آکادمیا کافه
ثبت نام GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: ثبت نام GRE General (/Thread-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: ثبت نام GRE General - MaMi - 24-12-2012

(24-12-2012, 09:20 PM)rasool.mazruee نوشته: با سلام به دوستان گرامی
ممنون میشم یه نفر راهنماییم کنه
من امروز برای امتحان جی آر ای از روش مستر کارت در مرکز اصفهان ثبت نام کردم، چون نمیدونم به چه دلایلی ثبت نام از طریق سایت سنجش دیگه امکان پذیر نبود، به هر حال بعد از ثبت نام از ets یه میل اومده که confirmation number هم داره ولی وقتی وارد پروفایلم در سایت ets میشم و اطلاعات لازم رو برای دیدن admission Ticket وارد میکنم پیغام Invalid Web Registration Confirmation number میاد، کسی میدونه علت چیه؟ آیا بلافاصله بعد از ثبت نام نمیشه اطلاعات ثبت نامت رو داخل سایت ets ببینی؟
درود. نه دوست من، همونطوری که در ایمیل ETS هم ذکر شده، حداقل 24 ساعت بعد از ثبت نام میتونید اطلاعات آزمون رو در پروفایل ETS مشاده کنید. معمولا تا 48 ساعت ممکنه طول بکشه.
you can view and print your admission ticket online at www.ets.org/mygre approximately 24 hours after you submit your registration

RE: ثبت نام GRE General - neginjoon - 25-12-2012

مگر اصفهان هم امتحان رو برگزار میکنه؟ من که دیدم نوشته بود تا اطلاع ثانوی برگزار نمیشه !!!!

RE: ثبت نام GRE General - MaMi - 25-12-2012

(25-12-2012, 05:52 PM)neginjoon نوشته: مگر اصفهان هم امتحان رو برگزار میکنه؟ من که دیدم نوشته بود تا اطلاع ثانوی برگزار نمیشه !!!!
دوست من همین طور که در این ارسال هم توضیح داده شده، شما میتونید از طریق سایت ETS در امتحان 9 فوریه 2013 ثبت نام کرده و محل آزمون رو یکی از دو سنتر (سازمان سنجش/اصفهان) انتخاب کنید. ضمن اینکه تا 28 دسامبر هم مهلت ثبت نام این آزمون به صورت معمول است (175 دلار) و بعد از این تاریخ باید 25 دلار اضافی نیز (یعنی مجموعا 200 دلار) بابت ثبت نام با تاخیر بپردازید.

RE: ثبت نام GRE General - neginjoon - 25-12-2012

اخه توی همین سایت شما نوشته بودید اصفهان برگزار نمیکنه..یه اطلاعیه بود:-( .... من تهران رو ثبت نام کردم ولی میخواستم اصفهان باشم...

RE: ثبت نام GRE General - MaMi - 25-12-2012

(25-12-2012, 06:11 PM)neginjoon نوشته:
اخه توی همین سایت شما نوشته بودید اصفهان برگزار نمیکنه..یه اطلاعیه بود:-( .... من تهران رو ثبت نام کردم ولی میخواستم اصفهان باشم...
دوست من، اون زمان هم ما فقط اطلاعیه مرکز آزمون اصفهان رو قرار دادیم. همین الان هم مرکز اصفهان یا سازمان سنجش به طور مستقیم ثبت نام نمیکنه و شما فقط از طریق سایت ETS میتونید در یکی از این دو مرکز ثبت نام کنید.

RE: ثبت نام GRE General - neginjoon - 31-12-2012

سلام من یه سوال داشتم
من ثبت نام انجام دادم پول هم ریختم admission letter من هم اومده
اسم دو تا دانشگاه را برای اعلام نمره موقع ثبت نام وارد کردم اما الان میخواستم دوتای دیگه هم وارو کنم نمیدونم از کجا باید انجام بدم admission letter هم که ادیت نداره

RE: ثبت نام GRE General - MaMi - 31-12-2012

(31-12-2012, 01:35 PM)neginjoon نوشته: سلام من یه سوال داشتم
من ثبت نام انجام دادم پول هم ریختم admission letter من هم اومده
اسم دو تا دانشگاه را برای اعلام نمره موقع ثبت نام وارد کردم اما الان میخواستم دوتای دیگه هم وارو کنم نمیدونم از کجا باید انجام بدم admission letter هم که ادیت نداره
درود دوست من، برای تغییر کد دانشگاه هایی که نمره شما باید به اونها گزارش بشه، بعد از ورود به پروفایلتون در ETS، در قسمت Paper-based Tests بر روی View or Print Admission Ticket کلیک میکنید، در ادامه با استفاده از Web Registration Confirmation Number که در ایمیل ارسالی توسط ETS موجود است و انتخاب تاریخ امتحان و سپس Sign In میتونید Admission Ticket امتحانتون رو مشاهده کنید. از اون صفحه پرینت گرفته و قسمت GRE Correction Stub رو بعد از اصلاح به ETS ایمیل و یا فکس میکنید. مواردی رو که در ایمیل ارسالی باید مدنظر قرار بدهید در این ارسال میتونید مشاهده کنید.

RE: ثبت نام GRE General - neginjoon - 31-12-2012

ممنون بله پرینت گرفتم .البته نمیخوام تغییر بدم دوتا وارد کردم الان میخوام دوتای دیگه وارد کنم که بشن 4 تای رایگان.
فرقی نمیکنه؟ درهرحال باید اون قسمت مربوطه رو پر کنم و ایمیل کنم؟
و یه سوال دیگه من کد پستی و شماره تلفنمو درست وارد کردم کدپستیمون ده رقمی هست اما الان میبینم که توی admission letterرقم آخر کدپستی و 4 رقم آخر شماره موبایلم چاپ نشده این مسئله ای نیست؟ البته ذکر کنم شماره موبایل رو همراه با کد ایران نوشته بودم اینجوری0098917......

RE: ثبت نام GRE General - MaMi - 31-12-2012

(31-12-2012, 02:30 PM)neginjoon نوشته:
ممنون بله پرینت گرفتم .البته نمیخوام تغییر بدم دوتا وارد کردم الان میخوام دوتای دیگه وارد کنم که بشن 4 تای رایگان.
فرقی نمیکنه؟ درهرحال باید اون قسمت مربوطه رو پر کنم و ایمیل کنم؟
و یه سوال دیگه من کد پستی و شماره تلفنمو درست وارد کردم کدپستیمون ده رقمی هست اما الان میبینم که توی admission letterرقم آخر کدپستی و 4 رقم آخر شماره موبایلم چاپ نشده این مسئله ای نیست؟ البته ذکر کنم شماره موبایل رو همراه با کد ایران نوشته بودم اینجوری0098917......
1- بله اون دو تا کد رو که وارد کردید که هیچ (ولی برای احتیاط در جای مربوطه دوباره وارد کنید) و دو تا کد دیگر رو هم در جاهای خالی وارد میکنید.
2- نه دوست من مشکلی نیست.

RE: ثبت نام GRE General - neginjoon - 01-02-2013

سلام دوستای خوبم این اطلاعیه رو الان از سنجش گرفتم گفتم اینجا بذارم همه بخونن اما من یه سوال دارم واسه کسانی که تهران نیستن چیکار باید کرد؟ مثلا من خودم شیراز هستم میشه کسی به جای من بره کارتمو بگیره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان آزمون GRE(GENERAL)
روز شنبه مورخ 21/11/91 Feb.09.2013
مي‌رساند كارت ورود به جلسه اين آزمون ازروز شنبه مورخ 14/11/91 لغايت چهارشنبه
مورخ 18/11/91 از ساعت30/8 تا ساعت 30/14 توزيع خواهدشد.
داوطلبان گرامي
مي‌توانند در تاريخ‌هاي ياد شده با همراه داشتن كارت شناسائي معتبر(گذرنامه،
شناسنامه ويا كارت ملي) براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون به نشاني: تهران –
خيابان كريم‌خان زند- بين خيابان استاد نجات الهي و سپهبدقرني - پلاك204 - مركز
آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه نمايند.
يادآوري مي‌گردد
نشاني محل برگزاري آزمون فوق در برگه راهنما كه همراه با كارت ورود به جلسه تحويل
داوطلبان خواهد شد درج گرديده است.