آکادمیا کافه
مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

پذیرش - mehdi1619 - 17-06-2014

سلام من کارشناسی علوم سیاسی دارم سال 82 فارغ‌التحصیل شدم با معدل کل 13 میتونم از یکی از دانشگاهای آلمان در گرایش روابط بین الملل پذیرش بگیرم؟

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - Shihan - 17-06-2014

(17-06-2014, 06:02 PM)'mehdi1619' نوشته: سلام من کارشناسی علوم سیاسی دارم سال 82 فارغ‌التحصیل شدم با معدل کل 13 میتونم از یکی از دانشگاهای آلمان در گرایش روابط بین الملل پذیرش بگیرم؟

دروود.
متاسفانه شما هیچ شانسی برای تحصیل به انگلیسی در المان با این معدل نداری. بهتره برای کشورهای دیگر شرق اروپا یا ایتالیا و اسپانیا اقدام کنی.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - amirrubik - 24-07-2014

سلام
برای مستر چقدر داشتن مدرک ربان آلمانی در روند گرفتن پذیرش نقش داره؟
با معدل 13 برای کورس های انگلیسی رشته ی کامپیوتر و الکترونیک شانسی وجود داره؟
کورس های آلمانی چطور؟

ممنون

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - Shihan - 25-07-2014

(24-07-2014, 09:39 PM)'amirrubik' نوشته: سلام
برای مستر چقدر داشتن مدرک ربان آلمانی در روند گرفتن پذیرش نقش داره؟
با معدل 13 برای کورس های انگلیسی رشته ی کامپیوتر و الکترونیک شانسی وجود داره؟
کورس های آلمانی چطور؟
ممنون

دوست عزیز
من تا اونجا که میدونم شانس گرفتن پذیرش با داشتن مدرک زبان المانی بسیار بالاست. اما با این معدل برای کورس های انگلیسی شانست تقریباً صفره!!!

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - littlemahsa - 12-08-2014

با سلام
من مدرک لیسانسم رو در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 19.35 گرفتم و بعد از اون بدون کنکور و از طریق استعداد درخشان در رشته مدیریت صنعتی وارد دانشگاه فردوسی مشهد شدم که اصلا هم خوشم نمیاد از این رشته و با موضوع پایان نامه تاثیر خصوصی سازی بر کارایی با معدل 16.33 فارغ التحصیل شدم. چند ماهی رو در آلمان بودم اما موفق نشدم پذیرش بگیرم چون گفتن ویزا تبدیل نمیشه. الان می خوام واسه ادامه تحصیل اقدام کنم اما نمی دونم واسه فوق لیسانس اقدام کنم یا دکترا؟! میخوام بورسیه هم داشته باشم. دانشگاه گوته گفته با مدرک b1 میتونم واسه فوق درخواست بدم و ادامه زبان رو همونجا بخونم. حالا میخوام بدونم کدوم بهتره و ممکن تره برای من فوق یا دکترا؟ درضمن من مقاله ISI و به صورت چاپ شده ندارم چون فکر نمیکردم روزی موثر باشه واسم.
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - Shihan - 12-08-2014

(12-08-2014, 02:00 AM)'littlemahsa' نوشته: با سلام
من مدرک لیسانسم رو در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 19.35 گرفتم و بعد از اون بدون کنکور و از طریق استعداد درخشان در رشته مدیریت صنعتی وارد دانشگاه فردوسی مشهد شدم که اصلا هم خوشم نمیاد از این رشته و با موضوع پایان نامه تاثیر خصوصی سازی بر کارایی با معدل 16.33 فارغ التحصیل شدم. چند ماهی رو در آلمان بودم اما موفق نشدم پذیرش بگیرم چون گفتن ویزا تبدیل نمیشه. الان می خوام واسه ادامه تحصیل اقدام کنم اما نمی دونم واسه فوق لیسانس اقدام کنم یا دکترا؟! میخوام بورسیه هم داشته باشم. دانشگاه گوته گفته با مدرک b1 میتونم واسه فوق درخواست بدم و ادامه زبان رو همونجا بخونم. حالا میخوام بدونم کدوم بهتره و ممکن تره برای من فوق یا دکترا؟ درضمن من مقاله ISI و به صورت چاپ شده ندارم چون فکر نمیکردم روزی موثر باشه واسم.
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

دروود بر شما.
شانست که برای فوق خیلی بالاست. اما برای دکتری چون کار پژوهشی و نمره زبان یا جیمت رو نداری برای فاند نمیتونی خیلی شانس داشته باشی. من خودم توصیه ام اینه که برای ارشد مجدداً اقدام کنی اما به سفارت در این خصوص چیزی نگی. ضمن اینکه چرا شما میخوای المانی بخونی؟؟؟ با اون معدل و نمره زبان بالای 7 ایلتس میتونی یه دانشگاه خوب پذیرش شی.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - littlemahsa - 12-08-2014

(12-08-2014, 11:41 AM)'Mr-Voltage' نوشته:
دروود بر شما.
شانست که برای فوق خیلی بالاست. اما برای دکتری چون کار پژوهشی و نمره زبان یا جیمت رو نداری برای فاند نمیتونی خیلی شانس داشته باشی. من خودم توصیه ام اینه که برای ارشد مجدداً اقدام کنی اما به سفارت در این خصوص چیزی نگی. ضمن اینکه چرا شما میخوای المانی بخونی؟؟؟ با اون معدل و نمره زبان بالای 7 ایلتس میتونی یه دانشگاه خوب پذیرش شی.

ممنون از راهنمایی. آخه دایی من سیتی زن آلمانه و خوب اینجوری از بعضی هزینه ها مثل محل زندگی و خوراک اینا هزینه هام کمتر میشه. حالا با این شرایط میتونم از دانشگاه گوته یه کمک هزینه تحصیلی دریافت کنم یا نه شانسی وجود نداره؟ چون اگه پذیرش بدن میخوام اگه بشه خوابگاه بگیرم. امکانش هست؟ و یک سوال دیگه، برای مدرک زبان برای B1 یا B2 حتما باید برم تهران آزمون بدم یا  اینکه از موسسه زبان مدرکی دال بر گذروندن کلاس ها داشته باشم کفایت می کنه؟
مرسی

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - Shihan - 13-08-2014

(12-08-2014, 08:05 PM)'littlemahsa' نوشته:
ممنون از راهنمایی. آخه دایی من سیتی زن آلمانه و خوب اینجوری از بعضی هزینه ها مثل محل زندگی و خوراک اینا هزینه هام کمتر میشه. حالا با این شرایط میتونم از دانشگاه گوته یه کمک هزینه تحصیلی دریافت کنم یا نه شانسی وجود نداره؟ چون اگه پذیرش بدن میخوام اگه بشه خوابگاه بگیرم. امکانش هست؟ و یک سوال دیگه، برای مدرک زبان برای B1 یا B2 حتما باید برم تهران آزمون بدم یا  اینکه از موسسه زبان مدرکی دال بر گذروندن کلاس ها داشته باشم کفایت می کنه؟
مرسی

بودن فامیل و اشنا هیچ ربطی به گرفتن پذیرش و فاند نداره. شما اگر پذیرش داشته باشی میتونی درخواست خوابگاه هم بدی. موردی نداره. خیر برای گرفتن مدرک زبان المانی که سفارت تاییدش میکنه فقط باید به تهران اون هم موسسه گوته تهران مراجعه کنید.
در هر صورت شانس گرفتن پذیرش خیلی بالاست.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - niima - 21-08-2014

سلام دوستان
در گواهی قبولی در آزمون ورودی دانشگاه، رتبه ذکر میشه یا مجاز بودن و یا رشته ای که قبول شدید؟
من در کنکور ارشد سراسری سال 89 رتبه 400 آوردم ولی در انتخاب رشته قبول نشدم و به دانشگاه آزاد رفتم. حالا لازم هست که گواهی قبولی در کنکور سراسری رو بگیرم ؟ یا اینکه همون قبولی در آزاد کفایت میکنه؟

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - Shihan - 21-08-2014

(21-08-2014, 11:22 AM)'niima' نوشته:

سلام دوستان
در گواهی قبولی در آزمون ورودی دانشگاه، رتبه ذکر میشه یا مجاز بودن و یا رشته ای که قبول شدید؟
من در کنکور ارشد سراسری سال 89 رتبه 400 آوردم ولی در انتخاب رشته قبول نشدم و به دانشگاه آزاد رفتم. حالا لازم هست که گواهی قبولی در کنکور سراسری رو بگیرم ؟ یا اینکه همون قبولی در آزاد کفایت میکنه؟

دروود بر شما.
خیر نیازی به اینکه رتبه در منطقه یا هر چیزی دیگر ذکر بشه نیست. تنها قبولی و مجاز به انتخاب رشته کفایت میکنه.
از هر دو سازمان بهتره بگیری. هر چند به دانشگاهی هم که در المان برای اون اقدام میکنی هم بستگی داره . ممکنه ازت نخوان و ممکنه هر دو رو بخوان.