آکادمیا کافه
درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: روادید کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- موضوع: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - Matinking - 21-12-2016

(21-12-2016, 05:23 PM)saberpetroleum نوشته: با سلام. 

مدارکی مانند ترجمه شناسنامه کارت ملی، حساب بانکی و .... که مشخصا تو ساست سفارت اشاره نشده تو کدوم قسمت باید آپلود شه، آیا باید تو قسمت Explanation Letter  آپلود شه؟؟؟

ممنونم

بله... 

همه رو ببرید به explanation letter...

RE: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - saberpetroleum - 22-12-2016

با سلام.
آیا باید فرم هایی رو ک پر کردم پرینت بگیرم و امضا کنم و دوباره اسکن کنم؟؟؟ من به صورت انلاین درخواست ویزا دادم.

زیر تمام فرمها جای تاریخ و امضا هست ولی جای امضا ها نمیشه اسم و فامیلو وارد کرد.

ممنون میشم در اسرع وقت راهنمایی کنید.

RE: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - Matinking - 22-12-2016

(22-12-2016, 01:18 PM)saberpetroleum نوشته: با سلام.
آیا باید فرم هایی رو ک پر کردم پرینت بگیرم و امضا کنم و دوباره اسکن کنم؟؟؟ من به صورت انلاین درخواست ویزا دادم.

زیر تمام فرمها جای تاریخ و امضا هست ولی جای امضا ها نمیشه اسم و فامیلو وارد کرد.

ممنون میشم در اسرع وقت راهنمایی کنید.

راه دیگه این هست که فرم رو در یک editor پیشرفته مثل adobe acrobat باز کنید... از منوی tools یک text box اضافه کنید به محل امضا و اسمتون رو درش بنویسید...

RE: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - saberpetroleum - 24-12-2016

با سلام.

من تمامی کاراری سفارتو انجام دادم و فقط در مورد تمکن مالی شک دارم. شرایطم به طوری هست که من واسه پست دکتری پذیرش گرفتم با میزان فاند ۳۷۰۰۰ دلار در سال. همسرم هم برای ویزای ویزیتوری اقدام کردن. واسه حساب بانکی خودم گواهی مانده به مبلغ ۳۲ میلیون و به اسم همسرم به میزان ۶۵ میلیون اماده کردیم.

به‌نظرتون کافیه یا نیاز به مبلغ بیشتری هست. ممنون میشم راهنمایی کنید.

RE: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - Matinking - 26-12-2016

(24-12-2016, 10:39 PM)saberpetroleum نوشته: با سلام.

من تمامی کاراری سفارتو انجام دادم و فقط در مورد تمکن مالی شک دارم. شرایطم به طوری هست که من واسه پست دکتری پذیرش گرفتم با میزان فاند ۳۷۰۰۰ دلار در سال. همسرم هم برای ویزای ویزیتوری اقدام کردن. واسه حساب بانکی خودم گواهی مانده به مبلغ ۳۲ میلیون و به اسم همسرم به میزان ۶۵ میلیون اماده کردیم.

به‌نظرتون کافیه یا نیاز به مبلغ بیشتری هست. ممنون میشم راهنمایی کنید.

حداقل باید مینیمم هزینه های دو نفر در طول دوره رو ارائه کنید...
این تعریفی هست که برای "مکفی" وجود داره...

اگر هزینه ها 37000 دلار هست به نظر میاد عددی که ارائه کردید کمی زیر مینیمم هست... تازه به فرض اینکه 37000 تا هزینه دو نفر باشه نه یک نفر...!

RE: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - ali_abbasi - 08-01-2017

با سلام
دوستان من اخیرا به صورت دستی مدارکم رو بردم VFS ترکیه و انگشت نگاری کردم و درخواست ارائه دادیم واسه خودم (دانشجویی )و همسرم به عنوان همراه . اما جفتمون refuse شدیم  به دلایل زیر ، لطفا راهنمایی کنید که منظور از این موارد چیه؟؟؟؟؟؟
1- purpose of visit  ( منظورشون همون نامه motivation letter هست؟؟؟؟؟؟) آخه من هم درخواستم تحصیلی بوده وهم نامه پذیرش و تسویه حساب با دانشگاه ارائه داده بودم.
2- travel history واسه خانمم در صورتی که توی نامه درخواست ذکر شده بود که دو مرتبه تابه حال به ترکیه سفر داشته.
 و ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور این موارد رو حل کنم و دوباره اقدام کنم واسه ویزا.

RE: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - Matinking - 09-01-2017

(08-01-2017, 12:28 PM)ali_abbasi نوشته: با سلام
دوستان من اخیرا به صورت دستی مدارکم رو بردم VFS ترکیه و انگشت نگاری کردم و درخواست ارائه دادیم واسه خودم (دانشجویی )و همسرم به عنوان همراه . اما جفتمون refuse شدیم  به دلایل زیر ، لطفا راهنمایی کنید که منظور از این موارد چیه؟؟؟؟؟؟
1- purpose of visit  ( منظورشون همون نامه motivation letter هست؟؟؟؟؟؟) آخه من هم درخواستم تحصیلی بوده وهم نامه پذیرش و تسویه حساب با دانشگاه ارائه داده بودم.
2- travel history واسه خانمم در صورتی که توی نامه درخواست ذکر شده بود که دو مرتبه تابه حال به ترکیه سفر داشته.
 و ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور این موارد رو حل کنم و دوباره اقدام کنم واسه ویزا.

عین جملاتی که officer براتون نوشته رو (به انگلیسی) بنویسید تا بشه دقیق تر نظر داد...

ولی علی الحساب با توجه به چیزی که نوشتید:

1- مشکل social tie هست... نتونستید officer رو متقاعد کنید که هدفتون تحصیل هست و حس کرده که تصمیم دارید اونجا بمونید... اقدام با همسرتون هم مزید بر علت شده... اگر بهتون برای ارائه defense letter مهلت داده، سعی کنید از علل اینکه دارید برای رشته مورد نظرتون از ایران میرید اونجا توضیح بدید و مثلا شرح بدید که ایران امکانات مورد نیاز من رو نداره برای فلان سبک تحقیق و این موارد... به علاوه اگر دنبال اقدام مجدد هستید طبیعتا باید دست به دامن اسناد ملکی یا موارد مشابه بشید تا officer به هر نحو حس کنه مجبورید حالا به هر انگیزه ای بعد از اتمام درستون برگردید...

2- اینکه از همسرتون travel history خواسته عجیب هست... چون معمولا travel history ضعیف برای خود کسی که اقدام کننده اصلی هست مسئله آور میشه نه همراهان... 
در این مورد اگه عین عبارات officer رو بنویسید راحت تر میشه حدس زد ایراد کجاست...

RE: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - acronia - 03-03-2017

سلام دوستان،

در یکی از نامه هایی که برای پروسه آنلاین باید پر کنم پرسیده آیا قبلا از کشور دیگه ای رد شده ویزاتون و اگه آره توضیح بدید. من از آمریکا چهار بار سوشیال تای ریجکت شدم. ممنون میشم سوالامو جواب بدید.

1) این که باید اشاره کنم فکر کنم قطعیه ولی آیا علتشو بگم ؟ و آیا به سه بارش اشاره کنم؟! و اگر اره  آیا تاریخاشو بگم؟

2)این مورد چقدر تاثیر منفی روی پروندم میذاره؟

ممنون

RE: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - Matinking - 03-03-2017

(03-03-2017, 11:15 PM)acronia نوشته: سلام دوستان،

در یکی از نامه هایی که برای پروسه آنلاین باید پر کنم پرسیده آیا قبلا از کشور دیگه ای رد شده ویزاتون و اگه آره توضیح بدید. من از آمریکا چهار بار سوشیال تای ریجکت شدم. ممنون میشم سوالامو جواب بدید.

1) این که باید اشاره کنم فکر کنم قطعیه ولی آیا علتشو بگم ؟ و آیا به سه بارش اشاره کنم؟! و اگر اره  آیا تاریخاشو بگم؟

2)این مورد چقدر تاثیر منفی روی پروندم میذاره؟

ممنون

۱- گفتن تعداد و دلیل ضرورتی نداره... چون خودشون بعد از اعلام شما کل پرونده تون رو استعلام و بررسی می کنند...

۲- کسی نمی دونه... ولی در حالت کلی تا الان افراد بیشماری با ریجکتی امریکا (از همه نوع) از کانادا ویزا گرفته ان...

RE: درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین - acronia - 04-03-2017

(03-03-2017, 11:42 PM)Matinking نوشته: ۱- گفتن تعداد و دلیل ضرورتی نداره... چون خودشون بعد از اعلام شما کل پرونده تون رو استعلام و بررسی می کنند...

۲- کسی نمی دونه... ولی در حالت کلی تا الان افراد بیشماری با ریجکتی امریکا (از همه نوع) از کانادا ویزا گرفته ان...

ممنونم. پس من تو توضیحی که خواسته اینو مینویسم
  Subsection 214b

به نظرتون خوبه؟

بعد من تو استادی پلن نوشتم خیلی وقته به کانادا فکر میکنم و از این حرفا که البته درست هست ولی نمیگه خب این چرا آمریکا انقدر میخواسته بره پس؟