آکادمیا کافه
مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+---- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)
+---- موضوع: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - Matinking - 08-03-2017

(08-03-2017, 12:48 AM)maryam.g نوشته: سلام
من در حال حاضر در رشته برق در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستم و دو ترم رو گذروندم
میشه لطفا به من بگید همچین امکانی هست که یکی از دانشگاه های خارج ا کشور برای ادامه تحصیل من در مقطع کارشناسی در همین رشته منو بپذیره؟؟

خیر...

رویه تعریف شده این هست که برای یک دوره "از اول" اقدام به اخذ پذیرش کنید...

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - علیرضا1378 - 25-05-2017

سلام دوست عزیز
آیا من با دیپلم گرافیک کامپیوتری از هنرستان کار و دانش، میتونم برای پذیرش مقطع لیسانس در اروپا اقدام کنم؟
علاقه مندی من به تحصیل در رشته هایی مثل انیمیشن و جلوه های ویژه است.
حتما می دونید که دیپلم های کار و دانش ، پیش دانشگاهی ندارند.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - مهمان - 03-12-2017

سلام وقتتون بخیر، می‌خواستم ببینم دانشگاه‌ها مدارکFCE و یا CAE رو هم قبول می‌کنن ؟

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - مهمان - 03-12-2017

رشته‌ی من گرافیک هست و سال دوم هنرستان هستم یعنی سال دیگه میرم پیشدانشگاهی که طبق نظام آموزشی جدید دوازدهم هست؛ معدل پارسالم ۱۹/۹۶ شد. می‌خواستم ببینم برای رشته‌های هنری برای مقطع کارشناسی هم پرتفولیو و کار باید ارائه داده بشه؟ اگر نمرات بالا باشه و مدارک زبان خوب باشه و مدارک علاوه بر مدرسه در رابطه با رشته مثل مدرک بین المللی عکاسی تاثیر گذار هست؟ چون قطعا سطح کار عملی در مدارس ایران قابل مقایسه با کشور‌های دیگه نیست و قطعا ضعیف‌تر هست. چه چیزهایی می‌تونه کمک کننده باشه و مهم هست؟

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - automotive - 05-12-2017

(03-12-2017, 11:24 PM) نوشته: رشته‌ی من گرافیک هست و سال دوم هنرستان هستم یعنی سال دیگه میرم پیشدانشگاهی که طبق نظام آموزشی جدید دوازدهم هست؛ معدل پارسالم ۱۹/۹۶ شد. می‌خواستم ببینم برای رشته‌های هنری برای مقطع کارشناسی هم پرتفولیو و کار باید ارائه داده بشه؟ اگر نمرات بالا باشه و مدارک زبان خوب باشه و مدارک علاوه بر مدرسه در رابطه با رشته مثل مدرک بین المللی عکاسی تاثیر گذار هست؟ چون قطعا سطح کار عملی در مدارس ایران قابل مقایسه با کشور‌های دیگه نیست و قطعا ضعیف‌تر هست. چه چیزهایی می‌تونه کمک کننده باشه و مهم هست؟

فکر نمیکنم، برای اطلاع دقیق وب سایت دانشگاه مورد را بررسی کنید.
به علت دریافت شهریه در مقطع کارشناسی عموما شرایط سختی برای ورود ندارند مگر اینکه دانشگاه عالی باشد و رشته مورد نظر متقاضی زیادی داشته باشد.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - Soroush20 - 16-02-2018

سلام دوستان.
من دیپلم فنی حرفه ای دارم و مدرک پیش دانشگاهی ندارم.
میخوام برای کارشناسی استرالیا اقدام کنم.
آیا بدلیل اینکه مدرک پیش دانشگاهی ندارم، قبولم نمیکنن (یا اینکه در بررسی پرونده تاثیری نداره؟)؟ اگر قبول نمیکنن، راهش چیه که قبول کنن؟ باید چی کار کرد؟
باید برای کالج در اونجا اقدام کرد یا دوره های پیش نیاز رو میشه در خود دانشگاه گذروند؟ اگر باید برای کالج اقدام کرد، چطور باید این کار رو کرد؟

لطفا پاسخ دهید.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - kosar13 - 11-03-2018

سلام.وقت بخیر.
من لیسانس مهندسی شیمی دارم.الان میخوام برای لیسانس نقاشی فرانسه اقدام کنم.آیا لازمه که مدرک لیسانسم آزاد بشه؟یا اگه مستقیما از مدرسه بخوام مدارک دیپلمم میدن برا ترجمه؟

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - automotive - 12-03-2018

(11-03-2018, 07:51 PM)kosar13 نوشته: سلام.وقت بخیر.
من لیسانس مهندسی شیمی دارم.الان میخوام برای لیسانس نقاشی فرانسه اقدام کنم.آیا لازمه که مدرک لیسانسم آزاد بشه؟یا اگه مستقیما از مدرسه بخوام مدارک دیپلمم میدن برا ترجمه؟

سلام
شما به اصل مدرک دیپلم برای ترجمه نیاز دارید، اگر این مدرک در اختیار مدرسه است که از آن ها دریافت کنید، اگر احیانا مدرک دیپلم شما در دست دانشگاه شما است که باید این مدرک را از آنها تحویل بگیرید، اگر اشتباه نکنم در صورتی که کارشناسی پیوسته باشید این مدرک در اختیار دانشگاه است.
مدرسه همانند دانشگاه نیست و اگر احیانا گفتند که مدرک را به شما تحویل داده‌اند یا مواردی از این دست، اعلام کنید که مفقود شده است و درخواست صدور مجدد کنید.
حتما اعلام کنید برای ترجمه به این مدرک نیاز دارید.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - aramab - 04-03-2019

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان 
ایا شرایط سنی خاصی  هست برای گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ؟
در چه کشورهایی شرایط خاصی هست و در چه کشورهای نیست ؟
ممنون میشم جواب سوال بنده رو بدهید...ممنون

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - miemohajerat - 25-02-2021

(07-08-2012, 12:20 AM)brotherhood نوشته: میشه بگین منی که پیش خوندم چطوری باید توصیه نامه بگیرم اصلا نمیدونم و اینکه برگه مخصوصی داره ؟ داستانش چیه ؟

یک سوال دیگه هم دارم اینه که این انگیزه نامه باید به چه زبانی باشه ؟ من میخام برای دانشگاه های ایتالیا اقدام کنم باید ایتالیایی باشه ؟

سلام روزتون بخیر . دوست عزیز انگیزه نامه و توصیه نامه معمولا برای دوره دکترا و در مواردی برای ارشد نیاز هست. توصیه نامه رو باید از یکی از اساتید دانشگاهتون بگیرید یک نامه هست مبنی بر اینکه ایشون با توجه به اینکه شما دانشجوی خوبی هستید توصیه می کنند که ادامه تحصیل داشته باشید و معمولا باید در سربرگ دانشگاه باشه . انگیزه نامه هم باید خودتون هدفتون از تحصیل در اون رشته و دانشگاه و کشور رو بنویسید. بعد اینارو باید ترجمه کنید.