آکادمیا کافه
انتقادها و اعتراض‌ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: انتقادها و اعتراض‌ها (/Thread-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Pejman - 10-05-2012

من از بابت پست آخرم اگر که لحن بدی داشت عذر می خوام، البته اونطور که کریم جان و امیرحسین برداشت کردند منظوری نداشتم! همونطور که گفتم هدفم از توضیحات اون پست یادآوری این بود که چرا در اون تاپیک وارد شدم و خواستم که بحث به تاپیکی دیگر منتقل بشه و خاتمه پیدا کنه. با آرزوی موفقیت برای همه تون.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Karim - 10-05-2012

(10-05-2012, 09:13 AM)Babak نوشته: ظاهرا من دیر رسیدم و خوشبختانه موضوع حل شده، اما در کل عملکرد پژمان اشتباه نبوده و بحث‌های شما باعث انحراف تاپیک بود. به خصوص این که پژمان گفته بود که اگر مایلید می‌تونید در تاپیک جداگانه‌ای بحث رو ادامه بدید و نخواسته بود که موضوع رو مسکوت بذارید. به این دلایل به نظر من ایرادی در کار مدیران نبوده.
سلام بابک جان،
خوشبختانه شما دیر رسیدید Big Grin و خوشبختاته تر اینکه موضوع حل شده و اینکه نظرات شما همیشه فصل الختام هست و من یکی جرات نمیکنم رو حرف شما حرف بزنم Smile Heart

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز در تمام مراحل زندگی Heart Heart

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Pink Floyd - 11-05-2012

درود
من مطالب اون تاپیک رو می خوندم ولی نظر ندادم، چون گفتم احتمال اینکه جانبداری بشه هست. موقعی که می خواستم مدارکم رو از طریق کاریابی آزاد کنم بخشنامه های مربوط به این پروسه رو تو یه فرومی آپلود کردم و نوشتم که من مدارکم رو چطوری آزاد کردم. کلی بحث و جدل شد ولی کسی توجه نکرد که برداشت دانشگاه لیسانس و فوق لیسانس من از یک بخشنامه ی واحد دو چیز کاملا متفاوت بود. به همین خاطر گفتن این جمله ی آیزا برلین ضروریه «که گاهی حق با حق در تناقض است.» بعضی وقتا بهتره اجازه بدیم مخاطب خودش یه سری چیزا رو تجربه کنه.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - mohamad0014 - 12-05-2012

سلام

به نظرم دوستان تاپیکی را که قفل می کنند یه توضیح کوتاهی هم در همان تاپیک بدهند بد نیست. چون ممکنه مدیران در قسمت مدیران در باره یک تاپیک مشورت کنند و صلاح بدوند که قفل شود ولی چون ما به آن قسمت دسترسی نداریم و در جریان نیستیم باعث سرگردانی می شود. چندی پیش در مورد تاپیک موقعیت های خالی این اتفاق افتاد که بهرام عزیز در اینجا توضیح داد و اکنون در مورد تاپیک انرژی- که استقبال هم شده بود اتقاقا و مدیران هم در همان تاپیک پست هایی داشتند - خواستم مطلبی ارسال کنم دیدم بسته شده بدون هیچ توضیحی.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Bahram - 12-05-2012

(12-05-2012, 11:54 AM)mohamad0014 نوشته: سلام

به نظرم دوستان تاپیکی را که قفل می کنند یه توضیح کوتاهی هم در همان تاپیک بدهند بد نیست. چون ممکنه مدیران در قسمت مدیران در باره یک تاپیک مشورت کنند و صلاح بدوند که قفل شود ولی چون ما به آن قسمت دسترسی نداریم و در جریان نیستیم باعث سرگردانی می شود. چندی پیش در مورد تاپیک موقعیت های خالی این اتفاق افتاد که بهرام عزیز در اینجا توضیح داد و اکنون در مورد تاپیک انرژی- که استقبال هم شده بود اتقاقا و مدیران هم در همان تاپیک پست هایی داشتند - خواستم مطلبی ارسال کنم دیدم بسته شده بدون هیچ توضیحی.
درود محمدجان،
در این مورد حق با شماست و حتی الامکان سعی خواهد شد که اینگونه عمل بشه. اگر در مورد سایر تاپیکهای قفل شده هم مورد مبهمی وجود داره که بفرمایید که اطلاع رسانی بشه.
در مورد بسته شدن تاپیک انرژی مثبت(که فکر میکنم منظورتون باشه)، بابک اتفاقاً در همان تاپیک توضیحی در مورد علت بسته شدن تاپیک دادند. برای اطلاع بیشتر میتوانید اینجا کلیک کنید.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - armince - 07-05-2013

این چی بود موقع ورود به سایت میخواست؟ امنیتی بود؟
اینقدر کلماتش سخت بود که 4 بار رفرش کردم تا یه چیزی آسون اومد! چقدر سخته

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Babak - 08-05-2013

اون پیغام رو شما فقط به ندرت ممکنه ببینید و در واقع اگر سیستم امنیتی سایت مشکوک بشه که آیا این کاربر یک کاربر واقعی هست یا bot های اینترنتی، اون سوال رو می‌پرسه. آیا برای شما زیاد پیش اومده که چنین پیامی بهتون بده؟

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - armince - 08-05-2013

(08-05-2013, 06:12 AM)'Babak' نوشته: اون پیغام رو شما فقط به ندرت ممکنه ببینید و در واقع اگر سیستم امنیتی سایت مشکوک بشه که آیا این کاربر یک کاربر واقعی هست یا bot های اینترنتی، اون سوال رو می‌پرسه. آیا برای شما زیاد پیش اومده که چنین پیامی بهتون بده؟

گاهی هربار ورود میپرسه ولی قبلا اینطوری نبود. البته این 2  3 بار آخری که وارد شدم نپرسید.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Babak - 09-05-2013

این قضیه نباید تکرار بشه و لطفا اگر باز هم به چنین موردی برخورد کردید حتما گزارش کنید. من هم باز بررسی می‌کنم تا مطمئن بشم که این مشکل برای بقیه دوستان پیش نمیاد.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - armince - 13-05-2013

گویا رفع شده چون حداقل در 70 hit اخیر دیگه ندیدمش