آکادمیا کافه
راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- انجمن: تحصیل در کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- موضوع: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University (/Thread-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84-Seoul-National-University)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - ladynava - 22-10-2017

سلام
من ۱۸ سلمه با معدل دیپلم ۱۷/۸۰ میتونم توی دانشگاه سئول ادامه تحصیل بدم ؟

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - somayeh1365 - 12-11-2017

سلام دوست گرامی ، من کارشناسیم رو از دانشگاه پیام نور با معدل 16.86 گرفتم و ارشد را ازدانشگاه ازاد با معدل 19.13 دارم و دو تا مقاله هم دارم و دوست دارم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری به یکی از دانشگاههای کره بروم بنظرتون با این شرایط دانشگاه ملی کره من را بورس می کنند؟
باتشکر

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - Kiyana_B_L - 20-12-2017

سلام .من دانش آموز مدرسه ی تیزهوشان هستم و معدل نهاییم بالای 19.50هست .زبان انگلیسیم خوبه در حد پیشرفته و زبان کره ایم متوسطه و درحال یادگیری هستم.میشه از دانشگاه ملی سئول پذیرش بگیرم برای رشته پزشکی؟!یا نه؟!

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - Shihan - 28-12-2017

(22-10-2017, 01:10 PM)ladynava نوشته: سلام
من ۱۸ سلمه با معدل دیپلم ۱۷/۸۰ میتونم توی دانشگاه  سئول ادامه تحصیل بدم ؟

معدلت خیلی بالا نیست برای لیسانس. شانست کمه. بهتره لیسانس رو در ایران ادامه بدی.

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - Shihan - 28-12-2017

(20-12-2017, 12:38 AM)Kiyana_B_L نوشته: سلام .من دانش آموز مدرسه ی تیزهوشان هستم و معدل نهاییم  بالای 19.50هست .زبان انگلیسیم خوبه در حد پیشرفته و زبان کره ایم متوسطه و درحال یادگیری هستم.میشه از دانشگاه ملی سئول پذیرش بگیرم برای رشته پزشکی؟!یا نه؟!

شانست خوبه. بهتره با بخش فرهنگی سفارت در تهران تماس بگیری. در خصوص اقدام برای لیسانس بهتر راهنمایی میکنند

(12-11-2017, 11:08 AM)somayeh1365 نوشته: سلام دوست گرامی ، من کارشناسیم رو از دانشگاه پیام نور با معدل 16.86 گرفتم و ارشد را ازدانشگاه ازاد با معدل 19.13 دارم و دو تا مقاله هم دارم و دوست دارم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری به یکی از دانشگاههای کره بروم بنظرتون با این شرایط دانشگاه ملی کره من را بورس می کنند؟
باتشکر

چه رشته ای ؟ ایا نمره زبان یا کارهای پژوهشی با کیفیتی دارید؟ شانس معدل خوبی دارید باید ببینید باقی حداقل ها رو میتونید بیارید یا خیر.

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - nilaw - 27-02-2018

سلام و خسته نباشید،من الان در رشته تجربی هستم و معدلم هم بالای ۱۹هست و آیلتس ۸,دارم«آزمایشی،یعنی بطور رسمی امتحان ندادم،ولی سطح زبانم بالاست»،سال آینده هم کنکور دارم اما هدف اینه که هنر بخونم«موسیقی یا دراما, ۹ ساله که پیانو کار میکنم
»،می خوام برای رشته هنر بورسیه کره بشم،ایا با معدل بالای ۱۹ دیپلم رشته تجربی میشه برای بورسیه رشته هنر اقدام کرد؟؟؟یا نیاز به تغییر رشته یا دادن کنکور هنر هست ؟؟؟
۲-آیا میشه همون سال اول بعد از کنکور برای ورودی سال جدید شرایط محیا بشه؟
۳-واینکه از الان باید اقدام کنم؟ و چجوری؟مثلا سفارت یا ایمیل زدن به دانشگاه موردنظر؟
۴-چقدر مصاحبه حضوری موثره؟ و اصلا حضوری مصاحبه می کنند؟
واقعا ممنون میشم اگر پاسخم رو بدید

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - ShaqayeqArT - 02-03-2018

با سلام و خسته نباشید خدمت شما...
میشه سایتی رو معرفی کنید تا ما از شرایط افرادی که در سال های گذشته موفق به اخذ بورس شدن مطلع بشیم؟ Shy

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - automotive - 04-03-2018

(02-03-2018, 07:25 PM)ShaqayeqArT نوشته: با سلام و خسته نباشید خدمت شما...
میشه سایتی رو معرفی کنید تا ما از شرایط افرادی که در سال های گذشته موفق به اخذ بورس شدن مطلع بشیم؟ Shy

سلام
تعداد ایران‌هایی که خیرشان به هموطنان خود رسیده است زیاد نیستند، برخلاف سایر مردم دنیا همانند هند و چین که بسیار به هموطنان خود کمک می‌کنند.

شما سعی کنید با دانشجوهای این دانشگاه ارتباط برقرار کنید (از طریق LinkedIn و یا وب‌سایت خود دانشگاه) و حتی شاید بتوانید دانشجوی ایرانی بیابید که پاسخگوی سوال شما باشد.
موفق باشید.

RE: راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه ملی سئول Seoul National University - nilaw - 06-03-2018

ilaw امتیاز: 0
سلام و خسته نباشید،من الان در رشته تجربی هستم و معدلم هم بالای ۱۹هست و آیلتس ۸,دارم«آزمایشی،یعنی بطور رسمی امتحان ندادم،ولی سطح زبانم بالاست»،سال آینده هم کنکور دارم اما هدف اینه که هنر بخونم«موسیقی یا دراما, ۹ ساله که پیانو کار میکنم
»،می خوام برای رشته هنر بورسیه کره بشم،ایا با معدل بالای ۱۹ دیپلم رشته تجربی میشه برای بورسیه رشته هنر اقدام کرد؟؟؟یا نیاز به تغییر رشته یا دادن کنکور هنر هست ؟؟؟
۲-آیا میشه همون سال اول بعد از کنکور برای ورودی سال جدید شرایط محیا بشه؟
۳-واینکه از الان باید اقدام کنم؟ و چجوری؟مثلا سفارت یا ایمیل زدن به دانشگاه موردنظر؟
۴-چقدر مصاحبه حضوری موثره؟ و اصلا حضوری مصاحبه می کنند؟
واقعا ممنون میشم اگر پاسخم رو بدید