آکادمیا کافه
ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - Sara112 - 23-07-2017

(23-07-2017, 05:05 PM)ganboo نوشته: با درود خدمت دوستان گرامی
بنده در حدود روز پیش نامه ی ریجکتیمو همراه با پاسپورت تحویل گرفتم،قصدم از سفر برای یک دوره ی تحصیلی تابستانه بود که در حدود 8 ماه درگیرش بودم و همش بر باد رفت.
الان قصدم این هست که حداقل تا قبل از شروع شدن ترم جدید دانشگاهم(ترم آخرم هست)یک سفر اروپا برم.میخواستم بدونم دقیقا چه مدت بعدش میتونم برای ویزای شنگن وقت سفارت آلمان بگیرم؟
سفارت فرانسه چطور؟
و لازم به ذکر هست که هیچگونه مهر یا اثری در پاسبورتم نیست ، احتمالش اطلاعات بنده و ریجکت شدن بنده در سیستم سفارت باشه؟؟
شرایطم:
ّپسر
24 ساله 
مجرد
دارای یک ملک به ارزش 90 میلیون تومان
همراه با حساب بانکی بالای 120 میلیون تومان نقد
سربازی نرفته ام و هم اکنون درحال تحصیل در دانشگاه غیر انتفاهی هستم و ترم آخرم هم میباشد.
پیشاپیش سپاسگذارم

با سلام، واقعا متاسفم که این شرایط پیش اومد مخصوصا اگر برای summer school میخواستید برید، واقعا آدم متاسف میشه ازینکه ویزا برای افرادی که دنبال تحصیلن صادر نمیشه و یه عده که تفریحی میرن و مشخصه که بر نمیگردن ویزا میگرین .چون با کمک آژانس های مسافرتی و مبالغ هنگفت مدارک سوری درست میکنن.
تا جایی که میدونم سه یا شش ماه بعد بهتره درخواست بدید
البته اگر سریع دوباره درخواست ویزا بدید احتمالا مجدد رد میکنن .

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - ganboo - 23-07-2017

(23-07-2017, 05:15 PM)Sara112 نوشته: با سلام، واقعا متاسفم که این شرایط پیش اومد مخصوصا اگر برای summer school میخواستید برید، واقعا آدم متاسف میشه ازینکه ویزا برای افرادی که دنبال تحصیلن صادر نمیشه و یه عده که تفریحی میرن و مشخصه که بر نمیگردن ویزا میگرین .چون با کمک آژانس های مسافرتی و مبالغ هنگفت مدارک سوری درست میکنن.
تا جایی که میدونم سه یا شش ماه بعد بهتره درخواست بدید
البته اگر سریع دوباره درخواست ویزا بدید احتمالا مجدد رد میکنن .

سپاس فراوان بابت پاسختون
 در مورد اینکه بالافاصله ممکنه ریجکت کنن دوباره مطمئن هستید؟
به صورت مستند میفرمایید؟
راستش ترم بعد بنده مهر شروع میشه و من شاید بتونم یک ماه دیگه صبر کنم بعدش کلاس هام شروع میشه...با این اوصاف میفرمایید ارزش ریسک داره؟؟
به نظرتون از طریق سفارت سوییس یا فرانسه اقدام کنم ممکنه نتیجه مثبت حاصل بشه؟؟

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - Sara112 - 23-07-2017

(23-07-2017, 05:20 PM)ganboo نوشته: سپاس فراوان بابت پاسختون
 در مورد اینکه بالافاصله ممکنه ریجکت کنن دوباره مطمئن هستید؟
به صورت مستند میفرمایید؟
راستش ترم بعد بنده مهر شروع میشه و من شاید بتونم یک ماه دیگه صبر کنم بعدش کلاس هام شروع میشه...با این اوصاف میفرمایید ارزش ریسک داره؟؟
به نظرتون از طریق سفارت سوییس یا فرانسه اقدام کنم ممکنه نتیجه مثبت حاصل بشه؟؟
شاید اگر از طریق آژانس اقدام کنید به همراه تور بهتر باشه از سفارت فرانسه

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - hoorieh_sh - 01-08-2017

سلام خدمت دوستان محترم
من و همسرم از موسسه ی ماکس پلانک آلمان دعوت شدیم به مدت سه ماه همراه با اسکولرشیپ و تامین هزینه هامون و دعوتنامه هامونم به دستمون رسیده و از استاد راهنما هم نامه داریم همچنین سند خونه و گردش مالی تقریبا 50 میلیونی هم داریم به نظر شما دوستان ما میتونیم از سفارت اکسپت بشیم یانه؟البته با توجه به اینکه همسرم یه بار هم به آلمان سفر کردن

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - Shihan - 02-08-2017

(01-08-2017, 04:42 PM)hoorieh_sh نوشته: سلام خدمت دوستان محترم
من و همسرم از موسسه ی ماکس پلانک آلمان دعوت شدیم به مدت سه ماه همراه با اسکولرشیپ و تامین هزینه هامون و دعوتنامه هامونم به دستمون رسیده و از استاد راهنما هم نامه داریم همچنین سند خونه و گردش مالی تقریبا 50 میلیونی هم داریم به نظر شما دوستان ما میتونیم از سفارت اکسپت بشیم یانه؟البته با توجه به اینکه همسرم یه بار هم به آلمان سفر کردن

بله. شانست بالاست بدلیل تاییده موسسه و دعوت نامه ها و اینکه همسرتون قبلاً المان سفر داشتن.

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - pegyyy - 18-09-2017

سلام. من 7 هفته پیش رفتم مصاحبه. پذیرش دکتری دارم فول فاند از ماکس پلانک و همه مدارک هم کامل تحویل دادم. توی رزومه و انگیزه نامه ننوشتم که دانشجو دکتری بودم در ایران. بعد از 3 هفته زنگ زدن و گفت تو رزومت واضح معلوم نیست ۳ سال اخیر چه کردی. من چون انصراف ندادم اینجا تو رزومه ننوشتم که یه وقت نگن نامه انصراف بیارم. اینو به سفارت گفتم و اونا گفتن نیازی به نامه انصراف نیست. منم تو رزومه و انگیزه نامه جدیدی که فرستادم گفتم دانشجو دکتری بودم و به دلیل اینکه تجهیزات مورد نیاز برای انجام پروژه نداشتم ادامه ندادم. و برای سفارت ایمیل کردم. الان خیلی نگران هستم این باعث بشه ریجکت بشم که بگن چرا اولش پنهان کردی. از طرفی تو این ایمیل ارسالی من از tracker استفاده کردم که ببینم کی ایمیل رو باز میکنن و پرونده به جریان میفته که البته عمل نکرد. ممکنه این مشکلی ایجاد کنه از لحاظ امنیتی؟ من دوبار تلفنی تماس گرفتم ولی هیچ اطلاعاتی به من ندادن، گفتن فقط میتونیم بگیم درحال بررسیه و صبر کنید. من خیلی نگران ریجکت شدن هستم...

پ. ن. از federal foreign office تقریبا 3 هفته پیش با استاد تماس گرفتن ولی هرچی از اداره مهاجرت پیگیری میکنم میگن پرونده نرسیده.

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - automotive - 19-09-2017

@pegyyy

ترکر برای سفارت؟ شوخی می‌کنید؟
خیر مشکلی ایجاد نخواهد کرد، اگرچه بهتر است از این روش‌ها حداقل برای سفارت استفاده نشود.
استرس شما بی دلیل است، در زمان دریافت ویزا معمولا این احساس به همه دست می‌دهد، تا آنجا که اطلاع دارم پرونده‌های اروپا معمولا یک ماه زمان می‌برد.

اگر تا یک هفته بعد پاسخی دریافت نکردید، دوباره و بدون ترکر ایمیل ارسال کنید.

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - pegyyy - 19-09-2017

(19-09-2017, 04:03 PM)automotive نوشته: @pegyyy

ترکر برای سفارت؟ شوخی می‌کنید؟
خیر مشکلی ایجاد نخواهد کرد، اگرچه بهتر است از این روش‌ها حداقل برای سفارت استفاده نشود.
استرس شما بی دلیل است، در زمان دریافت ویزا معمولا این احساس به همه دست می‌دهد، تا آنجا که اطلاع دارم پرونده‌های اروپا معمولا یک ماه زمان می‌برد.

اگر تا یک هفته بعد پاسخی دریافت نکردید، دوباره و بدون ترکر ایمیل ارسال کنید.
خیلی ممنون از پاسختون. هر روز من یه فکر جدید میکنم و به این نتیجه میرسم که احتمال ریجکت شدن کم نیست! این ترکر رو من همیشه داشتم و گفتم خب ببینیم چقدر طول میکشه چک کنن! امیدوارم واقعا مشکلی ایجاد نشده باشه!

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - Shihan - 19-09-2017

(19-09-2017, 05:33 PM)pegyyy نوشته: خیلی ممنون از پاسختون. هر روز من یه فکر جدید میکنم و به این نتیجه میرسم که احتمال ریجکت شدن کم نیست! این ترکر رو من همیشه داشتم و گفتم خب ببینیم چقدر طول میکشه چک کنن! امیدوارم واقعا مشکلی ایجاد نشده باشه!

در خصوص دکتری مجدد و اون انگیزه نامه که توضیح دقیق داده باشی مشکلی نداره که بخوای مجدداً بخونی مورد از این دست زیاد دیدم. اما راجع به اون مسائل حاشیه ای که خودتون کنجکاوی داشتید اظهار نظری نمیکنم.

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - pegyyy - 19-09-2017

(19-09-2017, 09:41 PM)Shihan نوشته: در خصوص دکتری مجدد و اون انگیزه نامه که توضیح دقیق داده باشی مشکلی نداره که بخوای مجدداً بخونی مورد از این دست زیاد دیدم. اما راجع به اون مسائل حاشیه ای که خودتون کنجکاوی داشتید اظهار نظری نمیکنم.
یعنی به نظر شما ممکن هست مشکلی ایجاد کنه؟ از طرفی نگرانی من بابت این هست که تو انگیزه نامه اول نگفتم و وقتی ازم توضیح بیشتر خواستن گفتم دانشجو بودم این مدت... البته من توضیح دقیق دادم چرا اینجا رو رها میکنم.