آکادمیا کافه
مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - ملورین - 28-10-2014

امکانش هست به همسرم ویزا بدهند ولی به من که دعوت نامه از طرف فامیل من هست ویزا ندهند؟

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - king - 24-11-2014

درود 

عزیزان من اگر بخواهم خودم برم به نظرتون کی بگم از اونجا دعوت نامه بفرستند؟ و کی برم سفارت؟

من زودتر میپرسم چون میخام اطلاع پیدا کنم 

من اگر خدا بخاد که معلومم نیست تابستان تیر یاامرداد میخواهم برم با ویزای توریستی

ویا اینم بگید شانسم چه قدره دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی معافیت پزشکی هم دارم دیگه سند چی میخان؟ 
[عکس: smile.png]
))

سپاس
(عموی بنده بیش از 30 سال اونجا هستند)

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - Shihan - 24-11-2014

(24-11-2014, 08:42 PM)'king' نوشته:
درود 

عزیزان من اگر بخواهم خودم برم به نظرتون کی بگم از اونجا دعوت نامه بفرستند؟ و کی برم سفارت؟

من زودتر میپرسم چون میخام اطلاع پیدا کنم 

من اگر خدا بخاد که معلومم نیست تابستان تیر یاامرداد میخواهم برم با ویزای توریستی

ویا اینم بگید شانسم چه قدره دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی معافیت پزشکی هم دارم دیگه سند چی میخان؟ 
[عکس: smile.png]
))

سپاس
(عموی بنده بیش از 30 سال اونجا هستند)

شما وقتی میخوای بری، 2-3 ماه قبل باید برگه دعوتنامه برات ارسال بشه.
بعد هم مدارک رو جمع کنی و از سفارت وقت بگیری.
ضمن اینکه شانست برای رفتن چون مجرد، و دانشجویی خیلی بالا نیست!!

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - king - 24-11-2014

(24-11-2014, 08:50 PM)'Mr-Voltage' نوشته:
شما وقتی میخوای بری، 2-3 ماه قبل باید برگه دعوتنامه برات ارسال بشه.
بعد هم مدارک رو جمع کنی و از سفارت وقت بگیری.
ضمن اینکه شانست برای رفتن چون مجرد، و دانشجویی خیلی بالا نیست!!

با خانواده  کلا یا پدر یا مادر برم جی ؟فرقی داره یا نه؟
سپاس

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - Shihan - 29-11-2014

(24-11-2014, 09:00 PM)'king' نوشته:
با خانواده  کلا یا پدر یا مادر برم جی ؟فرقی داره یا نه؟
سپاس

فرقش اینه که اگر دسته جمعی برید امکان برگشتتون منطقی تر از  زمانیه که مجرد بری.

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - Kesler - 11-03-2015

با سلام 
اینجانب در دو سال اخیر از سفارت فرانسه ویزای شنگن گرفتم و به کشورهای فرانسه اسپانیا و ایتالیا بصورت توریستی مسافرت کردم . مجرد هم هستم و کارمند، ولی امسال قصد دارم توریستی برم المان درضمن عموی من هم در اونجا زندگی میکنه ولی با ایشان هیچ رابطه ای ندارم و ادرسشو هم نمیدونم کجاست (چون خونده بودم مشخصات بستگان مقیم میبایست در فرمها نوشته شود ) میخواستم بدونم با توجه به اینکه سفارت فرانسه بسیار ساده میگیره میتونم از فرانسه ویزا بگیرم ولی ورودم به المان باشه ؟یا از خود سفارت المان درخواست بدم ؟کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - ForeverBlue - 12-03-2015

(11-03-2015, 11:20 PM)'Kesler' نوشته: با سلام 
اینجانب در دو سال اخیر از سفارت فرانسه ویزای شنگن گرفتم و به کشورهای فرانسه اسپانیا و ایتالیا بصورت توریستی مسافرت کردم . مجرد هم هستم و کارمند، ولی امسال قصد دارم توریستی برم المان درضمن عموی من هم در اونجا زندگی میکنه ولی با ایشان هیچ رابطه ای ندارم و ادرسشو هم نمیدونم کجاست (چون خونده بودم مشخصات بستگان مقیم میبایست در فرمها نوشته شود ) میخواستم بدونم با توجه به اینکه سفارت فرانسه بسیار ساده میگیره میتونم از فرانسه ویزا بگیرم ولی ورودم به المان باشه ؟یا از خود سفارت المان درخواست بدم ؟کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
مسلما با توجه به ویزای قبلی تان از سفارت فرانسه بهتر میتوانید ویزا بگیرید. اگر آدرس عمویتان را نمیدانید، میتوانید اشاره ای نکنید.
پیشنهادم اینه که از همان فرانسه ویزا بگیرید و وارد فرانسه نیز بشوید، سپس به آلمان سفر کنید.
ممکن است در ورود به آلمان با توجه به اینکه ویزایتان از فرانسه است با کمی مشکل مواجه شوید.

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - Kesler - 20-03-2015

ضمن تبریک سال جدید ، وقت ویزای توریستی سفارت رو از المان گرفتم و طبق تجربه مصاحبه های قبلی در سفارت فرانسه میدونم که راجع بستگان در المان ازم سوال میکنن با توجه به این که عموم در المان زندکی میکنه موقع سوال چی بگم ؟ باید بگم که حتی ادرسشو هم نمیدونم و باهاش رابطه ای هم ندارم .لطفا راهنمائی کنید 

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - ForeverBlue - 22-03-2015

(20-03-2015, 10:40 PM)'Kesler' نوشته: ضمن تبریک سال جدید ، وقت ویزای توریستی سفارت رو از المان گرفتم و طبق تجربه مصاحبه های قبلی در سفارت فرانسه میدونم که راجع بستگان در المان ازم سوال میکنن با توجه به این که عموم در المان زندکی میکنه موقع سوال چی بگم ؟ باید بگم که حتی ادرسشو هم نمیدونم و باهاش رابطه ای هم ندارم .لطفا راهنمائی کنید 

سال نو شما هم مبارک
ببینید، هدف از این که یکی از اعضای خانواده را در اروپا معرفی کنید این است که بتوانید نشان دهید در اروپا میتوانید از سوی اعضای خانواده خود حمایت شوید. (مسکن، مالی و ...) یا در شرایط خاص بتواند به شما کمک کند.
حال اگر عموی شما هیچ رابطه ای با شما ندارد و آدرسش را هم نمیدانید، عملا کمکی به شما نمیکند.
خود من اگر بودم اصلا اشاره ای نمیکردم.

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - king - 24-03-2015

من اگر بخام از طریق دعوت نامه که عموم از المان میفرسته برم و ویزای شنگن و بازدید از بستگان بگیرم آیا آیاباید عکسی که میبرم سفارت که گفتن 3X4 اینا باید با عکس پاسپورت فرق کنه؟
یعنی من یادم نیس درست ولی چنین چیزی خوندم فکر کنم که باید عکسی که واسه ویزاهای شنگن و بازدید بستگان میبرم فرق نه با پاسپورت