آکادمیا کافه
گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین (/Thread-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-GRE-General-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86)

صفحات 1 2

گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - Pejman - 01-02-2011

این تاپیک مختص سوالات شما در رابطه با گرفتن نمره GRE General از طریق پروفایل تان در سایت ETS می باشد.

RE: گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - innertide - 15-12-2012

سلام ، من از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام کردم برای آزمون 17 Nov , برای دیدن score توی پروفایل ets شماره 8-digit Paper-based Test Confirmation Number رو چی باید وارد کنم ؟
ممنون

RE: گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - MaMi - 15-12-2012

(15-12-2012, 08:38 PM)innertide نوشته: سلام ، من از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام کردم برای آزمون 17 Nov , برای دیدن score توی پروفایل ets شماره 8-digit Paper-based Test Confirmation Number رو چی باید وارد کنم ؟
ممنون
دوست من، شما در پروفایل ETS که ساختید، درقسمت Paper-based Tests و بعد View or Print Admission Ticket رو انتخاب کرده و در صفحه ای که باز میشه، Registration Number و تاریخ امتحانتون رو انتخاب کرده و Sign in میزنید تا مشخصات پروفایل سنجش شما وارد پروفایل ETS بشود. البته Registration Number رو باید از روی Admission Ticket (کارت ورود به جلسه) وارد کنید. همچنین توجه داشته باشید، مشخصاتی که در پروفایل ETS وارد کردید، باید عینا مشابه مشخصاتی باشد که در پروفایل سنجش وارد کردید.

RE: گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - innertide - 15-12-2012

(15-12-2012, 08:45 PM)MaMi نوشته:
دوست من، شما در پروفایل ETS که ساختید، درقسمت Paper-based Tests و بعد View or Print Admission Ticket رو انتخاب کرده و در صفحه ای که باز میشه، Registration Number و تاریخ امتحانتون رو انتخاب کرده و Sign in میزنید تا مشخصات پروفایل سنجش شما وارد پروفایل ETS بشود. البته Registration Number رو باید از روی Admission Ticket (کارت ورود به جلسه) وارد کنید. همچنین توجه داشته باشید، مشخصاتی که در پروفایل ETS وارد کردید، باید عینا مشابه مشخصاتی باشد که در پروفایل سنجش وارد کردید.
ممنون. از ای میلی که ای تی اس برای تایید correction stub بهم زده بود , reg number رو پیدا کردم.
به نظرتون نتایج کی میاد ؟ Huh

RE: گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - MaMi - 15-12-2012

(15-12-2012, 09:00 PM)innertide نوشته: ممنون. از ای میلی که ای تی اس برای تایید correction stub بهم زده بود , reg number رو پیدا کردم.
به نظرتون نتایج کی میاد ؟ Huh
همونطور که اینجا هم اشاره کردم، به طور کلی، تقریبا حدود 28 الی 30 روز بعد از امتحان، نمرات از طریق پروفایل ETS قابل مشاهده است.

RE: گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - robotics - 09-11-2013

اکنون از پروفایلم فهمیدم که نمرات 20 اکتبر امروز ریپورت شده.

اما  نمی توانم نمره ام را ببینم.

نمی دانم چگونه ریپورت شده وقتی هنوز نمره نیامده؟!

آیا شما هم وضعیت مشابهی دارید؟
درسته...زودتر به دانشگاه ها ریپورت میشه. نگران نباشید

RE: گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - فرید - 09-11-2013

(09-11-2013, 04:51 PM)'robotics' نوشته: اکنون از پروفایلم فهمیدم که نمرات 20 اکتبر امروز ریپورت شده.
اما  نمی توانم نمره ام را ببینم.
نمی دانم چگونه ریپورت شده وقتی هنوز نمره نیامده؟!
آیا شما هم وضعیت مشابهی دارید؟
درسته...زودتر به دانشگاه ها ریپورت میشه. نگران نباشید

اگه منظورتون 12 اکتبر می تونید تلفنی نمرتون بپرسید. نمرات الان ارسال شده برای دانشگاه ها

RE: گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - mhz_ir - 06-06-2014

(15-12-2012, 09:09 PM)'MaMi' نوشته:
همونطور که اینجا هم اشاره کردم، به طور کلی، تقریبا حدود 28 الی 30 روز بعد از امتحان، نمرات از طریق پروفایل ETS قابل مشاهده است.

میخاستم بپرسم در حال حاضر ریپورت نمره برای کسی که در خود امریکا امتحان رو میده چند روزه؟

RE: گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - MaMi - 07-06-2014

(06-06-2014, 09:11 PM)'mhz_ir' نوشته:
میخاستم بپرسم در حال حاضر ریپورت نمره برای کسی که در خود امریکا امتحان رو میده چند روزه؟

اگر شما در امریکا PBT امتحان بدی، همون مدت زمان (حدود 40 روز) طول خواهد کشید ولی اگر امتحانتون CBT یا iBT باشه، معمولا نتیجه رسمی آزمون بعد از حدود 10-15 روز مشخص خواهد شد. گفتم نتیجه رسمی آزمون، چون در CBT شما بعد از پایان امتحان، میتونید نمره بخش کوانت و وربال رو مشاهده کنید.

RE: گرفتن نمره GRE General به صورت آنلاین - mhz_ir - 08-06-2014

(07-06-2014, 12:54 AM)'MaMi' نوشته:

اگر شما در امریکا PBT امتحان بدی، همون مدت زمان (حدود 40 روز) طول خواهد کشید ولی اگر امتحانتون CBT یا iBT باشه، معمولا نتیجه رسمی آزمون بعد از حدود 10-15 روز مشخص خواهد شد. گفتم نتیجه رسمی آزمون، چون در CBT شما بعد از پایان امتحان، میتونید نمره بخش کوانت و وربال رو مشاهده کنید.

پس مثلا اگر ددلاین دانشگاهی  1July باشه باید تا آخر هفته دوم June امتحان داده باشیم.درسته؟