سایت رو معرفی کردن http://www.sirc.ca/online_resources/sportquest_physed.cfm

RE: آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - roshanak25 - 24-04-2013

یعنی تو این انجمن کسی غیر از من تربیت بدنی نیست؟ [img]images/smilies/huh.gif[/img]

RE: آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - mahnaz103 - 28-07-2013

(24-04-2013, 12:06 PM)'roshanak25' نوشته: یعنی تو این انجمن کسی غیر از من تربیت بدنی نیست؟ [img]images/smilies/huh.gif[/img]

سلام دوست عزیز Smile
اینقد تعجب نکنید و زود امیدتون رو از دست ندید.منم اوایل اومدنم به آکادمیا همش فکر میکردم که فقط منم که عمرانی ام!!چون یه هفته بیشتر طول کشید تا بفهمم یکی از مدیران محترم سایت عمرانیهSmile تازه فهمیدم که هم دانشگاهیم هم بوده  Smile پس نگران نباشید و امیدتون رو از دست ندید.فقط پیگیر باشید و یکم بیشتر تو آکادمیا وقت بذارید.مطمئنا هم رشته هاتون رو پیدا میکنید یا افرادی که بتونن سوالاتتون رو پاسخ بدن Smile
موفق باشید

RE: آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - rjalaly - 30-12-2013

سلام خوشحالم که به عنوان دومین نفر عضو شدم.بنده دانشجوی ارشد گرایش فیزیولوژی ورزشی محض هستم . قصد دارم برای ادامه تحصیل به کشور سوئد سفر کنم و نیاز به راهنمایی دارم.

RE: آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - roshanak25 - 24-01-2014

(30-12-2013, 07:48 PM)'rjalaly' نوشته: سلام خوشحالم که به عنوان دومین نفر عضو شدم.بنده دانشجوی ارشد گرایش فیزیولوژی ورزشی محض هستم . قصد دارم برای ادامه تحصیل به کشور سوئد سفر کنم و نیاز به راهنمایی دارم.

سلام هم رشته ای. خوشحالم که بالاخره غیر از من یه تربیت بدنی دیگه اینجا پیدا شد Smile
پیشنهاد میکنم اول جزوه راهنمای پذیرش رو در اینجا مطالعه بفرمایین (میتونید دانلود هم بکنین از اینجا)، بعد هر سوالی که داشتین در تاپیک مربوطه بپرسین تا افرادی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.
اینم تاپیک مربوط به تحصیل در سوئد هست. البته من توصیه میکنم که انتخابهاتون رو محدود به یه کشور نکنین و کشورهای دیگه ای که براتون مناسب هست رو هم در نظر بگیرین Smile
این سایت هم شامل لیست دانشگاه هایی هست که رشته تربیت بدنی رو ارائه میدن، البته این نوع سایتها هیچ کدوم کامل نیستن ولی برای شروع خوبن Wink
موفق باشین Smile

RE: آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - morteza6 - 29-03-2014

من هم دانشجوی کارسناسی ارشد فیزیولوژی ورزش دانشگاه تربیت مدرس هستم کسی از بچه ها اقدام جدی برای پذیرش کرده؟؟یا فعلا همه دنبال پیدا کردن دانشگاه هستن؟؟

RE: آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - roshanak25 - 29-03-2014

(29-03-2014, 02:33 PM)'morteza6' نوشته: من هم دانشجوی کارسناسی ارشد فیزیولوژی ورزش دانشگاه تربیت مدرس هستم کسی از بچه ها اقدام جدی برای پذیرش کرده؟؟یا فعلا همه دنبال پیدا کردن دانشگاه هستن؟؟

سلام هم رشته ای عزیز.
منم ترم آخر رفتار حرکتی از دانشگاه تبریز هستم. فعلا مشغول کارای پایان نامه و زبان هستم. متاسفانه متقاضی تربیت بدنی خیلی کمه (مخصوصا در این فروم که فقط من بودم Big Grin) در فروم دیگه باز یه چند نفر هستن.
اگر نکته ای، لینک مفیدی و... راجعبه رشته مون پیدا کردین، لطفا در همین تاپیک قرار بدین
ممنون Smile

RE: آشنایی با دانشجویان رشته تربیت بدنی - aliabedinpoor - 30-03-2014

سلام من دانشجوی ارشد مهندسی ورزش هستم واسه دکتری چه دانشگاهی هست.مرسی