آکادمیا کافه
بخش ویزا و سفارت انگلستان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: انگلستان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید انگلستان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: بخش ویزا و سفارت انگلستان (/Thread-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D9%88-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت انگلستان - samheidari - 12-06-2013

سلام خدمت همه‌ی دوستان،

کسی می‌دونه مدت زمان لازم برای گرفتن وقت سفارت تا دریفات ویزای چقدره؟ از امارات اقدام کنیم بهتره یا از ترکیه؟ من برای ATAS اقدام کردم ولی هنوز جواب نگرفتم! می‌دونید وقتی یکی از اطلاعات وارد شده در فرم ATAT نیاز به اصلاح داشته باشه چقدر طول می‌کشه تا درستش کنن و جواب نهایی رو بدن؟

با تشکر فراوان

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت انگلستان - afshin0098 - 31-05-2014

به این آدرس هم سری بزنید، به خصوص کسانی که برای ویزای توریستی انگلستان میخوان به کشور ترکیه برن.

http://ukvisas.blogfa.com/

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت انگلستان - afshin0098 - 31-05-2014

(12-06-2013, 01:37 PM)'samheidari' نوشته: سلام خدمت همه‌ی دوستان،
کسی می‌دونه مدت زمان لازم برای گرفتن وقت سفارت تا دریفات ویزای چقدره؟ از امارات اقدام کنیم بهتره یا از ترکیه؟ من برای ATAS اقدام کردم ولی هنوز جواب نگرفتم! می‌دونید وقتی یکی از اطلاعات وارد شده در فرم ATAT نیاز به اصلاح داشته باشه چقدر طول می‌کشه تا درستش کنن و جواب نهایی رو بدن؟
با تشکر فراوان

اگر بخواهین از کشور ترکیه و شهر استانبول اقدام کنید، میتونید به صورت آنلاین فرم درخواست رو تکمیل کنید. معمولا برای روز بعد یا حداکثر ۲ تا ۳ روزه آینده هم به شما وقت داده میشه. معمولا از زمان تحویل مدارک تا تصمیم نهایی هم ۲ هفته طول میکشه.

اگر از طریق شهر استانبول و ترکیه اقدام کنین خیلی از امارت بهتره به چندین دلیل:
۱- برای ورود به ترکیه نیاز به ویزا ندارید.
۲- کنسولگری ایران در استانبول برگ گذر موقت رو به شما خواهد داد. در صورتیکه این امکان در امارات بنا بر شنیده ها امکان پذیر نیست. و شما برای برگشت به ایران با مشکل روبرو میشین.

اطلاعات بیشتر در لینک :

http://ukvisas.blogfa.com/

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت انگلستان - Andre - 28-03-2015

در ادامه اخبار مرتبط با آزمون IELTS و ویزای انگلستان باید اعلام کرد دولت انگلستان از 20 فوریه 2015 تغییرات جدیدی در سیستم اعطای ویزا به مهاجران در قوانین مهاجرتی انجام داده است. بر اساس این تغییرات علاوه بر آزمون های فعلی IELTS می توانید در آزمون جدیدی تحت عنوان IELTS Life Skills شرکت کنید. هم اکنون، 28 مارچ 2015، بعضی از کشورهای همسایه مانند هند این آزمون را در مراکز داخلی خود برگزار می‌کنند، به عنوان مثال این لینک را ببنید.

گفتنی است که این آزمون در دو سطح A1 و B1 برگزار می‌شوند که مدت برگزاری آنها به حدوداً ترتیب 18 و 22 دقیقه است و تنها شامل مهارتهای Speaking و Listening است. همچنین مهارتهای زیر در آن ارزیابی می‌شود:
obtaining information
conveying information
speaking to communicate
engaging in discussion
 نتایج آزمون نیز تنها 6 روز بعد از تاریخ آزمون قابل دسترس است. برخلاف آزمون IELTS که هیچ محدودیتی در دفعات آزمون وجود ندارد این آزمون پس از موفقیت در آزمون به مدت 2 سال نمی توانید در آن شرکت کنند. لازم به ذکر است که این قانون قرار است از تاریخ 6 آپریل 2015 اجرا شود.

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت انگلستان - Marry79 - 12-06-2015

سلام،
من از طرف یک کنگره جهانی که در ماه آگوست در انگلیس برگزار خواهد شد بعنوان سخنران مدعو دعوت شدم. سوال من این هست که نوع ویزای درخواستی من در کدام گروه ویزاها قرار میگیرد و مهمتر اینکه مدت زمان لازم جهت اخذ ویزا برای شرکت در کنگره علمی چقدر هست؟ با توجه به اینکه من کمتر از دو ماه فرصت دارم آیا موفق به اخذ ویزا خواهم شد؟ خیلی ممنون میشم اگر به سوال من پاسخ بدید.

با تشکر

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت انگلستان - Shihan - 14-06-2015

(12-06-2015, 10:48 AM)'Marry79' نوشته: سلام،
من از طرف یک کنگره جهانی که در ماه آگوست در انگلیس برگزار خواهد شد بعنوان سخنران مدعو دعوت شدم. سوال من این هست که نوع ویزای درخواستی من در کدام گروه ویزاها قرار میگیرد و مهمتر اینکه مدت زمان لازم جهت اخذ ویزا برای شرکت در کنگره علمی چقدر هست؟ با توجه به اینکه من کمتر از دو ماه فرصت دارم آیا موفق به اخذ ویزا خواهم شد؟ خیلی ممنون میشم اگر به سوال من پاسخ بدید.
با تشکر

ویزای شما مرتبط است به business visa که اینجا بهش اشاره شده است بین 20-30 روز طول میکشه. بهتره مدارک مورد نظر رو تحویل بخش دبی بدهید و منظر بمونید. موفقیت ویزا به صحت مدارک که جمع اوری میکنید داره.

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت انگلستان - Marry79 - 15-06-2015

با تشکر از راهنمایی بسیار ارزشمند شما. اگر از استانبول اقدام کنم پروسه طولانی تر خواهد بود؟ شانس پذیرش این نوع ویزا کلا چقدر هست؟

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت انگلستان - Shihan - 17-06-2015

(15-06-2015, 08:04 AM)'Marry79' نوشته: با تشکر از راهنمایی بسیار ارزشمند شما. اگر از استانبول اقدام کنم پروسه طولانی تر خواهد بود؟ شانس پذیرش این نوع ویزا کلا چقدر هست؟

برحسب شنیده ها و تجربیات دوستان کیس ایرانی بیشتر به دبی یا ابوظبی مدارک رو ارسال میکنند اما خب مسلماً میشه به کشورهای دیگر هم رفت اما بهتره قبلش تماس بگیرید. روند فرایند براساس رشته شما و تعداد متقاضیان اون بازه از سال ممکنه کمی متفاوت باشه اما مسلما خیلی طولانی نخواهد بود.

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت انگلستان - Noush001 - 06-09-2015

سلام دوستان.. من می‌خوام برای ویزا اقدام کنم، با توجه به شرایطم ممنون میشم نظرتون بگین، من دانشجوی دکترا هستم تو مالزی، در حال حاضر در حال نوشتن پایان نامه هستم.. می‌خوام قبل از سابمیت پایان نامه یه سر برم انگلیس پیش  برادرم. در مورد شرایط پاسپورتم: یه رجکت  ویزا برای کنفرانس  آمریکا ( مربوط به ۳، ۴ سال قبل ) دارم و یه ویزا شنگن ( امسال) و چند تا سفر به کشورای آسیائی به جز خود مالزی که ساکنش هستم .. به نظر شما بهترین راهی‌ که می‌تونم واسه ویزا انگلیس اقدام کنم چیه؟ از طریق کنفرانس اقدام کنم یا برادرم دعوتنامه بفرسته؟ و اینکه از کجا اقدام کنم بهتره؟ از همین مالزی ؟یا وقتی‌ رفتم اروپا  ( با ویزا شنگن کوتاه مدت، مثلا کنفرانس دوباره) از اونجا می‌شه اقدام کرد برای انگلیس؟ چجوری شانس گرفتن ویزا بیشتر می‌شه؟ نگرانیم هم رجکتی آمریکا هست که نمیدونم تاثیرش چجوریه برای انگلیس .. از نظر مالیو ثابت کردن برگشتم مشکلی‌ ندارم. خیلی‌ ممنون میشم کسی‌ بتونه راهنمایی کنه و نظرشو بگه
(06-09-2015, 08:52 AM)Noush001 نوشته: سلام دوستان.. من می‌خوام برای ویزا اقدام کنم، با توجه به شرایطم ممنون میشم نظرتون بگین، من دانشجوی دکترا هستم تو مالزی، در حال حاضر در حال نوشتن پایان نامه هستم.. می‌خوام قبل از سابمیت پایان نامه یه سر برم انگلیس پیش  برادرم. در مورد شرایط پاسپورتم: یه رجکت  ویزا برای کنفرانس  آمریکا ( مربوط به ۳، ۴ سال قبل ) دارم و یه ویزا شنگن ( امسال) و چند تا سفر به کشورای آسیائی به جز خود مالزی که ساکنش هستم .. به نظر شما بهترین راهی‌ که می‌تونم واسه ویزا انگلیس اقدام کنم چیه؟ از طریق کنفرانس اقدام کنم یا برادرم دعوتنامه بفرسته؟ و اینکه از کجا اقدام کنم بهتره؟ از همین مالزی ؟یا وقتی‌ رفتم اروپا  ( با ویزا شنگن کوتاه مدت، مثلا کنفرانس دوباره) از اونجا می‌شه اقدام کرد برای انگلیس؟ چجوری شانس گرفتن ویزا بیشتر می‌شه؟ نگرانیم هم رجکتی آمریکا هست که نمیدونم تاثیرش چجوریه برای انگلیس .. از نظر مالیو ثابت کردن برگشتم مشکلی‌ ندارم. خیلی‌ ممنون میشم کسی‌ بتونه راهنمایی کنه و نظرشو بگه

لازم به ذکر هست که برادرم دانشجو هست اونجا و تازه رفته.. ایشون میتونه دعوتنامه بفرسته؟ یا از اقوام( پسر خاله و دایی)  که ساکن اونجا هستن دعوتنامه بفرستن بهتره؟

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت انگلستان - ForeverBlue - 06-09-2015

(06-09-2015, 08:52 AM)Noush001 نوشته: سلام دوستان.. من می‌خوام برای ویزا اقدام کنم، با توجه به شرایطم ممنون میشم نظرتون بگین، من دانشجوی دکترا هستم تو مالزی، در حال حاضر در حال نوشتن پایان نامه هستم.. می‌خوام قبل از سابمیت پایان نامه یه سر برم انگلیس پیش  برادرم. در مورد شرایط پاسپورتم: یه رجکت  ویزا برای کنفرانس  آمریکا ( مربوط به ۳، ۴ سال قبل ) دارم و یه ویزا شنگن ( امسال) و چند تا سفر به کشورای آسیائی به جز خود مالزی که ساکنش هستم .. به نظر شما بهترین راهی‌ که می‌تونم واسه ویزا انگلیس اقدام کنم چیه؟ از طریق کنفرانس اقدام کنم یا برادرم دعوتنامه بفرسته؟ و اینکه از کجا اقدام کنم بهتره؟ از همین مالزی ؟یا وقتی‌ رفتم اروپا  ( با ویزا شنگن کوتاه مدت، مثلا کنفرانس دوباره) از اونجا می‌شه اقدام کرد برای انگلیس؟ چجوری شانس گرفتن ویزا بیشتر می‌شه؟ نگرانیم هم رجکتی آمریکا هست که نمیدونم تاثیرش چجوریه برای انگلیس .. از نظر مالیو ثابت کردن برگشتم مشکلی‌ ندارم. خیلی‌ ممنون میشم کسی‌ بتونه راهنمایی کنه و نظرشو بگه

لازم به ذکر هست که برادرم دانشجو هست اونجا و تازه رفته.. ایشون میتونه دعوتنامه بفرسته؟ یا از اقوام( پسر خاله و دایی)  که ساکن اونجا هستن دعوتنامه بفرستن بهتره؟

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم

با توجه به این که امسال شنگن داشته اید و آن ریجکت امریکا مربوط به چند سال قبل بوده است زیاد جای نگرانی از بابت آن ریجکتی نداشته باشید. 

شما از کشوری که در آن اقامت (ولو موقت ) دارید بهتر است اقدام کنید. البته این شدنی است که مثلا از سفارت انگلستان در یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنید ولی چندان کار جالبی نیست و پیشنهاد نمیشود. ضمن اینکه گرفتن یک شنگن مجدد هم یک مرحله اضافه است.

برادر شما میتواند شما را دعوت کند اما به نظرم بهتر است کسی شما را دعوت کند که خودش کار و درآمد مکفی داشته باشد. مثلا دایی. در فرمها ذکر کنید که برادر و برخی اقوام دیگر شما هم در انگلیس هستند.
اگر سایر مدارک و حساب بانکی و ... خوبی دارید تقریبا مشکل خاصی وجود ندارد.