آکادمیا کافه
راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- انجمن: تحصیل در کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- موضوع: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University (/Thread-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84-Seoul-National-University)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - Shihan - 02-10-2014

(02-10-2014, 11:22 AM)'Mohammadsr' نوشته: یه سؤال دیگه این دانشگاه چقدر مجهزه کیفیت ازلحاظ روش تدریس اساتید و امکانات و مسیولان دانشگاه مثلا ریاست و مدریت و آیین نامه انضباطی و قوانین تحصیل در چه حدیه و بازم یه سؤال دیگه دانشگاه یونسی هم برای معماری مناسبه و اگه هست سطح کلی این دانشگاه چقدر از SNU پایین تره ؟

بهترین دانشگاه کره است نمیشه با دانشگاه یون سی مقایسه کرد. همه چیز مناسب و کیفیت خوبی داره. 

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - Mohammadsr - 02-10-2014

یونسی چی میدونید رتبه چندمین دانشگاه کره رو داره یا توی دنیا چنرمه شنیدم SNU شانزدهمه ولی یونسی رو نمی دونم خواستم بدونم اصلا یونسی برای رشته معماری انتخاب درستی هست یانه و با این رزومه ای که دارم میتونم از SNU یا یونسی فاند هم بگیرم ؟

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - RAMSAE - 18-10-2014

سلام
خسته نباشید عزیزان از راهنمایی عالی تون
من میخوام برای مقطع دکترا در رشته شیمی آلی اقدام کنم
تازه ارشدمو با معدل 15.66 تموم کردم و 4 مقاله ISI در مرحله داوری دارم، یک مقاله علمی و پژوهشی داخلی و یک سرتیفیکیت سمینار نانو داخلی دارم.
معدل لیسانسم 15.93
تازه برای امتحان آیلس شروع به مطالعه کردم.
من دانشگاه هایی که رشتممو دارن رو پیدا می کنم ولی نمیدونم از کجا متوجه بشم که استاد دانشجو میخواد یا نه ؟
به نظر شما شرایطم برای بورس مناسبه؟
ایا دولت کره هم بورس داره ؟که فقط لازم به اقدام از طریق سفارت باشه و نیازی به مکاتبه با استاد نداشته باسیم
بی نهایت سپاسگذارم

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - Shihan - 18-10-2014

(18-10-2014, 06:43 PM)'RAMSAE' نوشته: سلام
خسته نباشید عزیزان از راهنمایی عالی تون
من میخوام برای مقطع دکترا در رشته شیمی آلی اقدام کنم
تازه ارشدمو با معدل 15.66 تموم کردم و 4 مقاله ISI در مرحله داوری دارم، یک مقاله علمی و پژوهشی داخلی و یک سرتیفیکیت سمینار نانو داخلی دارم.
معدل لیسانسم 15.93
تازه برای امتحان آیلس شروع به مطالعه کردم.
من دانشگاه هایی که رشتممو دارن رو پیدا می کنم ولی نمیدونم از کجا متوجه بشم که استاد دانشجو میخواد یا نه ؟
به نظر شما شرایطم برای بورس مناسبه؟
ایا دولت کره هم بورس داره ؟که فقط لازم به اقدام از طریق سفارت باشه و نیازی به مکاتبه با استاد نداشته باسیم
بی نهایت سپاسگذارم

برای دانشگاه سئول شانست پایینه. بهتره برای سایر دانشگاهها اقدام کنی.

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - shagha550 - 22-10-2014

سلام .. می خواستم در مورد رشته مدیریت جهانگردی در snu برای ارشد بپرسم ک اطلاعاتی دارید یا نه؟ من دانشجوی کارشناسی این رشته از دانشگاه تبریزم.برای ارشد این رشته می خوام اقدام کنم ولی اطلاعات ندارم.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - Mohammadsr - 22-10-2014

سلام ببخشید یه سؤال متوجه نشدم اصلا این دانشگاه دانشکده برای رشته معماری هم داره؟

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - Shihan - 22-10-2014

(22-10-2014, 01:55 PM)'shagha550' نوشته: سلام .. می خواستم در مورد رشته مدیریت جهانگردی در snu برای ارشد بپرسم ک اطلاعاتی دارید یا نه؟ من دانشجوی کارشناسی این رشته از دانشگاه تبریزم.برای ارشد این رشته می خوام اقدام کنم ولی اطلاعات ندارم.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

دروود.
در اینجا کلیه گرایشهای مدیریت توسط حوزه کاری اساتید دانشگاه ملی سئول رو قرار دادم. اگر مورد شما نبوده پس بدونید که ارائه نمیشه. 

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - Shihan - 22-10-2014

(22-10-2014, 05:49 PM)'Mohammadsr' نوشته: سلام ببخشید یه سؤال متوجه نشدم اصلا این دانشگاه دانشکده برای رشته معماری هم داره؟

بله.
اینجا سایت دانشکده معماری این دانشگاه است میتونی بررسی کنید.

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - eliha1 - 05-11-2014

سلام من دانشجوی ترم 1 معماری از یکی از دانشگاههای آزاد هستم معدل کاردانیم 16:02 صدم بود میخوام بپرسم اگه من معدلم رو توی مقطع کارشناسیمهندسی بالا ببرم میتونم شانسی برای گرفتن بورسیه از داشنگاه ملی سئول داشته باشم؟( معدلم میشه بگید با توجه به معدل کاردانیم باید توی کارشناسی چقدر باشه که شانس گرفتن بورسیه از دانشگاه ملی سئول بالا بره؟) و ایلتس باید چند باشه؟حتما باید مقاله بنویسم؟ چه شرایطی داره؟ چند تا مقاله باید بنویسم؟من کلا دوسال وقت دارم و هم کلاس زبان باید برم هم دانشگاه میرم هم میخوام مقاله بنویسم راستی شما میدونید مقاله نوشتن چقدر زمان میبره؟با چندتا از استادام باید همانگ کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - Shihan - 05-11-2014

(05-11-2014, 05:58 PM)'eliha1' نوشته: سلام من دانشجوی ترم 1 معماری از یکی از دانشگاههای آزاد هستم معدل کاردانیم 16:02 صدم بود میخوام بپرسم اگه من معدلم رو توی مقطع کارشناسیمهندسی بالا ببرم میتونم شانسی برای گرفتن بورسیه از داشنگاه ملی سئول داشته باشم؟( معدلم میشه بگید با توجه به معدل کاردانیم باید توی کارشناسی چقدر باشه که شانس گرفتن بورسیه از دانشگاه ملی سئول بالا بره؟) و ایلتس باید چند باشه؟حتما باید مقاله بنویسم؟ چه شرایطی داره؟ چند تا مقاله باید بنویسم؟من کلا دوسال وقت دارم و هم کلاس زبان باید برم هم دانشگاه میرم هم میخوام مقاله بنویسم راستی شما میدونید مقاله نوشتن چقدر زمان میبره؟با چندتا از استادام باید همانگ کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

پیشتر به سوالات مشابه جواب داده شده. اما شانس برای دانشگاه سئول اصولاً کمی سخته. نمره ایلتس باید بالای 6.5 باشه . حالا نمیدونم شما پورتوفبلو مناسب در معماری داری که باید ارائه کنی. معدلت هم باید بالای 17 باشه. 
مقاله نوشتن برای دانشجوی لیسانس خیلی ضروری نیست!! اما اگر داشته باشی خب کمک کننده است. از 3 تا استاد هم باید توصیه نامه داشته باشی.